PDA

View Full Version : Moderated: До кога е нормално да ти е нередовен цикъла?



little`bitch
09-07-2006, 00:11
ei zdraveite;] iskam da pitam..do koga e normalno da e neredoven cikula na edno momiche...uj mi idva redovno seki mesec obache ponqkoga ..propuska..neznam..i sa predi 1 mesec pravih sex za prav pat ..(na 15 sam) i sega mi doide obache..ne e kakto normalnoto savsem malko e i ne e sas sashtiq cfqt ..tva losho li e? pls otgovorete

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!

olive_oil
09-07-2006, 08:52
това,за което говоиш може би е една кафява течност.Иначе е горе-долу нормално да ти закъснява и подминава,и на мен ми се е случвало.Но по-опитните да си кажат мненито...
А когато прави секс,използва ли презерватив?

marina star
09-07-2006, 09:13
sled 2-3 godini ot poqvata menstruaciq cikalat ti trqbva ve4e da se normalizira

SwEeT_pAiN_F
09-07-2006, 21:51
Znachi normalno e da ti e neredoven cikyla do 2,3tata godina. No vinagi ima izkliucheniq, na nqkoi momicheta oshte ot pyrvata im menstruaciq nqmat problemi, idva im syvsem redovno, no na drugi prosto cql jivot si e neredovna. Az ot 2god imam i sega pochnah da vzimam edni hapcheta za normalizira cikyla, ginekologyt mi gi izpisi i naistina e ok s tqh.

malka_kukla
09-08-2006, 21:16
vij sega mila,cikula ti moje da e neredoven i da ti se regulira sled purvata godina.ima oba4e i jeni koito sa s neredoven cikul prez celiq si jivot.tova e suvsem normalno,no problizitelno trqbva da ti idva prez 26-35 dena.a za vtoriq ti vupros ne moga da ti kaja za6to taka e po slabo i s razli4en cvqt.ti samta trqbva da si znae6 dali e stanal gav pri sexa,dali si go praila sus predpazni sredstva i t.n.ako ti e 2-3 dena cikula,otidi na genikolog za pregled.

koalka
09-10-2006, 13:13
Ами след няколко години ти се нормализира-2,3.

maybelline
09-10-2006, 19:06
На мен ми дойде в началото на 6 клас.Сега съм в началото на 9 клас и още не се е нормализирал цикълът.Идва долу-горе през 25-35 дни,но никога точно през определен брой дни.

_HellGirl_
09-12-2006, 13:33
ei zdraveite;] iskam da pitam..do koga e normalno da e neredoven cikula na edno momiche...uj mi idva redovno seki mesec obache ponqkoga ..propuska..neznam..i sa predi 1 mesec pravih sex za prav pat ..(na 15 sam) i sega mi doide obache..ne e kakto normalnoto savsem malko e i ne e sas sashtiq cfqt ..tva losho li e? pls otgovorete

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!


Ми виж сега попринцип някъде 2 години и ти се нормализира но щом си правила секс това според мен променя нещата и не знам може след няколко пъти да е нормално но по-добре отиди на лекър не е шега! [-X