PDA

View Full Version : Хммм



09-07-2006, 10:18
Значи, вижте това - www.ankk.data.bg . Преди време го прочетох и си казах "голяма простотия", но въпреки това се регнах(нз защо). И един ден получавам писмо:

Zdraveite gospojice *******,
Dnes (25 avgust) beshe teglen jrebiqt za anketata, v koqto u4astvahte na adres: www.ankk.data.bg. Vie imahte neveroqten kusmet - na vas se padna nagradata !!!! Dobrite novini ne svursvat do tuk ;)
Vie imate vuzmojnostta da si izberete nagradata: mp3 player Neo 128 MB ili flash pamet 256 MB ili shpindel sus 100 kompakt diska (CD-R) ili 50 DVD-ta ili druga nagrada na priblizitelno sushtata stoinost.
Ostavqme vi na razpolojenie edna sedmica za da pomilite i da si izberete nagradata, koqto vi haresva. Shte o4akvame vashiqt otgovor do 1 septemvri. Samata nagrada shte vi vru4im li4no mejdu 4 i 25 septemvri (ako ste ot Sofiq) ili shte vi q izpratim po kurier (ako ste izvun Sofiq).
Blagodarim vi za u4astieto v anketata! Shte se radvame ako u4astvate i v budeshti nashi anketi.


Best regards: Hristo Petrov


Малко странно ми се стори, но отговорих (с малко закъснение) на писмото. Следва второ писмо:


Zdraveite otnovo. Ne se pritesnqvaite, 4e ste otgovorili malko po-kusno na izprateniqt mail. Shte vi izpratim nagradata po kurier. Za tazi cel shte ni bude neobhodima slednata informaciq za vas:
- trite imena, navursheni godini;
- to4en adres, zaedno s poshtenskiqt kod, na koito da vi bude dostavena nagradata;
- telefon ili GSM nomer na koito da vi zvunnem, ako se naloji.
Nagradata shte vi bude izpratena 4rez kurierska firma za nasha smetka. Tq shte pristigne v ponedelnik ili vtornik. Molq da napishete v tezi dni po koe vreme shte budete na adresa za da ne se razminete s kuriera :)


Best regards: Hristo Petrov


Тааа....какво да правя, мислите ли, че това е някаква ебавка само за да събират данни и да вършат глупости??? :roll:

miloto_girl_4e
09-07-2006, 10:22
Еми... ти от къде си? Смисъл като не искаш да си даваш адреса, а има шанс това да не е ебавка(не е голям шанса, но го има :!: )не можеш ли да отидеш да си вземеш наградата лично или някой да отиде вместо теб?

bai_joran_4uka
09-07-2006, 10:28
писмата които си получавал на латиница ли са :smt005 сигурен знак че е измама

09-07-2006, 11:16
от Бургас съм...
П.С.Първото писмо го имаше на латиница и на кирилица , а второто само на латиница...

alkobalko
09-07-2006, 13:55
Според мен е ебавка.

ledenata_kralicA
09-07-2006, 13:58
Според мен е ебавка.
Според мен не е

{{{MiLo_f}}}
09-07-2006, 14:02
Най добре говори с ваште и да не си сама когато би трябвало да ти го донесат :wink: иначе успех :)

09-07-2006, 14:06
ХА! сега видях, че най-отдолу на сайта пише мойто име, че съм спечелила наградата...може и да не е ебавка, защото проверявах преди като че ли не вярвах, защото не пишеше име и може да са пратили на пове4ето участници само и само да събират данни, но отдолу пише трите ми имена... пфф ве4е по4вам да вярвам и май май ще си дам данните, все пак плейъ4е :P

09-07-2006, 16:15
А мога ли да кажа да пратят куриера някаде другаде и да пратя баща ми да го земе?

light_purple
09-07-2006, 19:11
Според мен е ебавка.
Според мен не е
I az mislq 4e ne e.

09-07-2006, 22:47
Ми не е ама майка ми не вярва и не дава да си дам адреса....не знам, може би донякъде е права, но не знам вече. мисля вариант да го пратя на най-добрата си фр..?

{{{MiLo_f}}}
09-07-2006, 22:48
Знаеш ли най-добре наистина кажи куриера да го пратят другаде и да го вземе баща ти :wink:

Inn0c3nCe
09-07-2006, 23:54
кажи на куриера да прати наградата у нас ;щ

09-08-2006, 05:49
Ама мога ли да го пратя примерно пред мак доналдс :lol: или трябва да е на някакъв адрес 8)

х
09-08-2006, 06:57
А мога ли да кажа да пратят куриера някаде другаде и да пратя баща ми да го земе?

aha, mislq 4e taka e nai razumno! kajete na nqkoi kom6iq, i mu otidete na gosti togava! :-D no maika ti e prava! adresa na si davai! [-(
6te te navestqt kogato te nqma i 6te ti zadignat pc! na men kato mi otkradnaha compa, policaite kazaha 4e tova e nai razprostraneniqt na4in za kradene! adresa ot igri, uj pe4eli6 ne6to, i ostava6 bez pc! [-(

09-12-2006, 20:38
toj edin nash poznat specheli taka ot tombola nyakakva igra i si mu ya dadoha.