PDA

View Full Version : nz kvo da pravq



09-07-2006, 10:49
moq priqtel me ubejdava da go pravim bez prezervativ i mi kaza 4e 6te e mn vnimatelen ama az se 4udq se pak ima nqkakva upastnost va6iq savet kakuv e ? ;-)

09-07-2006, 10:50
Вече има подобна тема-едно 12-годишно момиче правило секс без презерватив с приятеля си и забременяло.Прави си изводите.

Lorraine
09-07-2006, 10:51
презерватив :!: Винаги има риск,колкото и да внимава :!:

voaiora
09-07-2006, 10:51
Hap4eta ili sve6ti4ki....ili i dvete sa po-sigurno!Tva pri polojenie,4e mu nqma6 pylno doverie...no ina4e probvai da ponastoqva6 za prezervativ!

emociika:)
09-07-2006, 11:06
Колкото и да внимава, винаги има вероятност да забременееш. Ако и годините ти не са много - недей за сега. Вече изпитах страха от това, че съм бременна и съм твърдо против несигурния секс. Можеш да пиеш противозачатъчни, но е възможно да се появят странични ефекти, които не са много приятни.
Ако приятелят ти те пази трябва да знае, че преди да излезе спермата излиза една безцветна течност (пред-еякулационна течност), която често не се забелязва, но от която също можеш да забременееш.
Най-добре го убеди да ползвате презерватив, без негп се разнасят и много болести.
Ако партньорът ти каже: Тия гумички са отвратителни.
Ти му кажи: Още по-лошо е да забременея без да искам това. Същото важи и за СПИН
Ако партньорът ти каже: Не ми ли вярваш?
Ти му кажи: Въпросът не е в доверието. Хората могат да пренасят болести предавани по полов път и без да го знаят.
Ако партньорът ти каже: Аз ще го извадя навреме.
Ти му кажи: Жените могат да забременеят и от пред-еякулационна течност. По същия начин тя пренася и инфекции предавани по полов път.
Ако партньорът ти каже: Признай си, че правенето на любов с презерватив е като да се къпеш с дъждобран.
Ти му кажи: Е, правенето на секс без презерватив е като да играеш на Руска Рулетка!!!!
Ако партньорът ти каже: Просто чувствителността намалява.
Ти му кажи: С презерватив един мъж може да издържи по-дълго време и това да компенсира за другото.
Ако партньорът ти каже: Самото поставяне на презерватива прекъсва всичко и убива момента.
Ти му кажи: Не и ако аз ти помогна да го сложиш...

No|Problem
09-07-2006, 11:07
aa nqma takiva raoti
ako stane neshto ti shte si precakana nali ne toi

The^SweeTesT^Thing
09-07-2006, 11:11
Abe q s prezervativ kvo e tui bez.Toi siguren siguren ama ako stane nekav gaf? To ne 4e s prezervativ e mn sigurno ama vse pak po-dobre otkolkoto bez. :)

koalka
09-07-2006, 11:27
Има много такива теми...няма значение.Прятелят ти колкото и да е внимателен има опастност,защото в предеякулационната течност също има сперматозоиди.Правете го с презерватив,щом ти искаш.Кажи му,че ти така искаш и е по-добре.

cskamoni4ka
09-07-2006, 11:35
От колко време си с приятеля си?Имаш ли му доверие?Опитен ли е?Отговори са тези 3 въпроса преди да предприемеш каквото и да било!Ако пък искаш да си сигурна пий противозачатъчни,ако не си твърде малка!

09-07-2006, 11:37
От колко време си с приятеля си?Имаш ли му доверие?Опитен ли е?Отговори са тези 3 въпроса преди да предприемеш каквото и да било!Ако пък искаш да си сигурна пий противозачатъчни,ако не си твърде малка!
2 meseca, imam no se pak,da opiten e ..

cskamoni4ka
09-07-2006, 11:38
От колко време си с приятеля си?Имаш ли му доверие?Опитен ли е?Отговори са тези 3 въпроса преди да предприемеш каквото и да било!Ако пък искаш да си сигурна пий противозачатъчни,ако не си твърде малка!
2 meseca, imam no se pak,da opiten e ..
Тогава ти казах,ако искаш пий противозачатъчни и се пак на колко години си?

09-07-2006, 11:39
14 i polovina

cskamoni4ka
09-07-2006, 11:44
14 i polovina
ХаХа!Абе я си го правете с презерватив!!!

skelA
09-07-2006, 11:53
Да бе,на 14 и вече без презерватив...

В простатната течност наистина има сперматозоиди,но са много малък процент и при това не винаги годни,но въпреки това може да забременееш...

Изобщо не слушай приятеля си ако не се чувстваш уверена,няма такива опитен,неопитен...

Емоцийката го е казала много добре.

alkobalko
09-07-2006, 13:10
Не го правете без презерватив. То всеки си мисли, че може да се контролира, ама колко може никой не знае. Внимавайте да не стане някой гаф.

liana
09-07-2006, 13:15
я хубаво прочети ей тука и виж кво може да стане!!!!!!!!!
------------> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=53962
в никъв случай няма да го правите без презерватив!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! добре че поне питаш преди да правиш че не ми се мисли кво може да стане с теб!!! няма гаранция че той ше си го извади преди да се изхвърли!!!! недей да я правиш тая глупост че не ми се четат после пак теми на такива дет са правили такива глупости !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [-X

OlimpiA
09-07-2006, 13:28
Еби го в гъза ве, ти ще забременяваш не той...бахти наглото копеле :-D

GossipGirl89
09-07-2006, 14:00
Не се съгласявай на "без презерватив",че после ше има теми "бременна съм помогнете"...

BloodyMoon
09-07-2006, 19:19
Не го прави без презарватив или нещо др предпазно , защотто после да няма тема Бебе :lol: и погледни има теми в които е обсъждано