PDA

View Full Version : Защо жените се влюбват в лошите момчета?



обичам лошите момчета
09-07-2006, 10:58
Защо жените се влюбват именно в лошите момчета? Мечтаят за добрите, а се влюбват в лошите. Каква е причината? Като се замислим нещата не са толкова сложни.
Доброто момче обича да се облича добре, да изглежда като спретнат джентълмен. Но като че ли зад тази фасада, то се опитва да скрие нещо. На него му липсва увереност и то я компенсира с изряден външен вид. Уверените в себе си мъже се чувстват добре във всякакъв вид облекло – спортно, в костюм, с джинси. Те изглеждат привлекателно във всякакъв вид дреха. И на тях не им трябва да доказват на другите каквото и да било. Те вече са доказали всичко на себе си.
Добрите момчета се страхуват да взимат решения. Те очакват ти да решиш къде да отидете на вечеря. И то не защото ценят мнението ти, а просто се опитват да ти прехвърлят всякаква отговорност. Лошите момчета може и да сбъркат, да те обидят, но знаят какво искат и не биха се скрили зад твоето решение, прехвърляйки ти евентуална вина или отговорност.
Има още нещо, което трябва да се спомене. Добрите момчета искат да са с теб, когато си в добро настроение. Те притежават свойството да се абстрахират, когато възникнат някакви неприятности и скачат в друга тема или си измислят причина да си тръгнат без дори да си предложат помощта. Какво е това? Просто добрите момчета не се натоварват с чуждите проблеми. Няма никаква гаранция, че лошото момче ще ти помогне. Но вероятността е голяма, защото той обича да се чувства като герой.
Друга причина, поставяща “в немилост” добрите е факта, че те попадат много лесно под чуждо влияние – на мама, на баба, на татко... И дори да те харесва достатъчно, ти никога не можеш да бъдеш сигурна и да разчиташ на такъв мъж, защото ако не си любимка на цялата рода, често ще си пренебрегвана. Как стои въпроса с лошото момче – нищо по-различно, само дето той ще те обича и ще е с теб въпреки мнението на останалите. На него му харесват по-трудните пътища.
Добрите момчета никога с никого не спорят! Те са свикнали да си премълчават, когато нещо ги смущава само и само да избегнат разправията. Те си спомнят колко тежко им е било в детството. Даже са искали да се запишат на бокс, за да придобият смелост, но мама ги е записала на музикално училище вместо това. Опозицията (лошото момче) от своя страна е свикнала да говори в прав текст, каквото мисли. Той не се бои от спора, от скандала, от боя. Той иска да бъде различен, да бъде забележим и уважаван с цената на всичко.
Доброто момче обича реда. Животът му е подреден, организиран – с една дума предрешен и скучен. Той следва правилата и със своето перфектно възпитание е изключително вежлив и културен. Той ще стои пред вратата ти като кученце и ще чака да му отвориш или ще пее под прозореца ти, докато не ти се прииска да онемее. Лошият герой ще дойде при теб и ако не му отвориш, ще влезе през прозореца. Още по-интересно! Той ще изникне ей така от нищото и ще те накара да си глътнеш езика, защото умее да разпали фантазията ти, да те влуди.
Добрите момчета обичат да възпитават и да те карат да се променяш. Те четат много и се чувстват длъжни непрекъснато да дават акъл и да те информират за новата информация. Любимото им занимание е да мислят за бъдещето. Има шанс и ти да присъстваш в неговите планове. Той живее за утрешния ден, а ти се интересуваш от настоящия момент – днес и сега. Затова и те привлича лошото момче, което действа импулсивно, на момента. Той прави бъдещето сега, греши и действа, отново греши и пак действа. Това прилича повече на живот!
Добрите момчета презират лошите момчета, но тайно, защото знаят, че не умеят да спорят и да се защитават като тях. Лошите момчета от своя страна просто ги игнорират, те не ги считат за съперници, защото знаят кого всъщност искат момчетата.


от Интернет

piFka_LP
09-07-2006, 11:05
Той живее за утрешния ден, а ти се интересуваш от настоящия момент – днес и сега. Затова и те привлича лошото момче, което действа импулсивно, на момента. Той прави бъдещето сега, греши и действа, отново греши и пак действа. Това прилича повече на живот!

това е много вярно и изобщо цялата статия е много вярна :mrgreen: браво е поне по мойто мнение си е така :P

Nightmare
09-07-2006, 11:18
Съгласна съм с тази статия. Жените харесваме мъже, които знаят как да задържат вниманието върху себе си, които са сигорни във възможностите си и ни карат да се чувстваме несигорни във връзката си..

D1n'Only
09-07-2006, 11:40
kato cqlo e mnogo vqrno,no mom4etata ne sa samo dva vida :!:

kobrichka
09-07-2006, 11:42
Той живее за утрешния ден, а ти се интересуваш от настоящия момент – днес и сега. Затова и те привлича лошото момче, което действа импулсивно, на момента. Той прави бъдещето сега, греши и действа, отново греши и пак действа. Това прилича повече на живот!

това е много вярно и изобщо цялата статия е много вярна :mrgreen: браво е поне по мойто мнение си е така :P

поткрепям те напълно

slan4evo_momi4e
09-07-2006, 12:01
Тази статия е много вярна.....но естествено не съм съгласна изцяло с нея...защото не е толкова лесно да разделиш момчетата на добри и лоши....понякога те не са нито едните нито другите....така че трябва на момента да решаваш....според случея...

^FaiNt^F
09-07-2006, 12:15
Абе горе-долу е вярна статията....макар че на мен ми омръзна от 'Лоши момчета' и 'Генгстъри" ](*,) Дразна се от такива, които се правят на големите гъзари....предпочитам уверен човек, който знае какво иска...не ми е нужно 'лошо момче' :?

FiRe_LaDy
09-07-2006, 12:27
I az sam saglasna s napisanoto,no naistina ne mojem da delim momchetata na loshi i na dobri.I vse pak poznavam momcheta i ot dvata tipa.I dvete strani imat svoite plusove i minusi.Rashitelnosta i sigurnosta v loshite momcheta mi haresva i moje bi tova kara momichetata da bydat imenno s tqh ` loshite `.Est che nqma da se hvanem s nqkoi koito postoqnno shte mi govori kakvo shte pravi v bydeshte,kakvo shte uchi sled srednoto,kakvo e prochel v nqkoq kniga i t.n. i t.n.Nie tyrsim zabavlenie,razvlecheniq,raznoobrazie. :smt016

alkobalko
09-07-2006, 12:33
Много вярно. Всичко, което каза авторът на темата е точно.

09-07-2006, 12:40
Той живее за утрешния ден, а ти се интересуваш от настоящия момент – днес и сега. Затова и те привлича лошото момче, което действа импулсивно, на момента. Той прави бъдещето сега, греши и действа, отново греши и пак действа. Това прилича повече на живот!

iiirish
09-07-2006, 12:42
Той живее за утрешния ден, а ти се интересуваш от настоящия момент – днес и сега. Затова и те привлича лошото момче, което действа импулсивно, на момента. Той прави бъдещето сега, греши и действа, отново греши и пак действа. Това прилича повече на живот!
[/quote]

Shadow_Walker
09-07-2006, 13:19
Въпреки че съм момче ще изкажа скромно мнение :lol:
В тази статия има нещо объркано-това определение за лошо момче.Лошото момче обикновено е някой надут егоист, който мисли само за себе си, за бройката и т.н.И всъщност доста от момичетата си падат по този тип, а не по лошото момче от статията...така че тя не ми дава отговор защо момичетата си падате по тея лошите момчета...

macka123
09-07-2006, 14:00
мн е вярно
момичетата си падаме по лошите момчета,защото те знаят какво искат.
защото те командват нещата.
защото имат така наречената ВЛАСТ
тва е мн привлекателно,поне за мен
но според мен ЛОШИТЕ МОМЧЕТА прикриват комплексите си с тва.
познавам мн добре едно такова момче.когато сме с тайфата е някво дупе,прави се на мн отворен.а когато сме само двамата е супер пич и супер мн ме кефи.той мн трудно се доверява на хората,защото мн пъти е предаван.затова и се е превърнал в ЛОШО МОМЧЕ

IKisseDAGirL
09-07-2006, 14:08
kato cqlo e mnogo vqrno,no mom4etata ne sa samo dva vida :!:
дам, има и смесени типове :mrgreen:

siXt_senSe
09-07-2006, 14:44
Може би момичетата са мазохистки и обичат да ги боли-замислете се.Лошите момчета освен всичко това са и разбивачи на сърца.А и на мен лично ми е по-инересно така-да има интрига,но не прекалена,защото почва да боли,а на мен това не ми допада.Иначе горе-долу написаното отговаря на истината

Tempestjuji
09-07-2006, 14:49
Ми не е баш така, ама карай :::

teardrop
09-07-2006, 14:49
Лошите момчета са предизвикателство за момичетата според мен, но иначе съм съгласна с антора на темата.

teardrop
09-07-2006, 14:50
Лошите момчета са предизвикателство за момичетата според мен, но иначе съм съгласна с автора на темата.

gangbang
09-07-2006, 18:51
Евала! Чудесно материалче! Адмирации за автора му и за този дето се е сетил да ни го пусне тука да четем и да се образоваме :D

carevi4noto_momi4e
09-07-2006, 19:00
be seedno ama i az sum taka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

drawers
09-07-2006, 23:30
Някой каза, че "лошите момчета" знаят какво искат.
Повечето от тях искат секс, а не обвързване.

Amayo
09-07-2006, 23:41
Ебати яката статия. Да мрът добрите момченца :twisted: .

kAdrOkoSkA
09-08-2006, 00:05
Palni gluposti! Trqbva da uvaja chujdoto mnenie, znam, obache... tova sa absolutni izmishliotini! Sravnqvani sa 2 tipa momcheta obache opredeleno ne sa "dobroto i loshoto momche"!
Pod nazvanieto "dobro momche" vsashtnost e opisan tipa "nagajdach" - chovek koito nqma sobstveno mnenie i se rakovodi ot chujdite deistviq, saveti, izkazvaniq i t.n. Skril se e v sobstvenata si cherupka i se ostavq da go podritvat i da go machkat... S dve dumi - mamino detence. Izumena sam kak taka avtora na statiqta e uspql da izmisli povedenie za pochti vsqka situaciq... tova sas vazpitanieto naprimer... parvo kazva che nqma mnenie i shte stoi pred vratata i nz si kakvo a posle izvednaj taka narechenoto "dobro" momche shte zapochne da si nalaga mnenieto i da te prevazpitava... Malko protivorechie, a?! Kakto i da e.
Otnosno "loshoto momche" ... ne sam saglasna otnovo! Parvoto koeto e - loshoto momche NE moje da obicha! Vqrno e che e inpulsiven i neprinuden i moje da te iznenadq po vsqkakav nachin, no fakta che momichetata si padame po loshi momcheta ne znachi che tova e lubov i oshte po-malko - che loshite momcheta mogat da obichat! Loshoto momche nikoga nqma da sedne i da te izslusha kogato imash nujda i kogato si tajna naprimer! Te ne sa hora s koito mojesh da obshtuvash na drugo nivo osven platskite udovolstviq i povarhnostni temichki
Za oblekloto... pak gluposti! tova che nqkoi momcheta sa pregledni i podredeni "lusnati" ot vsqkude v nikakav sluchei ne znachi che sas prilejniq si vid iskat da izbiqt kompleksi za malocennost! A loshite momcheta... takiva groznici ima m/u tqh! Kak taka reshihte che izglejdat dobre vav vsqkakav vid drehi i za tova ne se oblichat podobavashti naprimer?! Ne e vqrno! Proasto 1-viq tip momcheta e nauchen da e takav kakavto e, a 2-riq iska da se iztakne kato nepukist i gospodar na situaciqta i na sebe si, buntar, neinteresuvasht se ot nikoi i nishto, autsaider nezachitasht pravilata. I si e taka, no tova ne go pravi krasavec xax!
Sigurno ima oshte kakvo da se kaje, no na men mi omrazna veche. Ostana mai samo da kaja zashto momichetata si padat po loshi momcheta a dobrite bivat ignorirani...
E, tova e taka zashtoto v teen-vazrastta vs iskame da budem svobodni i nezavisimi, buntari, avanturisti, jelaeshti i gotovi na vsqkakvi priklucheniq... JADNI ZA JIVOT i vazmojnost da se osashtestvqt tezi jelaniq i nujdi, namirame v obraza na "loshoto momche". Za sajalenie e taka, no kogato chovek uzree promenq misleneto si i razbirame koe e naistina vajno!

АТАКАБГ
09-08-2006, 02:02
Тва е супер наивно и детско - добро момче или лошо момче. Момчетата не се делиме на добри и лоши,поне повечето. А обикновено тези,които се правят на лоши са някакви мишоци,а тези,които са уж добри се оказват гадове под прикритие :mrgreen: Така че тея комични определения са за деца до 12-13 години. :wink:

NiKOLAN
09-08-2006, 02:04
прочетох само
от Интернет

koalka
09-08-2006, 11:07
Ами според мен се влюбват в тях,защото им харесва поведението им.Но ако се влюбят и после той ги зареже се чувстват наранени и отхвърлени.

Boot
09-08-2006, 11:11
Оф, глупости говорите.
Защото "лошите" момчета са недостижими, а момичетата, като глупава раса, искат това, което не могат да имат.

лошото момиченце
09-08-2006, 11:35
лоши момчета са батковците с квадратните джипове и минимум 20 бодигарди около тях

има ли нормално момиче, което да не си е мечтало тайно за връзка с такъв пич?


ще я глези, ще я води по заведения, ще и купува шоколадчета и банани и ще я смила от бой всеки божи ден, за да и показва и доказва постоянно колко е лош

о о,оо да, да съкпи, бъди лош! - стене тя всяка нощ под сатените завивки в луксозната спалня, на още по луксозната вила в Бояна


Ех... мечтииии!!!

carevi4noto_momi4e
09-08-2006, 11:45
mi da ima takiva,ai tiq sus jipovete i bodigardite ne se kazvat lo6i mom4eta a napravo mutri

09-08-2006, 13:51
mi da ima takiva,ai tiq sus jipovete i bodigardite ne se kazvat lo6i mom4eta a napravo mutri

ми то си е синомим :D

mravu4kata
09-08-2006, 14:02
Аз пък си падам по добрите момчета.Даже ако е леко женствен,едва ли ще ми пречи.Тъй наречените "лоши" момчета,дори са ми малко неприятни.Аз под"лошо" момче разбирам някакъв курвар,гъзар и всичко подобно но това.Според мен те просто имат някакво самочувствие без каквото и да било покритие.Това,че е много отворен,безотговорен и се хвали колко бройки е е*ал,не ми се струва кой знае колко хубаво.Е,може би съм виждала само такива "лоши" момчета.

DoPye
09-08-2006, 14:03
И......... кои са лошите момчета

Amayo
09-08-2006, 22:41
И......... кои са лошите момчета
Лол лошитееееееееееееееееее