PDA

View Full Version : пъпчици по пениса



Здравейте.
09-07-2006, 12:14
Проблема ми е май същия като на този приятел : http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=54066

Имам малки пъпчици по главичката на пениса , и от ванка.
Първата ми е молба е дали се сещате какви са тези пъпчици и дали имат лечение,и аз както този приятел си ги имам от доста време, нито ме болят нито нищо нямам проблеми.

Втория ми въпрос е ако реша да отида да лекар , при какъв лекар трябва да отида , не съм мн запознат защото по принцип въобще не боледувам.Не искам да е при личния лекар , първо защото е жена, второ и нашите ще разберат.Моля да ми кажете ако реша да ходя на лекар при какъв лекар трябва да отида ако трябва и на частен ще отида ще дам повече пари ама искам да разбера дали не са опасни тия пъпчици...

Благодаря ви.

09-07-2006, 12:27
trqbva da otide6 na urolog.

sladoled
09-07-2006, 14:51
На специалист по кожни и венерически болести.Абсолютно сигурно!

:((
09-09-2006, 09:09
и аз имам такива пъпчици с бели връхчета, какви са ? Може ли да е някаква болест, при положение че не съм имал полов контакт с момиче/момче ( :shock: ) и ще ми пречат ли при секс?

09-09-2006, 09:25
това са мастни оразувания, който не са опастни и голяма част от мъжете ги имат( поне от написаното, така си мисля).
но все пак още няма онлайн лекари и никои не може да ти каже със сигурност какви са тези пъпчици, затова най добре отиди на лекар, за твое успокоение.трябва да отидеш на уролог.

sladoled
09-09-2006, 13:30
За информация:
Предмета на урологията е мъжката полова система като функциониране и заболявания, а също и отделителната система- бъбреци, уретери, пикочен мехур, уретра.Урологията е хирургична специалност! :!:
Предмета на дермато-венерологията е кожата и придатъците и външните лигавици и полово предаваните заболявания. :!:
Правете разлика като пращате хората по разни доктори [-X Ако някой реши да иде на частен прием и не е за този специалист, ще му струва към 20лв. вашата грешка. [-X

sladoled
09-09-2006, 13:31
Значи питащия трябва да иде на кожен лекар/или дерматовенеролог на латински/ :smt013

09-09-2006, 14:27
Проблема ми е май същия като на този приятел : http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=54066

Имам малки пъпчици по главичката на пениса , и от ванка.
Първата ми е молба е дали се сещате какви са тези пъпчици и дали имат лечение,и аз както този приятел си ги имам от доста време, нито ме болят нито нищо нямам проблеми.

Втория ми въпрос е ако реша да отида да лекар , при какъв лекар трябва да отида , не съм мн запознат защото по принцип въобще не боледувам.Не искам да е при личния лекар , първо защото е жена, второ и нашите ще разберат.Моля да ми кажете ако реша да ходя на лекар при какъв лекар трябва да отида ако трябва и на частен ще отида ще дам повече пари ама искам да разбера дали не са опасни тия пъпчици...

Благодаря ви.
Вънка какво е се оточни. Това по главичката на пениса са най вероятно гъбички. Лекуват се с кремове, които най добре да са изписани от лекар. Ако при ерекция се зачервява пениса ти значи това са те- гъбичките.

DT
09-13-2006, 11:44
Здравейте !
Видях тази тема и поради наличието на същия (или поне така предполагам) проблем искам да попитам ... дали пъпчиците са по ръбовете на главичката и дори по кожата и самата глава... моите са едни такива белички и приличат на миниатюрни мехурчета..
Наистина ходенето при лекар за подобни проблеми е много трудно от един тинейджър според мен.. и си е кофти..
Та нямам нито сърбежи нито болка или парене или нещо от сорта !
Предполагам, че това са така наречените масни натрупвания или другя варянт е да са гъбички (ако това не са 2 еднакви неща) имам ги от много време, но поради липсата на болка или дискомфорт не потърсих помощ с надеждата, че ще минат, но поради наличието на сериозно момиче вече имам един дискомфорт пред нея и искам да се оттарва от този проблем ...
Преди да правим секс с нея имах само отдолу по ръба на главичката (или поне така мисля..) а сега ми се струва че са и по самата глава отгоре...
Не ми се иска изобщо да споделям това с който и да е дори секса е само вечер поради тоя проблем и се лишавам от доста разнообразие в половия живот... ще се радвам ако някой даде предложение как да ги махна и за колко време ще дойде..
Ако трябват още подробности по темата ще дам напълно подробно описание и обяснение ако е нужно .. само не ме карайте да ходя по лекари..

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !

ПП. аз съм на 16 години......

dt
09-13-2006, 14:55
Здравейте !
Видях тази тема и поради наличието на същия (или поне така предполагам) проблем искам да попитам ... дали пъпчиците са по ръбовете на главичката и дори по кожата и самата глава... моите са едни такива белички и приличат на миниатюрни мехурчета..
Наистина ходенето при лекар за подобни проблеми е много трудно от един тинейджър според мен.. и си е кофти..
Та нямам нито сърбежи нито болка или парене или нещо от сорта !
Предполагам, че това са така наречените масни натрупвания или другя варянт е да са гъбички (ако това не са 2 еднакви неща) имам ги от много време, но поради липсата на болка или дискомфорт не потърсих помощ с надеждата, че ще минат, но поради наличието на сериозно момиче вече имам един дискомфорт пред нея и искам да се оттарва от този проблем ...
Преди да правим секс с нея имах само отдолу по ръба на главичката (или поне така мисля..) а сега ми се струва че са и по самата глава отгоре...
Не ми се иска изобщо да споделям това с който и да е дори секса е само вечер поради тоя проблем и се лишавам от доста разнообразие в половия живот... ще се радвам ако някой даде предложение как да ги махна и за колко време ще дойде..
Ако трябват още подробности по темата ще дам напълно подробно описание и обяснение ако е нужно .. само не ме карайте да ходя по лекари..

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !

ПП. аз съм на 16 години......
Това беше мое мнение, вече съм рег-нат, така че може и на ЛС

Dita
09-13-2006, 20:31
Без да отидеш на лекар, няма как да разбереш какво е със сигурност.
Ако има сърбежи, зачервяване и парене е твърде вероятно да са гъбички.
Лекуват се след преглед от лекар. А също и партньорката ти трябва да проведе курс на лечение.
Защото в противен случай ще си ги предавате един на друг до безкрайност. По време на лечението не трябва да правите секс.
Обърнал ли си внимание дали тя има засилено влагалищно течение, което да не е безцветно, а с някакъв цвят/бял, жълтеникав и т.н./, усетил ли си по-странна миризма?
Ако при нея има тези сипмтоми, въпреки че има отлична хигиена, то и двамата сте хванали "печурки". :lol:
Лечението в ранен стадий е много по-лесно и бързо, съответно и евтино.
Не се бави, и без това е хубаво да посетиш лекар дори и профилактично. Поне ще си сигурен, че нямаш нищо.
Успех. Не се шашкай. :D Не е нищо страшно, просто е неприятно.

09-13-2006, 23:47
Здравейте !
Видях тази тема и поради наличието на същия (или поне така предполагам) проблем искам да попитам ... дали пъпчиците са по ръбовете на главичката и дори по кожата и самата глава... моите са едни такива белички и приличат на миниатюрни мехурчета..
Наистина ходенето при лекар за подобни проблеми е много трудно от един тинейджър според мен.. и си е кофти..
Та нямам нито сърбежи нито болка или парене или нещо от сорта !
Предполагам, че това са така наречените масни натрупвания или другя варянт е да са гъбички (ако това не са 2 еднакви неща) имам ги от много време, но поради липсата на болка или дискомфорт не потърсих помощ с надеждата, че ще минат, но поради наличието на сериозно момиче вече имам един дискомфорт пред нея и искам да се оттарва от този проблем ...
Преди да правим секс с нея имах само отдолу по ръба на главичката (или поне така мисля..) а сега ми се струва че са и по самата глава отгоре...
Не ми се иска изобщо да споделям това с който и да е дори секса е само вечер поради тоя проблем и се лишавам от доста разнообразие в половия живот... ще се радвам ако някой даде предложение как да ги махна и за колко време ще дойде..
Ако трябват още подробности по темата ще дам напълно подробно описание и обяснение ако е нужно .. само не ме карайте да ходя по лекари..

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !

ПП. аз съм на 16 години......

Хаха,ми колкото и да ти е неприятно не можеш да ги махнеш(ако става въпрос за масни образования)!Може единствено по оперативен път,но е почти сигурно,че пак ще цъфнат!Ще трябва да изчакаш да мине пубертетът!По тва време масните жлези се "препълват" и се получават подобни работи...