PDA

View Full Version : Да му кажа ли...?



nasty_f
09-07-2006, 12:14
Значи,моят проблем е следният.Харесвам си едно момче,то беше дошло лятната ваканция в моя град,но си тръгна преди два дена.Аз си харесвах първоначално един негов приятел и в чакане и опитване нещо да стане с него си пропилях шансовете с това момче-Ники се казва.Та,аз разбрах,че ме харесва от една негова много добра приятелка,но и казах,че не го харесвам.Обаче сега,като си тръгна осъзнак,че го харесвам и то не малко.Мъчно ми е за него и страшно много искам да го видя,но сигурно ще бъде за нова година,или някоя по-дълга ваканция.Преди да си тръгне,един приятел на Ники му е дал мойте кординати в Skype-a и той ми се включи.Днес си писахме и ще продължим още доста време предполагам.Въпроса ми е дали ще е глупаво по Skype-a да му кажа,че го харесвам,или по-добре да не му казвам.Просто искам да му кажа всичко,което ми е на сърцето,но не знам дали интернета е решение,не знам как ще реагира.Да му кажа ли?Толкова е сладичък и е много добра душа,а усмивката му...ще го изям :smt007 .Но сега не знам дали ме харесва още.Той е един сладур!!!Какво да правя?Помагаите,моля ви.И на който темата не му е харесала,моля по-добре да не пише,от колкото да плюе в нея....Мерси,предварително!

SweetHarmony
09-07-2006, 12:21
Кажи му ! Все пак нищо не губиш като го направиш нали така ? Какво като е по интернет .. доста връзки са се зараждали по този начин :) А й ти си влюбена , нищо не ти пречи да го направиш .. ! Айде и успех :wink:

iiirish
09-07-2006, 12:46
според мен скайп не е най-добрия начин да изразиш чувствата си :-k ако наистина го харесваш толкова колкото казваш, подобни чувства не се изразяват с думи. той ще те разбере и ще ти повярва истински само ако види пламъчето на любов в очите ти

CrazyWitch
09-07-2006, 12:49
Аве кажи му. Иначе на живо на дали, ще се навиеш да му кажеш.

BeBcHeTo
09-07-2006, 12:51
според мен скайп не е най-добрия начин да изразиш чувствата си :-k ако наистина го харесваш толкова колкото казваш, подобни чувства не се изразяват с думи. той ще те разбере и ще ти повярва истински само ако види пламъчето на любов в очите ти
:smt023

koalka
09-07-2006, 14:03
Ами аз бих признала чувствата си,но не по скайпа,а на живо,но ако нямате възможност по скайпа.Виж как ще реагира,но така и така нищо не губиш като му кажеш.

guns`n`roses{f}
09-07-2006, 14:08
Трява да му кажеш!не чакай повече защото ако сега не му кажеш след време можи да е прекалено късно

IKisseDAGirL
09-07-2006, 14:12
ем кажи му, обаче не сега, а малко преди да стане време да си идва - няма смисъл толкова от рано, и без това от разстояние нищо не може да стане :roll: до тогава действай с намеци, сприятелете се и т.н.

sherry
09-07-2006, 15:22
Бе може и по скайп да му кажеш, че го харесваш, така или иначе скоро няма да имаш възможността да му го кажеш очи в очи. Не трябва да се срамуваш от това, дано скоро се видите и той все още да те харесва, както ти него. Късмет ти желая :D

nasty_f
09-07-2006, 15:22
Мерси за съветите!Май ще е най-добре да му кажа малко преди да си дойде,седмица :lol: .Ще се радвам да получа още съвети.

sherry
09-07-2006, 15:23
Когато искаш му кажи. Мисълта ми е, да не си хване друга, преди да разбере, че ти го харесваш :?

09-07-2006, 15:28
Умри ма курво грозна си.

09-07-2006, 16:27
Когато искаш му кажи. Мисълта ми е, да не си хване друга, преди да разбере, че ти го харесваш :?

sladka_zaika
09-07-2006, 17:16
spored men e dobre da mu kaje6-koi znae kakvo moje da se slu4i.no za jalost mi se struva,4e dori i 4uvstvata vi da sa spodeleni sled kato jiveete v razli4ni gradove pulnocenna vrazka ot razstoqnie naistina ne stava.6te vodite samo 4at sre6ti i telefonni razgovori.6te se vijdate samo prez vakancii ili na praznici.zatova govori s nego,no ne o4akvai ni6to.:(((

Lorraine
09-07-2006, 18:50
ем кажи му, обаче не сега, а малко преди да стане време да си идва - няма смисъл толкова от рано, и без това от разстояние нищо не може да стане :roll: до тогава действай с намеци, сприятелете се и т.н.съгласна съм :wink:

carevi4noto_momi4e
09-07-2006, 18:56
po dobre da si uredite sre6ta i kato se vidite 6te razbere6 dali o6te te haresva i ako da 6te my kaje6 i ti i rabotata 6te stane

cskamoni4ka
09-07-2006, 19:24
По-добре не се захващай с него щом не сте от един град и ще се виждате само ваканцийте примерно.

jadna_za_lubov
09-07-2006, 19:51
ааааа не в скайп-а секи може!!!!НА ЖИВО!!!! :smt008 или тфа или :smt014
РИСКУВАЙ!!!

sladoled
09-07-2006, 20:30
Предлагам ти един компромисен вариант.Сега в скайпа му кажи, че ти е приятно да си разговаряте, че държиш на мнението му, че мислиш за него.Няма да признаеш, че го харесваш , а ако още е така като се видите му го кажи.Но му дай да разбере, че е важен за теб.В противен случай може да създаде връзка с друго момиче и ще те е яд после. ](*,)

ivan4o_haivan4o
09-08-2006, 06:25
Трява да му кажеш!не чакай повече защото ако сега не му кажеш след време можи да е прекалено късно
taka e! ako 4aka6 toi moje da ohladnee kam teb i da si nameri druga 8-[

dEnIsTy
09-08-2006, 07:27
Ами аз бих признала чувствата си,но не по скайпа,а на живо,но ако нямате възможност по скайпа.Виж как ще реагира,но така и така нищо не губиш като му кажеш.

BeBencEto
09-08-2006, 09:10
az puk mislq che ne trqbva da pravish nishto...samo shte si zadulbochish chuvstvata i shte ti stane mnogo mnogo po gadno .....zashtoto ne ste ot edin grad,a toi kato idva samo vakanciiite....kakvo...samo togava li shte mojesh da budesh istinski s nego...ne znam spored men nqma smisul...kazvat che za Liubovta granici nqma,no kakto sama vijdash ima...i to mnogo golemi....taka che po-dobre se otkaji dokato mojesh i shte ti e po-lesno,zashtoto posle vsichko shte sedi po korenno po zadulbochen nachin...

nasty_f
09-08-2006, 12:21
Сега само искам да споделя още нещо с вас.Вчера на дискотека като ходих имаше едно момче,което ми хареса.Аз отидох с него да се разходим някъде и се целувахме...Обаче и той не е от тук и си тръгва утре,а днес си е на едно село.Та сега нз,ама въобще не знам какво да правя.. #-o #-o #-o ](*,) ](*,) :smt090 .Толкова съм объркана.. :smt009 :smt010 .Винаги така става.Поне това момче да беше от тука.......е нема братко... ](*,) .Ще откача..