PDA

View Full Version : И какво разбирате под "Лоши момчета" ?



PLAMENKO
09-07-2006, 13:00
Въпроса е ясен , чудно ми е какъв е вашият отговор момичетааа :mrgreen:
Сигурно тва Ви е станало девиз "добрите момчета отиват в рая , а лошите където си поискат" ... а масата народ дето ходи в амор и дв... те се мислят за лоши момчетаааа :lol: :lol: Лошото е , че незнаят колко са смешни \:D/

Taekwon

iiirish
09-07-2006, 13:23
ами ти си го написал пределно ясно: добрите момчета отидат в рая, а лошите където си поискат! ;)

лошото момче е непукист, купонджия, женкар! обича всяка вечер да е с различна, обича да използва, да наранява момичетата. обича да носи тежки ланци и да се прави на гъзар, обича да е в центъра на вниманието, както на момичетата, така и на момчетата, защото знае, че всички му завиждат, а момичетата припадат в краката му!

е, такива "лоши момчета" по принцип се оказват пълни боклуци и лайна, но рядко има хора, които го забелязват навреме

alkobalko
09-07-2006, 13:36
ами ти си го написал пределно ясно: добрите момчета отидат в рая, а лошите където си поискат! ;)

лошото момче е непутис, купонджия, женкар! обича всяка вечер да е с различна, обича да използва, да наранява момичетата. обича да носи тежки ланци и да се прави на гъзар, обича да е в центъра на вниманието, както на момичетата, така и на момчетата, защото знае, че всички му завиждат, а момичетата припадат в краката му!

е, такива "лоши момчета" по принцип се оказват пълни боклуци и лайна, но рядко има хора, които го забелязват навреме
anito.sl много точно го каза. Имам един приятел, който е от тези така наречени "лоши момчета", ти знаеш за кой става на въпрос. По-добре далеч от такива.

macka123
09-07-2006, 13:47
ами ти си го написал пределно ясно: добрите момчета отидат в рая, а лошите където си поискат! ;)

лошото момче е непутис, купонджия, женкар! обича всяка вечер да е с различна, обича да използва, да наранява момичетата. обича да носи тежки ланци и да се прави на гъзар, обича да е в центъра на вниманието, както на момичетата, така и на момчетата, защото знае, че всички му завиждат, а момичетата припадат в краката му!

е, такива "лоши момчета" по принцип се оказват пълни боклуци и лайна, но рядко има хора, които го забелязват навреме


съгласна съм с теб
и особено с тва че хората не го забелязват на време

koalka
09-07-2006, 13:59
ами ти си го написал пределно ясно: добрите момчета отидат в рая, а лошите където си поискат! ;)

лошото момче е непутис, купонджия, женкар! обича всяка вечер да е с различна, обича да използва, да наранява момичетата. обича да носи тежки ланци и да се прави на гъзар, обича да е в центъра на вниманието, както на момичетата, така и на момчетата, защото знае, че всички му завиждат, а момичетата припадат в краката му!

е, такива "лоши момчета" по принцип се оказват пълни боклуци и лайна, но рядко има хора, които го забелязват навреме
anito.sl много точно го каза. Имам един приятел, който е от тези така наречени "лоши момчета", ти знаеш за кой става на въпрос. По-добре далеч от такива.И аз съм съгласна с това,но определно някои момичета си падат по такива,но когато нещата се задълбочат определено после страдат.

IdontGiveaFuck
09-07-2006, 14:11
Хъх,както преди казах -в този форум всички са перфектни.
Още сто човека ще дърдорят против "лошите момчета" и ще изкажат негативно мнение затова как може някоя мацка да се влюби в такова момче 8)

az_slunceto
09-07-2006, 14:25
lo6ite mom4eta tova sa nai-gotinite.nai -bogatyte nai-qkite. :-D nai-silnite. i.t.n.................... :-D

az_slunceto
09-07-2006, 14:27
i s nai-xubavite koli,na tqx si4ko im e razre6eno. :-D sus nai-gotinite macki.

`Death`Whore`
09-07-2006, 14:28
лошото момче е непутис
За пореден път се излагаш. Думата е "непукист", твоята звучи като "не"+"путка".



lo6ite mom4eta tova sa nai-gotinite.nai -bogatyte nai-qkite. :-D nai-silnite. i.t.n.................... :-D
Искрено се надявам да си мъж, който се ебава, защото ако не...много лошо.

Tempestjuji
09-07-2006, 15:24
[/color][/size][/quote]
Искрено се надявам да си мъж, който се ебава, защото ако не...много лошо.[/quote]

aBeP4eTo
09-07-2006, 15:34
:smt010 Плаче ми се за вас...

sladka_zaika
09-07-2006, 15:46
lo6ite mom4eta tova sa nai-gotinite.nai -bogatyte nai-qkite. :-D nai-silnite. i.t.n.................... :-D

emi 4estno kazano tova ne sa "lo6ite mom4eta".a ti qvno ima6 dosta "qsni"predpo4itaniq kum majete otnosno materialni ne6ta.

vladi_addict
09-07-2006, 16:26
аз за пръв път чувам за лоши момчета. вие на мухльовците по сто имена им сложихте.. кажи му парцал и не го обиждай, защото то така или иначе прилича на лайно овито в нови парцалки...

Amayo
09-07-2006, 16:32
Харесвааам лошитеее момчетаааа и тооооооя стил.
Направо не издъъържаам аааааз, когато ти си мил. :-D

Mafiotkata_7200
09-07-2006, 16:33
ами ти си го написал пределно ясно: добрите момчета отидат в рая, а лошите където си поискат! ;)

лошото момче е непукист, купонджия, женкар! обича всяка вечер да е с различна, обича да използва, да наранява момичетата. обича да носи тежки ланци и да се прави на гъзар, обича да е в центъра на вниманието, както на момичетата, така и на момчетата, защото знае, че всички му завиждат, а момичетата припадат в краката му!

е, такива "лоши момчета" по принцип се оказват пълни боклуци и лайна, но рядко има хора, които го забелязват навреме
=D> =D> =D> Много точно казано,това си е пълната истина

drawers
09-07-2006, 16:36
Kучка в мъжки род.

kobrichka
09-07-2006, 16:44
ами ти си го написал пределно ясно: добрите момчета отидат в рая, а лошите където си поискат! ;)

лошото момче е непукист, купонджия, женкар! обича всяка вечер да е с различна, обича да използва, да наранява момичетата. обича да носи тежки ланци и да се прави на гъзар, обича да е в центъра на вниманието, както на момичетата, така и на момчетата, защото знае, че всички му завиждат, а момичетата припадат в краката му!

е, такива "лоши момчета" по принцип се оказват пълни боклуци и лайна, но рядко има хора, които го забелязват навреме

напълно те поткрепям =D> само че когато си харешем лошо момче има вероятноста да се влюбиш в него а влюбиш ли се си закъсала много [-( защото ти ще страдаш,а той не защото ще те мисли за една от многоте с които е бил.

PLAMENKO
09-07-2006, 18:17
oks :-D

nai-silnite - WHAT THE FUCK :shock: :smt081 :smt082 :smt022
s nai-gotinite koli - hahahaha :smt017 :smt012

Lorraine
09-07-2006, 18:47
lo6ite mom4eta tova sa nai-gotinite.nai -bogatyte nai-qkite. :-D nai-silnite. i.t.n.................... :-D не съм съгласна с теб...

gangbang
09-07-2006, 18:50
Аз съм лошо момче :mrgreen:

PLAMENKO
09-07-2006, 19:00
Аз съм лошо момче :mrgreen:

Е имах си аз .. то само кат ти видиме ника бате и ни става ясно...
GanGstaaaa :---)

az_slunceto
09-07-2006, 19:30
abe lo6ite mom4eta sa super. :-D

Shadow_Walker
09-07-2006, 19:36
Kучка в мъжки род.[b][i][color=indigo] В онази статия все пак са изкарани по-свестни отколкото са.Истинските лоши момчета са такива каквито каза...но момичетата си падат точно по тези кучки от мъшки род...

jadna_za_lubov
09-07-2006, 19:54
лошото момче е непутис
За пореден път се излагаш. Думата е "непукист", твоята звучи като "не"+"путка".



lo6ite mom4eta tova sa nai-gotinite.nai -bogatyte nai-qkite. :-D nai-silnite. i.t.n.................... :-D
Искрено се надявам да си мъж, който се ебава, защото ако не...много лошо.
Eвала ти праа!!! \:D/

FiRe_LaDy
09-07-2006, 20:06
Dnes chetoh edna podobna tema i tam ima otgovor na vyprosa ti.Procheti q (v momenta ne se seshtam kak beshe zaglavieto i).Mi loshite momcheta znaet kakvo iskat i si go otstoqvat.A i ti sam kaza.Dobrite momcehta otivat v raq,A LOSHITE KADETO SI POISKAT !!! :wink:

PLAMENKO
09-07-2006, 20:10
Dnes chetoh edna podobna tema i tam ima otgovor na vyprosa ti.Procheti q (v momenta ne se seshtam kak beshe zaglavieto i).Mi loshite momcheta znaet kakvo iskat i si go otstoqvat.A i ti sam kaza.Dobrite momcehta otivat v raq,A LOSHITE KADETO SI POISKAT !!! :wink:

да ама е в кавички "..."

koalka
09-07-2006, 20:13
abe lo6ite mom4eta sa super. :-D Хубаво е че мислиш така.Дано не попаднеш на такова,което да не ти разбие сърцето.

asinka
09-07-2006, 20:35
lo6ite mom4eta tova sa nai-gotinite.nai -bogatyte nai-qkite. :-D nai-silnite. i.t.n.................... :-D

Абе ти кога ще се научиш да пишеш :?: :!: :?: :smt064 Неможеш ли да пишеш като нас?

f
09-07-2006, 20:59
loshite mom4eta sa hubavo neshto kogato iskash sex za edna ve4er kakto s kyrvite.tova im e edinstvenoto polojitelno ka4estvo

strange__
09-07-2006, 21:02
На мене са ми забавни :mrgreen: Сладки са ми,но да стоят надалеч от мене 8-[

Bisollini
09-07-2006, 21:17
lo6ite mom4eta tova sa nai-gotinite.nai -bogatyte nai-qkite. :-D nai-silnite. i.t.n.................... :-D Az ne vi razbiram vas . ti v kolata muskolite i parite li si mu vlubena. ili v samoq jovek ako e taka Ti zna4i neznae6 kfo e lubov kakfo e da po4uvstva6 da ti se podkosat krakata kato vidi6 Lubimiq/ta . hvani si edno gotino svqno pe4eno mom4e da te obi4a po hubavo ne6to ot tova spored men nqma . jalko 4e momi4e takiva se sre6tat mn rqdko . kfo kato hodi6 s nqkoi Dvokrilen arderob "Elate me vijde s koi hoda" drugo e da ima 4ovek koito da te razbira a ne nqkoi ple6iv praznoglav tupanar .

do^tuk^si
09-07-2006, 21:59
anito.sl написа:
ами ти си го написал пределно ясно: добрите момчета отидат в рая, а лошите където си поискат!

лошото момче е непутис, купонджия, женкар! обича всяка вечер да е с различна, обича да използва, да наранява момичетата. обича да носи тежки ланци и да се прави на гъзар, обича да е в центъра на вниманието, както на момичетата, така и на момчетата, защото знае, че всички му завиждат, а момичетата припадат в краката му!

е, такива "лоши момчета" по принцип се оказват пълни боклуци и лайна, но рядко има хора, които го забелязват навреме

ti me ispla6i e!!!samo det si misleh 4e sum ot taka nare4enite "lo6i mom4eta" avuuuu ;)

Amayo
09-07-2006, 22:00
Курви ве баце 8)

do^tuk^si
09-07-2006, 22:02
anito.sl написа:
ами ти си го написал пределно ясно: добрите момчета отидат в рая, а лошите където си поискат!

лошото момче е непутис, купонджия, женкар! обича всяка вечер да е с различна, обича да използва, да наранява момичетата. обича да носи тежки ланци и да се прави на гъзар, обича да е в центъра на вниманието, както на момичетата, така и на момчетата, защото знае, че всички му завиждат, а момичетата припадат в краката му!

е, такива "лоши момчета" по принцип се оказват пълни боклуци и лайна, но рядко има хора, които го забелязват навреме

ti me ispla6i e!!!samo det si misleh 4e sum ot taka nare4enite "lo6i mom4eta" avuuuu ;)

do^tuk^si
09-07-2006, 22:04
anito.sl написа:
ами ти си го написал пределно ясно: добрите момчета отидат в рая, а лошите където си поискат!

лошото момче е непутис, купонджия, женкар! обича всяка вечер да е с различна, обича да използва, да наранява момичетата. обича да носи тежки ланци и да се прави на гъзар, обича да е в центъра на вниманието, както на момичетата, така и на момчетата, защото знае, че всички му завиждат, а момичетата припадат в краката му!

е, такива "лоши момчета" по принцип се оказват пълни боклуци и лайна, но рядко има хора, които го забелязват навреме

ti me ispla6i e!!!samo det si misleh 4e sum ot taka nare4enite "lo6i mom4eta" avuuuu ;)

Amayo
09-07-2006, 22:05
Курви ве баце 8)

DoPye
09-07-2006, 22:06
lo6ite mom4eta tova sa nai-gotinite.nai -bogatyte nai-qkite. :-D nai-silnite. i.t.n.................... :-D

и това ли са лошити момчета http://azzinoth.web.data.bg/phpbb/images/smiles/icon_axe.gif

carevi4noto_momi4e
09-07-2006, 22:33
e tezi koito hodqt po diskotekite moej da ne sa lo6ite mom4eta se pak i dobrite imat pravo da hodjt da tancuvat :lol: lo6ite sa po skoro tiq sus po 3 biri vuv ruka i sus po 2 momi4eta vuv skuta i dokato gi svalqt vsqka 2 ra duma e 6te te ebam ili ne6to podobno.....

Kar4eto
09-07-2006, 22:36
ами ти си го написал пределно ясно: добрите момчета отидат в рая, а лошите където си поискат! ;)

лошото момче е непукист, купонджия, женкар! обича всяка вечер да е с различна, обича да използва, да наранява момичетата. обича да носи тежки ланци и да се прави на гъзар, обича да е в центъра на вниманието, както на момичетата, така и на момчетата, защото знае, че всички му завиждат, а момичетата припадат в краката му!

е, такива "лоши момчета" по принцип се оказват пълни боклуци и лайна, но рядко има хора, които го забелязват навреме

И аз така мисля!!!

Atika
09-07-2006, 22:36
hahaha! NEZNAM , no sigurno sa neshto kato gangsta gangsta prodakshynn forieveeerrr

lainagovna
09-07-2006, 22:40
amor....

kAdrOkoSkA
09-08-2006, 00:14
BOKLUCI :!:

NiKOLAN
09-08-2006, 00:19
BOKLUCI :!: мммда