PDA

View Full Version : сестра ми



09-07-2006, 13:25
Та...лягаме да спим и сестра ми я болеше корема. Към 4 4аса чувам нещо като дъжд и се събуждам, а то сестра ми повръщала. цялата стая направи на нищо, миришеше ужасно. тя звънна на майка ми, понеже тя като ляга да спи и заключва спалнята и си взиме телефона, и ий каза. тя дойде в детската и напрао и призля. почна да чисти. тя ми каза да легна в спалнята на нейното легло, и така заспах там. към 6 чаша майка ми идва и вика "готово изчистих всичко. легни си вече в леглото , аз ще взема сестра ти при мен, че и е лошо. И сестра ми си повръщаше още мн пъти де. аз пак заспах и през половин час се събиждам и чувам как сестра ми повръща... :| Баща ми я завел на лекар и и взел някакъв сироп против повръшане (натриев цитрат), някаква глюкоза и прахче против разтройство. Таа малко се пооправи от сиропа и глюкозата. рещихме да и дадем 1 препе4ена филийка, ама пак я повърна. Към 13 4аса легна да спи, че цяла нощ не е спала. И ся се чудим какво да я правим. Мн е гладка ама не може да яде... :-# :smt009 :cry:

09-07-2006, 13:26
П.С. сестра ми е на 10

sexy_dizzy
09-07-2006, 13:32
Много интересно!Явно в течение на много време се е хранила нередовно или въобще не се е хранила.Като ходихте на лекар, той не спомена ли дали е болна от нещо?!

macka123
09-07-2006, 13:39
миличката
не знам какво може да направите
съжалявам

XePouH
09-07-2006, 13:40
миличката
не знам какво може да направите
съжалявам
е мноо ясно че тряя на доктор

alkobalko
09-07-2006, 13:49
Заведете я на лекар. Има такъв грип. Той най-добре ще прецени положението и.

09-07-2006, 14:00
еми аз не знам какво е казал лекаря, ама и даде 3 нешица, които трябва да пие. Вмомента спи и да видим дали ще е по-добре като се събуди... [-o<

siXt_senSe
09-07-2006, 14:05
Може да е някакъв вирус.Мен ме беше пипнал такъв предната седмица.Вкараха ме в болницата на системи,щото се бях обезводнила.Като сте отишли в болницата не са ли я пратили на изследвания за кръв и урина,защото (без да те плаша) може и да е по-сериозно?

{{{MiLo_f}}}
09-07-2006, 14:05
Много кофти наистина ... и най добре да си направи иследвания ако все още е зле и все пак дано се оправи :wink:

moni4ka11
09-07-2006, 14:18
Според мен това е чревна инфекция... ако има и разтройство.Почти всяко лято получавам такава инфекция.Бяха ми били една инжекция да спра повръщането,последния път.Много е гадно ...10 дена нищо не съм яла....!В никакъв случай да не кусва шоколад или кисело мляко.Може да пробва варени картофи със сол... или препечена филиика със сирене.И мнооого вода!!!

rusalkata_
09-07-2006, 14:32
вика му се ВИРУС!абсолютно същото го прекара брат ми на морето тази година!аз се отървах... :-D гадно е,но ще й мине.за 1-2 дни и се оправяш. :wink:

09-07-2006, 14:33
ми те и предложили да и бият инжекция, ама тя отказала, и те и дали глюкоза.

marina star
09-07-2006, 14:56
nikoi v toq forum ne e doktor [-( [-( [-( sorry za sestra ti ama nie s ni6to ne mojem da pomognem kolkoto i akali da davame

aBeP4eTo
09-07-2006, 16:09
Много кофти наистина ... и най добре да си направи иследвания ако все още е зле и все пак дано се оправи :wink:

Ти май си болна? Да не си спала на течение да ти е настинала главата и да не можеш да мислиш?
Това е просто едно 10годишно дете, което може да е слънчасало като е играло или да е хванало някой летен грип или да е яло неподходяща храна за стомахчето си ;-) Няма нищо страшно до 2-3 дни ще бъде като новичка :mrgreen: