PDA

View Full Version : сРаМ



09-07-2006, 13:50
Проблема ми е че съм мн срамежлива и в любовта чакам момчето да направи първата крачка ](*,) защото нз нито да флиртувам и да свалям ](*,) до ся съм имала 3 гаджета но те са ме сваляли и са правели първата крачка.... ](*,) не мога да се държа с момчетата нормално,защото се притеснявам :-k ](*,).единстеното момче с което ми е добре и не се притеснявам от него и се държа нормално е най-добрия ми приятел,понеже с него се познаваме мн добре и няма никва преграда м/у мен и него,но мн искам и с всички момчета да е така... но нз кво да права ](*,) и как да се държа :-k и как да свалям ](*,) ](*,)

koalka
09-07-2006, 14:07
Ами бъди си си ти.Не е нужно да се държиш някак,а просто се отпусни.Какво лошо има момчетата да те свалят?Пофлиртувай с тях-не е трудно,но не е нужно,както ти казах дасе държиш по-специално.

teardrop
09-07-2006, 14:38
Импровизирай :wink: Прави, каквото ти хрумне и момчето ще разбере, че няма да му е скумно с теб \:D/ И все пак, както каза koalka бъди себе си и не се прави на някоя, която не си.

sherry
09-07-2006, 15:18
Няма какво да се страхуваш от момчетата, те също са хора (не мога да повярвам, че го казвам) :lol:
Така де, всичко зависи от теб, трябва да се постараеш да осъзнаеш, че те са нормални хора, също като момичетата, дръж се естествено с тях, дай воля на желанията си, на мислите си. Ако ти харесва някое момче, покажи му го. Няма нищо нередно или нахално в това. Разбира се, не го прави прекалено открито или нагало, но във флиртчетата няма абсолютно нищо лошо. Късмет, знай, че всичко зависи от теб.

09-07-2006, 15:33
Просто им пусни да те наебът и нещата ще се оправят!

jadna_za_lubov
09-07-2006, 16:49
Просто им пусни да те наебът и нещата ще се оправят!
да бе...тфа е супер грубо!!!

sladka_zaika
09-07-2006, 17:21
Просто им пусни да те наебът и нещата ще се оправят!

tctcttc.oofff vie puk s va6te gnusni izrazi.tva moje da go kaje samo nqkoi kompleksar.ti kvo samo seks li iska6???emi ima si prostitutki za taq rabota.drugite momi4eta sa tvurde dobri za teb!!!

Lorraine
09-07-2006, 18:37
Ами бъди си си ти.Не е нужно да се държиш някак,а просто се отпусни.Какво лошо има момчетата да те свалят?Пофлиртувай с тях-не е трудно,но не е нужно,както ти казах дасе държиш по-специално.съгласна съм с теб :wink:

cveti_vratsa
09-07-2006, 19:01
Мацка и аз съм така в повечето случей,само с едно момче съм се даржала свободно(един от бившите ми),но поради други проблеми с него скъсахме,така че и ти ще намериш тоя човек,успех!!! :wink: :wink: :wink:

priti_kiti
09-07-2006, 19:06
отпусни се и всичко ще е окей ;) не мисли как да го свалиш,къф намек да му направиш..щото има много по-голяма възможност да оплескаш нещата. Бъди себе си :)

carevi4noto_momi4e
09-07-2006, 19:08
mi mn qsno to se pak e tupo momi4etata da pravqt purvata kra4ka

luda`flirtajika
09-07-2006, 19:14
mi mn qsno to se pak e tupo momi4etata da pravqt purvata kra4ka

=D> =D> absoliutno...samo deto az i ti... ne sme ot teq momicheta :D se 1

carevi4noto_momi4e
09-07-2006, 19:24
mi kazvam go samo za6toto znam 4e drugite ne sa kato nas :lol: :lol:

Samsara`f`
09-07-2006, 20:03
Mila ti i da napravi6 parvata kra4ka toi ako na te haresva vse taq!Zatova ako ne si dostata4no uverena v sebesi i v sposobnostite si da flirtuva6...4akai nqkoi da te svalq a ne ti nego!

Slave4You
09-07-2006, 20:10
Ми относно срама ние не можем мн да ти помогнем ама относно свалянето .....

1. Гледайте в очите желания мъж, когато говорите с него.
2. Обръщайте се към него по име.
3. Бъдете приятелски настроени. Показвайте чувство за хумор.
4. Бъдете добри слушателки, задавайте му въпроси и показвайте интерес към него и това, което ви говори.
5. Правете му комплименти.
6. Погрижете се да изглеждате добре. Всеки харесва добре облечени и поддържани жени. Езикът на тялото и жестовете също са много важни.
7. Не преследвайте този, когото харесвате. Постарайте се, когато сте заедно да прекарвате приятно и да събудите интереса му към вас. Оставете го да поиска да бъдете по-дълго само двамата. И той ще ви потърси сам.

Това го взех от сайта :)

Slave4You
09-07-2006, 20:11
Ми относно срама ние не можем мн да ти помогнем ама относно свалянето .....

1. Гледайте в очите желания мъж, когато говорите с него.
2. Обръщайте се към него по име.
3. Бъдете приятелски настроени. Показвайте чувство за хумор.
4. Бъдете добри слушателки, задавайте му въпроси и показвайте интерес към него и това, което ви говори.
5. Правете му комплименти.
6. Погрижете се да изглеждате добре. Всеки харесва добре облечени и поддържани жени. Езикът на тялото и жестовете също са много важни.
7. Не преследвайте този, когото харесвате. Постарайте се, когато сте заедно да прекарвате приятно и да събудите интереса му към вас. Оставете го да поиска да бъдете по-дълго само двамата. И той ще ви потърси сам.

Това го взех от сайта :)

sladoled
09-07-2006, 20:21
Очевидно не си от типа флиртаджийки.Няма лошо!Сега може би ще ти е по-трудно да намериш приятел, но като станеш18-19 годишна това ще се промени.Тогава момчетата стават по-разумни и започват да ценят личните качества на момичетата, а не само сексапила и разкрепостеността им.До тогава няма място за отчаяние-търси и ще намериш! O:)

kobrichka
09-07-2006, 20:29
мила на колко си години?аз също бях много срамежлива щом се доближеше някое момче и аз се изчервявах бях трагичен случаи :oops: ама нещата се промениха сега ако ме видиш никога няма да предположиш че някога ме е било срам,а много е важна компанията с която излизаш на мен ми помогнаха те всички бяха толково отракани,нали знаеш с какъв се събереш такъв ставаш,не се притесняваи ще го преодолееш но най важното бъди себе си не се представяи за нещо което не си.Успех

Bisollini
09-07-2006, 21:24
Pii edna tequila 6ti mine ;)

mucinka
09-07-2006, 21:32
Pii edna tequila 6ti mine ;)


a t1i...tui winagi pomaga ;)

kobrichka
09-08-2006, 13:17
Pii edna tequila 6ti mine ;)

и това е вариант :smt023

Mo6no
09-08-2006, 13:19
Хахахаха...

Като го видях това "сРаМ" и го разбрах като "спам". :lol:

Nightmare
09-08-2006, 14:56
Когато започнеш по-често да се срещаш и да общуваш с момчета ще ти бъде по лесно да се отпускаш пред тях. Явно все още не си минала този етап. Има време.

rali4ka91
09-08-2006, 16:34
Pii edna tequila 6ti mine ;)

и това е вариант :smt023
ХаХаХа вариянти много...само трябва да си избереш.
:smt026 Мали а колко такива теми има...разрови се малко!