PDA

View Full Version : Moq li e vinata....?



Marvellous_Baby
09-07-2006, 17:06
Molq vi,pomognete mi!S dve ot nai-dobrite mi priqtelki ve4e ne sme blizki kakto predi.Az sama se otdale4ih ot tqh,za6toto vijdah,4e se durjat licemerno edna s druga.Vsqka ot tqh,kogato e s men govori za drugata,a kogato se suberat se pravqt na nai-dobrite priqtelki na sveta.I kato gledah kak se otnasqt edna kum druga si pomislih,4e i s men se durjat taka,zatova re6ih da ob6tuvam po-rqdko stqh i zapo4nah da prekarvam pove4e vreme s priqtelq si.No sega drugi hora me obvinqvat,4e zaradi gadjeto sum izostavila priqtelkite si.Molq vi, kajete mi, pravilno li sum postupila kato se otdale4ih ot tqh ili ne???? :-k A za6to sa mi priqtelki, koito sa licemerni s men? Ne e li po-dobre da ima6 malko,no istinski priqteli?

AceH4oo
09-07-2006, 17:35
spored men si postupila pravilno..zashtoto az imam mn taka narechenite "priqteli" no na skoro osyznah 4e imam moje bi samo 2 priqtteli i 1 priqtelka taka 4e .. ne mislq 4e trqbva da im obryshtash tolkova vnimanie budi takava kakvato si i ne im obryshtai tolkova vnimanie i gledai samo ti da si dobre.. zashtoto taka e nai dobre.. ne mislish za nikoi ne se saobrazqvash s nikoi i taka.. pojelavam ti uspeh .. \:D/ =P~ :smt006 :::

ErT
09-07-2006, 17:37
Разбира се ,че си постъпила правилно и аз така бих постъпил ще си намериш други приателки спокойно.

goddes_of_the_death
09-07-2006, 17:56
mi az neznam kvo e to4no polojenieto, no ot tva koeto vidqh mislq 4e si postapial pravilno-az sa6to sam popadala na takiva hora i sam gledala da gi otbqgvam.i 4estno kazano po-4esto sre6tam momi4eta licemeri otkolkoto mom4eta,ms nz 6to e taka :-k . i da-po-dobre e 1 istinski priqtel ot 100 licemerni
ne se bezpokoi-6te nameri6 drugi po-svqstni priqteli :smt023 :wink:

anonimnaa
09-07-2006, 21:32
mi nz az kvo da ti kaja...ako si misli6 4e si prava,6to pita6 drugite? :-s :-s
aaaa i da ti kaja 4estno,ne smqtam 4e zaradi tva 4e te sa se durjali taka edna s druga 6te go napravqt i s tebe! [-X mn sa mi stranni horata,koito si provalqt otno6eniqta s drugite,samo za6toto edi koi si e napravil ne6to na sestrata na lelq Penka,koqto puk se pada 6 bratov4edka na vui4oto na baba mu...po na 4i4o mu stranata :lol: 6tom zaradi takova ne6to si se otdale4ila ot tqh,qvno prosto ti ne si gi imala za koi znae kakvi priqtelki...i o6te ne6to kum vsi4ki-abe hora,kato imate problemi,mi vzemete pogovorete purvo s koito trqbva,s 4oveka,koito e zamesen v tiq problemi,a puk posle puskaite takiva temi tuka....za6toto taka se vijda samo mnenieto na tozi koito e pusnal temata....a ne i na drugite,zameseni....i o6te malko za avtorkata-ti taka ili ina4e ve4e si s4upila 4a6ata ,( spored mene zaradi gluposti)za6to pita6 dali si postupila pravilno???ve4e ne moje6 da vurne6 vremeto nazad... :| [-X izvinqvam se za malko gadnoto izkazvane ot moq strana,no sum bila v podobna situaciq i vijdam,4e po4ti vinagi se opliuvat horata ot drugata strana,vse edno sa nai-4ernite....a v su6toto vreme razkazva6tiqt ni nai-malko ne e sveta voda nenapita :!:

cskamoni4ka
09-08-2006, 08:52
Добре си постъпила!Разбира се,че е по-добре да имаш по-малко приятели,но да са истински!А тези,които те убрекват,че си ги оставила заради приятеля си обясни им какво е положението!

DoPye
09-08-2006, 09:28
Molq vi,pomognete mi!S dve ot nai-dobrite mi priqtelki ve4e ne sme blizki kakto predi.Az sama se otdale4ih ot tqh,za6toto vijdah,4e se durjat licemerno edna s druga.Vsqka ot tqh,kogato e s men govori za drugata,a kogato se suberat se pravqt na nai-dobrite priqtelki na sveta.I kato gledah kak se otnasqt edna kum druga si pomislih,4e i s men se durjat taka,zatova re6ih da ob6tuvam po-rqdko stqh i zapo4nah da prekarvam pove4e vreme s priqtelq si.No sega drugi hora me obvinqvat,4e zaradi gadjeto sum izostavila priqtelkite si.Molq vi, kajete mi, pravilno li sum postupila kato se otdale4ih ot tqh ili ne???? :-k A za6to sa mi priqtelki, koito sa licemerni s men? Ne e li po-dobre da ima6 malko,no istinski priqteli?

проблема си е техен :D

koalka
09-08-2006, 11:20
Дори и да не говорят за теб така те не могат да ти бъдат прияателки,защото са лицемерки и рано или късно и за теб ще почнат да говорят така.Добре си постъпила.

mechtaq_za_teb
09-08-2006, 11:22
postapila si mnogo pravilno spored mene.i da taka e:po dobre malko priqteli,no istinski v1preki 4e veche trudno se namirat takiva koito ne tarsqt edinstveno nqkakva polza ot teb.

Slave4You
09-08-2006, 14:47
"Три най-добри приятелки" е невъзможно да има.Винаги някоя говори зад гърба на другата и т.н.100% говорят така и за теб като са сами.Според мен като ги виждаш че са лицемерни не бъде фр с тях,според мен не си постъила грешно.прекарвай повече време с приятеля си :)

konsuela
09-08-2006, 15:49
HM da vidim....tuk slu4aq e doooosta pozbat;naskoro i az se razdelih s priqtelka samo 4e az bqh ot dr strana i men izkaraha licemerka
Stranno no situaciqta stoe6e po su6tiq na4in samo 4e vidqna prez moite o4i izglejda6e po-razli4no bqhme pr ot dosta vreme i durjahme dosta edna na dr(ili pone taka izglejda6e) vinagi turseh suveti ot neq i tq ot men kogato ima6e problemi s tehnite vinagi az bqh "otdu6nika" a su6to i kogato se karaha s gajeto;tva ne mi pre4e6e naprotiv gledah da i buda polezna kogato i e trudno;u4im dori v edno u4ili6te i az mn se radvah ot tozi fakt dokato edin den ne vidqh istinata
ili ne zapo4nah da q use6tam ;priqtelqt i se prevurna v vs za neq napulno be6e obsebena ot nego togava zapo4nah da si zadavam mn vaprosi :?: tq ve4e ne be6e su6tata sprq da me tursi sprq da tursi i dr priqteli koito spodeliha s men i razbrah 4e ne sum edinstvena ;v slu4aite kogato me turse6e be6e za da otida s neq do mag. za da ne e sama ili da i pomogna s ne6to ;tq bukvalno zapo4na da se vuzpolzva ot men i ot dr pr ;taka zapo4nah da se otdrupvam ot neq i ve4e ne bqhme blizki.
i naskoro tq idva pri men i mi zaqvqva 4e se bila otdrupnala ot men za6toto sum bila licemerna i za6toto sum govorela zad gurba na dr (taka i bili kazali hora na koito "vqrvala" )e izvinqvaite ama ako slu6ate dr kakvo zloslovqt donikude nqma da stignete :!: :-k :!: nz ti s kakuv um si poslu6ala okolnite vmesto da govori6 li4no s tvoite pr :-k a i nz za6to si misli6 4e ima6 nujda ot pomo6t ;spored men ti ima6 nujda ot horskoto odobrenie i to4no tva e pr da pi6e6 vuv foruma smqtam 4e na6te suveti nqma da ti pomognat koi znae kolko sled kato ve4e si vzela re6enie da strani6 ot tqh i dori i da ne si prava neodobrenieto ne e ne6toto koeto iska6 da vidi6 ;e, sega 6te ti kaja ne6ta koito ne bi iskala da 4ue6 no sa samata istina :kazva6 4e si stranqla ot pr i si prekarvala pove4e vreme s gajeto, sq navqrno vs ti e rozavo ama rano ili kusno prikazkata svur6va kolkoto i da ne ti e ugodno a v takiva momenti ,imenno v takiva momenti se use6ta lipsata na pr i na tehnite suveti ;no togava ve4e 6te e kusno za da se vurne6
suvetvam te da misli6 kakvo pravi6 za6toto nesmqtam 4e mn si mislila kato si pisala tazi tema tq e po skoro na4in da izleze6 jertvata ot tazi situaciq
smqtam su6to i 4e tvurde mn se vliqe6 ot 4ujdoto mnenie sled kato izkarva6 li4en problem pred strani4ni hora koito edva li 6te te razberat po na4ina po koito ika6 ;i edno posledno ne6to EXOOOOOO otvori o4i4ki i 6te proumee6 4e i v nai dobrite vzaimootno6eniq ima nerazbiratelstva :smt014 no kogato horata durjat edin na dr gi preodolqvat
da se skara6 s nqkogo i da si qdosan na nego ne e kato da licemerni4i6 i tva su6to trqbva da ti stane qsno
taka 4e po dobre spri da bluska6 glava v stenata ot vuprosi ](*,) a suberi 2-te "licemerki " kakto gi nare4e i izqsnete problema
spored men tva e nai - dobriq na4in da se razberete
sujalqvam ako izglejdam prekaleno direktna no az usm takava; za men tva e na4ina da ob6tuvam; nadqvam se da se vslu6a6 v suvetite mi i osobeno v posledniq za6toto tva ne e ne6to koeto moje6 da zagurbi6 s leka ruka
POJELAVAM TI USPEH V RAZGOVORA

anonimnaa
09-08-2006, 18:12
yeeee,bravo konsuela =D> mislim napulno ednakvo,prosto na mene ne mi se pi6e6e tolkova :lol: lele za purvi put da sre6tna v tazi tema edno istinsko mnenie,koeto ne opira samo do tova da uspokoqva "nevinnata" avtorka....a bqh v su6toto polojenie,mila :? nooo....predi da napravih kakvoto i da bilo,az pomislih kakvo 6te stane sled moite deistviq zanapred :-k a ne posle da pitam dali sum bila prava.....no az prostih i nezavisimo ot tva koeto kazaha dr hora,za sebe si bqh prava i tova be6e nai-vajnoto....a za avorkata-ami draga,ostani si sus zdrave sus tvoq muj,no znai 4e i nai-golqmata liubov rano ili kusno po4ti vinagi umira,no priqtelstvoto,ako saumee6 da go zapazi6...to e ve4no!!! 4ao ot mene :smt006

az_slunceto
09-08-2006, 20:13
spored men si postupila pravilno..zashtoto az imam mn taka narechenite "priqteli" no na skoro osyznah 4e imam moje bi samo 2 priqtteli i 1 priqtelka taka 4e .. ne mislq 4e trqbva da im obryshtash tolkova vnimanie budi takava kakvato si i ne im obryshtai tolkova vnimanie i gledai samo ti da si dobre.. zashtoto taka e nai dobre.. ne mislish za nikoi ne se saobrazqvash s nikoi i taka.. pojelavam ti uspeh .. \:D/ =P~ :smt006 ::: i az imam nai-mnogo 3 priqtelki daje 2 ama sa mi istinski. =D>

melani
09-08-2006, 20:30
Bravo,licemerite ne zaslujavat priqteli!!!Badi s gadjeto si!!

The^SweeTesT^Thing
09-09-2006, 10:00
Emi ako ne be6e tova 4e sa licemerni,po princip e gadno da se zaebavat priqtelite zaradi gadjetata,no pri polojenie 4e te sa licemerni si napravila dobre 4e si se otdrapnala ot tqh.V takav slu4ai po dobre malko no istinski priqteli ,no jivota e pred teb i 6te nameri6 o6te mn priqteli.

Bonbonenata
09-09-2006, 13:40
Съдейки по написаното, да, правилно си постъпила.

^DaRk_LaDy^
09-09-2006, 19:37
Не съм аз човека , който да каже права ли си или не , но бях в подобна ситуация. бяхме 4 момичета и уж бяхме много добри приятелки , това беше като бях малка 3 4 клас :wink: Всяка говореше зад гърба на другата. По-горе срещнах мнение , в което пишеше , че е невъзможно да има повече от 2 приятелки и аз също го подкрепям. Аз направих същото , което и ти си направила. Тогава бях малка и все още си нямах приятел , но като видях що за хора са тези момичета се отдръпнах от тях и започнах да общувам с други хора... и не съжалявам.

mon4eto
09-13-2006, 07:58
Spored men parvilno si postapila,zashtoto ti sama si vidqla kak se darjat s teb,takache davai napred i ne se obra :wink: shtai

S_T_E_V_E
09-13-2006, 18:33
Molq vi,pomognete mi!S dve ot nai-dobrite mi priqtelki ve4e ne sme blizki kakto predi.Az sama se otdale4ih ot tqh,za6toto vijdah,4e se durjat licemerno edna s druga.Vsqka ot tqh,kogato e s men govori za drugata,a kogato se suberat se pravqt na nai-dobrite priqtelki na sveta.I kato gledah kak se otnasqt edna kum druga si pomislih,4e i s men se durjat taka,zatova re6ih da ob6tuvam po-rqdko stqh i zapo4nah da prekarvam pove4e vreme s priqtelq si.No sega drugi hora me obvinqvat,4e zaradi gadjeto sum izostavila priqtelkite si.Molq vi, kajete mi, pravilno li sum postupila kato se otdale4ih ot tqh ili ne???? :-k A za6to sa mi priqtelki, koito sa licemerni s men? Ne e li po-dobre da ima6 malko,no istinski priqteli?
Просто ще кажа - МОМИЧЕТА [-(

obsesion_f
09-14-2006, 14:40
Samo moga da ti kaja,4e si postupila suvur6enno pravilno s "priqtelkite si".Az ot li4en opit znam,4e kogato v edna kompaniq ima pove4e ot 2 momi4eta sled vreme se polu4ava ne6to kato sblusuk na interesi i ne6tata se oburkvat.taka zagubih edna mnogo skupa priqtelka(be6e mi kato sestra,a sega sme vuv voina s neq),prosto za6toto vinagi se namirat licemerni "priqtelki",koito da razvalqt vsi4ko.No ti si postupila pravilno kato si se otdale4ila,za6toto pak ot li4en opit znam,4e ne e hubavo da se namesva6 v takiva otno6eniq(posle za vsi4ko vse teb obvinqvat)...po-hubavo e da stoi6 otstrani i da vidi6,4e sled vreme dvete 6te razberat za licemernoto si povedenie edna sprqmo druga i tqhnoto "priqtelstvo" 6te priklu4i.