PDA

View Full Version : Q: Fight Club



dRiNKiN_pARk
09-07-2006, 20:43
интересно ми е какво мислите за този толкова невероятен, за мен, филм - Fight Club (1999, Боен Клуб) с Edwart Norton и Brad Pitt (днес го гледах за пореден път и... всеки път виждам все нещо друго в него - я смисъл, я поредния "скрит" кадър). Много моля само да се въздържате от постове от вида "ебаси тъпия филм" или "ебаси безсмисления филм" или... нещо такова (благодаря предварително ;) ).

мечтател
09-07-2006, 20:51
не съм го гледал... линк мойш ли да дадеш?

09-07-2006, 20:53
ave toz film mi go hvaliha ma ne sam go gledal 4ovek za kakvo se razpravq ne6to kato karvav sport li E ??

Inn0c3nCe
09-07-2006, 22:41
Един от любимите ми филми
незнам вече колко пъти съм го гледал но не мисля да спирам ;щ

rosskata
09-08-2006, 01:29
8) Заедно с "21 грама" е в моите топ 5 филма които съм гледала някога...Смислен, многопластов и въобще страхотен филм... :smt004

NiKOLAN
09-08-2006, 01:32
много добрият филм като го гледах за първи път много му се накефих

dRiNKiN_pARk
09-08-2006, 02:19
тей, тей... айде стига с тия заучени фрази.
@мечтател, заповядай: Fight Club (1999) [ENG] [DVDrip] size: 1.37 GB seed: 144 leach: 222 (няма регистрация, свободен torrent download (http://www.mininova.org/tor/156112))


аз ще кажа моя коментар - Първо, и на мен ми е любим и днес го гледах за пореден път... само, че тоя път явно съм попаднал на копие на оригинално ДВД или.. и аз не знам, но тоя път видях два скрити кадъра - 00:06:18 и 00:07:33 (+ половия орган точно в края на филма, който показва... абе който е схванал филм-а знае кво означава тоя полов член). Второ.. саунтрака му е страхотно завладяващ и е направен по едно неописуемо необикновен начин - песните на песни само физически.. ако мога така да се изразя, а всъщност "духовно" има много песни, т.е. мотиви. Искам да кажа, че зад името на една "песен" се крият много мотиви и когато саунтрака върви по ред на номерата музиката е толкова... завладяваща, че просто забравяш в един момент къде си... като хипнотизиран... поне на мен така ми подейства първия път като го слушах както трябва.

Можем да направим малко коментари по филм-а. Примерно тейлър Дърдан - второто аз. Днес се зачудих Марла "3то" аз и ако е такава - коя част от характера е тя....

и други работи... :)

@мечтател ако го гледаш - драсни някой друг ред

NiKOLAN
09-08-2006, 02:24
от време на време работи и този линк http://freenetbg.com/store_c/Movies/Fight%20Club.1999.DVDRip.XviD/

dRiNKiN_pARk
09-08-2006, 10:44
филма е невероятен...

Просто е толкова много пластов- като книга... един от малкото филми, които имат стойност да се гледа няколко пъти...

а и ме кефи самата идея на Бойния клуб... 8)
бате, ако не си гледал Amerian History X - гледай го, и за да не развалям собствената си тема ще те помоля, ако имаш някъв интерес да ми пишеш на Лично Съобщение. :)