PDA

View Full Version : Lubovta e otrova....



ot4aenoto
09-07-2006, 20:25
Zdravejte hora, znam ,4e 6et si pomislite, 4e sym edna ot porednite ligli, koqto si misle 4e e vlubena, no uvi ne e taka. Ta ne znam ot kyde da zapo4na...az sym na 15 godini i mnogo haresvam edno mom4e, ot sysedniq klas, ne az ne go haresvam smeq da tvyrdq, 4e go obi4am.... Haresvam go ot 6 meseca i toj znae tova Negoviq naj- dobyr priqtel me haresva.... Bqhme zaedno na lager, no uvi tam ni6to ne sme govorili za tova, no stanahme taka da se kaje priqteli. Problema e, 4e toj haresva nqkakvo momi4e, po- malko s edna godina. S tova mom4e sme zaedno po4ti vseki den, sega 6et hodim zaedno na ekskurziq i si mislq da pogovorq seriozno s nego.....no ve4e i az ne znam kakvo da mu kaja...molq vi pomognete mi.....naistina sym gotova da umra za nego....i molqvi ne mi kazvajte, 4e ne e vyzmojno na moqta vyzrast da izpitva6 takiva 4uvstva


Blagodarq predvaritelno :)

koalka
09-07-2006, 20:41
Няма да ти кажа,че не можеш да ги изпитваш,защото наистина може.Най-добре ще е наистина да говориш с него,но това естествено не означава,че той веднага ще има чувства към теб.Кажи му пък да става каквото ще.В крайна сметка ако има чувства има,ако няма няма.

jadna_za_lubov
09-07-2006, 20:41
ufffffffff

09-07-2006, 20:44
Това момиче определено е нямало кой да го научи на номерата в живота.Бас държа,че компанийката и са по-малки(или колкото нея).Момиче хфане се да излизаш с по-големи да ти вкарат акъл в главата

IdiOtKa
09-07-2006, 20:55
мммм любовта не е отрова .... просто .... незнам да пишат хората които разбират от това ... :mrgreen:

asinka
09-07-2006, 21:06
Ей, ей Влубена си явно, но недей избързвай.Кой знае на екскурзията може да стане нещо, ако ти смяташ за добре поговори с него! :smt017

carevi4noto_momi4e
09-07-2006, 21:18
spokoino razbira se 4e moje da ima takiva 4uvstava na taq vuzrast znma mn dobre....ami ako momi4eto ti e istinska priqtelka i znae 4e go obi4a6 njma da go vzeme i kogato toi razbere 4e njma 6ans sus neq moje da trugne sus teb koi znae ni6to ne e izklu4eno budi spokoina vsi4ko 6te se opravi......

iiirish
09-07-2006, 21:25
хубаво е, че изпитваш такива чувства. изобщо хубаво е да обичаш някого.
вие не сте чак такива големи приятели, че да те е страх да не го отблъснеш от себе си, така че няма пречки пред теб да му кажеш за чувствата си. но преди това добре помисли и прецени имаш ли или не реални шансове с него, особено като се има на предвид, че знаеш кого харесва той

Peyton
09-07-2006, 21:29
Aми дали зи заслужава да погубиш приятелството си заради това. Не знам аз лично поставям приятелството преди "любовта" може да съм грешна, но аз мисля, че то е на първо място и поне при мен е така. Плюс това аз съм свикнала да играя на сигурно, когато знам, че момчето има чувства към мен. Не знам каквото и да направиш ще бъде грешно в твоя случай. Може да се превърне в нещо добро, но може и това да не се случи ... така че .. рискувай ... Успех !!

ot4aenoto
09-07-2006, 22:15
Ami i az postavqm priqtelstvoto na preden plan, no v tozi slu4aj ne sme tolkova blizki priqteli....smisyl mnogo go cenq, no prosto sme v edna kompaniq taka da se kaje. Az mislq da govorq s nego prosto za da razbera , 4e nqma ni6to da stane..az si go znam, no iskam toj da mi go kaje, za da spra da se samoizmy4vam.

p.s Blagodarq na vsi4ki, koito sa se otnesli otgovorno kym temata, a ne sa pisali typi otgovori kato "uff" Blagodarq :)

carevi4noto_momi4e
09-07-2006, 22:23
4e 6te govorite naistina trqbva da govoriterazbira se 4e 6te stane ne6to prosto trqbva da my priznae6 toku vij i toi razbral 4e te haresva

ElinoR
09-07-2006, 22:27
Ами той нали уж знае...
Поговори си с него,изяснете си нещата,за да живееш спокойна. :wink:

kobrichka
09-07-2006, 22:29
мммм любовта не е отрова .... просто .... незнам да пишат хората които разбират от това ... :mrgreen:

LP_girl_14
09-07-2006, 23:17
Любовта не е отрова и няма нищо лошо в това,което изпитваш!Само ти знаеш какво става в теб и няма как някой да тръгне да ти казва" Ами тва дето го изпитваш не етва,ами нещо друго".Познаваш себе си най-добре!КОлкото до момчето-кажи му (покажи му) какво ти е на сърцето!Длъжна си да опиташ да го спечелиш,да знаеш че си направила всичко възможно,а дали ще се получат нещата между вас зависи само от това дали той ще може да отвърне на чувствата ти :wink:

aLakaZam
09-07-2006, 23:52
Винаги ми е било интересно как може да обичаш някой, дори и да не го познаваш. Очевидно имаме различни представи за понятието "обич" :shock: