PDA

View Full Version : "Не позволявам да се привържа много към някого" ??



Slave4You
09-07-2006, 20:28
Ми много хора в този форум виждам да казват как не позволявали да се привържат за да не останат наранени.Ми аз ги разбирам,но кажете ми според вас възможно ли е да си затвориш очите за любовта?Искам да кажа ако ти е писано да се влюбиш в някого възможно ли е да бъдеш достатъчно силен да не му обръщаш внимание?Ето моето мнение-какво ще стане ако никой не позволява да се влюбва защото в крайна сметка 90% има вероятност да останеш наранен.Едната възможност е несподелена любов и втората е да бъдете заедно и да бъдете мн щастливи и ти да си хлътнал/а до уши и накрая да скъсате и да тъгуваш.И ест има трети случай-да "заживеете щастливи до края на дните си",което е малко вероятно :) Искам да кажа че нали това е живота-разочароваш се,оправяш се,пак се влюбваш и т.н. :)

Obitax
09-07-2006, 20:31
6te jiveem zaradi birata :D :D

`Death`Whore`
09-07-2006, 20:31
Възможно е, но трябва да не се виждаш с никого. Но тогава ще изплуват спомените ти...

jadna_za_lubov
09-07-2006, 20:34
uffff Jivei za miga sa ti kazali horata ...ne mu misli tolkova i az ponqkoga sam takava zimam da se zamislqm i mi stava kofti.... ma S tebe i bez tebe JIVOTYT RPODYLJAVA!!! :-({|=

Slave4You
09-07-2006, 20:34
6te jiveem zaradi birata :D :D

Ми и аз тъй виках ама ... :)

f
09-07-2006, 21:04
ами за да се влюбиш в един човек трябва да си приживял нещо с него да сте били заедно и т.н неможе преди да си допуснъл даден човек до себе си да се влюбиш в него,а е само прищявка

IdiOtKa
09-07-2006, 21:04
6te jiveem zaradi birata :D :D
бирата е много важно нещо ..... мноо я уважавам !

иначе по темата ..... да е маина аз на 15-16-17 години мисля само за любов ...ти луд ли си ..аз мисля как да си напра по голяма веселба ..ти луд ли си .. няло за кво да се живии ама вие дурел и сте е маина хаххахха ... имам си приятели има бира ... мно сам дуре

Slave4You
09-07-2006, 21:10
хора кажете тъпа ли е темата да я заключват че вече не мога да изтрия :)

Bisollini
09-07-2006, 21:13
6te jiveem zaradi birata :D :D ResPect

Jamalska
09-07-2006, 21:17
Еми аз не се привързвам обикновено...просто не се задържам дълго с едно мъжко

Amayo
09-07-2006, 21:17
Всяка нощ преди да заспя паля една свещичка и благодаря на Господа че не ме е проклел да мисля за любов колкото едно средно статистиеско 13 годишно пуберче.

Peyton
09-07-2006, 21:58
хаха това за бирата го подкрепям...

А по темата да аз мисля че може защото лично аз съм си затваряла очите и ми е по-добре така. Любов почти няма така че повечето от вас си мислят че са влюбени .. ша си живеят щастливо и тва е .. Друг път...
Любовта е като вълшебните приказки нереална, но въпреки това ти харесва и искаш да повярваш,че е истинско ...
(Не смятам че съм права според повечето от вас, но аз лично мисля така и никой не може да ме убеди в обратното ...)

Peyton
09-07-2006, 22:03
хаха това за бирата го подкрепям...

А по темата да аз мисля че може защото лично аз съм си затваряла очите и ми е по-добре така. Любов почти няма така че повечето от вас си мислят че са влюбени .. ша си живеят щастливо и тва е .. Друг път...
Любовта е като вълшебните приказки нереална, но въпреки това ти харесва и искаш да повярваш,че е истинско ...
(Не смятам че съм права според повечето от вас, но аз лично мисля така и никой не може да ме убеди в обратното ...)

Peyton
09-07-2006, 22:03
хаха това за бирата го подкрепям...

А по темата да аз мисля че може защото лично аз съм си затваряла очите и ми е по-добре така. Любов почти няма така че повечето от вас си мислят че са влюбени .. ша си живеят щастливо и тва е .. Друг път...
Любовта е като вълшебните приказки нереална, но въпреки това ти харесва и искаш да повярваш,че е истинско ...
(Не смятам че съм права според повечето от вас, но аз лично мисля така и никой не може да ме убеди в обратното ...)

carevi4noto_momi4e
09-07-2006, 22:48
mi az sum se opitvala da ne mislq no vsu6tost neuspqvam vse pak ako naistina obi4a6 njkoi nemoje prosto da si zatvori6 o4ite i da se pravi6 4e ne su6testvuva ako naistina go obi4a6 6te uspee6 na vsqka zena da ste zaedno

ThePainIsReaL
09-07-2006, 23:01
И аз си бях казала така , заради един тъпунгер в седми клас... хаха , мале.. смях , смях :lol: .. Не съм го спазила това нещо до ден днешен , винаги се привързвах , защото това й е хубавото на любовта. След раздели , страдах .. ама се тая..
Уфф.. не ми се мисли за това . Никога няма да съжалявам , че толкова се привързах съм милото си сега. Това са най-приятните мигове в живота ми .

09-07-2006, 23:29
От малка се опитвах да се науча да не обичам, да направя всичко възможно да не се влюбвам "като ученичка". Държах се по-резервирано и хладно с момчетата.Понякога се сдухвах, чудех се защо си поствям тези бариери сама на себе си като ми е гадно. Но в същият момент се сещах за всичките ми приятелки с разбити сърца, усетили вече поне по веднъж горчивият вкус на любовта. Естествено не успях напълно да се науча да не обичам. Но пък успях да уцеля златната среда. Със сигурност не може да ми се случи да се влюбя от пръв поглед например. Или от 2 срещи с някой. Трябва ми време, за да го опозная, да видя що за човек е. За това повечето ми гаджета се влюбваха в мен, а аз ги зарязвах, защото смятам, че е по-добре да се разделим отколкото да им разбивам сърцата с "лъжелюбов".
В крайна сметка аз съм ЗА разумната любов, която повечето от вас не разбират. Ще кажете "Каква е тази любов като няма лудост, химия, привличане от пръв поглед...това е пенсионерска работа". Всичко това го има, само че погледнато от всички страни, преценено. Аз просто не искам да се влюбвам от първата секунда в един човек и месец по-късно да съм с разбито сърце и желание за живот...

koalka
09-08-2006, 11:04
хаха това за бирата го подкрепям...

А по темата да аз мисля че може защото лично аз съм си затваряла очите и ми е по-добре така. Любов почти няма така че повечето от вас си мислят че са влюбени .. ша си живеят щастливо и тва е .. Друг път...
Любовта е като вълшебните приказки нереална, но въпреки това ти харесва и искаш да повярваш,че е истинско ...
(Не смятам че съм права според повечето от вас, но аз лично мисля така и никой не може да ме убеди в обратното ...)Доста си ограничена,но няма значение(лично мнение).Може би сега се кефиш,че не си се влюбвала,защото не си на повече предполагам от 15-16.Ти ли ще кажеш дали има любов или не?Не просто вярваш,а наистина истинско.Но както каза какво да ти обяснявам.НО ЛЮБОВТА Е РЕАЛНА!!!!!