PDA

View Full Version : kvo mi e !?



Taisun
09-07-2006, 22:17
iskam da vi zadam edin mojebi 4esto zadavan vupros . "kak trqbva da se durja s edno momi4e , za da se hodime dulgo vreme?" Imam edin mnogo golqm problem pri purvata sre6ta s vsqka macka se hva6tame , no i ot tuka idva obratut . Te vidno me haresvat na vun6en vid , no neznam posle kakvo ne im haresva v durjanieto mi i do 3 dni kusame . obsipvam gi s komplimenti i hubavi dumi , pregrudki , miluvki , no ... neznam za6to ne se polu4ava . pisna mi ot takiva vruski . Iskam ne6to po dulgo , no neznam kak da go postigna . PLS help :smt010

carevi4noto_momi4e
09-07-2006, 22:27
prosto momi4etata s koito si bil gadje ne sa bili seriozni vse pak nemoje da si mil sus tqh a te da te zarejat ima ne6to gnilo tuka

Kar4eto
09-07-2006, 22:32
Ами може би трябва да се замислиш дали момичетата,които си избираш са подходящи,а също и дали малко не ги плашиш с цялото това внимание,което им отделяш...Може би трябва да им даваш малко повече свобода и да не прекаляваш с прегръдките и целувките още в началото на връзката - нищо чудно момичетата да мислят,че преиграваш и затова да се отдръпват...С повече търпение ще откриеш подходящото за теб момиче! :P

ElinoR
09-07-2006, 22:34
Амъъъ...нееее,не тъка.
Дръж се естествено тъка както се чувстваш добре ти самия.Бъди уверен в себе си.То проблема може би не е в теб...просто не си попадал на подходящия човек или с държанието си показваш,че не си готов за нещо по "сериозно"...тъка че спокойно ще му дойде времето и на сериозните връзки :wink:

WILD__BOY
09-07-2006, 22:41
Ми не трябва да ги притискаш. Пък и трябва да си малко недостъпен (отбелязавам - МАЛКО). Трябва и да си допаднете разбира се, да имаш умствен багаж, за да я задържиш.

malka_kukla
09-07-2006, 22:42
EM,O4EVIDNO PROBLEMA NE E U TEB,MOJE BI NE POPADA6 NA PODHODQ6TI. :-s

LP_girl_14
09-07-2006, 22:55
КОгато искаш да изградиш една връзка,при това сериозна,трябва да познаваш добре човека с който искаш да бъдеш!Това може би е грешката ти!Прекалено избързвате!от първата среща може да разбереш как изглежда дадения човек,дали е чаровен,как се държи ,но не може да го опзонаеш изцяло.За това не трябва да пришпорваш нещата!А може би и все си излизал с момичета които не са искали,нито очаквали нещо ангажиращо от теб.А може би не си попаднал на подходящата...КОлкото до поведението-100% натурален! Разбира се важно е да си мил,да предразположиш момичето да се отпусне и да си прекарате добре,че да има и втора среща :wink:

{{{MiLo_f}}}
09-07-2006, 23:20
Не трябва да се хващате от първата среща има момичета на които това не винаги им харесва и се плашат, съгласна съм със WILD__BOY трябва да си малко по недостъпен :) но май не е само в това проблема, трябва да намериш подходящото момиче :wink:

DeziRe
09-08-2006, 00:12
Ili momi4etata sa bili neseriozni
ILi prekalqvash....
Ili ne im govorish nishto drugo osven razni komplimenti... a tva utupqva...
Shtoto ako ne mogat da si kaajat edna duma s tebe..zakvo im e da hodat s tebe pove4e ot 3 dni.. :mrgreen:

Taisun
09-08-2006, 08:33
plagodarq vi za suvetite . No i men me sumnqva 4e tiq deto sum se hva6tal s tqh ... ne sa za men . awe se nqkoq 6te se okaja takava kakvato tursq :)

{sweet4e}
09-08-2006, 08:43
plagodarq vi za suvetite . No i men me sumnqva 4e tiq deto sum se hva6tal s tqh ... ne sa za men . awe se nqkoq 6te se okaja takava kakvato tursq :)
Е спокойно сега има толкова много момичета.Хубаво е че не се привързваш към тях,защото после страдаш.Но наистина трябва да бъдеш по-естествен,по-сигурен в себе си.Тези комплименти ако са доста много и постоянно мен лично почват да ме отегчават-не знам как е за другите това е лично мнение.Но ще дойде и твоето време-споко

Taisun
09-08-2006, 08:58
problema e 4e az burzo se privurzvam , no hubavoto e 4e posle burzo q zabravqm, za6toto vonagi sled kato skusame ima za kakvo . Po4vat da se ravqt na interesni i da pravqt mili o4i4ki ,a ina4e govort zad gurba mi :smt012

BeBencEto
09-08-2006, 09:00
ami greshkata e che trugvash s hora,koito ne poznavash...smisul ot purvata sreshta i aide...ne vsichko e liubov ot pruv pogled....za da imash dulga vruzka trqbva i dvamata da se poznavate dobre i da budete kato priqteli...toest da si spodelqte vsichko,no sushtevremenno da ste poveche ot priqteli.."nqkoi mi kaza,che liubovta e razpaleno priqtelstvo" tva e citatche ot edin film...za da podkrepq tova,koeto kazvam :-) taka che greshkata edva li e v teb.....prosto trqbva da opoznaesh horata,s koito trugvash...

emociika:)
09-08-2006, 09:19
Хм, аз мисля, че за да имаш сериозна връзка с някого трябва да сте се опознали добре. Щото иначе изведнъж разбираш нещо, което до сега не си знаел и айде край, а иначе няма изненади. Мисля, че първо като си избереш момиче, ама някво, което си заслужава, трябва да излезете няколко пъти като приятели, да поговорите за себе си и да разберете дали си допадате. След тва вече ако има и привличане и симпатия -> давай. Казвам го от личен опит, щот имам една приятелка дет кат тебе ги праи и връзките и са супер кратки. А аз с моя се опознавах половин година и сме си още заедно ехее колко време :wink:

iiirish
09-08-2006, 09:22
опитай се първо да завършеш приятелство с момичето, което харесваш. сериозната връзка не се гради само на комплименти, милувки и мили думи. между вас трябва да има доверие и приятелство, трябва всеки един от вас да знае, че винаги когато има проблем може да сподели и да разчита на другия!

АТАКАБГ
09-08-2006, 10:23
Не се оливай с комплиментите. Изглежда натегаческо. Казваш и няколко комплимента,показваш и че я харесваш и това е. Няма нужда от цели романи по неин адрес :wink:

az_slunceto
09-08-2006, 10:27
iskam da vi zadam edin mojebi 4esto zadavan vupros . "kak trqbva da se durja s edno momi4e , za da se hodime dulgo vreme?" Imam edin mnogo golqm problem pri purvata sre6ta s vsqka macka se hva6tame , no i ot tuka idva obratut . Te vidno me haresvat na vun6en vid , no neznam posle kakvo ne im haresva v durjanieto mi i do 3 dni kusame . obsipvam gi s komplimenti i hubavi dumi , pregrudki , miluvki , no ... neznam za6to ne se polu4ava . pisna mi ot takiva vruski . Iskam ne6to po dulgo , no neznam kak da go postigna . PLS help :smt010 :smt013 purvo se nau4i da pi6e6 pravelno i togava pitai.!!!!! :evil:

koalka
09-08-2006, 10:40
Не е задължително вината да е в теб.Просто се дръж както на теб ти е добре,а не задължително да даваш целувки и т.н.Не е лошо,но де да знам може би ги притискаш и за това да не можеш да имаш по-дълга връзка.При по-силни чувства не мисля,че ще има такъв проблем.