PDA

View Full Version : Vseki den???



Unfaithful_f
09-08-2006, 00:46
edin moi priqtel mi spodeli naskoro 4e vseki den pravi sex..i vseki den pone po vednaj ima jelanieto za tova..Pitam se kak e vazmojno vs den da go pravi i da ne mu e pisnalo vs den edva li ne kato po programa..pak i to hubavo hubavo ama ne se izto6tava prekaleno mn ot fizi4eska gledna to4ka..awe..de da znam ve4e..kakvo 6te kajete vie?

MeGa_F3n
09-08-2006, 00:53
1.На колко години е този твой приятел?
2.Може би трябва да отиде на психиатър... :lol:

TaRaNTyLa
09-08-2006, 00:53
1.На колко години е този твой приятел?
2.Може би трябва да отиде на психиатър... :lol:
Gluposti! [-X

MeGa_F3n
09-08-2006, 01:01
Е какво глупости...Един човек неможе да издържи всеки ден на секс... :smt117

Amayo
09-08-2006, 01:13
Напълно нормално си е. Аз понякога искам по няколко пъти на ден даже.

MeGa_F3n
09-08-2006, 01:23
Теб сме те чували! :evil:




Харесвам момченца романтици. Много е чувствена творбата ти, бих те праснал отзад.http://www.tuning.bg/forum/images/smiles/hump.gif

Почвам да ви лекувам - тая мрежа е пълна с такива нагли копеленца... :evil:
Ще ми излекуваш ли пишката с твойта чудодейна уста? =P~ :smt016

Не уважавам "педалите" и "копелетата" :evil:

Amayo
09-08-2006, 01:30
Нали знаеш педал е тоя дето го ебът. Тоест ти. :)

MeGa_F3n
09-08-2006, 01:34
Не се закачай...Бана те преследва... :evil:

WILD__BOY
09-08-2006, 07:25
Кво лощо има да праиш сеск всеки ден. Яко е. Стига да обичаш партньора си и няма да ти омръзне никога. ;)

Lorraine
09-08-2006, 07:27
Кво лощо има да праиш сеск всеки ден. Яко е. Стига да обичаш партньора си и няма да ти омръзне никога. ;)правил ли си,че знаеш? :)

alkobalko
09-08-2006, 07:30
С приятеля ми го правим всеки ден, някой път по няколко пъти. Щом има желание няма нищо лошо. И наистина, ако обичаш човекът до себе си, никога няма да ти омръзне да бъдеш с него.

Death`Whore
09-08-2006, 07:37
Ne omryzwa, kogato horata imat wyobrajenie i ne im e za ednoto ebane. Daje e dosta polezno. A i koj e kazal, che se umorqwa? Ako swyrshwa byrzichko, nqma da se umorqwa tolkowa...i ne znam za drugite, no za men umorata sled sex e priqtna...ne moga da si swalq usmiwkata ot liceto.

cskamoni4ka
09-08-2006, 08:13
Е какво глупости...Един човек неможе да издържи всеки ден на секс... :smt117
:)

проф.Спиридон
09-08-2006, 08:39
Положително аз мастурбирам по 2-3 ъти на ден и бих издържал секи ден секс по неколко пъти денем. То ест положително е полезно и консисцентно занимателно деяние.

Super`girl
09-08-2006, 08:41
Ne omryzwa, kogato horata imat wyobrajenie i ne im e za ednoto ebane. Daje e dosta polezno. A i koj e kazal, che se umorqwa? Ako swyrshwa byrzichko, nqma da se umorqwa tolkowa...i ne znam za drugite, no za men umorata sled sex e priqtna...ne moga da si swalq usmiwkata ot liceto.
haha 4e koe puk mu e poleznoto?

LilAngel
09-08-2006, 08:43
Напълно нормално си е. Аз понякога искам по няколко пъти на ден даже.

телефонче нещо? :mrgreen:

Death`Whore
09-08-2006, 08:44
Seksyt e neweroqtno polezen. Decata da ne se obajdat!

LilAngel
09-08-2006, 08:45
Положително аз мастурбирам по 2-3 ъти на ден и бих издържал секи ден секс по неколко пъти денем. То ест положително е полезно и консисцентно занимателно деяние.

ебати мислителя :mrgreen:

emociika:)
09-08-2006, 08:46
Ne omryzwa, kogato horata imat wyobrajenie i ne im e za ednoto ebane. Daje e dosta polezno. A i koj e kazal, che se umorqwa? Ako swyrshwa byrzichko, nqma da se umorqwa tolkowa...i ne znam za drugite, no za men umorata sled sex e priqtna...ne moga da si swalq usmiwkata ot liceto.
haha 4e koe puk mu e poleznoto?
Полезно е за кръвообръщението и се хабят калории и още неща там...
А по темата - кво пречи всеки ден?? Нормално е :mrgreen:

SweeT_KiSs^F
09-08-2006, 08:46
и все пак...то си е изморително бе...аз няма да го мога да издържа всеки ден ...ама виж 4ри пъти в седмицата ме устройват идеално :PP~
пък и кой знае..той може си пада леко нимфоманче ;PpP~P :)

проф.Спиридон
09-08-2006, 08:46
Ne omryzwa, kogato horata imat wyobrajenie i ne im e za ednoto ebane. Daje e dosta polezno. A i koj e kazal, che se umorqwa? Ako swyrshwa byrzichko, nqma da se umorqwa tolkowa...i ne znam za drugite, no za men umorata sled sex e priqtna...ne moga da si swalq usmiwkata ot liceto.
haha 4e koe puk mu e poleznoto? Ами аз не съм толкова ерудиран като докторите в тоя форум, защото аз съм положително специалист по психология, но бих могъл да проява обща положителна култура и да предположа спонтанно че секса води до подобрение във кръвното налягане, тонизиране на мускулатурата и подобряване на самочувствието. Колегите доктори във ффорума ще кажат по подробно, аз съм психиатър.

д-р Посмъртов
09-08-2006, 09:31
Ами аз не съм толкова ерудиран като докторите в тоя форум, защото аз съм положително специалист по психология, но бих могъл да проява обща положителна култура и да предположа спонтанно че секса води до подобрение във кръвното налягане, тонизиране на мускулатурата и подобряване на самочувствието. Колегите доктори във ффорума ще кажат по подробно, аз съм психиатър.

Правилно,професоре,да не би да сме се среащли и преди?В някоя кръчма?Нее,аз не ходя,всъщност,по такива места.
По темата:
Всичко казано е вярно,като аз допълвам качествата на спермата,разширяването в устните линии,премахващо бръчките и не на последно място-подобряването на кръвообращението и умереността на дихателните пътища. =P~

svetoslava_sliven
09-08-2006, 20:26
Nikog ane omrazva dori i dago pravi6 po 5 pati na den pak ne omrazva stiga dae s 4ovek koito obi4a6.

krem4et0
09-08-2006, 21:14
Е,защо да не може.Аз бих правила с удоволствие.За жалост не става така,ама трябва да е разнообразен сексът.За сега само на полилея не см го правили.Осквернихме цялата покъщнина на приятеля ми.Сега даже намерил у тях Кама Сутра и има какво да се пробва от там!

Amayo
09-08-2006, 22:50
Е,защо да не може.Аз бих правила с удоволствие.За жалост не става така,ама трябва да е разнообразен сексът.За сега само на полилея не см го правили.Осквернихме цялата покъщнина на приятеля ми.Сега даже намерил у тях Кама Сутра и има какво да се пробва от там!
Нали уж не даваше да те помпат в гъза?

WILD__BOY
09-08-2006, 22:52
Няма нищо лошо да праиш секс всеки ден. Ама тъпите лапета да праввят разлика между чикии и секс. Има разлика щото секса е нежност и реживяване, а не блъскане в дупка! :-$

krem4et0
09-09-2006, 16:29
Е,защо да не може.Аз бих правила с удоволствие.За жалост не става така,ама трябва да е разнообразен сексът.За сега само на полилея не см го правили.Осквернихме цялата покъщнина на приятеля ми.Сега даже намерил у тях Кама Сутра и има какво да се пробва от там!
Нали уж не даваше да те помпат в гъза?
Сексът може и да е разнообрезен и без това.Сменяме позите и местата.На масата в кухнята е много яко!

protoss
09-09-2006, 16:33
Сексът може и да е разнообрезен и без това.Сменяме позите и местата.На масата в кухнята е много яко!
Хмм представям си как невинните хора се хранят на тая маса :lol:

Jenninka
09-09-2006, 16:34
Ne omryzwa, kogato horata imat wyobrajenie i ne im e za ednoto ebane. Daje e dosta polezno. A i koj e kazal, che se umorqwa? Ako swyrshwa byrzichko, nqma da se umorqwa tolkowa...i ne znam za drugite, no za men umorata sled sex e priqtna...ne moga da si swalq usmiwkata ot liceto.
СЪГЛАСНА:)

krem4et0
09-09-2006, 16:43
Сексът може и да е разнообрезен и без това.Сменяме позите и местата.На масата в кухнята е много яко!
Хмм представям си как невинните хора се хранят на тая маса :lol:
Е малко гадничко звучи,ама да си перет покривката бе!

alkobalko
09-09-2006, 17:03
Сексът може и да е разнообрезен и без това.Сменяме позите и местата.На масата в кухнята е много яко!
Хмм представям си как невинните хора се хранят на тая маса :lol:
Е малко гадничко звучи,ама да си перет покривката бе!
Наистина е готино, ама после някой да не седне да се храни там, че...

krem4et0
09-10-2006, 09:14
Е ние не правим много мизерии-само дето редовно разливаме водата,която е сложена там.Абе гаджето да му мисли-то да беше само масата щеше да е добре.Вече стана къде ли не!

Atula
09-10-2006, 09:17
Vuzmojno e, obache ako produlji mnogo dulgo sexa, mene me izmorqva i sled tva mi se spi ta dve ne vijdam. Ako e burzichko stava. Ama ne omruzva--ooo ne, daje na vsichki pojelavam takava umora ! :)

BAD_GIRL_
09-10-2006, 09:21
s muja mi go pravim vseki den po mno puti i za men i nego tva e mno qko xsxxaxaxaxa kfo mu e loshoto da pravish sex seki den koito si ima vuzmojnost da si prai koito ne da go e qd xaaxaxaa :wink: :D

BorderManager
09-10-2006, 09:22
s muja mi go pravim vseki den po mno puti i za men i nego tva e mno qko xsxxaxaxaxa kfo mu e loshoto da pravish sex seki den koito si ima vuzmojnost da si prai koito ne da go e qd xaaxaxaa :wink: :D Ха-ха-ха-ха! :-D

alkobalko
09-10-2006, 10:27
s muja mi go pravim vseki den po mno puti i za men i nego tva e mno qko xsxxaxaxaxa kfo mu e loshoto da pravish sex seki den koito si ima vuzmojnost da si prai koito ne da go e qd xaaxaxaa :wink: :D

Хахаха, така е, който има желание и възможност да го прави, акойто няма.....

az_slunceto
09-10-2006, 10:39
Кво лощо има да праиш сеск всеки ден. Яко е. Стига да обичаш партньора си и няма да ти омръзне никога. ;)правил ли си,че знаеш? :) еми сигорно е правил :wink: много тъп въпрос :wink:

Ekita
09-10-2006, 11:52
Вие друга работа нямате ли си...?Да виимам свободното време само.Случвало се е да го правим всеки ден,макар и рядко и честно казано секса замества всякаква друга комуникация.

Inzaghi
09-10-2006, 12:13
Важно е желание да има - секса не омръзва!
Аз и по повече от 1 път искам на ден :shock: \:D/

goldengirl
09-10-2006, 12:50
колкото пъти ти е приятно-толкова