PDA

View Full Version : kajite kakvo da pravq



ironiq
09-08-2006, 06:12
zdraveitee na4i az iskam da vi pomolq da mi dadete syvet za6toto nz kvo da pravq.
Ta na4i si4ko po4na predi 3 godini.Edin den na edna priqtelka i zvynqhanepoznati nomera i tq mn se iznervqshe i mi vikana klikni im i ti ta uj i na tqh da im zvynqt nepoznati(lapeshka istoriq) ama sled kato kliknah na ediniq nomer ne sled vreme razbrah koi e edno mom4e ot dr grad.postepenno zapo4nahme da si pishim sms-i zaribqvahme se 4esno kazano oba4e tva prodyljava ve4e 3ta godina.Az sviknah s nego vsmisyl 4e kato ne mi pishi i imam 4uvstvoto 4e ne6ty mi lipsva.. oba4e toq ot 1god iska da se vidim i se za sex mi prikazva 4e iskal da prai sex s mene.. nali sq i po skype se 4uvahme i snimki si pra6tahme i mi kazva 4e mn si me haresva.. btw toi e s na 20 az na 16. Neznam 6to ama imam 4uvstvoto 4e toi naro4no go kazva samo i samo da se naviq da praim sex.. ta toi prodyljava da iska da se vidim.. a men me e strah ne 4e moji ne6ty da mi naprai nz prosto ot kfo.. pyk i shi mi e za pryv pyt da praq sex apyk i gadje sam si nqmala do sega .. pffffff nz i az ko da praq q kajete da se syglasq li da se vidim ina4e i az iskam ama.. tfa e 4e toi mn iska da prai sex s mene i az sam mu kazvala ne vednyj 4e toi iska samo da spi s mene... uf nz ko da praq sigurno me mislite za super typa

koalka
09-08-2006, 06:52
Какво да ти кажа...ти сама си разбрала,че иска секс от теб,а и според мен е така.Няма нищо лошо да си пишете ама поне да показваше интерес към теб в друга посока,в смисъл д атеканеше на среща ама защото те харесва,а не заради секса.Според мен не трябва да се виждаш с него.

09-08-2006, 07:19
po dobre ne priemai!osven ako ne iska6 da stane6 "ku4ka"

BeBencEto
09-08-2006, 09:22
ami mila..ima muje,koito ne spriat da govorqt za sex...ama kato im zavurti nqkoq macka glavata da vidish kak mlukvat.....a toq qvno e mnogo zagorql...vij se s nego ako iskash reshenieto si e tvoe.edva li moje da ti napravi neshto....

iiirish
09-08-2006, 09:28
ти сама каза, че той е със тебе само заради секса! една ваша евентуална среща би означавала, че ти се съгласяваш да имате интимни отношения! така че помисли над това и реши сама. успех! :)

ironiq
09-08-2006, 10:11
mii nz ve4e... iskam da si se vdim ama da ne praim sex i t.n. prosto za edno kafe kazah mu go daje ne vednyj toi toi uj se syglasi daje kaza kogato az iskam.......... a az mai nz ve4e dali iskam ...

XePouH
09-08-2006, 10:16
бе мани го тоя бе :-D иначе не са навивай,просто иска да топне чушката

white_chik
09-08-2006, 10:31
Лол,за да се навиеш да се видиш с това момче и най-вече да спиш с него трябва или да си луда,или да си много тъпа.Ясно е,че си се привързала,но това далеч не означава,че трябва да спиш с едно в действителност напълно непознато момче.Изпратил ти е снимка - ти откъде си сигурна,че това е той?Не знам решението си е твое,но нали се сещаш,че щом е от друг град,много трудно може да се получи нещо по-сериозно

Peyton
09-08-2006, 15:14
М няма нищо лошо ако се види с това момче може и да се получи нещо пък и те са казали хората куче дето много лае не хапе. Като те е страх да не ти направи нещо .. (от което не разбирам за кво говориш) ами виж се с него на място където има много хора изпийте едно кафе обясни му че не можеш да му предложиш секс още и ако му е само заради това то ша си проличи .. !!

rali4ka91
09-08-2006, 16:21
Какво да ти кажа...ти сама си разбрала,че иска секс от теб,а и според мен е така.Няма нищо лошо да си пишете ама поне да показваше интерес към теб в друга посока,в смисъл д атеканеше на среща ама защото те харесва,а не заради секса.Според мен не трябва да се виждаш с него.
И аз така мисля,още повече...на мнение съм че първия път трябва да ти е с човек които те обича и държи на теб...а тук не ми изглежда така :?

Gravity^of^love
09-08-2006, 16:26
ako 6te se vijdate go nakarai da doide toi pri tebe v tvoq grad..taka 6te si na `svoi teren` taka da se kaje..i da trygne da pravi ne6to 6te ti e mn po lesno da se otyrve6 otkolkoto ako si na nepoznato mqsto..ako iska6 da se vidite..davai no imai edno naum..ot opit znam 4e ima mn otka4eni na toq svqt..dano vse pak ako se re6i6 se okaje nqkoi svesten..pyk ostavi kakvo ti prikazva za sex..ne moje da te nakara ako ne iska6:)

ironia
09-08-2006, 19:24
axm mii shi vidim kvo 6te napraq mai nqma da se vidq s nego pyk i nito edna pr ne znae za tfa malko kofti e taka i az si mislq 4e nqma da ima smisyl da se vijdam s nego... ma ot edna strana iskam, ot druga ne... nakraq nqma da e .... okii mersi mn za syvetite :smt008