PDA

View Full Version : Mоля ви дайте ми савет



ot4aqna
09-08-2006, 08:23
Здравейте на всички :smt006 видях,че тук давате доста качествени съвети и исках да ви попитам и за моя проблем току виж някой успее да ми помогне [-o<
та.... :arrow:
ходех с едно момче,на което страшно много държах доста дълго време,но по едно време чувствата ми бяха доста охладнели към него а той отсъстваше доста дълго защотото тренира в националния ни отбор и трябваше да пътува извън БГ...докато го нямаше аз се срешнах с един мой стар приятел и се харесахме и тръгнахме.... в първите дни аз бях решила,че съм по-щастлива и реших да зарежа момчето с което бях досега,защотото много го уважавам и неисках да го наранявам,най-малкото да му изневерявам...разделихме се,обаче на мен ми се наложи да попатувам извън БГ и по време на моят престой там осъзнах,че си обичам ЕХ приятелят и съм постъпила доста глупаво...Дори сега когато излизам с новия си приятел,не съм щастлива...Знам че ЕХ приятелят ми ме обича и иска да сме пак заедно / и аз го искам/ обаче незнам как да се разделя с новият ми пряител..защото както вече казах ние сме приятели от 10 години и живеем почти един до друг и неискам да си развалям приятелството...та ако може някой да ми даде съвет как мога да го накарам да ме зарежи... знам че звучи супер тъпо но това е моето желание.... всичко което се сетите моля ви напишете го......

благодаря предватрително & съжалявам за правописните грешки :oops:

emociika:)
09-08-2006, 08:35
Ама виж сега. Ти и да го накараш да те зареже, той пак може би ще остане наранен, ако не иска да се разделя с теб. Така, че тва според мен не е мн добро решение. По-добре му кажи истината и му кажи, че много държиш на него, но като приятел и искаш такива да си останете. Пък толкоз ако искаш той да те зареже - има хиляда начини. Просто не показвай голяма заинтересованост към него и казвай, че си заета като иска да излезете. Ма тва според мен е тъпо и ще му стане по-гадно.

09-08-2006, 08:40
мисля,че имаше из някви сайтчета някакви 10 начина да го ядосаш...10 начина да му вкиснеш живота...незнам и аз точно,а и сега нямам много време да ги потърся :-k

09-08-2006, 08:57
И тричките сте яко тъпи путки обаче... :-({|=

Slave4You
09-08-2006, 08:58
Здравейте на всички :smt006 видях,че тук давате доста качествени съвети и исках да ви попитам и за моя проблем току виж някой успее да ми помогне [-o<
та.... :arrow:
ходех с едно момче,на което страшно много държах доста дълго време,но по едно време чувствата ми бяха доста охладнели към него а той отсъстваше доста дълго защотото тренира в националния ни отбор и трябваше да пътува извън БГ...докато го нямаше аз се срешнах с един мой стар приятел и се харесахме и тръгнахме.... в първите дни аз бях решила,че съм по-щастлива и реших да зарежа момчето с което бях досега,защотото много го уважавам и неисках да го наранявам,най-малкото да му изневерявам...разделихме се,обаче на мен ми се наложи да попатувам извън БГ и по време на моят престой там осъзнах,че си обичам ЕХ приятелят и съм постъпила доста глупаво...Дори сега когато излизам с новия си приятел,не съм щастлива...Знам че ЕХ приятелят ми ме обича и иска да сме пак заедно / и аз го искам/ обаче незнам как да се разделя с новият ми пряител..защото както вече казах ние сме приятели от 10 години и живеем почти един до друг и неискам да си развалям приятелството...та ако може някой да ми даде съвет как мога да го накарам да ме зарежи... знам че звучи супер тъпо но това е моето желание.... всичко което се сетите моля ви напишете го......

благодаря предватрително & съжалявам за правописните грешки :oops:

Ами ако сериозно искаш да скъсате ... ще ти кажа че повечето хора намират няква тъпа причина,примерно че чувствата са охладнели и т.н. ...

BeBencEto
09-08-2006, 09:04
nachina edva li e da nakrash momcheto da te zareja,zashtoto taka ili inache posle shte ima korenno razlichno mnenie za teb..pogovori s nego i mu kaji che ti e mnogo hubavo s nego,no pravish postoqnno greshki i ne iskash da go naranqvash....po-dobre budi chestna...i posle govori sus stariq si priqtel makr che ..az ako bqh na negovo mqsto nqmashe da se vurna pri teb...

{sweet4e}
09-08-2006, 09:09
Е гледай сега на него ще му стане още по-гадно като види,че ти не проявяваш интерес към него-кофти ще му е.Ако не го искаш-просто го зарежи така както си зарязала стария,макар че си държала на него.Аз мисля че е така де.Но трябва да бъдеш напълно сигурна в чувствата си,за да направищ такова нещо.Айде успех

koalka
09-08-2006, 09:18
Ами може и да нси останете приятели,но естествено,ако той поиска така.Може би ще го нараниш ама просто няма начин.Преди да направиш каквото и да било обаче най-добре се изясни със себе си относно чувствата си и чак тогава предприеми към действия.Ако искаш да бъдеш с това момче и имаш чувства бъди с него.

emociika:)
09-08-2006, 09:26
И тричките сте яко тъпи путки обаче... :-({|=
Ти вместо да определяш кви сме можеше да дадеш някъв по-добър съвет! :evil:

iiirish
09-08-2006, 09:36
когато тръгнеш със близък приятел винаги има риск да стигнеш някой ден до това положение. сама си си избрала този път - сама решавай как да поемеш по друг.
затова хиляди пъти съм писала, че никога не бих тръгнала с приятел, защото рано или късно тази връзка ще приключи и ще си блъскам главата над същите въпроси. живота е такъв какъвто сам си го напривиш в крайна сметка!

ot4aqna
09-08-2006, 10:03
az si obicham bivshiq priqtel i sum obedena 4e isakm da se vurna pri nego :cry: imah dostatu4no vreme da pomislq v/u nashite vzaimootnosheniq i sum sigurna v re6enieto si

Peyton
09-08-2006, 15:25
Ами мила според мене най-доброто решение е истината .. да му кажеш истината дори и да го заболи тези глупости като да го накараш да скъса с теб са безмислени .. Аз лично съм правила това и момчето пак го болеше че ме заряза както щеше да го боли и аз да го бях зарязала.
Просто ще хвърлиш много труд,лъжи и самата ти ще се намразиш .. така че най-добрия съвет, който аз мога да ти дам е да му кажеш истината.

09-14-2006, 12:04
podskaji mu 4e neiskash da ste zaedno.... :?

ABSOLUTme
09-14-2006, 12:20
podskaji mu 4e neiskash da ste zaedno.... :?

няма кво да му 'подсказваш' какви са ти чувствата и намеренията!хващаш го,сядате и му казваш,че си била объркана,че не си знаела кво искаш,че си решила,че той е за теб,но в последствие си се осъзнала.кажи му,че е хубав човек и т.н. измисли нещо,говори от сърце...няма смисъл от недомлъвки,намеци и т.н..някои хора не разбират от тях и взаимотношенията стават по-сложни!кажи си всичко точно и ясно и ако е достатъчно пораснал няма да ти се нацупи,а ще те разбере и ще оцени,че си била искрена с него! в крайна сметка прави с другите това,което ти очакваш да направят за теб!успех!

Mike-Jones
09-15-2006, 13:45
:) gadna ku4ka :p

Krem4eto
09-16-2006, 13:07
Здравейте на всички :smt006 видях,че тук давате доста качествени съвети и исках да ви попитам и за моя проблем току виж някой успее да ми помогне [-o<
та.... :arrow:
ходех с едно момче,на което страшно много държах доста дълго време,но по едно време чувствата ми бяха доста охладнели към него а той отсъстваше доста дълго защотото тренира в националния ни отбор и трябваше да пътува извън БГ...докато го нямаше аз се срешнах с един мой стар приятел и се харесахме и тръгнахме.... в първите дни аз бях решила,че съм по-щастлива и реших да зарежа момчето с което бях досега,защотото много го уважавам и неисках да го наранявам,най-малкото да му изневерявам...разделихме се,обаче на мен ми се наложи да попатувам извън БГ и по време на моят престой там осъзнах,че си обичам ЕХ приятелят и съм постъпила доста глупаво...Дори сега когато излизам с новия си приятел,не съм щастлива...Знам че ЕХ приятелят ми ме обича и иска да сме пак заедно / и аз го искам/ обаче незнам как да се разделя с новият ми пряител..защото както вече казах ние сме приятели от 10 години и живеем почти един до друг и неискам да си развалям приятелството...та ако може някой да ми даде съвет как мога да го накарам да ме зарежи... знам че звучи супер тъпо но това е моето желание.... всичко което се сетите моля ви напишете го......

благодаря предватрително & съжалявам за правописните грешки :oops:

Мисля,че не е нужно да го караш той да те зареже!Просто му кажи истината,че ти е мноооого добър приятел,но ти все още имаш чувства към бившия си!ХАЙДЕ УСПЕХ!!!