PDA

View Full Version : v netrezvo sustoianie...



09-08-2006, 09:16
nz za kude e tazi tema, :) no mi e interesno kogato 4ovek se napiee govori tova koeto 4ustva i misli ,no v trezvo sustoianie ne moge da go kage za6oto ima niakakvi pre4ki i vigda kakva e reanosta ili govori gluposti koito ne izpitva ,ne 4ustva ,mozaka mu e zamuglen ... ta koe ot dvete e toez edno mom4e mi govori edni mn hubavi ne6a sno6i no ne be6e trezven ta misalta mi e koe ot dvete e..??? plzzz za otgovori i tezi ,mersi predvaritelno, a megdudrugoto iskam da pozdravia vsi4ki gotini hora v tozi forum celuvki...

Sid
09-08-2006, 10:12
Moje da e bil iskren a moje bi ne :smt017

cskamoni4ka
09-08-2006, 10:14
Човек като е пиян,казва каквото мисли и чувства и на другия ден съжалява!

marina star
09-08-2006, 10:33
az po princip sam mn otkroven 4ovek i vinagi si kazvam napravo tova koeto mislq i 4uvstvam i kogato se napiq po4vam da si izmislqm poneje nqma kvi taini da razkrivam :lol: :lol: :lol:

a po problema:po princip pri majete ima 1 prag do koito te govorqt istini i sa mn otkrovenni poneje alkohola im e razvarzal ezicite
a vav 2-ta 4ast na piqnstvoto majete ili sa tolkova gordi s izpitoto koli4estvo i s kakvo li o6te ne i se hvalqt kolko sa hubavi dobri i t. n. i se opitvat da te svalqt po tozi na4in ili vtorata vazmojnost e da sa tolkova piqni 4e da ne mogat da govorqt :lol: :lol:
tvoq v koq stepen be6e?preceni si sama :roll:

09-08-2006, 20:07
Ми не може да си сигурна. Защото, когато си пиян и кравата е мацка.

Wu-Tang
09-09-2006, 00:57
на твоито момче просто му се е ебало тва мога да ти кажа хахаххахаах

ProstoAz
09-09-2006, 09:43
Ми не може да си сигурна. Защото, когато си пиян и кравата е мацка.

Абсолютно. И говориш хубави работки само с една цел... :lol:

Obitax
09-09-2006, 09:59
Nqma grozna jena ima piqn maj :D

IKisseDAGirL
09-09-2006, 10:49
аз лично, като съм пияна, говоря кви ли не простотии дори и да не ги мисля.. просто каквото ми дойде на ум, даже да са някви напълно решени от смисъл неща :mrgreen:
е случва се и истината да си кажа, но.. не винаги

така че ако искаш да разбереш кое е било вярно и кое не, най-добре отиди и го попитай - май по-добър начин от този няма :wink:

cskamoni4ka
09-09-2006, 10:57
Nqma grozna jena ima piqn maj :D
Ха-Ха!Не е така,ами.. "Няма грозна жена,има трезвен мъж"...

BAD_GIRL_
09-09-2006, 19:18
mi moite priqteli kato se napiqt i vinagi kazvat tova koeto mislqt i 4uvstvat

niGGa
09-09-2006, 20:11
Аз принципно казвам истината когато съм пиян.Така съм се обяснил в любов, а тя не ми е повярвала...и след 2-3 дни като и споделих какво чувствам, тя ми каза за този случай с напиването...аз не помня какво съм казвал...

ATVRider
09-12-2006, 18:02
Еми аз веднъж като се напих казах на едно момиче калка много много я харесвам как и се кефя как се радвам за нея когато я виждам щастлива..., а преди това многго неща ме задържаха и оттогава тя почна да гледа на мене с друго око....не трябваше да се напивам тогава :smt013 Мисълта ми е , че малко му трябва на човек , за да каже какво чуства !

IdiOtKa
09-13-2006, 07:58
бил е искрен човека ...незнам някои които е бил пиян да е лъгал ...то просто не с осещаш кво говориш ..и просто тва дето го мислиш го казваш (стига да можеш) .... самоче някои път сажаляваш ... но какво да се прави ..

Nen0RmalniK
09-19-2006, 11:39
kogato 4ovek e piqn toi vinagi kazva tova koeto misli koeto iska da kaje i pravi tova koeto iska da napravi.. zashtoto ima ne6to kato nqkkavi steni v mozaka koito go spirat da kaje tova koeto iska i da napravi tova koeto iska no kato se napie tezi steni se razrushavat za izvestno vreme i.. toi si pravi i govori kvot si iska;))