PDA

View Full Version : за гърлс: Диане 35,гинеколога и болките в коремчето...



МОНКА
09-08-2006, 12:10
пия Диане 35..на няколко пъти съм правила тъпотията да взимам 2 блистера примерно,защото се е'отваряла възможност за по-интензивен период' да го наречем и не е било най-подходящото време да ми идва :lol: хуу де,обаче нещо напоследък ме понаболява коремчето в областта под пъпа и понякога болката е доста силна и остра,но винаги е мн краткотрайна.та въпросът ми е на какво може дасе дължи това?мислех да отида на гинеколог,само че нз къде.мойта лекарка замина за чужбина преди 5-6 месеца и оттогава се пробвах при един 'пич' уж с препоръки,ама като му влязох в кабинета и като му видят' стерилните' инструменти беж беж... :smt026
та моля,ако нямате представа какъв ми е проблема,поне ми дайде координати на някой свестен гинеколог!и последно - живея в СОФИЯ!!

sladoled
09-08-2006, 14:43
какво значе да вземеш два блистера?За колко време?Това значи ли, че дражетата за два месеца си ги взела за един или за какъв период?

malka_kukla
09-08-2006, 20:11
em,trqbva da otide6 naistina na genikolog.6toto toi nai pravilno 6te ti otgovori na vuprosa.ako si pod 18 otiva6 pri genikologa v nai blizkata poliklinika i iska6 pregled.ako oba4e si nad 18 trqbva da si vzeme6 napravlenie ot li4niq lekar.ne si podcenqvai zdraveto,i nai malkata bolka moje da e priznak za golqm problem.uspeh!!!

krem4et0
09-08-2006, 21:46
Аз го разбирам така(поправи ме ако греша).Пиеш едната опаковка и понеже до 2-3 дни след като я спреш трябва да ти дойде,а ти тогава точно е правиш секс-пиеш втората.Сега,Диане 35 са доста силни.Това се прави само ако си пропуснала хапче 3-тата седмца от приема им.Адски е вредно и направо си е отвратително за организма.не прави такива простотии заради единия секс.Друго-пиеш ли противозачатъчни си защитена целия период,дори и по време не 7 дневната пауза.Можеш да забременееш едва след като спреш да ги пиеш и ти настъпи овулацията,т.е. 5-тина дни след последното хапче.Замисли се-струва ли си заради сексът да прецакваш така здравето си!

МОНКА
09-09-2006, 10:32
да,кремчето явно ме разбра най-добре.естествено,че не пия двете опаковки наведнъж,имах предвид,че почвам и свършвам 1та и после веднага без 8дневната пауза почвам следващата опаковка..а добре,може ли все пак някой да ми даде някакви препоръки на добре проверен гинеколог?:)

sladoled
09-09-2006, 13:21
Объркала си хорманалния баланс.Просто схемата на прием трябва да се спазва!Нормализирай нещата и ще се оправиш.Чак тогава ако има проблем потърси лекар.Той сега няма как да ти помогне- няма неутрализатор за хормони.Болката ти е от това #-o

krem4et0
09-09-2006, 13:41
да,кремчето явно ме разбра най-добре.естествено,че не пия двете опаковки наведнъж,имах предвид,че почвам и свършвам 1та и после веднага без 8дневната пауза почвам следващата опаковка..а добре,може ли все пак някой да ми даде някакви препоръки на добре проверен гинеколог?:)
Вредно е момиче-не го прави повече.Не си струва.По-важно от здравето няма-разбери го.

ABSOLUTme
09-12-2006, 14:26
тая тема аз я пуснах бай дъ уей :roll:
няма болки в коремчето,обаче пък кръвното ми кво е ниско.....вчера се нальоках със 7 кафета и заспах в киното...кофти,получил се е обратния ефект-пренасищане с кофеин..ако тръгна и ред бул да пия пак аритмията не ми мърда след 4-5 години..тъй че си казах стига и реших,че най-добре ше постъпя,като нанкам повече...нз дали мързелуването ще помогне,ама едва ли ще навреди :lol:
та мн искам да офертирам всички момичета-никоя НЕ БИВА да прави такава простотия с хапчетата като мен,само за да може да прави секс в 'неудобните' за нея дни,които се оказват удобни за него!!
кат толкоз иска секс ще гони техните когато си чиста и на теб ще ти е кеф:)

sladoled
09-12-2006, 16:50
Божееееееее.....