PDA

View Full Version : Sex dokato vi se pikae



voaiora
09-08-2006, 12:11
Iskam kompetentni mneniq...nadqvam se doktorite da se obadqt!Interesuva me ima li razlika v systava na spermata dokato na myja mu se pikae po vreme na sex...sporili sme s edin priqtel po tozi vypros!Qsno e,4e samata sperma izliza ot syvsem razli4en kanal no vse pak okazva li tova nqkakvo vliqnie...?

санитарка от урологията
09-08-2006, 12:16
По време на процеса водещ до уриниране, се получава силно напрежение в областта на слабините и пикочния мехур. При това положение извършването на сексуален акт изисква тотална концентрация, поради голямата опасност от изпускане на отделителна течност във или върху партньора, което не би довело до приятни последствия. Не е особено препоръчително. Най-добрия вариант е да прекъснете половото сношение и да отидете в нужника където да извършите процедурата по уриниране, след което се завърнете славно и продължите прекъснатия полов акт.

Lorraine
09-08-2006, 12:18
По време на процеса водещ до уриниране, се получава силно напрежение в областта на слабините и пикочния мехур. При това положение извършването на сексуален акт изисква тотална концентрация, поради голямата опасност от изпускане на отделителна течност във или върху партньора, което не би довело до приятни последствия. Не е особено препоръчително. Най-добрия вариант е да прекъснете половото сношение и да отидете в нужника където да извършите процедурата по уриниране, след което се завърнете славно и продължите прекъснатия полов акт.доста пълен и ясен отговор...

voaiora
09-08-2006, 12:19
санитарка от урологията mnenieto vi razbira se e dosta kompetentno,no konkretno,pri neobhodimata koncentraciq samoto zadyrjane na urinata i stiskaneto i moje li da dovede do nqkakvo razgrajdane systava na spermata,ili na teoriq tova e nevyzmojno?

санитарка от урологията
09-08-2006, 12:23
санитарка от урологията mnenieto vi razbira se e dosta kompetentno,no konkretno,pri neobhodimata koncentraciq samoto zadyrjane na urinata i stiskaneto i moje li da dovede do nqkakvo razgrajdane systava na spermata,ili na teoriq tova e nevyzmojno?

Разредено състояние на сперматозоидния поток при изпразване съчетано с едновременно уриниране, не е възможно. Фактически такава една едновременна функция при здрав организъм е малко вероятна.

voaiora
09-08-2006, 12:25
Mai tova be6e i to4niq otgovor koito mi trqbva6e...blagodarq o6te vednyj!

alkobalko
09-08-2006, 13:51
По време на процеса водещ до уриниране, се получава силно напрежение в областта на слабините и пикочния мехур. При това положение извършването на сексуален акт изисква тотална концентрация, поради голямата опасност от изпускане на отделителна течност във или върху партньора, което не би довело до приятни последствия. Не е особено препоръчително. Най-добрия вариант е да прекъснете половото сношение и да отидете в нужника където да извършите процедурата по уриниране, след което се завърнете славно и продължите прекъснатия полов акт.
Много добър отговор.

voaiora
09-08-2006, 13:55
Da otgovora principno e 4udesen,no moga da dopylnq za nqkolko kofti momenta pri tozi variant...edva li ima mom4e,koeto da ne se e sblyskvalo s problema da mu se pikae i pi6kata mu da e nadyrvena...slu4va se ponqkoga kato stane6 ot syn sutrin!Drugo kofti e,4e ako se prekysne akta i se izpikae6 posle mirizmata nqma da e osobenno priqtna .... 6te trqbva obilno miene,i veroqtno 6te ti padne...e razbira se posle pak 6te stane,no se gubi dosta vreme!

Д-р Джак Ливайн
09-08-2006, 13:56
По време на процеса водещ до уриниране, се получава силно напрежение в областта на слабините и пикочния мехур. При това положение извършването на сексуален акт изисква тотална концентрация, поради голямата опасност от изпускане на отделителна течност във или върху партньора, което не би довело до приятни последствия. Не е особено препоръчително. Най-добрия вариант е да прекъснете половото сношение и да отидете в нужника където да извършите процедурата по уриниране, след което се завърнете славно и продължите прекъснатия полов акт.
Много добър отговор.
Все пак аз съм я учил 8)

09-08-2006, 13:58
Da otgovora principno e 4udesen,no moga da dopylnq za nqkolko kofti momenta pri tozi variant...edva li ima mom4e,koeto da ne se e sblyskvalo s problema da mu se pikae i pi6kata mu da e nadyrvena...slu4va se ponqkoga kato stane6 ot syn sutrin!Drugo kofti e,4e ako se prekysne akta i se izpikae6 posle mirizmata nqma da e osobenno priqtna .... 6te trqbva obilno miene,i veroqtno 6te ti padne...e razbira se posle pak 6te stane,[/color]no se gubi dosta vreme[color=red]

продължителният акт е по хубав \:D/

alkobalko
09-08-2006, 14:00
По време на процеса водещ до уриниране, се получава силно напрежение в областта на слабините и пикочния мехур. При това положение извършването на сексуален акт изисква тотална концентрация, поради голямата опасност от изпускане на отделителна течност във или върху партньора, което не би довело до приятни последствия. Не е особено препоръчително. Най-добрия вариант е да прекъснете половото сношение и да отидете в нужника където да извършите процедурата по уриниране, след което се завърнете славно и продължите прекъснатия полов акт.
Много добър отговор.
Все пак аз съм я учил 8)
Вече разбрах причината. А може ли да попитам мен къде можете да ме научите? :twisted:

санитарка от урологията
09-08-2006, 14:04
Трябва да се изпикаеш пред мен в чашка и да ти прегледам урината с уреда

09-08-2006, 14:05
санитарка от урологията zadyjitelno li e pred vas...nemoje li zad perdenceto :oops:

Д-р Джак Ливайн
09-08-2006, 14:06
Вече разбрах причината. А може ли да попитам мен къде можете да ме научите? :twisted:
Непрофесионално е, но утре ще изнасям лекция в Университетска болница - Александровска и можете да ме намерите там към обяд да обсъдим вашето обучение.

alkobalko
09-08-2006, 14:20
Вече разбрах причината. А може ли да попитам мен къде можете да ме научите? :twisted:
Непрофесионално е, но утре ще изнасям лекция в Университетска болница - Александровска и можете да ме намерите там към обяд да обсъдим вашето обучение.
Добре, а само да попитам информативно в какво ще се състои обучението ми?

09-08-2006, 21:04
Ако на момчето му се пикае не може да свърши.Не съм много запозната,но има нещо като клапа,която блокира 1 от двата канала и е невъзможно еякулацията да съвпадне с уринирането.

krem4et0
09-08-2006, 21:05
Ако на момчето му се пикае не може да свърши.Не съм много запозната,но има нещо като клапа,която блокира 1 от двата канала и е невъзможно еякулацията да съвпадне с уринирането.
Това бях аз. :oops: