PDA

View Full Version : Магазините за втора ръка дрехи



09-08-2006, 14:08
Къде в софия има магазини за дрехи втора ръка и какви горе-долу са цените на дрехите там?

az_slunceto
09-08-2006, 14:12
za6to tolko li si izpadnal da iska6 2ra ruka. :shock:

09-08-2006, 14:17
6to puk trqbva da si izpadnal za da si kupuva6 drehi o takiva magazini tam su6to se namirat hubavi ne6ta sorry 4e ne pi6a po temata no super mnogo me izdrazni mnenieto na predniq potrebitel

09-08-2006, 14:18
Mi ne me razbiraite pogre6no,no leko sam zakasala s parite,ina4e vinagi sam si zimala skapi drexi,no tozi pat ne iskam da se oxar4vam poradi tova 4e nqmam vazmognost.iskam prosto nekoi da mi kage kade v sf ima takiva magazini i kakvi sa cenite sa drexite tam?

XePouH
09-08-2006, 14:23
za6to tolko li si izpadnal da iska6 2ra ruka. :shock:
със секи твой изминал пост се уверявам колко си тъпа

fake
09-08-2006, 14:27
ахахаха дрехите втора ръка са по-маркови от парцалите, дето си купувате по витошка, бе хахах заблудени :lol:
в софия знам, че има много яки втори употреби ама не знам къде се намират...а искам да разбера :-s

RedChil
09-08-2006, 14:30
za6to tolko li si izpadnal da iska6 2ra ruka. :shock:
Ти си тъпа,та чак вдлъбната... :::

09-08-2006, 14:32
\:D/

sherry
09-08-2006, 14:56
До скоро се карах на майка като ме караше да влизам в такива магазини. Мислех, че няма хубави дрехи. Но съм бъркала. Има много интересни неща, а и са на ниски цени. Купила съм си няколко суитчъра за по 5 лева единия, които ми вършат чудесна работа, а и на другите им харесват, не си личи, че са носени.
Купих си страшна ризка от такъв магазин, бяла...Много интересен модел и стои страхотно :smt007 Никой и не заподозря от къде е... Всеки я харесва. Стига с тея глупави изказвания, че трябва да си закъсал, за да ти харесват дрехи от такива магазини...

Mo6no
09-08-2006, 14:57
Туй са бахти тъпите магазини. :evil:

sherry
09-08-2006, 15:02
Туй са бахти тъпите магазини. :evil:
Не е така, бе, човек :D Рядко има много яки неща на едно място, но намират се... Защо да не си купиш нещо, като е яко? Какво като е от такъв магазин :D

Mo6no
09-08-2006, 15:05
...

09-08-2006, 15:40
Da,no nikoi za galost ne mi otgovori kade v sf ima takiva magazini.sig sam 4e po centara ima,no nz kade sa?

miminia
09-08-2006, 16:29
az ne pazaruvam ot takiva magazini predpo4itam, ot magazinite deto drehite sa markovi ama sus fabri4en defekt!

miminia
09-08-2006, 16:30
амииии реално погледнато навсякъде има...
най много има катро тръгнеш по пиротска по трамвай 22 към Опълченска...

иначе навсякъде има... и отвреме на време изпада по нещо яко... da tam raboti maika mi i e pulno kato zapo4nesh ot shik shik,mis luks i nekvi takiva

cskamoni4ka
09-08-2006, 18:43
za6to tolko li si izpadnal da iska6 2ra ruka. :shock:
Не всеки може да си позволи маркови дрехи!

По темата:В "Дианабад" имаше преди,сега незнам дали има.И над дискотека "Амор" има някъв такъв голям.

radiante
09-08-2006, 19:01
ахахаха дрехите втора ръка са по-маркови от парцалите, дето си купувате по витошка, бе хахах заблудени :lol:
в софия знам, че има много яки втори употреби ама не знам къде се намират...а искам да разбера :-s

Значи на Красно село някъде срещу спирката на 5 и 19 трамваите има един голям магазин.Мисля,че се казва шик-шик.Всеки понеделник зареждат с много хубави дрехи.Даже сутрин хората чакат на вратата,още от тогава има опашка.Ако решиш да отидеш рано отваря в 9 и 30 :wink: Повечето пъти докарват страхотни дрехи,когато ходих даже имаше нови маркови дрешки,които да са обличани най-много 2-3 пъти.Така че си заслужава..доста :D

RAWRRR
09-08-2006, 19:03
Аз смятам да ходя тези дни да си позарувам малко от такъв магазин..забелязах че до гарата има един на 5 етажа :shock:
А харесвам магазините за 2ра ръка..защото най-обичам да си взимам "парцалчета" с готови кроики,които после аз да си преправям и дошивам.. :-)
Много е забавно и креативно!
Би било шок за мен да имам дрехи като на някой друг,а в това положение,няма такава възможност.

Jamalska
09-08-2006, 19:09
Ахъм не прочетох предните постове...иначе тия дет аз съм хойла и ми е допаднало...
Фиеста на спирката на 204 на НДК в посока Борово
Единия Шик Шик на Раковка точно до Славейков,в посока театъра от ляво.
Един точно до парка заимов в една пресечка...
един супер як ако харесваш ...ъъ...стрийт...ъъ некфи по-смъкнати дрешки...в Младост 1А след пътеите в блока с кафенетата...
други ме мързи са д амисля

CrazyWitch
09-08-2006, 19:56
za6to tolko li si izpadnal da iska6 2ra ruka. :shock:
със секи твой изминал пост се уверявам колко си тъпа

И аз съм на твоето мнение.
Не искам да те обиждам ама се налага.
Повечето ми постове са тъпи.. това говорят, че не съм една от най-умните момиченца, но ти ми вдигаш самочувствието понеже всички твой постове са.. NO COMMENT!!!!!!!!

По темата: Послесните два пъти(лято, зима) където ходих да си купивам дрехи си ги взех от втора употреба.
Не съжалявам понеже един оригинален панталон, който не си личи че е носен си го взимам за 10-12-15лв.
Една хубава блузка от хубава марка на цената от 3-5 до 7лв.
Не съм от София и няма как да ти кажа от де да си накупиш дрехи втора употреба от там, но като видях мнението на това "слънце" ми идеше да пиша в темата ти.
Нищо срамно не намирам в това, напротив. Спестявам си пари по тоя начин. Не мога всички да ги дам за 1 дънки.
Сега кат ида във Варна да си купувам дрехи за зимата пак ще мина покрай втората употреба!

*an4eto*
09-08-2006, 19:57
basi tfa s teq pikli4ki,deto yj se obli4at samo s markovi drehi ve4e zapo4va da mi pisva ... ne se li yse6tate 4e ste sme6ni i jalki .... s mn takiva se sre6tam 6toto sum v takova daskalo za "guzari",kudeto tolkova takiva sum vidqla .... nqma znae4enie dali bluzkata ti e vzeta ot replay da kajem ili ot second hand .... vajnoto e da ti haresva i da ti stoi dobre .... ostanaloto nqma zna4enie .... primerno ako me nakefi mn nqkoq bluza i stryva 5 leva ... kakvo da ne si q vzema samo za6toto e evtina li? basi ..... teq pikli seriozno zapo4vat ve4e da mi lazqt po nervite

CrazyWitch
09-08-2006, 20:02
basi tfa s teq pikli4ki,deto yj se obli4at samo s markovi drehi ve4e zapo4va da mi pisva ... ne se li yse6tate 4e ste sme6ni i jalki .... s mn takiva se sre6tam 6toto sum v takova daskalo za "guzari",kudeto tolkova takiva sum vidqla .... nqma znae4enie dali bluzkata ti e vzeta ot replay da kajem ili ot second hand .... vajnoto e da ti haresva i da ti stoi dobre .... ostanaloto nqma zna4enie .... primerno ako me nakefi mn nqkoq bluza i stryva 5 leva ... kakvo da ne si q vzema samo za6toto e evtina li? basi ..... teq pikli seriozno zapo4vat ve4e da mi lazqt po nervite

Ай да и метнем един бой на тая ;) хихи.

П.С. Кат ше съм от село да се покажа поне като от такова.

*an4eto*
09-08-2006, 20:13
basi tfa s teq pikli4ki,deto yj se obli4at samo s markovi drehi ve4e zapo4va da mi pisva ... ne se li yse6tate 4e ste sme6ni i jalki .... s mn takiva se sre6tam 6toto sum v takova daskalo za "guzari",kudeto tolkova takiva sum vidqla .... nqma znae4enie dali bluzkata ti e vzeta ot replay da kajem ili ot second hand .... vajnoto e da ti haresva i da ti stoi dobre .... ostanaloto nqma zna4enie .... primerno ako me nakefi mn nqkoq bluza i stryva 5 leva ... kakvo da ne si q vzema samo za6toto e evtina li? basi ..... teq pikli seriozno zapo4vat ve4e da mi lazqt po nervite

Ай да и метнем един бой на тая ;) хихи.

П.С. Кат ше съм от село да се покажа поне като от такова.

za sujalenie ne e samo edna ... a ine si zaslyjava da se zanimavame s takiva izordki :D prosto sa jalki ne samo v moito o4i i dano nqkoi den se osuznaqt za6toto gi sujalqvam

reason
09-08-2006, 20:28
Съгласна съм с *an4eto* и Crazy`Witch,че и с други постове.Хора спрете да се излагате!!!

ThePainIsReaL
09-08-2006, 21:03
Съгласна съм с *an4eto* и Crazy`Witch,че и с други постове.Хора спрете да се излагате!!!

Хора , и аз се настанявам във вашата групичка ! :-D

Angel_Girl~
09-09-2006, 00:44
Съгласна съм с *an4eto* и Crazy`Witch,че и с други постове.Хора спрете да се излагате!!!

Хора , и аз се настанявам във вашата групичка ! :-D
Аз също :-D

sherry
09-09-2006, 11:08
Това да си купиш дрешка от там и да си я направиш както на теб ти харесва, е много яка идейка :D

WILD__BOY
09-09-2006, 11:11
hipidripi@mail.bg

Питай ги дали имат магазини в София. Иначе има един на евлогий георгиев преди кръсовището с Чернивръх

Eleonora
09-09-2006, 11:30
Ми аз лично избягвам такива магазини, щото тва е сеено да земеш нещо по.ново от кофата.Нито знам кой го е носил, а и предишния човек е имал свои моменти с тази дреха, а и различна енергия... :?

sherry
09-09-2006, 12:21
да бе... ще ти се разместят чакрите и Дракона на импотентността/фригидността ще ти влезе през... :-#

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

brain_stew
09-09-2006, 12:32
да бе... ще ти се разместят чакрите и Дракона на импотентността/фригидността ще ти влезе през... :-#

хъххъхъхъхъ!Винаги съм се смяла тъпо на готини мнения!

по темата: ми значи такива магазини има много!Аз ходя тука в района. в Дружба1 има един много готин и хубав магазин...страхотни обувки има там, и са забазени, аз си купих токчета от там и вече трети месец с тях си ходя!А по принцип повече от месец обувка не задържам щото нещо й правя...А иначе и аз знам там по Раковска, ан Евлоги Георгиев има много!Срещат се навсякъде!Айде успех с търсенето!

miminia
09-09-2006, 12:52
Съгласна съм с *an4eto* и Crazy`Witch,че и с други постове.Хора спрете да се излагате!!!

Хора , и аз се настанявам във вашата групичка ! :-D
Аз също :-D priemateli oshte edin 4len 8-[

aBeP4eTo
09-09-2006, 13:02
ахахаха дрехите втора ръка са по-маркови от парцалите, дето си купувате по витошка, бе хахах заблудени :lol:
в софия знам, че има много яки втори употреби ама не знам къде се намират...а искам да разбера :-s

Кажи им го Инке кажи им :-) Няма нищо по-хубаво от втората употреба всичките ми дрехи са от там, че и няколко чифта обувки си купих даже. Аз в други магазини не ходя само във втората употреба и си намираш страшно готини неща и най-якото е, че не виждам още 100 мацки с блузка като моята :-) :-) :-)

aBeP4eTo
09-09-2006, 13:08
аз пък съм див карък и рядко си намирам яки неща, но пък каквото намеря е велико...

Мда много хора се оплакват от този вид проблем :lol:
Пък аз още като вляза и съм като радар и виждам на коя закачалка ще си харесам нещо :lol:
Аз всеки понеделник ходя в Шик Шик, защото тогава получават стока и често си харесвам адски много неща и не ми стигат чак парите 8-[

fake
09-09-2006, 13:10
ти? София?

Elektra_x
09-09-2006, 13:13
za6to tolko li si izpadnal da iska6 2ra ruka. :shock:
със секи твой изминал пост се уверявам колко си тъпа
Така е...
Аз също съм на мнение че дрехите втора ръка са много по качествени и маркови от тези който си купувате от другите магазини.Азимамсамо няколко неща но бих казала че са доста готини и оригинални и в другите магазини подобни неща не се намират.Така че не смятам че за да пазарауваш от подобен магазин трябва да си 'изпаднал"...

miminia
09-09-2006, 13:19
v maniqta ima mn gotini drehi na purviab etaj i sa zapazeni a sushto i tiq magazini haresvam deto sa ot izminali sexoni i sus fabri4en defekt!Drehite sa eftini i nqkoi sa markovi :D a defektite sum i primerno nqma go etiketa ili cipa se e s4upil

Bonbonenata
09-09-2006, 13:47
Аз не съм си купувала такива дрехи до сега. Но. Не всеки човек може да си позволи маркови дрехи. Тези магазини трябва да съществуват - в удобство са на много хора. Дрехите ли са най-важното? Хъх... На къде с,е тръгнали.

exploitedteen, и аурата може да се наруши :smt005

aBeP4eTo
09-09-2006, 14:57
ти? София?

То и в моето село има Шик Шик :mrgreen:

guAMaHT
09-09-2006, 15:10
Ааа там наистина има яки неща ама има такива дето са праят на голямата работа като az_slunceto или квато е там "Били изпаднали хората които пазарували от там" ,"Само боклуци имало" дрън дрън!Иначе в моя град няма яки магазини за дрехи second hand.И освен това може да си избараш някоя маркова парцалка .И винаги има нещо интересно ,а и много от тези дрехи са с по добро качество от китайски или турски ментета.Майка ми веднъж си набара една рокля за 3 лева а на нея още си висеше етикета с цената 100 $.

Ей тоя потник ми струваше само 80 ст:
http://www.picvalley.net/u/8/7326_970.JPG
http://www.picvalley.net/u/8/7327_981.JPG

:D

RAWRRR
09-09-2006, 15:49
Ми аз лично избягвам такива магазини, щото тва е сеено да земеш нещо по.ново от кофата.Нито знам кой го е носил, а и предишния човек е имал свои моменти с тази дреха, а и различна енергия... :?

..спри да гледаш канал 2001,какви са тези енергии,които те гонят..?!!!!

thirteen
09-11-2006, 00:32
Има много хубави дрехи,само да знаеш кога зареждат!
А бтв къде в Пловдив има такива магазини за дрехи с фабричен дефект :roll: ?

RAWRRR
09-11-2006, 00:38
Има много хубави дрехи,само да знаеш кога зареждат!
А бтв къде в Пловдив има такива магазини за дрехи с фабричен дефект :roll: ?

Амии първо има разлика между дрехи втора ръка и такива с фабричен дефект..
Магазини за втора ръка има..до сточна гара един огромен на 4-5 етажа "LA Fiesta" има и на центъра до Rockshopa..
С фабрични дефекти има на Иван Вазов..в началото,откъм гарата вдясно има един магазин за "преоценени стоки" , има един и до пожарната пак в района на центъра..
Ако искаш мога да те поразведа тези дни из магазините в Пловдив :mrgreen:

thirteen
09-11-2006, 00:41
Аз за 2ра ръка съм ходила само в Ла Фиеста до Сточна гара... питам за инфо за преоценените стоки, щото преди една позната ми показваше бая яки нещица от там.. а вече нямаме никаква връзка като се заинтересовах! :)

Amayo
09-11-2006, 00:43
Готино е да ти миришат дрехите на чужда пот. И е модерно да ти миришат обувките на чужди крака - Нека докторите обяяснят защо :mrgreen:

az_slunceto
09-11-2006, 07:18
za6to tolko li si izpadnal da iska6 2ra ruka. :shock:
със секи твой изминал пост се уверявам колко си тъпа nqma da se zaqjdam s teb,za6toto ne sam na tvoeto nivo,neiskam da se prinizqvam kato teb. :-D

х
09-11-2006, 07:52
kakvi sa tiq zlatnite magazini 2-ra r1ka ot koito pazaruvate??? :shock: 5 lv bluzka? vie ne ste dobre! az s1m ot varna i tuka tiq magazini sa mn mn po-evtini! kiloto e 4-5lv, a 1 bluzka ti e 70-90st! :roll: !!!e, ima i 6ik 6ik i da takiva deto sa po 20 lv...ama nikoi ne hodi tam! =;

^*СлЪнЧиЦе^*
09-11-2006, 12:42
Къде в софия има магазини за дрехи втора ръка и какви горе-долу са цените на дрехите там?
Еми на много места има.Ти в кой квартал си?Цените зависят от дрехата, но горе-долу м/у 5-10-15 лв. :::

miminia
09-11-2006, 12:57
za6to tolko li si izpadnal da iska6 2ra ruka. :shock:
със секи твой изминал пост се уверявам колко си тъпа nqma da se zaqjdam s teb,za6toto ne sam na tvoeto nivo,neiskam da se prinizqvam kato teb. :-D auu ti da ne se mislish za neshto pove4e :evil:

RedChil
09-11-2006, 12:58
za6to tolko li si izpadnal da iska6 2ra ruka. :shock:
със секи твой изминал пост се уверявам колко си тъпа nqma da se zaqjdam s teb,za6toto ne sam na tvoeto nivo,neiskam da se prinizqvam kato teb. :-D
ААхАХХАхАхХАХАхАхХАхАхаХА хАХахАХха
КОЙ ГО КАЗВА...АхАхХАХАхАХХАхАХАА

DetE-Idi0t
09-11-2006, 13:40
za6to tolko li si izpadnal da iska6 2ra ruka. :shock:
със секи твой изминал пост се уверявам колко си тъпа nqma da se zaqjdam s teb,za6toto ne sam na tvoeto nivo,neiskam da se prinizqvam kato teb. :-D

Лелеее... Тоя малък кухавелник е много над нас явно. Хахахаха

Imaginar4e
09-11-2006, 15:59
Мога да кажа, че имам супер много дрехи от магазини втора ръка и са много по-добри от другите купени от скъпи магазини където имат по 10 и следващия след мен си взима същото.Не само си единствен с това което носиш, но и дрехите са много запазени, сладурски.Цветовете на дрехите са наситени, не някви избелели от пране, личи си, че са облечени 2-3 пъти...

sherry
09-12-2006, 12:57
Току - що минах през един магазин с преоценена стока. Мислех, че няма да ми хареса нищо, но имаше страшно яки неща :smt007
Не бяха много евтини, но може би защото повечето бяха маркови и са намалили от цената им заради някакви дефекти(аз така и не видят такива) .Имаше много готини комплекти суитчър с долнище, всякакви цветове, много яки моделии, по 28 лева комплекта...
Имаше блузки с къс ракав, много сладки модели, 5 лева блузата...

paolina13
02-13-2013, 13:43
Някъде във Варна има и такива магазини? И аз смятам да си пообиколя да си купя неща от такива магазинчета...а имане хубава ли е стоката? Има ли запазени и по-евтинички неща?