PDA

View Full Version : offf kak da se nau4a da densam????????



09-08-2006, 13:20
zdr dove4era sam na disko a ne moga da tancuvam a vs mi fr sa tam. Help nqkvi linki4eta na stapki za tancuvane ili ne6tu takova, nqkvi napatstviq ot vas, plks kat darvo dsam

09-08-2006, 13:24
i az sam taka nqkak si mislq che sam smeshen kogat tancuvam

09-08-2006, 13:25
i az sam taka nqkak si mislq che sam smeshen kogat tancuvam
da, to4no, a sme6no li e ako ne densam vaob6te? :(

rusalkata_
09-08-2006, 13:46
е,отиваш на дискотека а пък не танцуваш...тогава за какво въобще ще ходиш?вярно е,че не всеки може да танцува,но не е толкова сложно.просто се оставяш музиката да те води. \:D/ поупражнявай се и вкъщи.пусни си музичка и танцувай.тъй като си момче препоръчително е да не танцуваш на кючеци щото съм забелязала,че момчетата и без това не могат да танцуват на тях. :smt005 айде отпусни се и изкарай готино на дискотеката. :-D

NiKOLAN
09-08-2006, 13:51
[b]просто се оставяш музиката да те води.при мен не помага....

09-08-2006, 14:41
Гръамни се. :evil:
престани с тъпи постинги, аз пускам сериозна тема, а ти я вземаш за ебавка. м/у др Аз сам момиче
хелпппппппппппп

hamilcar
09-08-2006, 15:23
Гръамни се. :evil:

А бе пич стига си флоодил. Всеки втори твой пост е лишен от всякакъв смисъл. Като няма какво да напишеш по темата, не пишеш. Толкова ли ти е сложно да го разбереш ?

П.П. Извинявам се за офтопика.

CrazyWitch
09-08-2006, 15:44
Гръмни се. Не бъди толкова груб за Бога ;-)

Не, че се фукам, ама на мене познатите ми викат, че съм денсала много яко. Всичко си ми идва от вътре. Самата мелодия ... със самото движение. :) Много обичам да танцувам. За това и основно отивам на дискотека. Потренирай малко във вас... да се поразкършиш. Ще видиш, че е забавно и достъпно. Сама ще си го направиш без някой да те учи на разни стъпки ;)