PDA

View Full Version : Moderated: Има ли шанс да се заразиш с нещо, когато гълташ?



DEJA__VUUU
09-08-2006, 13:47
Zdraveite.Imam vypros...Kogato pravish oralen sex i partniorat ti svarshi v ustata i ako toi e bolen ot SPIN ili nqkakav druf vid veneri4eska bolst,nezavisimo kakvo kolichestvo sperma popadne v ustata ti i go glynesh vednaga li se zarazqva i momicheto?Ili zavisi kakva e bolsta i t.n.Ako moje malko info po tozi vypros ,zashtoto ne sam zapoznata.Mersi predvaritelno!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!

neutravlad
09-08-2006, 14:06
Определено може да се заразиш и от СПИН и от други венерически болести! Внимавай на кого гълташ :!:

sladoled
09-08-2006, 14:09
ПО ПРИНЦИП СЕКСА БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ НОСИ РИСК ОТ ЗАРАЗЯВАНЕ!Контакта на устата с .... е рисковия момент .Семенната течност допълнително съдържа вируси и бактерии на полово предавани болести/ако партньора е заразен/.Няма значение дали правиш класически, орален или анален секс [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X трябва да ползваш презерватив! :smt017

Maranta
09-08-2006, 14:34
Може, може! Много внимавай. Не поемай такъв голям риск, особено ако не си сигурна в партньора си. А и да си сигурна, човек никога не знае!

cskamoni4ka
09-08-2006, 16:58
Разбира се,че може!

alkobalko
09-08-2006, 17:13
Може разбира се.

malka_kukla
09-08-2006, 20:26
ako 4oveka e bolen ot spin,moje6 da se zarazi6 po vsqkakuv na4iv ot nego,bez 4rez slunka,t.e ako se celuvate naprimer.ina4e oralnata lubov pak moje da te zarazi,i nemoga da razbera tolkova li e vajno da ti svar6i pi4a v ustata,tva e gadno,vse pak s taq usta qde6. :-s [-X

krem4et0
09-08-2006, 21:39
От гълане можеш да се заразиш само,ако имаш раничка или авта в устата.Иначе не.При анален също може,ако се спука кръвоносен съд.Естествено при нормален секс е напълно допустимо.

09-08-2006, 21:55
От гълане можеш да се заразиш само,ако имаш раничка или авта в устата.Иначе не.При анален също може,ако се спука кръвоносен съд.Естествено при нормален секс е напълно допустимо.

Значи не можеш,ако нямаш раничка,така ли???Обърkвате ме... ](*,) ](*,)

kotanka
09-09-2006, 08:08
може да се заразиш от всякакви болести чрез гълтането, но задължително трябва да имаш раничка в устата, иначе няма как да стане това!
въпроса е че не винаги знаеме имаме ли раничка или не, защото тя може да е толкова малка, че да не се вижда дори, да имаме разранен венец и т.н. и т.н., затова трябва мнго да се внимава и да правиш това само на постоянния си партньор, на който имаш доверие.

HopeLesss
09-09-2006, 11:41
ПО ПРИНЦИП СЕКСА БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ НОСИ РИСК ОТ ЗАРАЗЯВАНЕ!Контакта на устата с .... е рисковия момент .Семенната течност допълнително съдържа вируси и бактерии на полово предавани болести/ако партньора е заразен/.Няма значение дали правиш класически, орален или анален секс [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X трябва да ползваш презерватив! :smt017

От анален секс не можеш да се заразиш със СПИН
100%
За тва анален секс му е майката!!!

А според теб хомосексуалистите как се заразяват??? По въздушен път ли??? :smt017

BeBcHeTo
09-09-2006, 13:55
Mnogo qsno 4e moje

БебиНциИ
09-09-2006, 22:25
Да ви попитам...,ако си си прехапала устната отдолу...това брои ли се за раничка???Значи задължително трябва да има рана?!

koalka
09-10-2006, 12:10
Ами определено има опастност,ако имаш някаква раничка на устата,а и мисля,че въобще.Трябва да имаш доверие на човека,на който правиш френска любов.

10-10-2006, 07:57
Kakvi sa tezi gluposti ? Vie dobre li ste ? Kakvato i ranichka da imash v ustata ne mojesh da se zarazish ot spin.. Osven ako momcheto ne e imalo kruv v spermata, koeto ne e vuzmojno.. Zashto lujete momicheto, sega sigurno prekarva bezsunni noshti.. Edinstveniq nachin da se zarazish sus spin e kruven (da priemesh negova kruv chrez ligavica, vena i t.n) i polov (da pravite sex bez prezervativ, bilo to analen ili vaginalen...).. Budi spokoina, za sega ti nqma nishto.. Vnimavai kakvo pravish...

Gramoten
10-27-2006, 07:53
Vlizam az v tozi sait i vijdam 4e ima stotici posetiteli. Hora sas seriozni problemi pitat ne6to a drugi koito znaqt po-malko i ot tqh im otgovarqt. SPIN se hva6ta nai-lesno prianalen sex. Ina4e kak go pipnal Fredi Merkuri. SPIN se oredava po polov i kraven pat. Pri analen sex se obrazuvat malki rani4ki i taka se predava na drugiq. Dori i s prezervativ pri analen sex opasnostta e nai-golqma

batkodoki
10-30-2006, 21:23
охлелеййй...нечувано невежество цари днес сред тиййновете...

при ВСЕКИ вид контакт с инфектран партньор шанса да се сдобиете с болести предавани по полов път е равновероятен! при всеки! мануален/ръчен/, вагинален, анален, орален. достатъчно е да размените телесна течност (слюнка, кръв, сперма, вагинален секрет, анален секрет, слуз, лимфа...) с инфектиран партньор и да имате лош късмет.
не в 100% от случаите ще настъпи заразяване, това зависи от много и различни фактори - вурулентността на инфекциозния агент, входната врата на инфекцията, състоянието на контаминираната повърхност, реактивността на имуната система и ред още неща.

но теоретичната възможност за заразяване е налице при всеки вид контакт!