PDA

View Full Version : IzPiTaNie



Myl4AlIvKa{}
09-08-2006, 18:53
Zdraveite hora! Imam ogromen problem. Hodq 6 meseca ve4e s edno mom4e, no pravim edno i sy6to, a i po4ti ne si govorim(pri4inata sam az ne moga da si talk s nego za6toto neznaq za kakvo).Sega toi me e podlojil na izpitanie kogato izlizame toi myl4i , za da me nakara az da zapo4na tema i da govorq , i taka tuk idva moqt problem ideq si nqmam za kakvo da govorq .Dnes be6e pyrviq den ot izpitanieto i lele ako vi kaja kakvi gluposti drynkah govorih za pti4kite ,dyrvetata , za lyka na robin hud abe kvo da vi kaja sku4na rabota .Molq vi daite nqkakvi predlojeniq za kakvo si govorite vie s gadjetata si, kakvo obsyjdate, izob6to kakvo pravite kogato ste zaedno i t.n.A sy6to taka iskam da pomolq horata ot varna da mi dadat predlojeniq za mestenca na koito hodqt s gadjetata. Nadqvam se da mojete da mi pomognete 10x predvaritelno :) {}

jadna_za_lubov
09-08-2006, 18:57
Говорете си за нещата от живота...За любовта,за щастието,за семейството разкажи му някой твой спомен нещу такова ... :roll:

SwEeT^hIlArY
09-08-2006, 19:15
i az imam sy6tiq problem :oops: Nadqvam se otgovorite da pomognat i na men :)

iiirish
09-08-2006, 19:21
опитай се да говорите за вас, за отношенията ви, сподели ако имаш някакъв проблем независимо дали е свързан със семейството или с приятели, сподели възгледите си за живота, кажи какви са мечтите ти.

между другото аз не съм от варна, но почти всеки ден си ходим и си го имам за кварталче, ;) така че една добра идея е например морската градина или просто се поразходете сами на плажа. по този начин ще внесеш малко романтика във връзката ви :)

guns`n`roses{f}
09-08-2006, 19:22
не тряя да мислиш кво да му кажа и кво да не просто квото ти дойде на момента.....нз :roll:

rali4ka91
09-08-2006, 19:22
Хм не съм се замисляла за какво точно си говорим,ама непрекъснато гоеорим...се единия е като кречетало...Може би не сте намерили подходящия човек... :smt016

Angel_eyes
09-08-2006, 19:25
Аз пък имам проблем,че не млъквам :lol: Хех..подхвани темата за детството му нека ти разкаже какво най е обичал да прави...да ти сподели някоя детска историйка забелязала съм,че момчетата се захласват когато говорят за това... :wink: Говорете си за най-прости неща...припомняйте си хубави моменти от връзката ви все пак не сте от вчера заедно...А относно местата където може да отиде тук съм пас,но ти желая успех в изпитанието :wink:

rali4ka91
09-08-2006, 19:28
Аз пък имам проблем,че не млъквам :lol: Хех..подхвани темата за детството му нека ти разкаже какво най е обичал да прави...да ти сподели някоя детска историйка забелязала съм,че момчетата се захласват когато говорят за това... :wink: Говорете си за най-прости неща...припомняйте си хубави моменти от връзката ви все пак не сте от вчера заедно...А относно местата където може да отиде тук съм пас,но ти желая успех в изпитанието :wink:
Малиии това за детството е много вярно!!! :) Наистина обичат да разказват за детството си..а особено ако е завършил училище попитаи го за ученическите години...гарантирам ти че ще го заприказваш за доста дълго време ;)

Jenninka
09-08-2006, 19:28
говорете си за вас и защо се е стигнало до там.ако държиш на него му го покажи а не се дръж кат пън и ако трябва говори за робин худ и пепеляшка..ако ви е интересно!щом чак те е подложил на изпитание,значи...мисля че темата към вас трябва да отиде а не нещо друго!

Angel_eyes
09-08-2006, 19:32
Аз пък имам проблем,че не млъквам :lol: Хех..подхвани темата за детството му нека ти разкаже какво най е обичал да прави...да ти сподели някоя детска историйка забелязала съм,че момчетата се захласват когато говорят за това... :wink: Говорете си за най-прости неща...припомняйте си хубави моменти от връзката ви все пак не сте от вчера заедно...А относно местата където може да отиде тук съм пас,но ти желая успех в изпитанието :wink:
Малиии това за детството е много вярно!!! :) Наистина обичат да разказват за детството си..а особено ако е завършил училище попитаи го за ученическите години...гарантирам ти че ще го заприказваш за доста дълго време ;)

Ахам..толкова дълго,че може да ти се стори цяла вечност... :smt005

alkobalko
09-08-2006, 19:35
опитай се да говорите за вас, за отношенията ви, сподели ако имаш някакъв проблем независимо дали е свързан със семейството или с приятели, сподели възгледите си за живота, кажи какви са мечтите ти.
И аз съм на това мнение. Говорете за вас, за връзката ви. Споделяйте мечтите си, проблемите.

rali4ka91
09-08-2006, 19:37
Аз пък имам проблем,че не млъквам :lol: Хех..подхвани темата за детството му нека ти разкаже какво най е обичал да прави...да ти сподели някоя детска историйка забелязала съм,че момчетата се захласват когато говорят за това... :wink: Говорете си за най-прости неща...припомняйте си хубави моменти от връзката ви все пак не сте от вчера заедно...А относно местата където може да отиде тук съм пас,но ти желая успех в изпитанието :wink:
Малиии това за детството е много вярно!!! :) Наистина обичат да разказват за детството си..а особено ако е завършил училище попитаи го за ученическите години...гарантирам ти че ще го заприказваш за доста дълго време ;)

Ахам..толкова дълго,че може да ти се стори цяла вечност... :smt005
Еми 5 месеца съм с моито момче и всеки път като го върна към ученическите години има какво още да каже така че...:)

koalka
09-08-2006, 19:44
Ами говорете си за вас,за музика,филми.Ходете на кафета,по центъра,можете да правите много неща заедно.