PDA

View Full Version : Moderated:Той е заклет метъл и май не се интересува от друго



09-08-2006, 19:57
ot dosta vreme nasam si govorq postoqnno s edno mom4e (az sum na 14 a toi e na 15) i naistina mn dobre ob6tyvame ..kogato sam s nego mi e mn gotino i zabravqm skukata .. oba4e naposledak razbtrah 4e go haresvam i to dosta ... oba4e problema e 4e toi e metal ..zaklet metal ..imam predivid 4e samo s takifa rabot ise zanimava i sqka6 ne go int ne6ta kato gadjeta i t.n. ... pls pomognete mi :(



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Black_Cat
09-08-2006, 20:00
e ti ot kade znae6 4e ne se int sled kato ne si go pitala abe kvo ti dreme kato go haresva6 deistvai [-(

Angel_eyes
09-08-2006, 20:01
Хех ми сподели му чувствата си...пък тогава може изведнъж да започне да се интересува от такива неща :-D Шегата настрана...кажи му,това че е метъл да не би да значи,че не е човек..кефи се на яка музика,нооооооо може би малко повече отколкото трябва :P Действай и виж резултата...Успех!!! :wink:

GLeZoRanA
09-08-2006, 20:06
Можеш така леко тактично да го подпиташ дали има момиче в момента с което би тръгнало (предполагам , че от там ще тръгне разговора и ще разбереш дали се "занимава" с гаджета та и по между другото ще разбереш ако харесва някоя, i ako nqma drugo momi4e na pytq deistvai) и след това можеш тактично да му споделиш чувствата си... Виж ти може и да се получи нещо

Axxxel
09-08-2006, 20:06
Няма значение метъли, неметъли, рапъри, черни, бели, абуригени, овце, крави...всички ги праска любовта... ;-)

cskamoni4ka
09-08-2006, 20:24
Според мен не се занимавай с него. :D

sladoled
09-08-2006, 20:25
Той нека си харесва метъл!Какво общо има това с вас двамата?Пък и ти казваш, че ви е добре заедно.Значи и той те харесва, вероятно му е трудно да ти го каже. :wink:

DoPye
09-08-2006, 20:29
ot dosta vreme nasam si govorq postoqnno s edno mom4e (az sum na 14 a toi e na 15) i naistina mn dobre ob6tyvame ..kogato sam s nego mi e mn gotino i zabravqm skukata .. oba4e naposledak razbtrah 4e go haresvam i to dosta ... oba4e problema e 4e toi e metal ..zaklet metal ..imam predivid 4e samo s takifa rabot ise zanimava i sqka6 ne go int ne6ta kato gadjeta i t.n. ... pls pomognete mi :(

xa znachi qko :smt035

koalka
09-08-2006, 20:33
Ами можеш да го попиташ дали би искал да си има гадже,дали има,а защо да не му признаеш чувствата си?Според мен така ще е най-добре.Така ще разбереш дали наистина се интересува само от метъл. :wink:

09-08-2006, 20:46
немога да си го обесня аз сам много съвременен млад човек,но просто немога да си представя да тръгна с метъл а още по малко да имам някви сексуални неща с него просто ми става гнусно и гадно само при мисълта

Obitax
09-08-2006, 20:51
Хех ми сподели му чувствата си...пък тогава може изведнъж да започне да се интересува от такива неща :-D Шегата настрана...кажи му,това че е метъл да не би да значи,че не е човек..кефи се на яка музика,нооооооо може би малко повече отколкото трябва :P Действай и виж резултата...Успех!!! :wink:

prava e ! ako pak i sled priznanieto ne se zainteresova go zaebi

Peyton
09-08-2006, 21:52
Абе момиче като ти е гнусно тогава си намери някой рапър. Е*ахти простотийте как можеш да кажеш такова нещо като е метъл се едно е вампир тва са много тъпи убеждения. Ако наистина го харесваш значи нема да ти пука ако ще и с вълна само да ходи ...
Що преди да поискаш някой да ти помогне не си помогнеш сама като например да поумнееш малко ?!!!! ????

iiirish
09-08-2006, 21:56
на теб в крайна сметка нищо не ти пречи да му отриеш чувствата си. опитай първо по заобиколния начин. така е най-сигурно!
дори да е заклет метъл, той не може да заповядва на сърцето си. и ако те харесва няма как да го избегне

09-08-2006, 22:06
Абе момиче като ти е гнусно тогава си намери някой рапър. Е*ахти простотийте как можеш да кажеш такова нещо като е метъл се едно е вампир тва са много тъпи убеждения. Ако наистина го харесваш значи нема да ти пука ако ще и с вълна само да ходи ...
Що преди да поискаш някой да ти помогне не си помогнеш сама като например да поумнееш малко ?!!!! ????
аз просто си казах своето мнение,вярно е че ако го обича няма да и пука какъв е но казах специално аз как гледам на метълите

LP_girl_14
09-09-2006, 04:15
Трябва да му признаеш какво изпитваш към него!Няма смисъл да прикриваш чувствата си след като незнаеш каква е реакцията му.това че е метъл не значи че ако си хареса дадено момиче,няма да бъде с нея само щото е метъл.Опитай се пък квото стане.В крайна сметка по-добре така,отколкото да се съжаляваш че си си пропуснала шанса.Пък ако ти откаже вече и ти заяви че харесва някоя друга или пък не може да бъде с теб по една или друга причина,тогава вече ще се наложи д го забравиш

Neli_LP
09-09-2006, 04:47
emi pitai go i 6te razbere6 dali go interesuvat momi4eta! :!: :roll:

alkobalko
09-09-2006, 06:55
Попитай го най-тактично дали в момента е зает и ако каже, че не е, признай му чувствата си. Не ми се вярва никога да не погледне момиче, само защото е метъл. И те са хора, и те се влюбват.


немога да си го обесня аз сам много съвременен млад човек,но просто немога да си представя да тръгна с метъл а още по малко да имам някви сексуални неща с него просто ми става гнусно и гадно само при мисълта

За пореден път грешно схващане на понятието метъл. Какво от това, че се обличат в черно и имат дълга хоса (повечето от тях), това не означават, че нямат лична хигиена. Какво си мисиш, че няма и други, които да не спазват лична хигиена. Да ти каже, те май са много повече.

mechtaq_za_teb
09-09-2006, 08:01
kaji mu che go haresvash p1k kakvoto stane