PDA

View Full Version : Тъй..мн ми се насъбра и искам помощ :(



SweeT_KiSs^F
09-08-2006, 20:13
Много дълга история..почвам отначалото..поканих на рождения си ден едно момче на име Виктор,той живее в Испания от 6 години.И тръгнахме тогава обаче след седмица той си замина..продължаваме да си конктакуваме вече цели 7 месеца.И трябва си дойде в съвсем скоро време.Казва ми че ме обича,но аз на думи не вярвам по принцип.Тъй че въпроса ми Не е дали ме обича.Изневерявам му но и той го прави тъй че,няма проблем.Тръгнах с едно момче ей ся наскаро..и скъсахме за да се върне при бившата си,защото още я харесвал.Да го наречем Е. Че това момче Е. продължавахме тайно да се целуваме,но на мен ми е тъпо някво щото явно ме използва.То си е чиста проба използване де.И всичките ми приятели са навити да бият това момиче.Нито съм ги карала,нито съм говорила зад гърба на Е. или на приятелката му.Защото колкото и да е искам все пак да си останем с уважание.Обаче той си е втълпил че аз съм ги накарала и днеска се скарахме жестоко точно зариди това.Харесвам го още и то много,и никога не бих тръгнала да му правя мръсно или нещо от тоя род...Кажете ми някъв начин да го убедя в истината.Сто на сто съм толкоз паднала в очите че няма накъде..да говорим не става защото той все си държи на неговото!И ми писна..честно да ви кажа писна ми че постоянно аз съм виновна че него искали да бият че нея искали да бият.Това са лапешки истории някой да набие някой друг зариди това че го е зарязал.Въпроса ми е как да го убедя да ми повярва най накрая...и след като той все още малко ме харесва..дали има шанс да си го върна..или въобще да не опитвам..
надявам се да ми помогнете..благодаря предварително..

PLAMENKO
09-08-2006, 20:17
заради твоита тема ми се вкисна бисквитката и като я извадих от млякото ми падна в/у клавиатурата щото беше омекнала.. докато ти чета любовните мъка....
прай квто знаеш
слушай сърцето си ! :-({|=

SweeT_KiSs^F
09-08-2006, 20:20
заради твоита тема ми се вкисна бисквитката и като я извадих от млякото ми падна в/у клавиатурата щото беше омекнала.. докато ти чета любовните мъка....
прай квто знаеш
слушай сърцето си ! :-({|=
съжалявам за бисквитката ти ,ще ти купя цяла кутия :)

емз...въпроса е че съм супер много объркана...затова питам :|

emociika:)
09-08-2006, 20:22
А ти кой от 2мата искаш? Виктор или Е.? Или и двамата? Щот не ми стана ясну.
Защо направо не си намериш един и да си караш само с него...щот като гледам и 3мата сте го подкарали с по 2ма /или две/ за всеки случай.
Според мен няма смисъл да си го връщаш тоя Е., дори и да имаш шанс. Нали уж се върнал при бившата си. Защо се унижаваш да го делиш с друга?

cskamoni4ka
09-08-2006, 20:22
Нищо не можеш да направиш според мен.

Obitax
09-08-2006, 20:24
poslu6ai sarceto si sled tova razuma i napravi pravilniq izbor


BeZkvidite rulzz

Angel_eyes
09-08-2006, 20:24
заради твоита тема ми се вкисна бисквитката и като я извадих от млякото ми падна в/у клавиатурата щото беше омекнала.. докато ти чета любовните мъка....
прай квто знаеш
слушай сърцето си ! :-({|=

:smt005 Чак толкова ли бре.. Хах..а по темата :-s много яко се оплетох ми ти нали там нещо ходиш с друго момче...или не те бърка това :-k Що си не останеш при момчето от Испания ами се занимаваш с обвързани момчета...(съжалявам ако прозвуча грубо) :roll:

az_slunceto
09-08-2006, 20:26
заради твоита тема ми се вкисна бисквитката и като я извадих от млякото ми падна в/у клавиатурата щото беше омекнала.. докато ти чета любовните мъка....
прай квто знаеш
слушай сърцето си ! :-({|= sujeli mom4eto malko be :lol: :smt005 :smt005

SweeT_KiSs^F
09-08-2006, 20:26
emociika:) аз по принцип си искам виктор и само него..но то дори не се знае кога ще се върне.А с Е. исках просто веднъж завинаги да се оправим..и тъкмо го бях постигнала хич да не се сещам за него да не ми пука и пак се почна.Искам да сме си на здравей и чао.Но някой винаги всичко проваля и то точно когато всичко се е оправило.Колкото за това дет се целувахме..то бяха само три дни и после му казах или аз или тя..и той каза незнам..И аз му казах еми значи нея.И си тръгнах...щото...дз..Все пак ви благодаря за помощта.

09-08-2006, 20:34
ами да ти кажа щом Е. се е върнал при бившата си приятелка зна4и я харесва или има някви чувства към нея.Неискам да те убидя но приятелите ти със право са искали да го бият(макар че със бои проблем не се оправя но все пак)защото виждът че тои те има за момичето което когато и да му свирни ще доиде при него и по този начин се възползва от теб.Затова моя съвет към теб е да си хванеш някво сериозно момче нито Виктор нито Е. защото това не е връзка да си с които си искаш пък уж да се водиш че имаш гаджe.аи чао засега и дано ти бях полезна и не те нагрубих нещо.Успех и умната :!:

POLA^_^
09-08-2006, 20:37
едно ми е ясно на 100%-тоя Е. ...няма смисъл с него...Правилно каза emociika:) ,че не бива да се унижаваш да го делиш с друга...Според мен трябва да пробваш с момчето от Испания..Айде и КЪСМЕТ! :wink:

koalka
09-08-2006, 20:38
Има защо да не му вярваш,че те обича,защото щом ти изневерява не мисля,че говори истината.Много е гадно това,което правите.Постоянно се лъжете и това не е връзка според мен.Не мога да разбера как си поддържате връзка и си изневерявате.Просто го скъсай и тогава бъди с други момчета.Този Е. също постъпва супер зле,но вие си знаете...щом нямате угризения и ви харесва да го правите(не мога да ви разбера честно казано).По-добре бъди честна и не изневерявай.

iiirish
09-08-2006, 20:43
не мисля, че можеш да си го върнеш. връзка се започва на чисто и със много доверие, което при вас явно липсва.
а за това как да го убедиш... :-k ами не можеш насила да накараш някой да ти вярва за каквото и да било. тоест само той може да реши за себе си, дали ти казваш истината или не