PDA

View Full Version : Проблем с приятелката ми...



Гостенин
09-08-2006, 20:40
Здравейте! Приятелката ми има някакъв проблем със секса. А именно, че когато правиме секс.....всичко е прекрасно, до като по едно време, мускулите й се стягат и започва да я боли. И разбира се спираме. Според мен и според нея, това е на ниво психика или на кофти преживявания, които тя е имала с предишни партньори. Също така заради тия преживявания, не може да ми прави френска любов.... "Знам, пиле, знам, че не е кой знае какво, че това е нормално, но имам лоши спомени и го смятам за унизително." - ми каза тя.
В момента сме доста далече един от друг и съвети, като "бъди по-внимателен....предразположи я" - няма да са ми от полза....и още повече, аз бях изключително. внимателен и нежен и предразполагащ. Тя е на 20. Моля Ви, обяснете ми, какъв е проблема....искам да и помогна поне със съвет!
Благодаря!

krem4et0
09-08-2006, 21:10
Ами приеми,че не може да прави свирки и толкова.нека сексът е спонтанен,а не ей сега ще го направим.Тогава става най-хубав.Като се разхождаме с гаджето и той каже-няма никой у нас просто ей така-сексът после е невероятен!

09-08-2006, 21:46
Вече съжалявам, че пуснах тая тема.....понеже ще получавам компетентни съвети от млади госпойци, които се чудя как не разбират какво искам да кажа..... ПРИЯТЕЛКАТА МИ ИМА ПРОБЛЕМ....ФИЗИ4ЕСКИ....ТОВА С БОЛЕНЕТО.....АКО ИМА НЯКОЕ КОМПЕТЕНТНО МОМИЧЕ ИЛИ ДАМА ДА МИ ПОМОГНЕ, НЕКА ГО НАПРАВИ, НЕ ОБИЧАМ ДА МИ ДАВАТ СЪВЕТИ КОГАТО НЕ ИСКАМ, А НАЙ-МАЛКО ОТНОСНО КАК ДА СЕ ДЪРЖА С МАЦКИТЕ! Благодаря предварително!

WindWaker
09-08-2006, 21:58
Вече съжалявам, че пуснах тая тема.....понеже ще получавам компетентни съвети от млади госпойци, които се чудя как не разбират какво искам да кажа..... ПРИЯТЕЛКАТА МИ ИМА ПРОБЛЕМ....ФИЗИ4ЕСКИ....ТОВА С БОЛЕНЕТО.....АКО ИМА НЯКОЕ КОМПЕТЕНТНО МОМИЧЕ ИЛИ ДАМА ДА МИ ПОМОГНЕ, НЕКА ГО НАПРАВИ, НЕ ОБИЧАМ ДА МИ ДАВАТ СЪВЕТИ КОГАТО НЕ ИСКАМ, А НАЙ-МАЛКО ОТНОСНО КАК ДА СЕ ДЪРЖА С МАЦКИТЕ! Благодаря предварително!

oh batence, 1-vo momi4eto koeto otgovori v "interesenata" ti tema e na 21 godini, 2-ro sledva6tiq pyt si zadai vyprosa pravilno - "ima li tuka nqkoe bolno momi4e koeto da moje da mi pomogne za priqtelkata". ai siktir

09-08-2006, 22:16
Първо батенце, наистина не и личи, че е на 21 години....второ боли ме фара колко ти е интересна темата....трето.....това не е болест....това е проблем, който НАИСТИНА искам да разреша (с тая моя приятелка сме супер далеч, следователно аз няма да имам изгода от "интересната ми тема"...така че го правя само и единствено защото супер я уважавам). Не ми давайте съвети относно момичетата, батенца.....просто искам, някой, който знае за такъв сорт проблем да ми обясни или насочи.

WindWaker
09-08-2006, 22:23
1-vo sled kato o4evidno ste po-golemi neznam kak o4akva6 nqkoi da ti pomogne vyv forum horata sa nabori 94-ta az kogat gledah svetovnoto i 2-ro 6tom kaza 4e problema e psihi4eski togava pyk epten nikoi ne moje da ti pomogne. tva 4e qvno tam dolu e po-tqsna (o4evidno 6tom q boli) ili tam ne6to si drugo .... ae prosto zadava6 prekaleno "special question". prosto ne o4akvai otgovor tuk. ako problema e fizi4eski - doktor, nai-dobroto vyzmojno re6enie, ako e psihi4eski - prosto razgovori i tolkova. ne razbrah o6te li si s neq ili ne, no ako si - to togava v kraina smetka bolkata moje da q zabravi edinstveno ako prosto misli za ne6to drugo - koet si e to4no predrazpolagane (v ob6ti linii). i v kraina smetka pak ne razbrah kyv ti e vyprosa ama ako sym ulu4il s otgovorite - ok, ko ne - zdrave !

krem4et0
09-09-2006, 16:37
И мен ме боли всеки път като правя секс,ама това не ме отказва,защото го желая с цялото си сърце,душа и тяло.Може би просто приятелката ти не го желае истински.Нормално е да се свива-все пак прониква чуждо тяло в организмът и нормалната ,първичната реакция на тялото е да го изхвърли.Че и аз до сега треперя,но си казвам.ще боли 10 секунди,а после ще си правим кефа 1 час.Психиката е много важна в такъв момент и ако тя вътрешно не се пребори с това-няма кой да й помогне.Не е малка-съгласна съм,но щом не може да прави секс поради такава причина-дай й време да преодолее проблемът си.Да помисли върху него,да реши сама за себе си какво иска,а даже при нужда да се консултира със специалист.Ние не сме такива-аз уча нещо съвсем различно и ни мога да помогна,но знам как се чувства момичето,защото и аз съм така.И 1 въпросче-защо да не личи,че съм на 21-мненията ми са тъпи,лигави и некомпетентни ли?Аз ли не се изказвам добре или пък мисля като малко дете-обясни ми проблемът в мен,за да се справя с него!