PDA

View Full Version : Kogato toi spre da te obi4a a ti teparva zapo4va6 da go LOVE



PasSion_KisS
09-08-2006, 20:50
Slu4valo li vi se edno prekrasno mom4e s edni krasivi pastri o4i i za teb da e nai strahotniq da spre da te obi4a a ti teparva ga zapo4va6 da se vluibva6 v nego!Kofti a?Kakvo 6te napravite v taq situaciq PLS Help me
Dali 6te plamne luibovta megdu nas i toi dali 6te me obi4a otnovo????? :smt006 [img]http://www.wallpaperbase.com/wallpapers/celebs/rihanna/rihanna_2.jpg

Angel_eyes
09-08-2006, 21:19
[-( Имаше един спомен "Дори завръщайки се любовта тя никога не е една и съща" Не искам да те отчайвам или нещо такова...Недей да хабиш напразно надежди мое мнение е,че когато спреш да обичаш някого то е завинаги а не на приливи и отливи днес не те обичам а пък утре пак те лове...Забрави го...така е най-добре :wink:

DoPye
09-08-2006, 21:21
"един 24-ти калибар достената и BOOM"

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

TaRaNTyLa
09-08-2006, 21:24
Mi to obiknoveno taka stava...!Kato zagubish neshto, togava go ocenqvash ](*,)

rali4ka91
09-08-2006, 21:31
[-( Имаше един спомен "Дори завръщайки се любовта тя никога не е една и съща" Не искам да те отчайвам или нещо такова...Недей да хабиш напразно надежди мое мнение е,че когато спреш да обичаш някого то е завинаги а не на приливи и отливи днес не те обичам а пък утре пак те лове...Забрави го...така е най-добре :wink:
Съгласна съм!!!

iiirish
09-08-2006, 22:06
[-( Имаше един спомен "Дори завръщайки се любовта тя никога не е една и съща" Не искам да те отчайвам или нещо такова...Недей да хабиш напразно надежди мое мнение е,че когато спреш да обичаш някого то е завинаги а не на приливи и отливи днес не те обичам а пък утре пак те лове...Забрави го...така е най-добре :wink:

съгласна съм! пък и ти сама каза, че си започнала да се влюбваш в него, но не си влюбена все още! така че имаш реални шансове да го забравиш докато е време!

асф
09-08-2006, 22:14
затова като сте с даден човек оценяваите това което прави за вас и както и това че ве обича защото в днешно време не всеки би ве обичал и не всеки би му пукало истински за вас.А аз самата мисля че ако наистина те е обичал дори и да е останал наранен тои таиничко в сърцето си все още ве обича.Затова сподели с него това което чувстваш и му кажи че просто сега осазнаваш наистина какво е тои за теб.дано да успеете да сте заедно :wink:

09-08-2006, 22:16
затова като сте с даден човек оценяваите това което прави за вас и както и това че ве обича защото в днешно време не всеки би ве обичал и не всеки би му пукало истински за вас.А аз самата мисля че ако наистина те е обичал дори и да е останал наранен тои таиничко в сърцето си все още ве обича.Затова сподели с него това което чувстваш и му кажи че просто сега осазнаваш наистина какво е тои за теб.дано да успеете да сте заедно :wink:

09-08-2006, 22:20
I na men mi se e sluchvalo i to ne vednuj.I az mislq,che trqbva da go zabravish dokato e vreme...

LP_girl_14
09-09-2006, 04:25
Няма как да накарш някого да се влюби насила в теб.Чувствата или ги има или не!В твоя случай,те са охладнели от негова страна или може би му е омръзнало да те чака.Ако си сигурна е вече не изпитва нищо към теб ,по-добре се опитай да не мислиш за него.Пък и е възможно да не си много наясно с това,което чувстваш.Все пак досега си можела да бъдеш с него,но си се заинтересувала точно когато той е спрял да иска да е с теб.НО си зависи от много неща-дали излиза с някоя друга,как се държи с теб,обичал ли те е истински или е било просто увлечение...

alkobalko
09-09-2006, 07:01
[-( Имаше един спомен "Дори завръщайки се любовта тя никога не е една и съща" Не искам да те отчайвам или нещо такова...Недей да хабиш напразно надежди мое мнение е,че когато спреш да обичаш някого то е завинаги а не на приливи и отливи днес не те обичам а пък утре пак те лове...Забрави го...така е най-добре :wink:
И аз съм на това мнение. Няма смисъл да пробваш, щом неговата любов вече я няма. Още повече, че ти каза, че все още не си влюбена. Това ти дава шанс да го забравиш, преди да започнеш да страдаш.

09-09-2006, 07:14
Няма как да накарш някого да се влюби насила в теб.Чувствата или ги има или не!В твоя случай,те са охладнели от негова страна или може би му е омръзнало да те чака.Ако си сигурна е вече не изпитва нищо към теб ,по-добре се опитай да не мислиш за него.Пък и е възможно да не си много наясно с това,което чувстваш.Все пак досега си можела да бъдеш с него,но си се заинтересувала точно когато той е спрял да иска да е с теб.НО си зависи от много неща-дали излиза с някоя друга,как се държи с теб,обичал ли те е истински или е било просто увлечение...
:smt023

{sweet4e}
09-09-2006, 09:29
Виж сега-загърбваш гордостта си...признаваш му чувствата си,питаш го дали има възможност да има нещо между вас все още.Е ако искаш разбира се!
Но има и друга страна на нещата според мен.Той те е обичал,ти си свикнала с това и сега просто не можеш да преглътеш това,че той не изпитва нищо към теб.Може да е само каприз,затова ако нищо не излезе-просто продължи напред с някой друг,за да може да го забравиш по-лесно.Знам че може да ти прозвучи малко трудно,но това е животът, нали?

sherry
09-09-2006, 09:43
Сигурно много боли. Но какво да се прави, това е животът - не винаги е хубав... ако момчето не те обича, няма как да го накараш насила, всичко е въпрос на чувства, можеш само да се опиташ да го превъзмогнеш. Няма да е лесно. Ще боли много. Но всичко зависи от теб. Любовта освен щастие, може да поражда и мъка. Приеми го и се бори с тази мъка. Не й позволявай да те победи. А рано или късно ще намериш момче с което ще имате красива и споделена любов :D

koalka
09-09-2006, 10:58
Ами може и нещо да стане,ако това момче е имало силни чувства към теб.Мвного гадна ситуация е честно казано.Но мисля,че е малко вероятно.

voaiora
09-09-2006, 13:11
A zamislqla li si se,4e moje umi6leno da prikriva liubovta si,za da vidi kak 6te reagira6?Ponqkoga tova sa ot4aqni deistviq i posledna nadejda,4e vse pak moje da pokaje6 dali go obi4a6 pone malko ili ne...
Pri vsi4ki slu4ai ot li4ni nabliudeniq znam,4e tova nqma da dokaje liubov(ako dylgo vreme taka e nqmalo ot tovq strana) a po-skoro 6te dokaje edin fakt-jenite svikvat s misylta,4e nqkakyv si tam balyk im svalq zvezdi ot nebeto i gi bogotvori...i kogato toi spira da pravi tova,za6toto ve4e se e izmoril da se bori...te po4vat da si mislqt,4e se vliubvat...a vsy6tnost sa egoistki i iskat vse da ima nqkoi koito mnogo da gi obi4a i da im se klanq kato na bogini :evil:

09-09-2006, 14:51
ami mila tova e mn 4esto sre6tam problem. i ne mne mi se e slu4valo naprimer nqkoi mn da me zanimava da mi zvani, da mi pi6i, da iska da izlizame, a az nqkva suuuper bezrazli4na. i v edin moment v koito az otvurna na 4uvstvata mu i zopo4na da se vliubvam i toi -..... se otkaza:( nz dali problema e v nego (da se otkazva za6toto znae 4e ve4e si e postignal celta) ili v men (4e ocenqm ne6to 4ak kogato go zagubq) no v kraina smetka slu4va se, nepriqtno e no........ prejivqva se

09-09-2006, 17:39
Spored men trqbva da se iz4aka no ne mnogo dulgo za6toto,nevijdani o4i se zabravqt,a posle da nameri6 povod da se vidite otnovo,razbirase perfektniq vid e zaduljitelen,i nau4i kakvo toi e haresval v teb kakvom i atakuvai,mom4e tolkova sviknalo s reb edva li lesno 6te te sabravi :-k