PDA

View Full Version : Skype



09-08-2006, 22:05
Abe toq smotan skype ne moje da se otvori.Trih go teglih go na novo preinstalirahgo i ne 6te i ne 6te.Molq vi kajete kakvo da praq 6tot 6te se pobarkam. [-o< [-o< [-o<

teenkopele
09-08-2006, 22:07
Провери дали не си включил главните букви, докато си писал паролата. :wink:

WILD__BOY
09-08-2006, 22:10
Трябва ти нов комп!

cecko_boy
09-08-2006, 22:12
mi otgolqmo zna4enie i kak si pi6e6 imeto s glavni ili malki bukvi .,...

teenkopele
09-08-2006, 22:14
Трябва ти нов комп!

Стига си стряскал човека бре! :wink:

09-08-2006, 22:14
Ama az ne moga da go otvorq a ne da vlezna.Natiskam ikonata i sedi otdolu a pak ne se pokazva na ekrana :smt017

09-08-2006, 22:16
A i mejdu drugoto sam momi4e

WILD__BOY
09-08-2006, 22:17
A i mejdu drugoto sam momi4e

е то ни е ясно!

09-08-2006, 22:31
emi kato vi e qsno kajete kak da go opraq

brain_stew
09-08-2006, 22:34
emi kato vi e qsno kajete kak da go opraq

ми как така ти седи отдулу и не можеш да го отвориш?тва не го чатнах!седи ти в барчето отдолу като под команда "минимайз" или ти седи най-отдясно при другите?Ако е отрстрани на барчето, ми предполагам знаеш че тряя да кликнеш отгоре за да се покаже. а ако ти си е в обикновенното барче-ми сорка, както се казва, не мога да помогна!Нещо ти се бъгнало там!

WILD__BOY
09-08-2006, 22:34
emi kato vi e qsno kajete kak da go opraq
Еми провери дали не е стартирано вече. Ctrl + Alt + Del (Стандартната комбинация на бозата - нейния коктейл) и търсиш в Proccess някъде дали има Skype. Ако има го спри. И пусни на ново.

Ааа и руса ли си мацко? :-$

WILD__BOY
09-08-2006, 22:36
emi kato vi e qsno kajete kak da go opraq

ми как така ти седи отдулу и не можеш да го отвориш?тва не го чатнах!седи ти в барчето отдолу като под команда "минимайз" или ти седи най-отдясно при другите?Ако е отрстрани на барчето, ми предполагам знаеш че тряя да кликнеш отгоре за да се покаже. а ако ти си е в обикновенното барче-ми сорка, както се казва, не мога да помогна!Нещо ти се бъгнало там!
Кво барче кви пет лева - тва да не ти е Амор

MidnightScream
09-08-2006, 22:38
A i mejdu drugoto sam momi4e

е то ни е ясно! kakuf si ti be murlio? i kvo ti e qsno ? s tfa kvo iskash da kajesh che momichetata sa tolko propadnali che ne mogat edin skype da si opraqt? emi na tfa momiche mu e nujna pomosht a ne bastun kato tebe samo da se repchi i da se prai na interesen! ebati neshtasnika! a po temata Moje da se e bugnalo kakto kazaha po na gore vij bukvite!

brain_stew
09-08-2006, 22:38
emi kato vi e qsno kajete kak da go opraq

ми как така ти седи отдулу и не можеш да го отвориш?тва не го чатнах!седи ти в барчето отдолу като под команда "минимайз" или ти седи най-отдясно при другите?Ако е отрстрани на барчето, ми предполагам знаеш че тряя да кликнеш отгоре за да се покаже. а ако ти си е в обикновенното барче-ми сорка, както се казва, не мога да помогна!Нещо ти се бъгнало там!
Кво барче кви пет лева - тва да не ти е Амор

Аз в Амор не ходя, пич!Значи "барче" му се вика на оная лента дет ти седи най-отдолу на монитора!Нито лента, нито меню, а барче!Поне аз така знам!Абе аз съм си малко кухичка става ли въпрос за наименования на джаджи в компа ама все пак исках да се изкажа!И пак казвам:в Амор не ходя, там не ми е мястото!

WILD__BOY
09-08-2006, 22:44
A i mejdu drugoto sam momi4e

е то ни е ясно! kakuf si ti be murlio? i kvo ti e qsno ? s tfa kvo iskash da kajesh che momichetata sa tolko propadnali che ne mogat edin skype da si opraqt? emi na tfa momiche mu e nujna pomosht a ne bastun kato tebe samo da se repchi i da se prai na interesen! ebati neshtasnika! a po temata Moje da se e bugnalo kakto kazaha po na gore vij bukvite!

Мърльо отиди да кажеш на баща си !!! :evil: И ми е ясно, че е момиче - щото може ли да пуснеш темата тук, може ли да не напишеш кво си напраил за да се получи тва, може ли да не напишеш какво си направил за да оправиш проблема!? И при такава немърливост на мен ще ми викаш.. я бегай да спиш щото май си кисела!

09-08-2006, 22:47
Ne sedi kato pri minimize.Otvarqm go(skypa de) i sedi otdolu na bar4eto ili tam kakto sa vika i ne mi izliza na ekrana.

P.S.Ne sam rusa a ti kato si takav umnik 6to ne kaje6 kak da go opraq

WILD__BOY
09-08-2006, 22:48
Ne sedi kato pri minimize.Otvarqm go(skypa de) i sedi otdolu na bar4eto ili tam kakto sa vika i ne mi izliza na ekrana.

P.S.Ne sam rusa a ti kato si takav umnik 6to ne kaje6 kak da go opraq

щом ти седи на лемтата значи все пак се стартира. Дай десен бутон и open skype

WILD__BOY
09-08-2006, 22:54
Аааа
и все една и съща версия ли инсталираш?!

09-08-2006, 22:55
Na tui po sredata.Ni6to ne sam barala.Sutrinta stavam i ne 6te da se otvoti .A spored vas nie momi4etata sme po-tapi ot vas mom4etata ili kvo

WILD__BOY
09-08-2006, 23:09
Na tui po sredata.Ni6to ne sam barala.Sutrinta stavam i ne 6te da se otvoti .A spored vas nie momi4etata sme po-tapi ot vas mom4etata ili kvo
Вие сте емоционално по-интелигентни. А ние сме по-практични. Аве да.. ;)