PDA

View Full Version : ne iskam



teen_girl4e
09-08-2006, 21:42
ne ne iskam da svar6va lqtto iskam si me4o do men vseki moment vsqko dokosvane ne iskam da si otide s lqtoto strahuvam se upla6ena sam ne iskam kato predoi u4ebnata godina da razvali vsi4ko i sega kogato sam tolkova blizo do lubovta ne skam tq da si otide ne iskam i toi da si otide moje li da prodalji lubovta prez u4ebnata godina?? :cry:
P.s imah nujda da napi6a kakvo 4uvstvam

miloto_girl_4e
09-08-2006, 21:45
тъп въпрос, какво значение има сезона, ако любавта я има? :shock:

Axxxel
09-08-2006, 21:46
Дай малко разяснения какви са ви по-точно отношенията...и защо ако учите в един град (макар и в голямо софия) да не може да се виждате...за любовта винаги има време...с учебната година нещата не се променят особено.Просто сте малко по-заети, което не пречи да си се виждате...би куул...

iiirish
09-08-2006, 21:49
винаги можеш да съчетаеш полезното с приятното - любовта с училиещето ;) стига да знаеш как да го направиш за да не пренебрегваш едното за сметка на другото

teen_girl4e
09-08-2006, 21:51
mi ne sam izpitvala takiva 4uvsva do sega i ne moga da kaja kakvi sa
bqh naranena imenno zaradi tova 4e dasakloto ''pre4e6e''i sega prosto se strahuvam
ne e nijno da otgovarqte prosto imah nujda da napi6a kakvo mislq

09-08-2006, 22:25
на колко години си питам те сериозно не си прая няква ебавка за да те посаветвам дали даскалото ще повлия е на отношенията ти с това мом4е

Peyton
09-08-2006, 23:32
Ами според мен не ми е ясно и какъв отговор може да ти се даде ... като ти нищо не си написала бе мила ...
Апък не виждам училището за кво толкова може да пречи .. обясни щом искаш съвет, ако не разкарай тая тъпа тема тука и като искаш да споделяш си намери приятели .. !!

09-09-2006, 01:09
Дай малко разяснения какви са ви по-точно отношенията...и защо ако учите в един град (макар и в голямо софия) да не може да се виждате...за любовта винаги има време...с учебната година нещата не се променят особено.Просто сте малко по-заети, което не пречи да си се виждате...би куул...
\:D/ \:D/ \:D/

LP_girl_14
09-09-2006, 04:30
Ами само от вас си зависи как ще се развие вашата връзка.Ако искате да сте заедно,ако се обичате,ще намерите начин да разпределяте времето си и да може да учите,и да се виждате.КОлко двойки карат по години заедно и сменят пролет,лято,есен,зима и не си сменят гаджето според зависимост от сезона,ваканцията или учебния период.

Neli_LP
09-09-2006, 04:38
Ами според мен не ми е ясно и какъв отговор може да ти се даде ... като ти нищо не си написала бе мила ...
Апък не виждам училището за кво толкова може да пречи .. обясни щом искаш съвет, ако не разкарай тая тъпа тема тука и като искаш да споделяш си намери приятели .. !!

:-k


mi ne sam izpitvala takiva 4uvsva do sega i ne moga da kaja kakvi sa
bqh naranena imenno zaradi tova 4e dasakloto ''pre4e6e''i sega prosto se strahuvam
ne e nijno da otgovarqte prosto imah nujda da napi6a kakvo mislq

ae tq mai kaza 4e ne iska saveti! :-k

alkobalko
09-09-2006, 06:58
В случая не училището, а любовта има значение. А щом нея я има другото няма значение. Винаги ще намерите начин да се виждате, без това да пречи на училището.

{sweet4e}
09-09-2006, 09:34
Еми всичко си зависи от вас както казаха горе,Ако се обичате.....няма пречки

sherry
09-09-2006, 10:00
Спокойно, де, нормално е да се тревожиш, когато ми пука за някого и аз се притеснявам и от най - малките неша :D Все още ще сте си заедно, когато почне училище, може да се виждате по - рядко, но важното е, че се обичате, всичко ще е наред. Ще се чувате често по телефона и ще се стараете да отделите повечко време един за друг.

koalka
09-09-2006, 10:51
Спокойно няма да си отиде,ако и двамата се обичате.Едно училище няма да ви попречи.А и нали по време на учебната година пак ще има ваканции.И на мен ми е малко гадно за това,защото може с приятеля ми да сме различни смени и може да се виждаме само събота и неделя,но дано не е така.

BeBcHeTo
09-09-2006, 11:22
тъп въпрос, какво значение има сезона, ако любавта я има? :shock: