PDA

View Full Version : Имам ли шанс?:(



Viki~
09-08-2006, 22:40
Нека ви разкажа на бързо и моя проблем!работата е там че си харесах едно момче с което уж можеше нещо да се получи!Но се оказа че се вижда понякога с бившата си приятелка,обажда и се често,пишат си смс-и и усещам че мисли за нея.когато я види става друг,усмивката се качва на лицето му и забравя за всички и всичко,много ме е яд от това но какво мога да направя?не са май заедно но се виждат,аз съм сигурна че ако тя пожелае ще се саберат!той знае че го харесвам,признавам го за мъж защото постъпи правилно и ми каза че неможе да бъде с мен поради някакви причини които не пожела да каже,но на мен са ми пределно ясни!много ми е болно,и се чудя какво да правя но не се сещам?според вас какво мога да направя за да е с мен или нищо?според вас той още ли има чувства към онази?а може би трябва да го забравя? :smt010 :smt010 :smt010 кажете ми какво мислите.... :smt010 :smt010

Black_Cat
09-09-2006, 09:03
emiiiii qvno ima 4ystva kum neq i ti ni6to nemoje6 da napravi6 zada go promeni6 iz4akai i vij kakvo 6te stane za si4ko si ima vreme :wink:

miloto_girl_4e
09-09-2006, 09:06
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=54343