PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата?



ВъПроСчуУ
09-08-2006, 23:42
Харесвате ли едри момчета?В смисъл не дебели ами така по-големи да са с широк гръб да са високи да имат мускули.. такива ми ти работи? :)

SweeT_KiSs^F
09-08-2006, 23:44
Мен ако питаш всичко си е до въпрос на вкус.Някои момичета много си падат по мускули..ама мене лично ме кефят кльощавите :mrgreen:

TeTkA-s0lEtkA
09-08-2006, 23:46
Az p1k si padam po slabotelesni li0hman0vci .. tip Sett Cohen ot OC :P

voaiora
09-08-2006, 23:47
TeTkA-s0lEtkA :smt007

09-08-2006, 23:47
omfg :shock:

SeXtAzYyY
09-08-2006, 23:50
e az sym uskolesta kvo mi ima? http://krisipisi.aha.bg :(

09-08-2006, 23:51
e az sym uskolesta kvo mi ima? http://krisipisi.aha.bg :(
yeah :smt007

SeXtAzYyY
09-08-2006, 23:52
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
boje ne 4eta kvo pishe da me prostite ama....neshto mi se spi she zema da si legna ve4e 4e moje da irysq oshte nqkoiq gluposti sorry :oops: :oops: :oops:
ama mene me kefqt kukolisti mom4eta :) mn

09-08-2006, 23:52
SeXtAzYyY korem4eto ti mnogo me kefi!

kokal4o
09-08-2006, 23:58
SeXtAzYyY ima6 mn sladka usmivka i prekrasno tqlo :P

09-09-2006, 00:00
zashto ne.ako go obi4ash :-s :-s

SiLeNc3e
09-09-2006, 00:00
HEeeeeeee...UJAS .. nai-gi mraZq takivaa dundioFcii !!! :smt005

BeBeTo_F
09-09-2006, 00:03
Men me kefat edrite mom4eta....samo 4e da imat gorini gyrdi,a ne nekvi jenski cici v umalen variqnt (tip mlade6ki pypki)

HaxaJluTeT
09-09-2006, 01:35
dali mi haresva s momche s muskuli ??? XAxaxaxaXAxaxaxaxAXA e ne... Haresvam gurchavite xhahxhahxahxhahxa

alkobalko
09-09-2006, 07:22
Много зависи дали изглежда добре. Лично на мен не ми допадат много, много.

Atula
09-09-2006, 08:14
Sluchvalo mi se e dva-tri puti pored da haresam momcheta s golemi muskuli i sum si mislela, che tova e moq tip, no posle se vljubvam v nqkoi klioshtav tip i razbiram, che neshtata ne se otnasqt do muskulite i shirochinata na gurba. "Himiqta" mejdu dvama dushi zavisi ot dalech po-razlichni neshta, koito ne mogat da budat obqsneni s teloslojenie. Razbira se, po-muskulestite momcheta sa po-privlekatelni i imat poveche obojatelki. Kakto e naprimer s jenite s golqm biust- momchetata gi haresvat, no ne vinagi se vliubvat v takava. No sum osuznavala i blagodarila na Gospod za tova, che mi e dal dobri fizicheski danni, zashtoto v tozi jestok svqt e po-lesno da probiesh ako izglejdash dobre i e po-lesno da si namerish partnior.
I vse pak i nai-hubavata vunshnost bez poddrujka ne struva puknat grosh, taka che nablegni na tova i nedei da pitash nie momichetata kakvo haresvame. To ako nie znaehme eheeee...

krem4et0
09-09-2006, 09:29
Не-аз харесвам по-слаби,не искам много високи и да имат мускули,защото ми е грубо.С 1 дума харесвам мочета с нрмално телесложение.

DoPye
09-09-2006, 10:33
e az sym uskolesta kvo mi ima? http://krisipisi.aha.bg :(


всичко ти е наред

koalka
09-09-2006, 11:07
Това не е важно за мен.Но то си и зависи от човека.Щото някои хора има едва ли не страхотни тела,обаче характера им е отвратителен.

09-09-2006, 11:12
estestveno 4e mi haresvat mom4eta sys muskuli,kogato go pregurna da 4uvstvam silata ane kato pregurna nqkoi slabo mom4e vse edno pregrushtam nqkoq ot priqtelkite mi \:D/

sherry
09-09-2006, 11:28
Абе нямам точен идеал за момче. Харесвала съм сухари :lol: Приятелят ми е по - здравичък... В смисъл, всякакви момчета са ми харесвали, не е важен само външния вид, а също така и характера.

09-09-2006, 12:18
На мен пък изобщо не ми допадат такива кльощави, рядко някой такъв ми лови окото, да не кажа почти НИКОГА!! Обичам като ме прегърне и да се губя в предгръдката му, както казва евдна приятелка " да ти замирише на мускул" тва си е обичам по-мусколести мъже :mrgreen:

marina star
09-09-2006, 13:15
yes,of course!!!! :smt016 :smt016 :smt016

white_chik
09-09-2006, 14:10
Момчета с широки рамена и мускули не се казват едри ами яки.Еми лично аз не съм голяма фенка.Предпочитам момчето да е с нормални пропорции - нито дебело,нито прекалено слабо или мускулесто :wink:

CrazyWitch
09-09-2006, 15:07
Еми преди харесвах пухкави момета... Безмускулести :) Ама пълнички.
Сега вече.. не мога и да си представя да съм с такова момче понеже приятеля ми е сляб. И така :) Но определено повечето момичета си падат по пълни момче -> с мускили или без :-)

09-09-2006, 19:46
Харесвате ли едри момчета?В смисъл не дебели ами така по-големи да са с широк гръб да са високи да имат мускули.. такива ми ти работи? :)

po-skoro ne :D

09-09-2006, 19:47
Харесвате ли едри момчета?В смисъл не дебели ами така по-големи да са с широк гръб да са високи да имат мускули.. такива ми ти работи? :)

po-skoro ne :D

BorderManager
09-09-2006, 19:53
... приятеля ми е сляб... :-)Какво точно си искала да кажеш, мом

09-09-2006, 21:00
[quote=Crazy`Witch]... приятеля ми е сляб... :-)Какво точно си искала да кажеш, мом

BorderManager
09-09-2006, 21:01
[quote=BorderManager][quote=Crazy`Witch]... приятеля ми е сляб... :-)Какво точно си искала да кажеш, мом

^DaRk_LaDy^
09-09-2006, 21:25
На мен пък изобщо не ми допадат такива кльощави, рядко някой такъв ми лови окото, да не кажа почти НИКОГА!! Обичам като ме прегърне и да се губя в предгръдката му, както казва евдна приятелка " да ти замирише на мускул" тва си е обичам по-мусколести мъже :mrgreen:
И аз мисля така. Едни готини плочки по корема , мускули по ръцете (ама не някакви грамадни , малки мускулчета :smt016 ).. оле само като се сетя ... Това би изглеждало много по-добре от момче , чиито ребра се виждат.

koalka
09-09-2006, 21:27
Ако ще го харесвам,ще го харесвам заради характера му,а не заради мускулите.Е,въпрос на предпочитания.

AnGeL^of^HeLL
09-09-2006, 21:41
abe da vi kaja chesno ne se gleda samo vynshniq vid! gledai da ti e priqtno s nego a drugoto... :smt016

sarang
09-10-2006, 12:17
Абе то е ясно, че характерът е най-важното, ама аз лично с кльощав не бих се хванала, не ме привличат. Мъжът трябва да е мъж, да е висок и силен. Така де, да се чувствам сигурна и защитена с него, защото аз съм доста крехка. И да, разбира се, че харесвам едри, но не мускулести, не ме кефят плочки и такива глупости. А авторът да запомни - всички нормални жени (не момичета) харесват широки рамене, те са задължителни просто. Мъж с рамене като моите за мен не е мъж.

voaiora
09-10-2006, 12:29
А авторът да запомни - всички нормални жени (не момичета) харесват широки рамене, те са задължителни просто. Мъж с рамене като моите за мен не е мъж.
Interesno gospojice...a ostanalite predstaviteli ot vida homosapiens na koito ne6to im visi mejdu krakata...te geiove li trqbva da stanat??? ](*,)

sarang
09-10-2006, 13:08
А авторът да запомни - всички нормални жени (не момичета) харесват широки рамене, те са задължителни просто. Мъж с рамене като моите за мен не е мъж.
Interesno gospojice...a ostanalite predstaviteli ot vida homosapiens na koito ne6to im visi mejdu krakata...te geiove li trqbva da stanat??? ](*,)
Ами просто ти казвам, че не ме привличат и това е. Теб привличат ли те дебели (не закръглени) жени? Е, има си различни вкусове разбира се, не казвам тия с тесните рамене да станат гейове, но аз просто не мога да ги възприема като мъже, като сексуално привлекателни, това е. Да правят каквото си искат. Защо, твоите тесни ли са?

voaiora
09-10-2006, 13:13
Защо, твоите тесни ли са?
Dori i da ne sa,ne smqtam,4e imam 6ans s vas!Vse pak taka bqhte napisali predniq si post,sqka6 vsi4ki jeni sa na va6eto mnenie...za tova vi popitah tozi ritori4en vypros za ramenete i geiovete!

goldengirl
09-10-2006, 13:16
хахаха божеее деца.....
има ли значение дали ще е културист или не,щом ти е на сърцето????

sarang
09-10-2006, 13:27
хахаха божеее деца.....
има ли значение дали ще е културист или не,щом ти е на сърцето????
Абе честно казано, ако е културист, няма да ми хареса въобще, тия хора според мен издевателстват върху тялото си. Но иначе си права - най-важното е да ти е на сърцето, но поне малко да те привлича сексуално. А за да те привлича сексуално някой, не е необходимо да е кой знае какъв красавец, чарът е най-важен. Но просто не чоже някой слаб да ме привлече, друго си е да ме докосват силни мъжки ръце.

sarang
09-10-2006, 13:29
Защо, твоите тесни ли са?
Dori i da ne sa,ne smqtam,4e imam 6ans s vas!Vse pak taka bqhte napisali predniq si post,sqka6 vsi4ki jeni sa na va6eto mnenie...za tova vi popitah tozi ritori4en vypros za ramenete i geiovete!
Е, защо ми говориш на ви? Ами честно казано, всички момичета и жени, с които съм говорила, са на това мнение, някои от тях правят компроси, но тайничко си мечтаят за някой здрав и силен. И естествено, че нямаш шанс с мен, никога не сме се виждали все пак. :D

voaiora
09-10-2006, 13:44
Govorq na "vi" za da pokaja,4e uvajavam mneniqta ti,za da ne pomisli6,4e ne6to se zaqjdam!Kolkoto do "ramenete" i idealite na momi4encata sigurno 99 % 6te kajat,4e haresvat i sineoki mom4eta,no...realnostta gi svalq rano ili kysno na zemqta...vse pak koito e tolkova uveren v sebe si i nepreklonen...neka si tyrsi i podbira gadjetata po svoite ideali...nikoga ne bih otrqzal edno momi4e,za6toto sa i malki cicite primerno...kolkoto i da me kefqt po-golemi4ki...no vseki sam si re6ava :wink:

BAD_GIRL{P}
09-10-2006, 13:50
Кефят ме такива момчета,стига да не са прекалено едри.Харесва ми момчето да има мускули,да е стегнат.Здрав,прав и корав :D :D

cvetityy
09-10-2006, 14:06
abe da vi kaja chesno ne se gleda samo vynshniq vid! gledai da ti e priqtno s nego a drugoto... :smt016 da i az moga da se suglasq s teb

lady_bird
09-10-2006, 14:28
HEeeeeeee...UJAS .. nai-gi mraZq takivaa dundioFcii !!! :smt005e tva m razbi! :lol:

sarang
09-11-2006, 09:21
Govorq na "vi" za da pokaja,4e uvajavam mneniqta ti,za da ne pomisli6,4e ne6to se zaqjdam!Kolkoto do "ramenete" i idealite na momi4encata sigurno 99 % 6te kajat,4e haresvat i sineoki mom4eta,no...realnostta gi svalq rano ili kysno na zemqta...vse pak koito e tolkova uveren v sebe si i nepreklonen...neka si tyrsi i podbira gadjetata po svoite ideali...nikoga ne bih otrqzal edno momi4e,za6toto sa i malki cicite primerno...kolkoto i da me kefqt po-golemi4ki...no vseki sam si re6ava :wink:
Не става въпрос за идеали. Синеок или не - това са глупости, последното нещо, което има значение. А широките рамене са си вторичен полов белег, пък и никой не иска да е четирикрилен гардероб, нали разбираш? А ако не си забелязал, тук момиченцата харесват именно слаби, и аз такива харесвах едно време. Жените търсят мъж, силен мъж, който да ги защитава. И го търсят съвсем подсъзнателно, това не е идеал, а първичен инстинкт. А за циците - ами и аз не бих отрязала момче, ако е по-слаб, но иначе ми харесва. Но виж, ако прилича на червей, не може да ми допадне, разбираш ли?
А момиче с малки цици не би отрязал, а ако е с големи цици, но тежи 75 кг? Айде, моля ти се, всеки човек трябва да си има някакви критерии и да подбира, външният вид не е най-важното, но пък не е съвсем без значение.
А за говоренето на ви - ами по-скоро прозвуча като ирония твоята учтивост, ама да не се занимаваме с глупости.

LilAngel
09-11-2006, 09:22
Харесвате ли едри момчета?В смисъл не дебели ами така по-големи да са с широк гръб да са високи да имат мускули.. такива ми ти работи? :)

МХМ :smt007

Lorraine
09-11-2006, 12:57
не ме кефят.. :)

09-11-2006, 15:27
на едрите са им едри :smt007

sarang
09-11-2006, 15:47
Харесвате ли едри момчета?В смисъл не дебели ами така по-големи да са с широк гръб да са високи да имат мускули.. такива ми ти работи? :)

МХМ :smt007

Госпожице, внимавайте да не пръснете слюнка върху монитора и да даде накъсо - много трудно ще ви спаси дори и колегата Посмъртов, който е като Конан в лекарска престилка и сабо...
Ти на колко години си?

macka123
09-11-2006, 16:16
ми мене ме кефкат тези с широките гърбове
не че ако не е мусколест няма да имам нищо с него ако иначе е пич но....тези с мусколите ми правят по голямо впечатление

Д-р Лещански
09-11-2006, 16:18
Госпожице Покахонтас, многоуважаемият колега Грешков е човек на години и на бива да му задавате такива въпроси, че току-виж се обидил и сърцето му се разхлопа.
Иначе по темата. Когато аз бях млад, трудно можеше да се каже, че минавам между капките - 1 и 90 висок, руса коса, зелени очи, 120 килограма живо тегло. Телосложението ми далеч не беше перфектно, но тогава нямахме такива лигавщини като фитнеси и аеробики и затова практикувахме предимно надпиване с бира и сайдер, надяждане с пълнени чушки и бахур и предимно креватна гимнастика - дисциплина в която бях ненадминат, поради фактът, известен на авторите на сентенцията "Под голем камък, голема змия се крие". Без да се хваля, но дори сега, когато далеч не съм в подобна форма, не е имало забележки от представянето ми.

sarang
09-11-2006, 16:23
Госпожице Покахонтас, многоуважаемият колега Грешков е човек на години и на бива да му задавате такива въпроси, че току-виж се обидил и сърцето му се разхлопа.

На мен ми се струва, че всичките доктори в тоя форум сте на не повече от 15 години, защо само спамите темите?

д-р Посмъртов
09-11-2006, 17:52
Госпожице, внимавайте да не пръснете слюнка върху монитора и да даде накъсо - много трудно ще ви спаси дори и колегата Посмъртов, който е като Конан в лекарска престилка и сабо...

Дали?...Поне косата ми работи устойчиво.Поправи я един чуден арменец,бивш мой приятел...



Госпожице Покахонтас, многоуважаемият колега Грешков е човек на години и на бива да му задавате такива въпроси, че току-виж се обидил и сърцето му се разхлопа.

На мен ми се струва, че всичките доктори в тоя форум сте на не повече от 15 години, защо само спамите темите?

Нито един път,повтарям,нито един не сме давали ненужни съвети,без които иначе крехките ви,млади души,не биха се справили.Ние сме като едно задружно лекарско семейство,поправящо всякакви инциденти,които Майката и Бащата Природови са пропуснали.Гордеем се с работата си!Всички. =P~

svetoslava_sliven
09-11-2006, 21:17
Много зависи дали изглежда добре. Лично на мен не ми допадат много, много.



saglasna sam. :)

ThePainIsReaL
09-11-2006, 21:24
Не съм фенка на такива типове. Не ме привличат .