PDA

View Full Version : "Рускинята-терористка", или колко жалки са BG спец



Psycho Realm
09-09-2006, 00:59
Голямо постижение, господата от отряда за борба с тероризма заловили 55 годишна рускиня, дошла на почивка в бг със внучето си. Някакъв началник въодушевено обяснява колко опасна била тази жена, как били осуетили атентата на века направо. Намерили патрони в багажа, навярно нарочно подхвърлени. Този случай затвърждава мнението ми, колко жалко е всичко в шибаната ни държава. Искрено пожелавам на господата от спец. службите скоро да се срещнат с истински фанатизирани мюсюлмани терористи...

SiLeNc3e
09-09-2006, 02:08
pfu Bylgariqq... ti kvo o4akvaa66 ..!!!!!!!!!!!! ...prostata ni dyrjavaa .. do nikade nqma da ni dokaraa !!!!!!!!!!!!!!!!!! ](*,) ](*,) ](*,)

teenkopele
09-09-2006, 07:28
Голямо постижение, господата от отряда за борба с тероризма заловили 55 годишна рускиня, дошла на почивка в бг със внучето си. Някакъв началник въодушевено обяснява колко опасна била тази жена, как били осуетили атентата на века направо. Намерили патрони в багажа, навярно нарочно подхвърлени. Този случай затвърждава мнението ми, колко жалко е всичко в шибаната ни държава. Искрено пожелавам на господата от спец. службите скоро да се срещнат с истински фанатизирани мюсюлмани терористи...

Стига си говорил глупости бе! Как можеш да пожелаваш подобни неща на когото и да е?!? Мисли, мисли и пак мисли преди да изтърсиш някоя простотия!

SiLeNc3e, много пъти съм го казвал на хора, като теб...като държавата едва ли не те завлича и някакви такива глупости, като мислиш, че била проста...
Какво правиш тук?

Mo6no
09-09-2006, 07:31
Не знам за какво става въпрос и за това няма да комнтирам, но ако е истина ще е голяма глупост. Това за държавата дето го казвате е тъпо.

Искам адекватна информация от информационен сайт. Просто на думите на автора няма да се доверя. Ей сега и аз мога да направя тема полицай уби 3 деца и да си коментирам.

WILD__BOY
09-09-2006, 07:55
И като са и подхвърлили твя патрони са привлекли вниманието на полицията. кво ли е било пренесено през това време?

Mo6no
09-09-2006, 08:07
Wild Boy,
Не се бях сетил за това. И все пак някакъв източник за информацията няма ли дадете?

WILD__BOY
09-09-2006, 08:36
Wild Boy,
Не се бях сетил за това. И все пак някакъв източник за информацията няма ли дадете?

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=933450


Е кво не си се сетил - така става по границите - пуснат един с 30 кила херца и докато се занимават екипите с него пускат друг с много повече.

Mo6no
09-09-2006, 09:42
А аз откъде се сетя. Да не би специално да съм се интересувал, че да знам. Е те не спират ли летището когато хванат оръжие и разни подобни. Аз пък си мисля, че и слагат стоката без тя да знае. Ако мине без да я хванат и вземат стокато като пристигне на другото летище.

WILD__BOY
09-09-2006, 09:59
А аз откъде се сетя. Да не би специално да съм се интересувал, че да знам. Е те не спират ли летището когато хванат оръжие и разни подобни. Аз пък си мисля, че и слагат стоката без тя да знае. Ако мине без да я хванат и вземат стокато като пристигне на другото летище.
Говорех за граници - пътища, не за летището
А относно тва, че тя не знае - разбира се, така нямам как да ги издаде ;)

Ziezi
09-09-2006, 14:18
Голямо постижение, господата от отряда за борба с тероризма заловили 55 годишна рускиня, дошла на почивка в бг със внучето си. Някакъв началник въодушевено обяснява колко опасна била тази жена, как били осуетили атентата на века направо. Намерили патрони в багажа, навярно нарочно подхвърлени. Този случай затвърждава мнението ми, колко жалко е всичко в шибаната ни държава. Искрено пожелавам на господата от спец. службите скоро да се срещнат с истински фанатизирани мюсюлмани терористи...

Който си е прост и комплексиран,обикновено е за цял живот!
И кво тва,че е на 55 години и дава право да си носи оръжия по самолетите ли?Ами я си представи,ако беха я пуснали да мине и беше станал некъв атентат.Тогава кво щеше да кажеш-ебати тъпата държава,една бабичка не могат да хванат!
Тази тема ми показва колко комплексирани хора има тук!

skate_warrior
09-09-2006, 14:34
И кво тва,че е на 55 години и дава право да си носи оръжия по самолетите ли?Ами я си представи,ако беха я пуснали да мине и беше станал некъв атентат.Тогава кво щеше да кажеш-ебати тъпата държава,една бабичка не могат да хванат!
Тази тема ми показва колко комплексирани хора има тук!

Много вярно! А и няма да дойде някой с чалма, калашник и Ц4 на задника, за да го обявят за атентатор.

Psycho Realm
09-09-2006, 15:12
Голямо постижение, господата от отряда за борба с тероризма заловили 55 годишна рускиня, дошла на почивка в бг със внучето си. Някакъв началник въодушевено обяснява колко опасна била тази жена, как били осуетили атентата на века направо. Намерили патрони в багажа, навярно нарочно подхвърлени. Този случай затвърждава мнението ми, колко жалко е всичко в шибаната ни държава. Искрено пожелавам на господата от спец. службите скоро да се срещнат с истински фанатизирани мюсюлмани терористи...

Който си е прост и комплексиран,обикновено е за цял живот!
И кво тва,че е на 55 години и дава право да си носи оръжия по самолетите ли?Ами я си представи,ако беха я пуснали да мине и беше станал некъв атентат.Тогава кво щеше да кажеш-ебати тъпата държава,една бабичка не могат да хванат!
Тази тема ми показва колко комплексирани хора има тук!
Наци фюрер, или какъвто си там, че аз съм прост, спор няма, ама не е ли тъпо да арестуваш една 55 годишна жена, и след това да се пениш по телевизията какви професионалисти били отряда за борба с тероризма.

Ziezi
09-09-2006, 15:28
Ми как ще е тъпо?Щом са я хванали значи са професионалисти и заслужават похвала!

Psycho Realm
09-09-2006, 15:35
Ми как ще е тъпо?Щом са я хванали значи са професионалисти и заслужават похвала!
Като ти стъп и господ не може да ти помогне.
И НСБОП са големи професионалисти, нахлуват в някой апартамент, арестуват невъоръжени хора, които не оказват съпротива, след това началниците нахъсано обясняват колко опасна била акцията...

Ziezi
09-09-2006, 15:47
Ми как ще е тъпо?Щом са я хванали значи са професионалисти и заслужават похвала!
Като ти стъп и господ не може да ти помогне.
И НСБОП са големи професионалисти, нахлуват в някой апартамент, арестуват невъоръжени хора, които не оказват съпротива, след това началниците нахъсано обясняват колко опасна била акцията...

Ще ме извиняваш,ама ти си ебахти идиота!Значи като неси вършат работата зле,ама като си я вършат по-зле,а?

Psycho Realm
09-09-2006, 15:55
Ми как ще е тъпо?Щом са я хванали значи са професионалисти и заслужават похвала!
Като ти стъп и господ не може да ти помогне.
И НСБОП са големи професионалисти, нахлуват в някой апартамент, арестуват невъоръжени хора, които не оказват съпротива, след това началниците нахъсано обясняват колко опасна била акцията...

Ще ме извиняваш,ама ти си ебахти идиота!Значи като неси вършат работата зле,ама като си я вършат по-зле,а?
Hooray!

SiLeNc3e
09-09-2006, 16:42
:smt013 p4elata_brumze :smt013 ...?!!?! KAkvo pravq o6te tukaa lii ... Emi 4akam da zavyr6aa mnogo qsnoo.. I SE MAHAAM...!!!!! MRAZQ BYLGARIQQ .... Ne me interesuvaai koi kvo 6te kajee...Za men tfa e edna prosta smotana dyrjavaa.. bez vsqkvi zakonii ..!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt014 :smt019

Mo6no
09-09-2006, 16:45
:smt013 p4elata_brumze :smt013 ...?!!?! KAkvo pravq o6te tukaa lii ... Emi 4akam da zavyr6aa mnogo qsnoo.. I SE MAHAAM...!!!!! MRAZQ BYLGARIQQ .... Ne me interesuvaai koi kvo 6te kajee...Za men tfa e edna prosta smotana dyrjavaa.. bez vsqkvi zakonii ..!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt014 :smt019
Аз като те гледам не си много, много умна и скоро ще се върнеш.