PDA

View Full Version : Nakazaha me i me nabiha



nansy_
09-09-2006, 02:57
Hora pomognete imah ujasen skandal s roditelite si.Pribrah se s golqmo zakusnenie ot ugovoreniq chas i sega posledstviqta koito predizvika tova moe zakusnenie ne sa dobri za men-nakazaha me da ne izlizam do 15 septemvri.Biha me.No tova ne e vsi4ko bashta mi kaza za nakazanie shte qdesh boi vseki den ot nas dvamata sutrin,obed i vecher za da razberesh 4e ne trqbva nikoga pove4e da zakusnqvash.A kato znam kak biqt prosto neznam kak shte iztyrpq bolkata s tochilkata i shamarite.......................

Novkov
09-09-2006, 05:25
Точилка? Потърси си правата на детето...

09-09-2006, 07:31
e kak da gi potyrsi?!?Roditelite i kato razberat 6teq biqt o6te pove4e....prosto d si tarpi(az pone ne se se6tam kak da pomogna)...

alkobalko
09-09-2006, 07:38
e kak da gi potyrsi?!?Roditelite i kato razberat 6teq biqt o6te pove4e....prosto d si tarpi(az pone ne se se6tam kak da pomogna)...
Как ще ги търпи бе. Да не е там някакво същество без права. Няма да им позволяваш да те удрят. А ако все пак го направят при първия удобен случай потърси правата си.

Novkov
09-09-2006, 07:39
За съжаление все пак сме в България, където администрацията си спи и няма какво да направи. Трябва да си потрс правата да си направи медицинско и така... целта е да се накажат родителите, ако продължат с боя под съд и в ново семейство.

olive_oil
09-09-2006, 07:55
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=35904

Bummer
09-09-2006, 08:17
Не се допуска никое дете да бъде малтретирано, обиждано или пренебрегвано

При възникване на противоречие между теб и твоите родители можеш да се обърнеш за съдействие към отделите за закрила на детето

Твоите права трябва да бъдат зачитани

09-09-2006, 08:26
obarni se kum policiata

didoman
09-09-2006, 08:34
sorry 4e ti go kazvam ama ba6ta ti e za nqkoi samoten ostrov

BeBencEto
09-09-2006, 08:53
iskal e spored men da te splashi..prosto im kaji che si si vzela pouka i che nqma da zakusnqvash nikoga pvoeche..obqsni che razbirash kolko mnogo si gi raztrevojila i che ne iskash da go pravish otnovo....prosto probvai s dobro i vsichko sht ee tochno :-)

cskamoni4ka
09-09-2006, 08:57
iskal e spored men da te splashi..prosto im kaji che si si vzela pouka i che nqma da zakusnqvash nikoga pvoeche..obqsni che razbirash kolko mnogo si gi raztrevojila i che ne iskash da go pravish otnovo....prosto probvai s dobro i vsichko sht ee tochno :-)
И аз така мисля!И гледай повече да не се повтаря,или пък ако искаш да останеш до по-късно на вънка им звънни или ги предупреди,да не се притесняват.Между другото на колко годинки си?И се пак не трябва да те бият с точилка!Ти не си животно(дори към животните не трябва да се обръща така)!Ако те бият пак по този начин се обърни към "Закрила на детето" и полицията.Успех ти желая!Дано всичко да се оправи без сериозни последствия за теб или за родителите ти. :)

mechtaq_za_teb
09-09-2006, 09:29
maleee za shamarite okay,no 4ak pak tochilka!roditelite ti imat mn "dobar" nachin da te nakarat da si vzemesh pouka!q po dobre govori s tqh p1k ako ne se poluchi se oplachi na nqkoi....neznam kakvo drugo da ti kaja.

gothic kiss
09-09-2006, 09:50
Как ще те бият и то с точилката.Трябва да си потърсиш правата или за начало можеш да идеш при някой роднина например баба ти

maybelline
09-09-2006, 10:15
Добре,наказали са те.Но чак да те бият с точилка...сутрин,обед и вечер...Абе тая част ми изглежда леко скалъпена,но както и да е.Ако не е - потърси си правата.В големите градове има такива дружества и асоциации,които могат да ти помогнат и да предложат професионална помощ на родителите ти.Ако решиш да ги потърсиш,пиши ми ЛС,имам адресите,телефоните и сайтовете на такива асоциации в София,Варна, Бургас,Горна Оряховица,Велико Търново,Пловдив, Силистра,Кърджали,Плевен, Враца,Самоков,Ловеч, Кюстендил,Търговище, Стара Загора,Сандански и Добрич.

Slave4You
09-09-2006, 11:13
обади се на социалните!!!! може да са се притеснили за теб родителите ти но да те бият сутрин обед и вечер..това вече не е нормално.

shtampata
09-09-2006, 11:17
Ау, майка ми преди ме биеше с точилка... :-D

melani
09-09-2006, 17:41
nz kolko sled ve4erniq 4as si zakasnqla no tova da te biqt si egati jestokosta i to vseki den!!Roditelite ti ne sa ne6to nared!!Naprimer vednaj kato se napihme s 3 priqtelki (i 2 ot tqh tolkova jestoko 4e 4ak gi vodiha v spe6noto) i az i drugoto momi4e s tqh makar 4e ne bqhme zle ba6ta mi mi se kara a maika mi ni6to ne kaza i se razplaka sled vreme prosto ne6tata se izqsniha i dori mi otmeniha nakazanieto :) !!No stava vapros za tova 4e ne mogat da te maltretirat taka !!!Dobre za nakazanieto sam saglasna no za boi!!!EGATI NA KADE OTIVA TAQ DARJAVA!!teq hora ne te li obi4at pone malko??
A vsa6tnost s kolko sled ve4erniq 4as zakasnq?

sladoled
09-09-2006, 20:06
Едва ли ще те бият повече.Били са ядосани и са го казали.Извини им се за притесненията, но им кажи ЯСНО, че няма да търпиш да те бият и ще разкажеш на всичките им познати колко са жестоки.Това донякъде си е изнудване, ама и те да се съобразяват!Съвсем сериозно- кажи на баби и дядовци за боя.Така ще спрат.Може да са ядосани, ама с точилката ще ти счупят някоя кост.

Inn0c3nCe
09-10-2006, 00:49
Заслужила си си го! Виновна си! Моли се за душата си !
Ако бях на твое място допълнително на боят от родителите,
щях да се и самобичувам докато прославям името божие.

09-10-2006, 11:36
Блъфирай, знаиш ли к'ва параноя почва да лови родителите след като им кажеш, че си изучавал стабилно отрови и тяхното получаване в продължение на година-две...
Да кажем примерно можеш да споменеш ей така за извличане на алкалоидите на бучиниша (намира са на всеки метър)... И за по-убедително да подхвърлиш - кониин, N-метилкониин, конхидрин...
И накрая да вметнеш, че съвсем малки дози от това, които примерно не могат да бъдат усетени от тях в храната им могат да им докарат парализа, загуба на говора, проблеми с дишането, пък ако случайно прекалиш съвсем може да си се гърчат мноо лошо преди да умрат.
И много важно, ако питат ”Заплашваш ли не?!?!?!” отговаряш небрежно... ”Ми ако приемете това, което мисля да направя, ако продължавате да се правите за заплаха... Значи да” и вкарваш луциферска усмивка...

BeBcHeTo
09-10-2006, 11:38
iskal e spored men da te splashi..prosto im kaji che si si vzela pouka i che nqma da zakusnqvash nikoga pvoeche..obqsni che razbirash kolko mnogo si gi raztrevojila i che ne iskash da go pravish otnovo....prosto probvai s dobro i vsichko sht ee tochno :-)
И аз така мисля!И гледай повече да не се повтаря,или пък ако искаш да останеш до по-късно на вънка им звънни или ги предупреди,да не се притесняват.Между другото на колко годинки си?И се пак не трябва да те бият с точилка!Ти не си животно(дори към животните не трябва да се обръща така)!Ако те бият пак по този начин се обърни към "Закрила на детето" и полицията.Успех ти желая!Дано всичко да се оправи без сериозни последствия за теб или за родителите ти. :)
I az sam na tova mnenie

koalka
09-10-2006, 12:22
Не е нормално да те бият.На колко си?

vra4ka
09-11-2006, 19:58
Ами ти никога ли не си се притеснявала за някой като закъснява.
Знаеш ли човек в какви филми може да се вкара???
Кротувай сега до 15ти (аз ако бях до Нова Година щях да те накажа)
нищо няма да ти стане. А пък за биенето,не мисля че ще те бие повече!

CrazyWitch
09-12-2006, 13:53
За съжаление все пак сме в България, където администрацията си спи и няма какво да направи. Трябва да си потрс правата да си направи медицинско и така... целта е да се накажат родителите, ако продължат с боя под съд и в ново семейство.

Абе ей хора хаха .... Полиция-милиция... Але оп ново семейство. ХАХАха
На мене лично ми стана смешно. То така ли става бре?
И мене са ме били. Не само един път... и не са ме щадили.
Сестра ми например никога не е яла толкова бой колкото аз понеже аз съм си виновна за боищата дето съм яла.
Сега като се замисля.. Че те са ти казали: "всеки ден бой" просто, защото са били ядосани.
И аз и майка сме си наприказвали 91721 глупости в моменти на ярост.
В един такъм момент.. тя ми зашливи такъв шамар, че ми засегна тъпанчето на лявото ухо.
Ядосали са се.. понеже явно гледат да не те пускат много много да излизаш.
Мене например никога не са ми забранявали да излизам никъде. То още от малка ми се загуби интерес да излизам, като приятелките ми тогава мило и драго даваха за една скапана дискотека.
Всеки си има семейните проблеми. При тебе са едни при мене са били други. Пубертета, ще мине .. ще видиш че и проблемите също :)
Дано и ти намериш общ език с вашита както аз. Айде късмет... :-)

mon4eto
09-16-2006, 14:21
Nai dobre izbqgai ot ka6ti i si potarsi pravata(nadqvam se ima6 priqtelka pri kqoto da otide6).Sajalqvam za teb no spored men tova trqbvaa da napravi6 :cry:

Lorraine
09-17-2006, 10:32
точилка? :shock: ..ябааа кви са тия родители бе :shock: ..оле горкичката..иди и кажи на някой близък най-добре..така не може :shock:

piska_
09-17-2006, 12:36
Точилка? Потърси си правата на детето...
Ужасно е :(

09-19-2006, 15:12
Като тръгнат да те бият резни 1 тупаница на майка ти , покажи среден пръст на баща си и духвай по улиците да видиш как ще те търсят !!!И нема да те пипнат повече никога !

09-19-2006, 16:35
only Shiiit ! Точилка ! Потърси си правата ! Закрила за Детето

Sex_master
09-19-2006, 16:46
Като тръгнат да те бият резни 1 тупаница на майка ти , покажи среден пръст на баща си и духвай по улиците да видиш как ще те търсят !!!И нема да те пипнат повече никога !

Awe ti normalen li si ! Nali 6te ya obyaviat za nacionalno izdirvane ta osle da stane za smqh pred cqla balgaria! Vupreki 4e si i malko prav 6toto mene ako me biqt na6te taka a te ne si pozvolqvat da me dokosnat mai bih kovnal 1 tupanica yaka na ba6ta mi i maika mi 6toto vse pak da ti posqgat taka e mnogo gadno ! I kvi sa te 4e da te biqt vseki den !

aliq
09-19-2006, 21:29
opitai se da potarsish pomosht neznaq kak izdarjash prosto,ili moje sa6to da se opita6 da govorish s roditeliteti kato golqm 4ovek,4e s boi ne se opravqt neshtata...

09-20-2006, 21:43
za ujas na rod. tela zapochni da trenirash neshto.da stanesh po-silna.i edin den kato se opitat dori na shega da ti posegnat a :shock: ne mogat veche.kato po malka mi be super gadno da gledam rod. mi da biqt B.,ama otkakto trenira kanadska i ima mn silni ruce :-D

Stephanie Jay
09-28-2006, 22:43
Заслужила си си го! Виновна си! Моли се за душата си !
Ако бях на твое място допълнително на боят от родителите,
щях да се и самобичувам докато прославям името божие.

Ти си ненормален бе! Трябва да те вкарат в психятрия. Не чу ли момичето? Тъпанар Смотан. Кумонист ШИБАН!!! :smt013

BlackButterfly
09-29-2006, 13:53
Заслужила си си го! Виновна си! Моли се за душата си !
Ако бях на твое място допълнително на боят от родителите,
щях да се и самобичувам докато прославям името божие.

Ти си ненормален бе! Трябва да те вкарат в психятрия. Не чу ли момичето? Тъпанар Смотан. Кумонист ШИБАН!!! :smt013


ti se bazika6 nali /.?? izgleja si nqma6 ni nai malka predstava ot ponqtieto kOmUnst a kolkoto do gornia edinstvenata pri4ina po koiato dava takiva mnenia e da nakara nqkoia paznoglavka kato tebe da floodva temata...

az bih izbqgala ako bqh na tvoe mqsto... vsa6tnot ot poslednia pat kogato ba6ta mi me udari sam si obe6tala 4e nqma da tapq pove4e takiva izpalnenia i 6te bqgam otvka6ti da gi spla6a malko...

zoben_pitbul
09-30-2006, 20:01
Има толкова много начини да ги направиш кротки като агнета...Принципно тези методи не трябва да се ползват,ама ако те бият всеки ден-кажи им,че няма да види децата ти,когато един ден имаш такива...кажи им,че на 18 се изнасяш и няма да те видят повече та ако ще да умреш от глад...Добре ти казаха по-горе-ако разкажеш на всички познати едва ли ще им е гот отново да те бият.

leko_otkachena
10-01-2006, 10:30
off taka stana i s bratchedkami i tq izbqga ot vkushti i stana oshte po-zle

MimityYy
10-01-2006, 10:49
opitai se da govori6 s tqh .. da im se izvini6 i po nqkaf na4in da gi ubedi6 da ne go rpavqt .. ako tva ne pdoeistva .. socialnite !

Stephanie Jay
10-03-2006, 13:17
Заслужила си си го! Виновна си! Моли се за душата си !
Ако бях на твое място допълнително на боят от родителите,
щях да се и самобичувам докато прославям името божие.

Ти си ненормален бе! Трябва да те вкарат в психятрия. Не чу ли момичето? Тъпанар Смотан. Кумонист ШИБАН!!! :smt013


ti se bazika6 nali /.?? izgleja si nqma6 ni nai malka predstava ot ponqtieto kOmUnst a kolkoto do gornia edinstvenata pri4ina po koiato dava takiva mnenia e da nakara nqkoia paznoglavka kato tebe da floodva temata...

az bih izbqgala ako bqh na tvoe mqsto... vsa6tnot ot poslednia pat kogato ba6ta mi me udari sam si obe6tala 4e nqma da tapq pove4e takiva izpalnenia i 6te bqgam otvka6ti da gi spla6a malko...

Кажи ми още веднъж празноглавка и ще се видиш в приключение. А относно кретена и такива ги има.

black_boy
10-03-2006, 18:26
A we tiq ne sa nared...

love_bad_boys
10-06-2006, 14:20
Hora pomognete imah ujasen skandal s roditelite si.Pribrah se s golqmo zakusnenie ot ugovoreniq chas i sega posledstviqta koito predizvika tova moe zakusnenie ne sa dobri za men-nakazaha me da ne izlizam do 15 septemvri.Biha me.No tova ne e vsi4ko bashta mi kaza za nakazanie shte qdesh boi vseki den ot nas dvamata sutrin,obed i vecher za da razberesh 4e ne trqbva nikoga pove4e da zakusnqvash.A kato znam kak biqt prosto neznam kak shte iztyrpq bolkata s tochilkata i shamarite.......................
Се га извинявай много ,не бих искала да ти обидя ...не се сърди...ама ваще са ненормални! :shock:
Първо:Може да ти се карат,да ти шибнат един шамар,ма да те бият-тва е вече много.Второ:ВСЕКИ ДЕН!Добре ,да речем ,че го преживееш...ма по три пъти на ден-извратени хора!
Трето:Точилка по дяволите!
Кажи им ,че много се извиняваш ,няма да се повтори и поговори с тях ,защото не може така жстоко да те бият....за каквото и да е...в затворите престъпниците ги бият само по веднъж!
Не знам как да ти помогна ,наще не са ме били никога така жестоко...само не им се ядосвай:smt019 ,ако ти се карат-свиркай си ,да не ти пука! [-(

АТАКАБГ
10-22-2006, 02:27
Абсурдно е некво да се оплачеш от родителите си на полицията за 1 бой...
Можеш да поговориш с тях да се разберете човешки,а не да те млатят. Но ще трябва да приемеш условията им. Ако пак ти посегнат отиди за няколко дни при баба ти или някоя приятелка на гости,докато се осъзнаят малко или докато се поуспокои обстановката. Ако продължат и след това да те малтретират се обади на полицията...

die_die_my_darling
10-22-2006, 10:01
izbqgai ot vas ama predi tva im stro6i to4ilkaa v glavite...napalno sam seriozna

Fire_Baby
10-22-2006, 10:06
Имам съоченичка с подобен проблем.вторият и баща я беше прибил от бой и една даскалка каза че ако се оплаче в полицията ше му издадът забрана да не я доближава ,а ако я удари директно съд и затвор.Всяко дете има своите права (както казаха много от вас) и никой няма право да те малтретира било то родител или който и да е.Предупреди ги че ако те ударят втори път ще отидеш в полицията , а ако не ти повярват и го направат отиваи директно.Така ше разберат че си отстояваш правата и имаш право на избор.

tequila
10-22-2006, 11:14
да да да определено правата на детето. недей да ги търпиш повече!!!

10-29-2006, 06:02
Мене като ме ударят нищо не чувствам. :-D :-D
ама един път татко ме удари с ключовете си и майкооо.....Из цялата къща се чу едно: " ААААААААААААААААААААААААА АААААААААААААААААА " и после тишина.отидох си стаята и по живо по здраво.

[LP]_fen4e
11-12-2006, 17:38
Ahhhhh gorkoto dete!!!!!!!
Moje bi naistina trqbva da se obadi6 na socialnite! tova ne e na dobre sutrin obed ve4er... :smt010

11-15-2006, 21:15
nqma da tyrpish.otgovarqi pa neka te ydarqt.ako imash webcamera ili digitalen aparat ili dori da zapishesh skandala na gsm-a napravi go.sled tova kato otidesh na ychilishte marsh kym socialnite.
drygiqt variant e da govorish s tqh,no ne da im se molish i da padash na kolene a da im kajesh che imash prava i si chovek.che si tqhno dete i shtom te biqt taka poiveche nqma da gi smqtash za roditeli.Tyrpi stanesh li na 18 se mahai.

TikiraYang
11-16-2006, 18:16
[-X fake

LaPeNcEto0o
12-09-2006, 19:22
obadi se na socialnite!!!!!!!

kari606
07-31-2010, 18:51
леле ужас милата ти ами незнам дали ще помогне ако поговориш с тях и им кажеш че имаш права и че съжаляваш за закъснението ти

mishetymalky
07-31-2010, 20:54
Темата е от 2006г. :?

danibebi
07-31-2010, 21:26
Абе вие дати и години не виждате ли,бе? :x :x

ShtrudeL
07-31-2010, 21:56
БУМ.