PDA

View Full Version : Как да и се извиня.



МоМ4еТо
09-09-2006, 12:52
Направих една тъпотия. Разхождах ме се с моята приятелка и видях една стара позната. Когато е видях много се зарадвах, защото тя ми бе най-добрата приятелка, а и 3 братчетка, и цял ден прекарах с нея и на гаджето ми не му обърнах внимание през целия ден, а тя се влачеше след нас цял ден. После вечерта имахме среща, но забравих за нея и тя е чакала 4 часа, но аз бях на дискотека с братчетка ми до 2 часа. Сега ми се сърди пробвах да и се извиня да и обясня но тя винаги е била с характер. Разбирам че е много наранена, но станалото станало. Знам че още ме обича, а и аз е обичам. Заедно сме от година, срешнах ме се на предпоследната седалка от ляво във автобуса София-Пловдив и сега се вози само там. Първата ни целувка беше близо до реката, а сега всеки ден отива на това място и стои там по половин - един час. Общо взето много тъжи. Помогнете вече седмица ми се сърди. Кажете как мога да и се извиня. Пробвам какво ли не ама не става.

cS_LaMeRkA
09-09-2006, 13:04
:shock: Леле пич, яко си закасъл... с право момичето ти се сърди :smt011 Жестоко си я наранил... и аз да бех и аз нямаше не с седмици а не знам с какво нямаше да ти говоря... да я зарежеш по такъв начин... заради брадчедка ти (най-добрата ти приятелка) тя к'во да си мисли я? Как ще се чуства - предадена, изоставена, излъгана... супер мега наранена... как си могъл? ](*,) Добре сега няма да те обвинявам както каза сам станалото станало... еми какво очакваш от нас - помощ? Щом казваш че всичко си опитал ние каква др идея можем да ти дадем... според мен времето ще покаже ако ти си момче за което си заслужава и тя те обича... и разбира се преди това не си правел такива неща може да ти прости... но да знаеш, че няма да е същото тя няма да ти има доверие което е имала към тебе няма да я има икрицата, тя винаги ще си мисли се неща за което може да не е така ... един вид с 1-а дума ще се съмнява... не знам как си могал ти да го направиш ](*,) Ако си я обичал нямаше да го направиш както заявяваш, можеше поне да я земеш с себе си а на сичкото отгоре си забравил че и среща имате и 4 4аса момичето е висяко напразно...с мислъта, че ти ще се явнеш а к'во... ](*,) Аз да бях нямаше да те погледна повече в очите пък нека ми се къса сърцето... :smt010
Мога само да ти пожелая успех и късмет в живота и се пак дано да ти прости момичето... ако си заслужаваш ти сами я.... извинявай просто така мисля... и и се поставям на нейно място...повечето... извинявай не съм те обидила нарочно... но просто е трябвало да мислиш преди да правиш квото и да било... [-X
Айде успех :roll:

koalka
09-09-2006, 13:08
Не мога дане ти кажа,че много зле си постъпил.Как може заради който и да било да я пренебрегнеш така.Може да я заведеш там до реката и да и се извиниш,и да и обещаеш никога да неправиш това,защото е супер зле постъпката ти.

Bonbonenata
09-09-2006, 13:10
Единственото, което можеш да й кажеш, е обяснението. Обясни й, че с братовчедката ти не сте се виждали отдавна (а ако не е така - тежко и горко ти!) и просто си искал само да се видите, но гаджето ти завинаги ще си остане №1 в твоето сърце. Реванширай й се по някакъв начин. Подарък, цветя. Припомни й първата ви среща, първата ви целувка и всеки друг романтичен момент.

Но наистина имай впредвид, че си постъпил отвратително, почти непростимо и бъди изключително внимателен и в НИКАКЪВ случай не изкарвай себе си жертва. [-X

piska_
09-09-2006, 13:12
Много гадно си постъпил, треа да и се реваншираш :wink:

09-09-2006, 14:07
Знам че съм виновен. Разкайвам се че съм грешник ама случи се. Да и обесня какво е станало-ха тя до толкова не ми говори че и не ме псува и обвинява даже. Да и го напиша-всяка вечер обеснението е на възглавницата и тя го хвърля без да се замисли. Да и подаря цвете-аз даже и постелих леглото с листенца от цветя. Имам чувството че някой е насъсква срещу мен. Говорих с родителите, те направиха физиономии обаче ме разбраха. Заедно живеем, обаче аз вече спя на земята (по мое желание). А пък на 16 отиваме в Германия. Всичкое уредено само без... това. Опитах се да и припомна целувката, обаче тя почна да ме цели с камъни. Утре ще пътува до Варна с влак от Пловдив. Знам къде ще седне, затова съм решил аз също да отида и да седна до нея. Какво мислите... ще стане ли. Иначе това е първият ми гаф.

МоМ4еТо
09-09-2006, 14:12
А и с братовчетка ми не сме се виждали от 5 години. Последно се видяхме след изпита за кандидатстване след 7 клас. От тогава тръгнахме в различни посоки с нея. Само сме се засичали в чата. И след толкова години трудности, и мъчени и учене ние се срещаме вече завършили своето средно образувание.

cS_LaMeRkA
09-09-2006, 14:27
Да, ама това не значи да я зарежеш нея и да хукнеш с братовчедката, можеше да и кажеш да не те чака там си, ама ти си забравил, а това, което си намисли не знам :roll: опитай няма да загубиш нищо, но момичето си е в правото да ти се сърди... много!
:smt011 Аз например и да не съм виждала някого толкова дълго времем да зарежа по такав начин гаджето мим няма да стане [-X Той е N1 за мене :smt008 ... и не бих го карала да чака някъде такам абе въобще... да съгрешил си, но опитай да направиш това, което сподели :roll:
Успех момче! 8-[

alkobalko
09-09-2006, 16:53
Много си го закъсал. Доста трябва да я молиш, за да ти прости. Добре си го измислил това с пътуването, дано да се оправят нещата. Но това трябва да ти е за урок и в бъдеще да постаяш нея на 1 място. Сам разбираш, че нямаш оправдание за постъпката. Няма смисъл повече да ти се натяква, но трябва да се замислиш върху случилото се.

Bonbonenata
09-09-2006, 17:03
Ами. Може да й досадиш, да се ядоса още повече, ако се набуташ да пътуваш до нея. Не знам. Зависи от характерът [-(

In4iTu_
09-09-2006, 17:43
Това за автобуса е долу-горе добра идея, защото няма да може да избяга или да те "цели с камъни", но пък трябва да си много внимателен, защото може да я ядосаш и положението да се усложни още повече. Успех, дано нещата да се оправят ! ;)

sherry
09-09-2006, 17:47
Седни до нея, кажи и ,че я обичаш още, че значи много за теб и си осъзнал грешката си. Помоли я пак да ти прости. Кажи си всичко, което ти е на душата и дано ти прости..

09-09-2006, 18:29
Ще се постарая. И не е с влак а с автобус, моя грешка. Дано да не се ядоса още повече, макар че не може повече да ми се разсърди. Благодаря че ми обърнахте внимание. Ще пиша да кажа какво е станало.

SmiLe_BaBy{P}
09-09-2006, 18:38
Ако бъдеш настоятелен ще се получи ...всичко се постига с постоянство

cS_LaMeRkA
09-09-2006, 22:23
Ще се постарая. И не е с влак а с автобус, моя грешка. Дано да не се ядоса още повече, макар че не може повече да ми се разсърди. Благодаря че ми обърнахте внимание. Ще пиша да кажа какво е станало.

Eми не мисля, че ще се ядоса :roll: Е не знам де все пак не я познавам ти си я познаваш най-добре :roll: Споко немаш проблеми :smt006 Ок и пиши непреммено да разберем ко е станало! 8-[ Успех :roll:

jadna_za_lubov
09-09-2006, 23:51
МАлелеле.....кофти си постъпил извини се и гледай (ако ти прости) Пак да правиш така...... [-X

09-11-2006, 09:47
Стана. Простими. НАй-накрая. Вижте горе долу как стана. Тя първа се качи в автобуса и седна на същото място където сяда винаги. Малко след това се качвам и аз. Седнах до нея. По време на пътя на няколко пъти си взимам въздух да почна да говоря(дори го и репитирах) обаче се разколебавам и спирам. Някъде до Стара Загора, след около стотната въздишка тя ми каза сърдито, точно, кратко и ясно. " Говори". Обеснявах, обеснявах, говорих и мило и най накрая ми каза думите които доста чаках, "прощавам ти". После цяла вечер прекарахме на плажа, даже и там спахме. Направихме го няколко пъти, беше много романтично и много и хареса. Станаха и други такива неща. Бях през цялото време до нея. А нека да не отварям нова тема. И тук да попитам. След 2 дена има рожден ден и кажете какво да и взема. Тя си има златни гривни и кръстчета и подобни. Дайте някакво предложение за подарък. Да бъде нещо оригинално. Мислих екскурзия ама сега ни трябват пари за Германия иии... така. И да бъде не повече 100 лева.
А да не забравя най важното:
Благодаря за подкрепата. Незнам дали ми помогнахте, но поне ме поткрепихте и ми дадохте надежда. Благодаря още веднъж.

iiirish
09-11-2006, 10:17
Много гадно си постъпил, треа да и се реваншираш :wink:

хубаво ама как? според мен каквото и да направиш в този момент тя няма да го оцени така както ти би искал.
да ти кажа честно ако на мен ми бяха погодили тоя номер директно щях да скъсам с теб, а не просто да ти се сърдя! така че щом още не ти е казала "край" имаш шансове!

KiLLeR_InSTiNkT
09-11-2006, 10:21
С право ти е обидено момичето, но мисля, че ако положиш много усилия /да й се обаждаш, да й вземеш цветя и т.н./ ще успееш да я накараш да ти прости. Просто действай и не се отчайвай, направи всичко, което ти е по силите, изненадай я с нещо, за което си сигурен, че ще й хареса... Айде успех!

AnGeL^of^HeLL
09-11-2006, 10:22
OOOOOO napalno podkrepqm priqtelkata ti i az da bqh i az taka 6tqh da postapq razbiram bratov4edka ti ti e mnogo blizka ama da zabravi6 za priqtelkata si vmesto da otide6 na sre6tata s neq da hodi6 na diskoteka s bratov4edka si mi tova e neprostimo. Ne znam kakvo 6te pravi6 ama tova momi4e 6te mine mnogo dalgo vreme pradi da ti prosti i da zabravi tq moje i da te obi4a no povqrvai tova vinagi 6te go pomni nezavisimo ot vsi4ko za6toto tova ogromna obida ti si nakarnil dostoinstvoto si kato si q nakaral da ta 4aka dokato ti si bil s druga pak bilo to i bratov4edka si. Mnogo gadno si postapil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

МоМ4еТо
09-11-2006, 10:33
Стана. Простими. НАй-накрая. Вижте горе долу как стана. Тя първа се качи в автобуса и седна на същото място където сяда винаги. Малко след това се качвам и аз. Седнах до нея. По време на пътя на няколко пъти си взимам въздух да почна да говоря(дори го и репитирах) обаче се разколебавам и спирам. Някъде до Стара Загора, след около стотната въздишка тя ми каза сърдито, точно, кратко и ясно. " Говори". Обеснявах, обеснявах, говорих и мило и най накрая ми каза думите които доста чаках, "прощавам ти". После цяла вечер прекарахме на плажа, даже и там спахме. Направихме го няколко пъти, беше много романтично и много и хареса. Станаха и други такива неща. Бях през цялото време до нея. А нека да не отварям нова тема. И тук да попитам. След 2 дена има рожден ден и кажете какво да и взема. Тя си има златни гривни и кръстчета и подобни. Дайте някакво предложение за подарък. Да бъде нещо оригинално. Мислих екскурзия ама сега ни трябват пари за Германия иии... така. И да бъде не повече 100 лева.
А да не забравя най важното:
Благодаря за подкрепата. Незнам дали ми помогнахте, но поне ме поткрепихте и ми дадохте надежда. Благодаря още веднъж.

white_chik
09-11-2006, 18:33
От твоя страна адски тъпа постъпка.На твое място щях да отида при нея с роза или ако имаш възможност с някаква плюшена играчка с надпис "sorry" или нещо такова и да се опитам пак да й се извиня.Така хем ще й се извиниш,хем ще й покажеш,че я обичаш и държиш на нея.На мен лично това би ми харесало и бих ти простила :wink:

®©PeTq®©
09-11-2006, 18:35
Стана. Простими. НАй-накрая. Вижте горе долу как стана. Тя първа се качи в автобуса и седна на същото място където сяда винаги. Малко след това се качвам и аз. Седнах до нея. По време на пътя на няколко пъти си взимам въздух да почна да говоря(дори го и репитирах) обаче се разколебавам и спирам. Някъде до Стара Загора, след около стотната въздишка тя ми каза сърдито, точно, кратко и ясно. " Говори". Обеснявах, обеснявах, говорих и мило и най накрая ми каза думите които доста чаках, "прощавам ти". После цяла вечер прекарахме на плажа, даже и там спахме. Направихме го няколко пъти, беше много романтично и много и хареса. Станаха и други такива неща. Бях през цялото време до нея. А нека да не отварям нова тема. И тук да попитам. След 2 дена има рожден ден и кажете какво да и взема. Тя си има златни гривни и кръстчета и подобни. Дайте някакво предложение за подарък. Да бъде нещо оригинално. Мислих екскурзия ама сега ни трябват пари за Германия иии... така. И да бъде не повече 100 лева.
А да не забравя най важното:
Благодаря за подкрепата. Незнам дали ми помогнахте, но поне ме поткрепихте и ми дадохте надежда. Благодаря още веднъж.
Тя вече му е простила..вижте че е писал... :wink:

CrazyWitch
09-11-2006, 22:39
Та.. Вземи 3 рози. 2 естествени и 1 изкуствена. Сложи ги в една купия. Сложи една картичка в кутията с надпис : "Ще спра да те обичам, когато и последната роза увехне!"
И за да не стане грешка... да си помисли, че и трите са естествени вадиш изкуствената роза от отворената от нея вече кутия и и я даваш .. да я види.. или не го правиш и се надяваш да забележи тая подробност.
Аайййди! И не прави повече така копеле =) Аз съм на всякъде.

priti_kiti
09-11-2006, 22:47
да.. добре,че му е простила .. пффф

sexy_monitata
09-12-2006, 00:40
mn kofti si postupil opredeleno [-( emi prosto otiva6 pri neq sgrab4va6 q i q kiss :D

MoM4eTo0
09-12-2006, 06:42
Ай кажете сериозно. Вече ми е простила. Ся се чуда какво да и купа че рожденият й ден е утре. А тя мисли че вече съм й купил. Други предложения.

ЧоЧКа
09-12-2006, 08:52
Еми ти си мноо тъп кфо да ти каа. аз на нейно място щях да си намеря некой готян братчед да ми прави компания докато ти се чудиш на собствената си глупост и пишеш по форумите,че ти се сърдя :mrgreen:

Naiden_20
09-12-2006, 09:23
cS_LaMeRkA -Еи фраг стига си лъгала децата а се хващаи да работиш :D А и ме адни в ICQ-to ti.Дай ми алторизация и да не повтарям :P

dAnnyb0y
09-12-2006, 09:26
Щях да те зарежа на момента !

Заключвам темата, получи достатъчно отговори.