PDA

View Full Version : От 12 години да се познаваш с много хора и накрая да те заеб



09-09-2006, 16:15
Супер съм ядосан ! От 12 години се познавам с 2-ма уж "най добри" "приятели". Попринцип нашата компания е голяма (15-20 човека) и днес разбрах кои са ми приятели и кои не. Онзи ден се скарах с единия заради тва че на всяко изречение ме псува и обижда, удря и накрая не се стърпях и го напсувах и аз и го заебах. Днес едва ги навих да дойда и аз на кафе с тях щот нямаше кво да правя вкъщи. Добре излязохме, бяхме 4-ма с мен и се държаха супер зле с мен. Нит ми обръщаха внимание, нито ми говореха нито нищо. Най интересното беше че като се обадех да попитам единия по телефона дали има няква уговорка казаха не. Обадих се на другия и ми каза нали ама с триста зора и обиди. Бяха се уговорили нещо за довечера щели да имат гостенки и щели да вървят да пият и на всичкото отгоре тва го приказваха пред мен и аз попитах те тримата ли ще са и те викат да, а ако бях попитал дали мога да дойда щяха да кажат "НЕ". С единия от тях бях на лагер и изчука приятелката ми и я остави, накрая аз я видях кво е курве и я оставих и аз, но след тоя лагер всичко се промени между мен и него.Другия "приятел" с когото се познавам мога да кажа че стана пълна путка (не обиждам момичетата) за тва че си фана една 12 годишна пикла (а ще прави 17) и дет прилича на кон и вече се мисли за бог.Забрави приятели забрави всичко. Мога с доста хора да излизам, но понеже това си е (беше) моята компания и си излизах с тях, защото ми беше приятно и все пак аз се водя към компанията. Разбрах що за приятели а и ги оставям от тук на сетне да се оправят. Е сорка много но днес направо изпуших !

П.П - исках само да споделя..

melani
09-09-2006, 16:43
E tvoeto polojenie mn gadno ma 4estno!!!Teq 6tom postoqnno te obijdat zna4i ne sa ti nikakvi priqteli prosto im tegli edna maina i si nameri novi priqteli i nova kompaniq v koqto da se 4uvstva6 po-dobre!!!Uspeh :wink:

koalka
09-09-2006, 20:48
Не се занимавай повече с тях.Как могат да те псуват така?!

techCandy
09-09-2006, 21:56
Няма никакво значение от колко време се познавате, тия 12 години,
повечето не са били от съзнателния живот, освен това сте на такава възраст, че приемате приятелството съвсем лековато, освен това не правите разликата между приятел и добър познат. Пък и освен всичко друго, първо този не би оправил приятелката ти, ако ти беше приятел...и изобщо ако бяхте приятели, но истински, нямаше да позволите "жена" да застава на пътя ви, не е ли така? Те не са ти приятели, те са хора с които си си губил времето, хора с които си обичал да си губиш времето по- скоро. Ще пораснеп, ще осъзнаеш за какво говоря, и ще си намрип истински такива, не се коси за глупости...

09-09-2006, 23:20
Днеска не ме викнаха като излизаха, напсуваха ме по телефона и накрая излязох с други. Срещнах ги на центъра и ги подминах и накрая единия ме застигна и вика "къде" и аз "кво ви интересува" той "ще ходим еди къде си ако искаш мини по късно" "нямам работа с вас" и заминах. Ще се опитам да не ги търся, ако ме потърсят добре, ако не - прав им път. Имам с кой да излизам и то доста добра компания са

GLeZoRanA
09-09-2006, 23:28
Днеска не ме викнаха като излизаха, напсуваха ме по телефона и накрая излязох с други. Срещнах ги на центъра и ги подминах и накрая единия ме застигна и вика "къде" и аз "кво ви интересува" той "ще ходим еди къде си ако искаш мини по късно" "нямам работа с вас" и заминах. Ще се опитам да не ги търся, ако ме потърсят добре, ако не - прав им път. Имам с кой да излизам и то доста добра компания са Много умно си постъпил както каза то се видя кои са ти приятели и кои не .. така че мани ги тия глупаци и си излизай с по свестни .. дееба днешната младеж всички зеха да стават кой от кой надути и надменни.. самовлюбено глупаво поколение :x

09-09-2006, 23:30
Всичко беше добре преди въпросния "приятел от 12 години" да не си вземи един пистак (50 куб.см. :lol: ). ДО тогава всички го псуваха и обиждаха и него, но след като го взе " ооооо кво става ве ай ме повозиш аи на кафе ай не знам си къде". И това го говореше един от най добрите ми приятели тогава, но след това всичко се промени. С този въпросен приятел с мотора бяхме на море и на лагер заедно. От тогава всичко се промени..дано осъзнаят какъв приятел са изгубили

GLeZoRanA
09-09-2006, 23:32
Всичко беше добре преди въпросния "приятел от 12 години" да не си вземи един пистак (50 куб.см. :lol: ). ДО тогава всички го псуваха и обиждаха и него, но след като го взе " ооооо кво става ве ай ме повозиш аи на кафе ай не знам си къде". И това го говореше един от най добрите ми приятели тогава, но след това всичко се промени. С този въпросен приятел с мотора бяхме на море и на лагер заедно. От тогава всичко се промени..дано осъзнаят какъв приятел са изгубили Абе пука му на някой,важното е на тебе да не ти пука и да не се занимаваш с тия долни тъпи малумни създания :)

az_slunceto
09-10-2006, 07:14
Супер съм ядосан ! От 12 години се познавам с 2-ма уж "най добри" "приятели". Попринцип нашата компания е голяма (15-20 човека) и днес разбрах кои са ми приятели и кои не. Онзи ден се скарах с единия заради тва че на всяко изречение ме псува и обижда, удря и накрая не се стърпях и го напсувах и аз и го заебах. Днес едва ги навих да дойда и аз на кафе с тях щот нямаше кво да правя вкъщи. Добре излязохме, бяхме 4-ма с мен и се държаха супер зле с мен. Нит ми обръщаха внимание, нито ми говореха нито нищо. Най интересното беше че като се обадех да попитам единия по телефона дали има няква уговорка казаха не. Обадих се на другия и ми каза нали ама с триста зора и обиди. Бяха се уговорили нещо за довечера щели да имат гостенки и щели да вървят да пият и на всичкото отгоре тва го приказваха пред мен и аз попитах те тримата ли ще са и те викат да, а ако бях попитал дали мога да дойда щяха да кажат "НЕ". С единия от тях бях на лагер и изчука приятелката ми и я остави, накрая аз я видях кво е курве и я оставих и аз, но след тоя лагер всичко се промени между мен и него.Другия "приятел" с когото се познавам мога да кажа че стана пълна путка (не обиждам момичетата) за тва че си фана една 12 годишна пикла (а ще прави 17) и дет прилича на кон и вече се мисли за бог.Забрави приятели забрави всичко. Мога с доста хора да излизам, но понеже това си е (беше) моята компания и си излизах с тях, защото ми беше приятно и все пак аз се водя към компанията. Разбрах що за приятели а и ги оставям от тук на сетне да се оправят. Е сорка много но днес направо изпуших !

П.П - исках само да споделя.. tezi nare4eni ty "priqteli" ne sa ty nikvi priqteli.az imax takava "priqtelka" ama q zarezax.i moga da ty kaja nz kaKVO mrazi6 nai-mnogo , az nai-mnogo mrazq da me lujat i da mi zagovorni4at zad gurba. napravo se vbesqvam. :evil:

miminia
09-10-2006, 09:17
rano ili kusno se razbira koi sati priqteli i koi ne

niGGa
09-10-2006, 09:24
Да умират всички, дето ти се пишат приятели...Поне аз така мисля...Имам само познати...

BeBcHeTo
09-10-2006, 11:36
Ne se zanimavai poe4e s tiq tapaci

mon4eto
09-12-2006, 15:30
sorry 44ei poznavash takiva xora oba4e te se promenqt ::: I az sam imala takiva priqteli i dobre 4e sam go zabelqzala navreme za6toto sega 6tqx da sam mnogo prezakana :roll: Taka4e zaebi gi i prodaljavi napred,jivota e pred teb :D