PDA

View Full Version : Моето стихче...за <<<Любовта>>>



cS_LaMeRkA
09-09-2006, 17:38
Ето едно мое, което го бях пускала преди в тема ама в няква за смс, не беше мно0о подходящо... :roll: но както и да е :) Та сега реших да го метна е тука да видим да ли ще ви хареса :oops:

<<<Любов>>>
Има любов, която не забелязваме, защото тя толкова леко докосва студенината на ежедневието, че не би могла да го промени, ако някой не й подаде ръка. Има любов, която върхлита като турнадо и след нея остава само разбити мечти и остатаците на съществуване. Има любов, която чакаш с дни, седмици, месеци, години а тя все не идва и не идва, обречена на несъществуване! Има любов, която се колебае дали да промени прага на настоящето и понякога го прави, а друг пък си остава в бъдещето...много чесно завинаги! Има обаче, такава любов, която независимо дали ще се случи или не променя съзнанието, срива стени, върши чудо след чудо. Тази любов понякога адски боли, а друг път те задъхва от щастие, понякога те води, а понякога е сляпа, понякога те убива, за да те възкраси, или да те погуби завинаги. Такава любов неможеш да предизвикаш, нито да търсиш или пренебрегнеш. Неможе да я пуснеш край себе си незабелязано...Когато се случи ти просто знаеш, че това е Тя...знаеш, че животът ти тръгва по нов коловоз - знаеш, че нищо няма да е както в било преди...знаеш, че дори самият ти няма да си вече точно същия...Това е Истинската Любов - тази, която дори евентуално да си отиде някой ден - остава в някой от пукнатините на сърцето и напомня за себе си. Остава в погледа и влагата на очите, остава в сънищата и спомените - остава едновременно в миналото и бъдещето!
За тази любов си струва всяка саможертва, всяка възможна или невъзможна цена, всеки миг и всеги дъх от краткото ни съществуване.
Дори ако тази любов опустоши сърцата ни завинаги... Тази любов идва, за да остане и за да ни промени и oт нас зависи дали ще ни възвиси или погуби. Търся това истиснко усещане, което може да ме накара да живея истински. То може да е трудно, да изглежда невъзможно, да боли..., но аз знам, че си струва, защото да изгубиш от това е непростимо! Може да го чакаш дълго, да го преследваш със седмици и месеци, да ме обливат съмнения и колебания... Може дори да боли непоносимо, но аз..., знам, че това е усмивката на Любовта!
Ще чакам онзи ден, в който Тя - Истинската Любов, ще дойде до мен и ще остане... Не знам къде и кога ще бъде това, не знам колко път ще сме извървяли заедно или по отделно! Не зная дали ще мога да и се порадвам толкова, колкото ненаситната ми жажда за нежност и щастие би искала, но стига това да се случи преди последното ми издъхание, значи е имало смисъл и не съм изживяла живота си напразно!
Дори ако този последен дъх е цената, която трябва да платя, за да го заслужа!

П.С > 10х, че сте си направили труда да го прочетете, и искам да поясна, че аз в житова си намерих тази любов, пожелазам на тези който са я намерили да я пазят дълго време в сърцата си, а тези който не са да я намерят по скоро! :)

TanaHapka_
09-09-2006, 17:42
\:D/ Иеее страхотно браво =D> Мойте поздравления! Страхотно малеее ... супер готино е и от една страна тъжничко :cry: ,защото даваш всичко за тази любов :( ! Браво страшна си... =D> Продължавай само така... :smt006
А иначе аз не съм намерила такава любов се е като парвата изброена.. 2...3 също но "Истинската Любов" [-X ](*,) :cry: И все пак мерси за пожеланието! :P

ObichamGo
09-09-2006, 18:37
Lele super !!! Bravo !!!Az mislq,che namerih istinskata lubov,no se sluchi nai-loshoto-lubovta mi e nespodelena,a ot tova naistina boli.......

cS_LaMeRkA
09-09-2006, 23:30
:( Мнооо мерси за многотооо отговори :( Живи здрави да сте! :smt014
Еми да това е кофти да е несподелена :( , пожелавам ти да срещнеш някого който да те обича...просто така както съм описала по горе и ти благодаря за мнението и, че ти е харесало! Успех в любовта :smt006

Ilian Terziski
09-09-2006, 23:36
Eee bravo bravo na tebe, =D> qko e men mn mi hareswa sestra mi pi6e podobni takiva ama ne sa6tite tvoito naistina e gotinko... emi ne pi6at 6toto gi marzi qvno ne znam no naistina e gotino prodaljavai se taka... a za taq love emi az sam golqm ve4e i jenen :) kak misli6 dali sam q sre6nal :P
Uspeh drebos :D

ObichamGo
09-09-2006, 23:54
Mersi mn za pojelaniqta,dano i pri men se opravqt neshtata,mn se nadqvam.Mersi!

koalka
09-10-2006, 13:45
Много е хубаво.

cS_LaMeRkA
09-10-2006, 14:54
Радвам се :)

repuTo
09-10-2006, 21:24
=D> =D> =D> =D> =D> =D>

Briseis
09-11-2006, 00:41
Ами само на мен ли не ми хареса? Беден изказ и правописни грешки.Препълнено е с баналности.Лично на мен не ми се понрави...А и на колко години си,че да говориш за "Истинската любов" И е неправилно зададена анкетата...Това не е стихотворение...Това са просто твоите мисли...

Boot
09-11-2006, 10:30
Ами само на мен ли не ми хареса? Беден изказ и правописни грешки.Препълнено е с баналности.Лично на мен не ми се понрави...А и на колко години си,че да говориш за "Истинската любов" И е неправилно зададена анкетата...Това не е стиховтворение...Това са просто твоите мисли...
+1

Ебах ви в поетите...

sometimes_
09-11-2006, 11:10
Не ми допада особено, има много неясни и глупави изрази.
Между другото, ти правиш ли разлика между стихотворение и есе? Защото твоето повече ми прилича на есе... :-k

^*СлЪнЧиЦе^*
09-11-2006, 12:45
Бива... :-s

_!_
09-12-2006, 12:24
abe da vi eba v tapacite vie kato 4eli mnoo razbirate ot lubov we tapi putki skapani :evil: momi4eto e napisalo ne6to kato ne e ese kvo i da e stihotvoren a we prosto iskalo da vi xahesa te pa sa ilalo pravopisni gre6i i nz si kvo da vi eba v vazpitanite i u4enite men mi haresva... :smt019 :smt097 are da vi eba maikata tapa!!!! :evil:

cS_LaMeRkA
09-17-2006, 11:59
:roll: Еми кофти, че не ви харесва то са неможе на всеки да се хареса... :roll: За правописни грешки #-o ! Пък к'во да се прай са... да седна да рева, че не ви е харесало няма да стане :smt005 ! =P~

Ku4eNcE
09-19-2006, 19:00
Xybavo e spor nqma !