PDA

View Full Version : samotata



lady_bird
09-09-2006, 19:19
sus samotata se svikva i az sum tipi4niqt primer za tova,no vse pak ponqkoga vseki 4ovek ima nujda ot blizost s nqkoga,na kogoto durji.za6to sum sama?dnes cql den si zadavah tozi vupros,no otgovor nqma6e. ne sum nito grozna,nito glupava,smqtam,4e sum i dobur 4ovek d nejno surce i sum gotova da pravq mnogo kompromisi,no vse pove4e mi pravi vpe4atlenie,4e v dne6no vreme tezi ka4estva sa dosta zanemareni i ne tolkova vajni,kolkoto sa spored men. za smetka na tova puk na piedestal slojena krasotara,koqto su6to e ot zna4enie,no ne biva da ima 4ak takova vliqnie.to4no na tazi krasota i se obru6ta pove4e vnimanie otkolkoto na vsi4ki drugi polujitelni 4ove6ki 4erti.
ottam doidoha i dne6nite mi razmisli. imam nai-dobur priqtel i nai-dobra priqtelka. trimata sme nerazdelni,no naposleduk i trimata mnogo rabotehme i se vijdahme samo prez uikenda,za da si polafim p teenagarski i da otidem na kino.dnes oba4e priqtelqt mi ne doide sam. toi doide zaedn s novoto si gaje,za da ni q predstavi i za oq golqma iznenada momi4eto prili4a6e na kukla Barbie.be6erusa,sus sini o4i,mnogo hubava,no...kogatose razprikazvahme i tq zapo4na da govori za sebe si proli4a i niniq intelekt,ili po-soro lipsata na takuv.
za sujalenie sum pulna s podobni primeri.
uspqh da si otgoorqi sama na vuprosa-do men nqma mom4e,za6toto sum prekaleno vziskatelna. ne 4e nqmam kandidati,po edno vreme daje bqha mnogo,no az gi durjah na distanciq ot sebe si,za6toto te haresvaha men samo vun6nostta,a az nqmam nujda ot 4ovek,koito gleda na men samo kato na predmet.

miloto_girl_4e
09-09-2006, 19:35
Еми.. така си е, с всичко като цяло се свиква, но това, че си свикнала не значи, че на теб ти е добре.. И да, това, че в днешно време не се ценят тези качества за съжаление е така ... Говорихме си тези дни с един приятел, че качества като доброта, интелект и нормално отношение не се ценят, ама никак, днешната младеж харесва бунтари, келемета, простаци, но не и стойностни хора ...
Жалко, но аз не смятам заради некви тъпаци да ставам простачка или лош човек, за да им се харесам, айде няма нужда [-X

PLAMENKO
09-09-2006, 19:38
bravo =D> milotooooooooooo neam kvo da dobawq powe4e :)

09-09-2006, 19:59
Аз напълно ти влизам в положението.Докато го четох това,имах чувството,че от части и аз съм го писала.И аз съм си задавала този въпрос и то не веднъж.Много рядко момче може да оцени тези качества,но все пак аз вярвам и имам надеждата,че скоро ще се появи някой такъв.То всъщност вече веднъж намерих такъв човек и знам,че има и други.Дано и ти срещнеш някой,който да те оцени.Искренно ти го пожелавам.

koalka
09-09-2006, 20:00
Еми няма какво да ти кажа-всичко е вярно,което казваш.Права си,че не си тръгнала с тези момчета,които харесват само външния вид,а не вътрешната красота.За съжаление те са много малко и се радвам,че съм попаднала на такава рядкост честно казано. :)

zoben_pitbul
09-09-2006, 21:07
Неприятно положение,но винаги има изход-ще намериш момче,което ще те цени като човек,а не като предмет.Момента обаче явно още не е дошъл.Не губи обаче надежда-любовта съществува и ти ще я намериш!

09-09-2006, 22:08
Когато видях приятелката ми за първи път честно казано ми се видя безлична,обикновенна даже и грозна.Но я виждах всеки ден и ми направи впечетление че и допадъм,и реших еи тъи на маитап да тръгна с нея,защото много обичах бившата си приятелка все пак бях с нея 3 год и половина но се скарахме.Ако ви кажа че е точно това безлично момиче ми промени живота отвсякъде,стана всичко за мен,и до сега вече 6 месеца сме нон-стоп заедно,всеки път само леко да я погаля и някаква тръпка която не съм изпитвал с никоя друга ме връхлита.Затова, че никога човек незнае от къде ще му доиде,и аз преди ходих с такива като гаджето на приятеля ти,и наистина гледъх външния вид но вече като видя някои като тези не ми прави изобщо впечетление даже поняга са ми смешни.Е това от мен,доста писъх ама нищо:)

jadna_za_lubov
09-09-2006, 23:45
I az sym taka..........

Axxxel
09-10-2006, 00:01
Еми.. така си е, с всичко като цяло се свиква, но това, че си свикнала не значи, че на теб ти е добре.. И да, това, че в днешно време не се ценят тези качества за съжаление е така ... Говорихме си тези дни с един приятел, че качества като доброта, интелект и нормално отношение не се ценят, ама никак, днешната младеж харесва бунтари, келемета, простаци, но не и стойностни хора ...
Жалко, но аз не смятам заради некви тъпаци да ставам простачка или лош човек, за да им се харесам, айде няма нужда [-X
Итс гууууууд :lol: .За всеки има половинка в живота...и ще я намериш...дори да ти трябват лопата и очила за нощно виждане за да го направиш.Аз няма да си променям поведението само, защото се харесват главно нещастници и хора мислещи повърхностно на нещата...ще си остана такъв какъвто съм си сега...

Mikohito
09-10-2006, 01:41
В днешно време наистина се обръща голямо дори бих казал и прекалено внимание на външния вид и хората не ги интересува какъв е човека а само външния вид.Когато четох темата разбрах че има доста общо с мен.И аз в момента съм сам и то от доста време вече може да се каже че свикнах въпреки че понякога човек има нужда да има някой до себе си.Не смятам да си променям характера само за да ме хареса някое момиче защото просто това няма да бъда аз.Смятам че моите критерии за момиче не са много високи просто да има готин характер,чувство за хумор и добър външен вид не искам да изглежда като "Барби" както се изрази ти.Просто едно обикновенно момиче.Но май всички такива са вече заети.Винаги когато си харесам някое момиче излиза че то си има приятел. :roll:

Neli_LP
09-10-2006, 02:08
e tva vinagi mi e bilo nqkaksi sme6ni4ko...imam predvid...momi4encata kato kukli4ki...sus rozovi4kite rde6ki i 4anti4ki...fibi4ki...drankulki...predi nqkolko sedmici vidqh edna ama tolkova rozova...tolkova...napravena...grimirana...kazah si koq li 6te se oble4e kato izbuhnala fabrika za rozovi drehi i sus toooooolkova drankulki 4e se edno zlatarski magazin ima6 pred sebe si :shock: e i takiva gi ima i za jalost na mnogo mom4eta im haresvat podobni nakonteni 4algadjiiki :!: 4esno v takiva slu4ei predpo4itam da se smqtam ot grupata na "autsaiderite"a ne na "gotinite" ... vie kak mislite :?:

lady_bird
09-10-2006, 11:32
e tva vinagi mi e bilo nqkaksi sme6ni4ko...imam predvid...momi4encata kato kukli4ki...sus rozovi4kite rde6ki i 4anti4ki...fibi4ki...drankulki...predi nqkolko sedmici vidqh edna ama tolkova rozova...tolkova...napravena...grimirana...kazah si koq li 6te se oble4e kato izbuhnala fabrika za rozovi drehi i sus toooooolkova drankulki 4e se edno zlatarski magazin ima6 pred sebe si :shock: e i takiva gi ima i za jalost na mnogo mom4eta im haresvat podobni nakonteni 4algadjiiki :!: 4esno v takiva slu4ei predpo4itam da se smqtam ot grupata na "autsaiderite"a ne na "gotinite" ... vie kak mislite :?:bqh sviknala s autsaiderskata poziciq v stariq si klas,za6toto to4no tam liderkite bqha dve momi4eta,koito napulno otgovarqt na tvoeto opisanie za vsi4kite rozovi madami. za razlika ot tqh oba4e az si izvouvah lidersko mqsto v noviq si klas,no ne s kontene,a s um,za koeto se gordeq. smeq da tvurdq,4e ne sum otli43ni4ka,daje ima nqkoi predmeti,po koito sum zle,no tezi,v koito sum dobra mi se otdavat i tam sum nai-dobrata. taka 4ovek trqbva da se dokazva i po tozi na4in kazva na rozovite kukli "da,az ne sum s nqkolko plasta grin,ne sum na tok4eta,no izpukvam ,za6toto imam ne6to v glavata si."

alkobalko
09-10-2006, 11:57
Може и да си свикнала със самотата, но не ми се вярва да ти е приятно. Вярвай ми, че не всички момечета са такива боклуци. Един ден ще откриеш подходящият за теб човек. Не се отчайвай и не си проваляй живота за хора, които не го заслужават.

sherry
09-10-2006, 12:11
Всеки човек е малко или много самотен... С времето свикваш, но пак усещаш празнината вътре в теб. Имаш нужда от някого, който да те разбира, който да ти дава малко топлинка, който да те обича.
Нормално е... Пожелавам ти да намериш Твоя човек и да бъдете щастливи заедно, толкова силно, че да забравиш това горчиво чувство, което сега изпитваш. Аз също съм се чувствала така, но за мое щастие обикнах някого...Сега ми е много по - добре... Да знаеш, че има някой, който те обича, който си мисли за теб, да знаеш, че частица от неговото сърце е с твоето :smt007 Искрено ти го пожелавам, не се отчайвай, не всички са повърхностни :-)

А относно външната красота и това, че тя често е по - важна за другите, окотлкоо вътрешната - всичко е с време... Рано или късно всички ще се сбръчкаме и сбабичосаме, но душите ни още ще са млади, живи... Това е по - важното - какво криеш вътре в себе си :smt016 Може и да не ти се вярва, но още има хора, които могат да обичат. Късмет в търсенето :D

Obitax
09-10-2006, 12:37
Еми.. така си е, с всичко като цяло се свиква, но това, че си свикнала не значи, че на теб ти е добре.. И да, това, че в днешно време не се ценят тези качества за съжаление е така ... Говорихме си тези дни с един приятел, че качества като доброта, интелект и нормално отношение не се ценят, ама никак, днешната младеж харесва бунтари, келемета, простаци, но не и стойностни хора ...
Жалко, но аз не смятам заради некви тъпаци да ставам простачка или лош човек, за да им се харесам, айде няма нужда [-X

=D> mnogo si prava :!: samo 4e pove4eto ne mislqt kato teb te se pravqt na takiva kakvito ne sa samo i samo da se haresvat na drugite.

Searching for the One
09-10-2006, 12:52
Tazi tema vse edno az sym q pisala. i az v momenta se 4uvstvam ujasno, ujasno samotna, sqka6 "zaobikolena ot more ot hora", i vse pak, syvsem sama. Moje bi za6toto nqmam nikoj, kojto da me obi4a, da razbira vsi4kite mi strannosti. I az ne sum nito grozna, nito glupava, dori smeq da tvyrdq, 4e izgeljdam dobre i sym dosta inteligentna. no prosto ne me zabelqzvat... :| 4udq se za6to...
I az kato Lady_bird i nelyLP predpo4itam da sme smqtat za autsaider, otkolkoto da se pravq na rozova kukla Barbie, toest na ne6to koeto nito odobrqvam, nito sym. no vse pak se 4udq koga naj-setne 6te sre6tna tozi, kojto 6te me oceni i prieme, kojto 6te me haresa takava kakvato sym... za6toto tolkova mi omryzna da sym sama... :smt010 :smt010

Neli_LP
09-10-2006, 19:56
VSI4KI DA SE STEGNAT!NIKAKVI TUJNI,BEZMISLENI MNENIQ KOLKO STE SAMOTNI POVE4E!VZEMETE S V RACE WE HORA!SE EDNO STE NA POGREBENIE! AKO NE6TETE DA STE SAMOTNI PORABOTETE PO VUPROSA :shock:

09-10-2006, 20:29
Е, още заглавието ме подготви за това, което ще намеря тук! Как сте хем хубави, хем интелигентни, хем нежни и с приятен характер и никой "подходящ" не ви е харесал?!?! Разправяйте ги тия на някой друг...

Едно красиво момиче НИКОГА не е аутсайдер в класа си, така че приказките за красотата и за това как много са ви се лепели, ама вие ги режете, ги разправяйте на някой друг. Трябва да е тъпичък също, та да ви повярва. Или наивник, който още не знае нищичко за отношенията мъж-жена.

Интелигентни били... ама не достатъчно, че да си кирилизират проклетия Windows за 2 минути та да не се мъчим като вещици на клада да ви четем недоклатените постове.

Айде другия път по-леко на завоите.

Използвам момента за да поздравя всички ревли и ревлъовци с Disturbed-Fear.

Neli_LP
09-10-2006, 20:54
Е, още заглавието ме подготви за това, което ще намеря тук! Как сте хем хубави, хем интелигентни, хем нежни и с приятен характер и никой "подходящ" не ви е харесал?!?! Разправяйте ги тия на някой друг...

Едно красиво момиче НИКОГА не е аутсайдер в класа си, така че приказките за красотата и за това как много са ви се лепели, ама вие ги режете, ги разправяйте на някой друг. Трябва да е тъпичък също, та да ви повярва. Или наивник, който още не знае нищичко за отношенията мъж-жена.

Интелигентни били... ама не достатъчно, че да си кирилизират проклетия Windows за 2 минути та да не се мъчим като вещици на клада да ви четем недоклатените постове.

Айде другия път по-леко на завоите.

Използвам момента за да поздравя всички ревли и ревлъовци с Disturbed-Fear.

mi...da te pomolq samo da spre6 da ni natqkva6 za "6ibanite" kompiutri za6toto nqkoi ot nas (imam predvid men estestveno) sa v 6ibanata Kanada sus 6iban kanadski komp koito ne znae 6to e bulgarska re4!
sorry ama naistina mi e tupo da ti 4eta uprecite v sqka edna tema!

09-10-2006, 21:05
Ще ме разплачеш от смях, момиче...

Нека да ти кажа нещо (от обща култура, да не се излагаш другаде) - няма никакво значение къде си. На операционната система не й пука дали си в България, Канада или Северно Тумбукту, ясно? Всичко е въпрос на елементарни настройки! Това, че теб те мързи да провериш как стават нещата, е друг въпрос.

Единственият проблем е клавиатурата, но за такива случаи хората са измислили фонетика, която се инсталира преди да си мигнала.

Освен това не насочих критиката конкретно към теб, а към всички, които ни изтезават с маймуница. Или сега ще се окаже, че всички сте в чужбина, а?

JiMiTo
09-11-2006, 19:54
ша са оправим, ако не се оправим нас ша ни оправат...такова е дережето...за съжаление :(

tX
09-12-2006, 09:34
sus samotata se svikva i az sum tipi4niqt primer za tova,no vse pak ponqkoga vseki 4ovek ima nujda ot blizost s nqkoga,na kogoto durji.za6to sum sama?dnes cql den si zadavah tozi vupros,no otgovor nqma6e. ne sum nito grozna,nito glupava,smqtam,4e sum i dobur 4ovek d nejno surce i sum gotova da pravq mnogo kompromisi,no vse pove4e mi pravi vpe4atlenie,4e v dne6no vreme tezi ka4estva sa dosta zanemareni i ne tolkova vajni,kolkoto sa spored men. za smetka na tova puk na piedestal slojena krasotara,koqto su6to e ot zna4enie,no ne biva da ima 4ak takova vliqnie.to4no na tazi krasota i se obru6ta pove4e vnimanie otkolkoto na vsi4ki drugi polujitelni 4ove6ki 4erti.
ottam doidoha i dne6nite mi razmisli. imam nai-dobur priqtel i nai-dobra priqtelka. trimata sme nerazdelni,no naposleduk i trimata mnogo rabotehme i se vijdahme samo prez uikenda,za da si polafim p teenagarski i da otidem na kino.dnes oba4e priqtelqt mi ne doide sam. toi doide zaedn s novoto si gaje,za da ni q predstavi i za oq golqma iznenada momi4eto prili4a6e na kukla Barbie.be6erusa,sus sini o4i,mnogo hubava,no...kogatose razprikazvahme i tq zapo4na da govori za sebe si proli4a i niniq intelekt,ili po-soro lipsata na takuv.
za sujalenie sum pulna s podobni primeri.
uspqh da si otgoorqi sama na vuprosa-do men nqma mom4e,za6toto sum prekaleno vziskatelna. ne 4e nqmam kandidati,po edno vreme daje bqha mnogo,no az gi durjah na distanciq ot sebe si,za6toto te haresvaha men samo vun6nostta,a az nqmam nujda ot 4ovek,koito gleda na men samo kato na predmet.
Що бе ? Да си сам е супер яко !
Ако си сам вкъщи, може да си ходиш гол !!
Ако си сам в живота - всички са потенциални кандидати да са с тебе.
Плюс това, никой не ти трови нервите, никой не ти пие от бирата и никои не ти яде от паничката.
Шегите ти винаги са остроумни, щото и сам си се смееш на тях.

Кефи ме да съм сам. Асоциалния живот като цяло ми допада. :lol: