PDA

View Full Version : Странен, гаден проблем



blackliquid
09-09-2006, 20:27
Здравейте, искам да ми кажете нормално ли е това, което се случва и как трябва да постъпя. Значи, имах си приятелка от близо година и половина, с която сме били буквално неразделни,много рядко сме се карали и винаги на момента сме се сдобрявали и разбирали. Обичахме се като мъж и жена направо, нищо че аз нямам 20г, а тя 17 :) . През последната седмица съм в друг град за да уча за поправителен изпит и уж всичко ОК, но вчера изведнъж ми казва, че иска да се разделим, да не се виждаме повече, защото си била харесала друго момче. То не знаело, ама тя се надява да стане работата. Мога да ви кажа, че такова нещо не съм и подозирал, че може някога да ми се случи, защото тя беше най-вярното и добро същество на този свят и ми е повтаряла, че никога няма да ме изостави и винаги иска да е с мен. Аз също исках да съм с нея, обаче ето какво стана. Била объркана сега, не знам си кво, но по гласа и виждам, че тя ми говори със съвсем неестествен за нея тон, какъвто никога не бях чувал. Аз я обичам много, а тя сигурно е под влияние на моментната нова тръпка и за това така ми говори. Предложи ми ако не и върже онова момче да се върне при мен, ама това за мен хем е унизително от една страна, хем съм готов да го направя. Как смятате, че трябва да постъпя, какво да правя, какво да и кажа, с нищо не мога да я трогна, държи се така сякаш нищо не и липсва от нашата връзка и направо се побърквам. Ще помоля всички лапенца и идиотчета с техните просташки изцепки и реплики да си ги спестят, защото това са сериозни неща и на никого не би било приятно да чете простотии. Благодаря за вниманието.

Bonbonenata
09-09-2006, 20:34
На първо място трябва да се радваш, че е споделила с теб и е била откроевена, а не те е лъгала и не е изневерявала. Евала й на момичето :!:

После. Като гледам май всичко е свършило. Наистина би било унизително, ако тя се върне. След като нищо не я трогва, след като нещата са станали такива и има друг - може би просто не си струва вече и всичко е свършило. Но по-добре сега й дай време да обмисли всичко и ако след това пак не излезе нищо - значи приказката е свършила.

09-09-2006, 20:34
Приятел, забрави я и давай напред. Това да ти предлага да се върне при теб като резервен вариант... това момиче не знае ли че така ще те нарани и обиди. Ако приемеш -- нямаш достойнство. Може да боли, но по-добре отколкото при всяко нейно увлечение ти да се самосъжеляваш.

BUBU_to4ka_TO
09-09-2006, 20:38
bila sym v sy6tata situaciq v rolqta na priqtelkatata ti....i bih ti kazala 4e trqbva da deistva hem delikatno hem tvyrdo t.e. da pokaje6 syvsem qsno 4e nqma da tolelira6 takova povedenie no q obi4a6 i tozi pyt bi napravil kompromis no tova 6te e pyrviq i posledniq pyt kogato 6te napravi6 takyv kompromis; sled tova provedi edin razgovor s neq za6to taka izvednyj iska drug sled kato do v4era ti se e kylnqla v liubov....i o6te edin syvet vzimai si izpitite kolkoto se moje po byrzo i se vry6tai pri neq
uspeh :wink:
P.S. pri men proraboti i ve4e 3 godini sme 6tastlivi zaedno

koalka
09-09-2006, 20:42
Ти я обичаш,което е не много добре при положение,че тя най-вероятно няма същите чувства.Добре е че все пак не те е лъгала,а ти е казала истината,а и не ти е изневерила,както казаха.Явно чувствата и не са били достатъчно силни,за да издържи на някакво увлечение.Според мен трябва да поговориш с нея.Ако имате въможност по-добре на живо.Кажи и после да не те моли да се върне при теб.

Obitax
09-09-2006, 20:48
Ostaviq da si tarsi 6tastieto drugade . Qvno ne te e obi4ala istinski .

Good Luck

blackliquid
09-09-2006, 20:50
Там е основното, което ми е странно, че през цялото време на нашата връзка е изглеждало (и по всяка вероятност е било така), че тя ме обича повече, а сега за точно 2 дена се промени коренно. Направо вчера не можах да асимилирам цял ден какво точно стана към обяд. А изпита днес си го взех, утре се прибирам и ще говорим. Благодаря ви за хубавите мнения и съвети, оценявам наистина вниманието ви, благодаря пак. Лека вечер.

zoben_pitbul
09-09-2006, 21:14
Едва ли има шанс за връзката ви,а и начина,по който тя ти е казала-Ако не стане с другото момче ще се върне при теб...Разбирам да скъса с теб,да се пробва с другото момче и да разбере,че е направила грешка-при това положение може би има право да се върне при теб,но така...

09-09-2006, 21:50
spored men ne te obi4a,sorry no mai po dobre q zabravi makar da ti e trudno,az sum momi4e i mnenieto mi e 4e tq otdavna e imala namerenie da se razdelite no prosto sega si e namerila predlog za tova,i ti e kazala 4e ako ne se polu4i sys tova mom4e moje da se vyrne pri teb-mnogo silno se sumnqvam prosto ti go e kazala za da ne se ot4aesh oshte pove4e 4e vsi4ko e svurshilo mejdu vas,no ne e tozi na4ina zashtoto taka edinstveno ti stradash ](*,)

^DaRk_LaDy^
09-09-2006, 21:51
Според мен това момиче не заслужава момче като теб - ти я обичаш и си готов на всичко за нея , дори на такова унизение да й простиш , а тя не може да го оцени и те оставя заради първото привлекателно момче , което и минава път. МНОГО МЕ ДРАЗНЯТ ТАКИВА ЛИГЛИ! Извинявам се за израза. Ако на мен така ми каже някой , колкото и да го обичам не бих простила. Тя ти е казала едва ли не , че си резервата. Този тип на поведение е точно като на 12 годишно лапе - ако не стане с единия , дай с другия , ама не е така. Не мога да повярвам , че човек на 17 години (не са малко годините й) може да извърши такава глупост и да изрече толкова ужасни думи. Решението си е твое , не си натрапвам мнението , просто го изразявам :smt016

sherry
09-09-2006, 22:32
Недейте да плюете момичето, то не е виновно, че изпитва някакви чувства, даже е постъпила добре, че е казала на приятеля си, а не го е лъгала зад гърба...

Какво да ти кажа, човек, случват се такива неща, може наистина да е спряла да те обича, но може това да е нещо моментно и да осъзнае, че иска да е с теб, а не с него, че е сбъркала. Дай й свободата, която иска, нека да следва сърцето си. Ако разбере, че е сбъркала, че не го иска наистина, може и да се получват отново нещата между вас...Съдба...

piska_
09-09-2006, 23:14
Първо никога не казвай никога, второ сигурно е друга причината и трето тази нова тръпка не трае вечно :smt016

jadna_za_lubov
09-09-2006, 23:42
Приятел, забрави я и давай напред. Това да ти предлага да се върне при теб като резервен вариант... това момиче не знае ли че така ще те нарани и обиди. Ако приемеш -- нямаш достойнство. Може да боли, но по-добре отколкото при всяко нейно увлечение ти да се самосъжеляваш.
napylno sam saglasna....Qko te e pricakala naistina moje bi ne si poznaval tazi cherta ot neiniq harakter...

Axxxel
09-10-2006, 00:28
Хмм...а ако не е причината в новото момче???Както и да е...да се съгласим, че е така.Момчето и отказва и тя се връща при теб...ти си с наранено достойнство...нищо няма да е както преди...А представи си след месец пак си хареса някой...и ей така постоянно да си харесва някой и после пак при тебе...кво е тва???Тъпанарщина...Колкото и да ме боли...а то сигурно боли много...колкото и да я обичам, няма да се примиря с това.Рядко хората намират пак това, което са загубили...

Mikohito
09-10-2006, 01:18
Незнам какво точно да те посъветвам защото аз мога само да ти кажа как бих постъпил аз ако бях в твоята ситуация а не как точно би трябвало да постъпиш ти.Пък и не искам да ти казвам какво да правиш.Като за начало ще ти кажа че й правя евалата на твоята приятелка защото все пак ти е казала че нещата вече не са такива каквито са били и не ти е изневерила а ти е казала че иска да се разделите временно за да разбере какво ще стане с другото момче.И евентоално след това ако все още искаш да се съберете отново.За мен това значи много защото изневярата е едно от нещата които никога не бих простил.Ако наистина все още обичаш момичето аз на твое място бих я оставил намира за известно време да се осъзнае и да види дали иска да бъде с него или с теб.Ако нещата между нея и момчето се развият прав и път но ако нищо не излезе ако я обичаш може да й дадеш още един шанс и да бъдете щастливи заедно.Обмисли добре нещата и реши какво искаш и как да постъпиш.

Neli_LP
09-10-2006, 02:22
ami...4esno kazano ot jenska gledna to4ka...vij az li4no kato si haresam nqkoi...awe iska vreme...obmislqne...izqsnqvane na 4ustvata...
tq te e obi4ala...posle za 2 dena te e otrqzala (ne6to ne e nared ne misli6 li) -->tova mom4e si go e haresala ot po-odavna i ti si zaminal-->po lesen na4in da skusa s teb...vij...na momi4etat im trqbva pove4e vreme...ne stava ot pruv pogled

------>>>zabravi q :!:

ssiimmoonna
09-10-2006, 09:19
da prav si tova koeto ti e predlojila bi bilo mn unizitelno.moje bi ne trqbva da priema6 no puk i da ne otkazva6 a da 4aka6 i kogato e sama i se nujfae ot teb da q podkrepi6-za momi4etata tova ozna4ava ,mnogo osobeno ako e ot 4ovek na koito imat doverie.ne q ispuskai ot o4i i gledai kakvo pravi kogato ima nujda ot teb ti 6te razbere6


USPEH

Cruel_girl
09-10-2006, 09:32
Mn poznato mi zvu4i tvoqta istoriq.Az prejivqh ne6to podobno.Bqh v polojenie kato tvoqta priqtelka.Hodeh s edno mom4e i bqh mn 6tastliva s nego.Mn go obi4ah.No hodehme tolkova dalgo vreme(pone za men),4e mi umrazna.Ve4e znaeh vsi4ko za nego,dori moje6 da kaja kakva 6te e reakciqta mu v daden moment.Liubovta se prevarna v navik!A tova me pobarkva6e!Sled mn razmisli,skasah s mom4eto.Ne zaradi drug,a zaradi men samata.
Sled vreme liubovta si otiva.Ni6to ne e ve4no.Prodalji napred i v nikakav slu4ai ne se unijavai zaradi neq.Vsi4ko e svar6ilo!

Neli_LP
09-10-2006, 21:18
zabravi q!

09-10-2006, 21:30
Абе момче, не си ли разбрал, че всички момичета са кучки? Да, без НИКАКВО изключение. Ако някоя още е с теб, значи просто животът не й предоставя по-добра възможност. Факт. Който странно как не си осъзнал през 20-те си години.

Разкарай тъпото парче и се наслаждавайт на останалите женски индивиди покрай теб. Овца некаква, няма незаменими хора...

А, щях да забравя - винаги им бий шута, преди те да го бият на теб. Ще се чувстваш по-добре, гарантирам...

He3HauKa
09-10-2006, 21:43
Lichno az q razbiram zashtoto rano ili kasno trypkata se gubi,osobeno ako ste bili postoqnno zaedno.Normalno e da iska neshto novo,razlichno i v momenta v koito tq e ostanala sama e hlatnala po nqkoi,koito shte i dade tazi novost koqto tyrsi .....Ako naistina te obicha i iska da e steb,shte useti lipsata na doveren ,blizak chovek,na priqtelq i lubimiq koito e namirala v tvoe lice ... Ako ne -qvno e doshlo vremeto da se razdelite zashtoto nqma nishto ve4no

KiLLeR_InSTiNkT
09-11-2006, 10:47
Извинявай, но мисля, че за вас вече няма надежда. Най-добре продължавай напред. Знам, че ще е трудно да го направиш, но трябва колкото и да не ти се иска.

IKisseDAGirL
09-11-2006, 13:19
прав си, че ще е унизително, не го прави :wink:
дори да се съберете отново, нищо няма да е както преди и тази промяна няма да ти хареса - ще си безсилен да върнеш старите ви взаимоотношения и само ще удължаваш агонията си до безкрайност :?

обичали сте се, били сте заедно, прекарали сте си времето пълноценно - а сега загърби всичко и продължавай напред, нека това да ти остане просто като хубав спомен :-)

macka123
09-11-2006, 17:37
хубаво е че е била изкрена с теб но според мен е прекалено унизително да се върнеш при нея ако с него не станат нещата

това е мойто мнение

blackliquid
09-13-2006, 12:41
Здравейте отново :) . Почувствах се длъжен поне да ви напиша какъв бе изходът от цялата работа след като се прибрах и говорихме няколко пъти. Ясно стана, че причината не е момчето, а аз според нея, а според мен - желанието и да бъде свободна. В предната си връзка ситуацията беше същата, оправданието накрая малко по-различно, ама не това е важното. Даже пак изкараха около година и половина!!! Явно по толкова може да изтърпява все още бремето на една връзка. Вярно е, че и аз бях направил много глупости, но мисля, че изтъквайки ги като причина, просто отби номера. Излъга ме няколко пъти за няколко неща, с което много ме обиди и ми падна в очите, но няма и смисъл да и се сърдя. Най-хубавото от цялата работа е, че се разбрахме да си останем приятели в името на добрите отношения м/у хората и факта, че има вероятност честичко да се засичаме по улиците :) . Тежко ми беше да се разделя с нея, но мисля, че почти напълно го преживях. Взех си поука, предполагам тя също... и така. Благодаря ви за съветите, помогнахте ми наистина много =D> . Лек ден на всички и никога да не ви се случват такива неща като на мен :P

blackliquid
09-13-2006, 12:42
Здравейте отново :) . Почувствах се длъжен поне да ви напиша какъв бе изходът от цялата работа след като се прибрах и говорихме няколко пъти. Ясно стана, че причината не е момчето, а аз според нея, а според мен - желанието и да бъде свободна. В предната си връзка ситуацията беше същата, оправданието накрая малко по-различно, ама не това е важното. Даже пак изкараха около година и половина!!! Явно по толкова може да изтърпява все още бремето на една връзка. Вярно е, че и аз бях направил много глупости, но мисля, че изтъквайки ги като причина, просто отби номера. Излъга ме няколко пъти за няколко неща, с което много ме обиди и ми падна в очите, но няма и смисъл да и се сърдя. Най-хубавото от цялата работа е, че се разбрахме да си останем приятели в името на добрите отношения м/у хората и факта, че има вероятност честичко да се засичаме по улиците :) . Тежко ми беше да се разделя с нея, но мисля, че почти напълно го преживях. Взех си поука, предполагам тя също... и така. Благодаря ви за съветите, помогнахте ми наистина много =D> . Лек ден на всички и никога да не ви се случват такива неща като на мен :P

blackliquid
09-13-2006, 12:47
Лошото за мен остава, че скоро няма да спра да я обичам... :(

09-13-2006, 12:57
Здравейте, искам да ми кажете нормално ли е това, което се случва и как трябва да постъпя. Значи, имах си приятелка от близо година и половина, с която сме били буквално неразделни,много рядко сме се карали и винаги на момента сме се сдобрявали и разбирали. Обичахме се като мъж и жена направо, нищо че аз нямам 20г, а тя 17 :) . През последната седмица съм в друг град за да уча за поправителен изпит и уж всичко ОК, но вчера изведнъж ми казва, че иска да се разделим, да не се виждаме повече, защото си била харесала друго момче. То не знаело, ама тя се надява да стане работата. Мога да ви кажа, че такова нещо не съм и подозирал, че може някога да ми се случи, защото тя беше най-вярното и добро същество на този свят и ми е повтаряла, че никога няма да ме изостави и винаги иска да е с мен. Аз също исках да съм с нея, обаче ето какво стана. Била объркана сега, не знам си кво, но по гласа и виждам, че тя ми говори със съвсем неестествен за нея тон, какъвто никога не бях чувал. Аз я обичам много, а тя сигурно е под влияние на моментната нова тръпка и за това така ми говори. Предложи ми ако не и върже онова момче да се върне при мен, ама това за мен хем е унизително от една страна, хем съм готов да го направя. Как смятате, че трябва да постъпя, какво да правя, какво да и кажа, с нищо не мога да я трогна, държи се така сякаш нищо не и липсва от нашата връзка и направо се побърквам. Ще помоля всички лапенца и идиотчета с техните просташки изцепки и реплики да си ги спестят, защото това са сериозни неща и на никого не би било приятно да чете простотии. Благодаря за вниманието.

bratle sorka ama spored mene ti ve4e si go izgubil tova momi4e,tozi ton deto ti e stranen spored mene sa prerazkazani repliki na nqkoiq neina priqtelka koqto q okorajava kak da postapi za6toto na tvoita sa6to i e mnogo trudno sled godina i plovina vrazka sas teb .i neznam 4ovek no li4no az ne bih priel ako me zaebe da se varne pri mene ako ne stane sas onq za6toto kakto ti kazah ti ve4e siq zagubil 6tom ti kazva tkiva raboti nqma kakvo pove4e da se 4udi6 neq ne i puka za tebe kakto nqkoga 4ovek moje da si mn vluben no ti ima6 dostoinstvo !nikoi nqma pravo da onijava taka i to nai malko 4ovek koito bi trqbvalo da te obi4a .pomisli si . ostavqi q ne misli za neq mainata i 6te ti mine

aide bratle uspeh

коте
09-13-2006, 12:57
Според мен не бива да се унижаваш.Малко или много тя те е наранила,като е избрала "някои"които дори не подозира за чувствата и ако въобще има такива.Така че по-добре я остави.Излишно е да страдаш и да се молиш на човек които не изпитва нищо към теб.А това личи след като те е зарязала и е решила че можеш да и служиш за"резерва"

tX
09-13-2006, 13:30
Здравейте, искам да ми кажете нормално ли е това, което се случва и как трябва да постъпя.
Добро начало. Да видим какво следва...

Значи, имах си приятелка от близо година и половина, с която сме били буквално неразделни,много рядко сме се карали и винаги на момента сме се сдобрявали и разбирали. Обичахме се като мъж и жена направо, нищо че аз нямам 20г, а тя 17 :) .
Надушвам сапунка и не е тази на пода в мъжката баня...

През последната седмица съм в друг град за да уча за поправителен изпит и уж всичко ОК, но вчера изведнъж ми казва, че иска да се разделим, да не се виждаме повече, защото си била харесала друго момче.
Оп, полъх на детски манталитет 'Другия ма кефи пойче.' ...

То не знаело, ама тя се надява да стане работата.
УРАГАН от детски манталитет... /и вече не е смешно/

Мога да ви кажа, че такова нещо не съм и подозирал, че може някога да ми се случи, защото тя беше най-вярното и добро същество на този свят и ми е повтаряла, че никога няма да ме изостави и винаги иска да е с мен. Аз също исках да съм с нея, обаче ето какво стана. Била объркана сега, не знам си кво, но по гласа и виждам, че тя ми говори със съвсем неестествен за нея тон, какъвто никога не бях чувал. Аз я обичам много, а тя сигурно е под влияние на моментната нова тръпка и за това така ми говори.
WELCOME TO THE LIFE !

Предложи ми ако не и върже онова момче да се върне при мен, ама това за мен хем е унизително от една страна, хем съм готов да го направя. Как смятате, че трябва да постъпя, какво да правя, какво да и кажа, с нищо не мога да я трогна, държи се така сякаш нищо не и липсва от нашата връзка и направо се побърквам.
АХХААХАХ, 'когато няма риба и рака е риба' ... бааааси, ако това ми го кажат на мен :
1. Ще се сцепя от задника до кръста да се смея. :lol:
2. Ще си обера крушите /и бахура/ (http://vbox7.com/play:0842bdbe) и ябълките /и бахура/ (http://vbox7.com/play:0842bdbe) и няма да ми види очетата /и бахура/ (http://vbox7.com/play:0842bdbe) в остатъка от жалкия и животец.
3. Ще разправям цялата история като виц на пиянските си сбирки.

Ще помоля всички лапенца
Не се приема -- удъртях и аз...

и идиотчета с техните просташки изцепки и реплики
Приема се -- няма да се промени во-веки. :D

да си ги спестят, защото това са сериозни неща и на никого не би било приятно да чете простотии.
Сериозни за теб -- боза за мен.
Предпочитам да чета забавни простотий отколкото нечий любовни терзания.

Благодаря за вниманието.
No, i thank YOU for the entertainment ! :lol: