PDA

View Full Version : hepl ot sofianci



black_heart
09-09-2006, 22:39
Molq vi,obqsnete m i kade moga da si namerq na6ifki(za qke,danki...)-ne6to ot sorta na "dainese","shell","honda"...ne6to za koli i motori i nqkakvi takiva.
Samo ne me pra6taite v Drujba i Mladost,a po centara,za6toto nqma 6ans da se spravq :oops:
mersi predvaritelno

RedChil
09-09-2006, 22:51
Епа да бе,отиваш на Илиенци и си търсиш нещо турско.Ако не пише "Дизел" или "Д&Г",значи ше пише "Хонда" или "Шел". :wink:

WILD__BOY
09-09-2006, 23:12
Кво против дружба имаш бе. Са нема да ти кажа от къде да си купиш на Дайнезе нашифки! Щото си отворен ..

black_heart
09-10-2006, 00:05
ee stiga we hora,vie napravo me razbihte.Nqma protiv drujba,am prosto ne sam ot sf i nqma da se spravq po kvartalite...Ina4e ni6to li4no :oops:
ne 6ta nit d&g,nit ilienskite prostotii prosto mi trqbvat ba6 motoristkite na6ivki,za edna iznenadka... lele 6a ma izedete s parcalite,a az prosto popitah.... :cry:

WILD__BOY
09-10-2006, 00:13
ee stiga we hora,vie napravo me razbihte.Nqma protiv drujba,am prosto ne sam ot sf i nqma da se spravq po kvartalite...Ina4e ni6to li4no :oops:
ne 6ta nit d&g,nit ilienskite prostotii prosto mi trqbvat ba6 motoristkite na6ivki,za edna iznenadka... lele 6a ma izedete s parcalite,a az prosto popitah.... :cry:
Са отиваш на НДК и търсиш момчетата с ърбън колелата ( скот, драг и тн) и ги питаш за break point или sabotage или направо от къде може да си намериш на дайнезе. Иначе брейк пойнт е между стадиона В.Левски и спортната палата, а саботаж е на патриарха след витошка в посока руски паметник. (от дясно)

black_heart
09-10-2006, 14:08
mersi :)