PDA

View Full Version : MOLQ,POGLEDNETE!



edin_ot_mnogoto
09-09-2006, 23:23
zdrvaite otnovo.znam 4e moje bi mqstoto na tazi tema ne e tuk,no s vseki izminal den se draznq vse pove4e i pove4e ot nqkoi repliki .na taka prosti i obqsnimi vuprosi , mn ot nas kazvat, "OTIDI NA LEKAR".tova izkliu4itelno me drazni !!!kato ne mojete da pomognete ne davaite takiva suveti .ako e ne6to vajno da,no za tezi prosti vaprosi...ot edna obiknovena pupka stana sifilisti4no ili rakovo obrazovanie!!kak 6te vuzdeistavte na psihikata na 4ovek po tozi na4in ??a?purvo 6te pomolq MODERATORITE da ne zatvarqt tazi tema,za6toto spored men e vajna.Ta misulta mi be6e koito odobrqva kazanoto ot men,prosto da napi6e "DA" ili "NE".Pak 6te pomolq moderatorite.......BLAGODARQ!I MOLQ VI NE ME RAZBIRAITE POGRE6NO!

BAD_GIRL{P}
09-10-2006, 00:01
Да

TheArchEnemy
09-10-2006, 00:14
da. :wink:

Anabella
09-10-2006, 00:37
Да!

xYxx
09-10-2006, 00:56
kato ne mojete da pomognete ne davaite takiva suveti .ako e ne6to vajno da,no za tezi prosti vaprosi...ot edna obiknovena pupka stana sifilisti4no ili rakovo obrazovanie!!kak 6te vuzdeistavte na psihikata na 4ovek po tozi na4in ??[/quote]

|TUk ne mislia che si prav.......sPored men vseki trqbva da kazva ppo temata kfoto misli i kakvoto znae...vs epak kolkoto povech emnenie tolkzo po dobre govorim za razumni mneniq....zashtoto tova moje da e vqrno...no to shre se razbere vqrno li e sled kato se vidi kolko ednakvi mnenie ima i t.n....za tova sproed men vseki trqbva da kazva kakvoto znae za temata,no ne i podigrafki i ....pro4ie..

SinisterDoll
09-10-2006, 01:28
Да

09-10-2006, 01:39
Mnogo sum vi blagodaren za podkrepata,i se radvam 4e spodelqte vijdaneto mi.i po povod kazanoto,4e kolkoto pove4e mneniq tolkova po dobur rezultat,smqtam 4e e taka.......no ne vinagi mnogoto mneniq sa verni!blagodarq vi otnovo :)produljavaite v s6tuiq duh!I neka pi6at i tezi koito ne sa suglasni vseki si ima mnenie!:)

MiRaCuLiXbb
09-10-2006, 09:06
Не
По-добре да посъветваш някого да посети специалист и да обърне внимание на проблема, какъвто и да е той, веднага, отколкото да го успокояваш. Естествено като прочетеш такъв съвет в сайт няма да хукнеш веднага, ще трябва да говориш с родителите си и те ще преценят дали си за там. Но е глупаво да викаш на всички спокойно, нема страшно. Ами ако има, болести бол, а България не се слави с изключително високи здравни стандарти. С други думи предпочитам да пратя някого на лекар за нищо, отколкото да правя online диагноза.

koalka
09-10-2006, 13:07
Не!Повечето хора от тук не са специалисти и не могат да ти помогнат,ако имаш наистина здравен проблем.

sladoled
09-10-2006, 14:20
Не може така да се плашат хората!Ако се касае за сериозни неща няма как един средно интелигентен човек да ги пропусне.Но когато още не си наясно дори със собствената анатомия и питаш, по-редно е да се обяснина човека, а не да се наплашва. [-X
Лекарската професия е високо квалифицирана и отговорна.Затова нека не досаждаме на лекарите за съвсем нормални неща, като пъпка, случайна болка в корема или петънце по кожата.На тях без друго им писва от болнави и глезливи бабички.

ProstoAz
09-10-2006, 15:20
И да одобряват, и да не одобряват всички си правят, каквото си поискат!
Още нещо - по-добре да те пратят на лекар, от колкото по собствено усмотрение да ти поставят диагнози и да ти препоръчват медикаменти без да имат и грам представа за какво точно става въпрос. Впрочем и да нарушават 14 точка от правилника! (А ти си нарушил 7ма.) Както и да е...темата ще бъде заключена, поради липсата на смисъл в нея!
Благодаря!