PDA

View Full Version : помогнете ми,даите ми съвет моля ве!!!



обуркана
09-09-2006, 23:18
Днеска правих секс с приятеля ми,дотук добре а сега и проблема:започнахме да го правим но изведнъж видях наи-добрата ми приятелка когато погледнъх към него,правих секс с приятеля ми но вместо да виждам него аз виждах това моми4е,незнам как да си го обесня през цялото време виждах неиното лице,представих си даже че тя ме целува и докосва,и изведнъж толкова много се възбудих като започнах от леко охкане до наистина много силно и получих вагинален оргазъм за около 15 мин само.Това е наи-хубавия секс които съм правила а немога да си обесня че докато спах с приятеля ми си представях че съм с друг човек при това и момиче.Незнам много съм объркана ако някои е попадъл в такава ситуация да сподели как е постъпил след това?и втория ми въпрос е да зарежа ли приятеля ми макар 4е сме от близо 2 год заедно но изведнъж чувствата ми просто истинаха #-o

voaiora
09-09-2006, 23:21
:lol: :lol: :lol: :lol:
I vse pak v slu4ai,4e ne se ebava6 - qvno i ti si re6ila da trygne6 po stypkite na kandidat-lesbiikite!Uspeh!

BorderManager
09-09-2006, 23:22
Следващият стадий от психичното ти заболяване-разстройство е да си представяш интимен контакт с бабата на най-добрата си приятелка (независимо дали е жива или не), о!буркана! 8-[

Dr. Ivanov
09-09-2006, 23:24
Проблема ти се корени в най-ранна детска възраст, когато родителите ти са ти отказали да ти купят пони и са убили всичко детско в теб.

Родителите ти са лоши хора!

^DaRk_LaDy^
09-09-2006, 23:25
ей момиче ти нормална ли си бе ??? какви са тея тъпи теми ... ??? А , и на колко си годинки ??? Ако просто искаш да четеш мръсотии , тук не е мястото за това :evil: :!:


Моля да бъда извинена за грубото държание , ама ... ядосах се , аман от неориентирани дечица ...

BorderManager
09-09-2006, 23:27
ей момиче ти нормална ли си бе ??? какви са тея тъпи теми ... ??? А , и на колко си годинки ??? :evil: :!:


Моля да бъда извинена за грубото държание , ама ... ядосах се , аман от неориентирани дечица ... Моля за лекарска намеса, да се успокои истеризиралата мома. :smt017

^DaRk_LaDy^
09-09-2006, 23:28
ами .. незнам аз дали имам нужда от лекарска намеса , но авторката на темата , май има ...

BorderManager
09-09-2006, 23:30
ами .. незнам аз дали имам нужда от лекарска намеса , но авторката на темата , май има ... Мдаааа... :-k
И от задължителна матура по Български език и Литература имаш нужда... :roll:

voaiora
09-09-2006, 23:31
Моля да бъда извинена за грубото държание , ама ... ядосах се , аман от неориентирани дечица ...
Spored men tezi temi se puskat ot mladeji styr4ipi6kovci na koito kato im stane 4urkata i podska4at do tavana ot kef....tezi individi sa osobenno opasni...prikrivat se kato hameleoni i trudno moje6 da opredeli6 pola i seksualnata im prinadlejnost...
Pove4eto temi koito puskat sa za da se posmeqt na svoqta velika prostotiq!

WindWaker
09-09-2006, 23:34
ами .. незнам аз дали имам нужда от лекарска намеса , но авторката на темата , май има ... Мдаааа... :-k
И от задължителна матура по Български език и Литература имаш нужда... :roll:

mda.....lo6oto e 4e nqma da gi vzemat

авторката
09-09-2006, 23:53
ей момиче ти нормална ли си бе ??? какви са тея тъпи теми ... ??? А , и на колко си годинки ??? Ако просто искаш да четеш мръсотии , тук не е мястото за това :evil: :!:


Моля да бъда извинена за грубото държание , ама ... ядосах се , аман от неориентирани дечица ...
Темата е съвсем истинска и я написах с намерението някои да ми даде съвет по проблема ми,ане в отговорите си да ми гледът правописните грешки и да ме обиждът.и за твое сведение съм пълнолетна на 18 години съм,а ти самата си много зле да обиждаш и да викаш лапета при положение ,че не ми знаеше годините.Повече явно няма да пускам теми в този саит при наличие че никои не ми отговори сериозно на въпросите които ви помолих да ми отговорите от вашата гледна точка

voaiora
09-10-2006, 00:04
макар 4е сме от близо 2 год заедно но изведнъж чувствата ми просто истинаха
Izvinqvai,kak moje nqkoi da otgovori seriozno na tova...mnogo se obi4ate,2 godini zaedno,ama izvednyj ti iz4eznali 4uvstvata i si po4nala da si predstavq6,4e go pravi6 s priqtelkata si ](*,)

09-10-2006, 00:14
незнам аз ако знаех нямаше да искам помощ от вас,да близо две год съм с това момче но напоследък наистина чувствата ми към него просто охладняха доста и за къпак на всичко и тази случка днеска и още повече осъзнах че вече не изпитвам нищо към него щом докато праихме секс аз си представях това момиче

09-10-2006, 04:21
искаш съвет :?: ок аз имам няколко: 1во, научи поне малко родния си език, защото правиш просто нелепи грешки. особено при положение, че явно не си много малка. я се виж за кви работи пишеш :P
и 2ро: най-добре предупреди и приятеля, и приятелката си да стоят по-далече от теб. за собствената им безопасност, нали разбираш. айде, то е ясно, че си обърнала резбата, но те май още не го знаят, и едва ли ще си умрат от щастие, ако ... :twisted:

koalka
09-10-2006, 08:02
Как можеш да прекъснеш 2-годишна връзка само заради едно такова неща?Ти обичаш ли приятеля си???

marina star
09-10-2006, 08:13
poprincip znam 4e za majete e normalno da si predstavqt druga jena po vreme na sex,no za jenite ne znam posavetvai se s nqkoi kompetenten po tezi vaprosi

krem4et0
09-10-2006, 08:47
доста лошо е това-в крайна сметка си е чиста изневяра.Мислиш за друг по време на секс с постояният ти партньор.Може би просто ти липсва разнообрезие в сексът.може би приятелят ти не е особено нежен,не те дарява с френски ласки,не те докосва и прегръща,а ти имаш нужда имено от това.1 е ясно имате сексуален проблем и не е лошо да го обсъдите.Все пак за 2 години може да говорите свободно за сексуалните си нужди и желания.

alkobalko
09-10-2006, 08:53
Предполагам това ти се случва за първи път и е нещо временно, предизвикано от липсата на разнообразие в секса. В момента най-важния въпрос, който трявбва да си зададеш е дали още го обичаш. Ако все още е така не трябва да го оставяш.

DoPye
09-10-2006, 08:55
:lol: :lol: :lol: :lol:
I vse pak v slu4ai,4e ne se ebava6 - qvno i ti si re6ila da trygne6 po stypkite na kandidat-lesbiikite!Uspeh!


:lol: :lol: :lol:

InitialD
09-11-2006, 01:34
Аз пък като прааа секс с гаджето си мисля за съответния модел кола с която съм я оприличил...или за гърнета и стопове..пффф бегай бе!
Nymus пропусна да кажеш в анала да те е*а! :lol:

plaj
09-11-2006, 02:05
Аз пък като прааа секс с гаджето си мисля за съответния модел кола с която съм я оприличил...или за гърнета и стопове..пффф бегай бе!
Nymus пропусна да кажеш в анала да те е*а! :lol:
:smt097 ti si golqm pederas be,kvo tolkova ubijdate momi4eto,na vseki mu se e slu4valo neshto stramno ,ama nali si kompleksar4e i samo tuka moish da pokaish "kolko si otvoren"hahaa :smt075 :smt014