PDA

View Full Version : poklon pred pametta na tova momi4e



SlaDkaTa\LoVe
09-10-2006, 00:01
http://sladi4kata.hit.bg/' :{{{

jadna_za_lubov
09-10-2006, 00:03
uffffffff..........mani mani :( dali e istina ?!sladi4kata^^ (vU5zKa1d@host.213.240.197.112.customers.net-surf.net) was last on IRC 07:16:32 ago
R.I.P

Axxxel
09-10-2006, 00:09
Басиииии...поплаках си...а вече съм бесен...така се вбесявам от подобни постъпки...не ме интересува дали шофьора е оцелял или е невинен...ще го изям...ще стоваря всичката си сила върху този нещастник...мамка му...мишката ми си отиде от яд...защо трябва да се случват подобни работи...мразя живота, заради това...чуваш ли нещастник такъв...мразя те...смърдиш...точно така...животът смърди...

LSD^Lady
09-10-2006, 00:10
:( :( :(

Angel_Girl
09-10-2006, 00:16
Много тъжно наистина.
Поклон пред паметта и. :(

Lynx
09-10-2006, 00:16
sladi4kata^^ (vU5zKa1d@host.213.240.197.112.customers.net-surf.net) was last on IRC 08:29:22 ago
и все пак R.I.P.

Mikohito
09-10-2006, 01:25
Ако е истина поклон пред паметта й чатил съм си няколко пъти с нея.На такива хора никога не трябва да им се дава книжка.

SinisterDoll
09-10-2006, 01:36
Наистина тъжно ..
Поклон пред паметта и :cry:

Neli_LP
09-10-2006, 01:52
pomislete samo...moje6e da bude vseki edin ot nas...bez dumi...poklon...

mechtaq_za_teb
09-10-2006, 06:12
:smt010

emociika:)
09-10-2006, 07:04
То такъв стана света, че да те е страх да си покажеш носа навън...
Много жалко за хубавото момиче :{
Мир на прахта й :smt085

koalka
09-10-2006, 07:40
Много жалко,че когато едно младо момиче си отиде. :smt010 :smt010

Inn0c3nCe
09-10-2006, 07:41
Шофьорат не е виновен. Не мисля че я е качвал насила в колата :?

thirteen
09-10-2006, 08:47
Поклон пред паметта й!

DoPye
09-10-2006, 08:59
Шофьорат не е виновен. Не мисля че я е качвал насила в колата :?

и аз така мисля

kobrichka
09-10-2006, 09:07
Поклон пред паметта й! :smt010 :smt010

az_slunceto
09-10-2006, 09:07
:smt010 poklon pred svetlata i pamet.

®©PeTq®©
09-10-2006, 09:09
Поклон пред паметта й! :smt010 :smt010
:cry: :cry: :cry:

BeBencEto
09-10-2006, 09:10
poklon pred pametta i....

alkobalko
09-10-2006, 09:13
Поклон пред паметта и. Наистина на такива хора не трябва да им се дава никога книжка. Вече няма значение кой е виновен в случай, важното е, че момичето вече го няма.
Поклон пред паметта и.

kudravoto
09-10-2006, 09:17
:( :( :( poklon pred pameta i

cskamoni4ka
09-10-2006, 09:19
Лека й пръст.

carevi4noto_momi4e
09-10-2006, 09:29
poklon :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

mnogomili4kata-sf
09-10-2006, 09:32
Шофьорат не е виновен. Не мисля че я е качвал насила в колата :?

и аз така мисля

Кой крив,кой прав все тая е...станалото станало...знаете хората не сме безгрешни...това е животът просто.....дано да почива в мир

luda`flirtajika
09-10-2006, 10:05
Шофьорат не е виновен. Не мисля че я е качвал насила в колата :?

no e nepulnoleten

:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
Poklon pred pametta i.Pochivai v mir milichka { } :smt010 :smt010 ne bivashe da si otiva tui mlada... :smt010 :smt010 :smt010

zoben_pitbul
09-10-2006, 11:17
И въпреки всичко шофьора е ИЗРОД и засклужава съд и затвор!Много гадно се е получило-един неизживян живот си е отишъл,едно ДЕТЕ,на което може би са предстояли толкова хубави моменти...заради един пикльо,който се има за голям пич...живота е отвратителен понякога.

BeBcHeTo
09-10-2006, 11:18
Poklon pred pametta i :smt010 :smt010 :smt010

cS_LaMeRkA
09-10-2006, 13:49
:( Много тужно :( Горката...тоя скапан шофиор леле е заради такиа, народа измре, :evil: бе деа, като немате книжка къде сте тръгнали :smt017 , или поне карайте там дето няма хора бе :shock: .
то в днесшно време и на тея дето са с книжка неможе да се разчита :smt011
Поклон пред паметта й :cry:

Sweety_kisses
09-10-2006, 14:25
Много наистина много тъжно...Поклон пред паметта и. :smt022

Sweete_Djes
09-10-2006, 14:30
Мир На Праха.Поклон Пред паметта на това сладко момиче :smt010 :smt010 :smt010 много гадну ми стана за нея,адски гадну нищо че не я познавам личну ,преставям си какво им е на фр. и :smt010

the_favourite_girl
09-10-2006, 14:38
Много наистина много тъжно...Поклон пред паметта и. :smt022

това е ужасно... :cry: :cry: :cry:

DaRk_WiTcH
09-10-2006, 15:02
Наистина ужасно...Не ми се ще да си представям какво им е на родителите и приятелите й.И то заради някъф си мухъл... Няям думи...Почивай в мир, мила {}{}{}{} :cry: :smt089 :smt085 :smt087

strange__
09-10-2006, 15:31
Поредния неизживян живот....поредните родители загубили дете....поредната смърт на наш връстник...и отново потресените сме ние :!: Няма ли най-накрая тези,които имат наглостта да се наричат "управляващи" да направят нещо?!Няма ли най-накрая в тази държава да има закони?!Как може да се допусне непълнолетен да стои зад волана и случаят не е единичен!!!Преди седмица мой втори братовчед почина на 20год заради безхаберие от страна на енергото...това не е нормално.А за алчните ни политици,за които ние малките хорица сме измет заслужаваща само огризки(а в много от случаите дори и това не получаваме),за тези хора дори ада е твърде добър :idea:
Почивай в мир,мила :!:

ELiTyYy
09-10-2006, 15:44
:smt010

SaYoNaRa
09-10-2006, 23:57
Поклон пред паметта й

voaiora
09-11-2006, 00:20
Poklon pred pametta i!
Iskam samo da si izleq 4uvstvata ... kogato pro4etoh kak e stanalo vednaga pobesnqh...vinagi sym se nervil mnogo na tiq pi6man 6ofiori...biva li na takiva da im se kupuvat/davat koli ... kak moje ... koi normalen 4ovek 6te dade na nqkoi bez knijka(ili naskoro vzel takava) da si kara kakto i kydeto si iska ... tova prosto e absurdno!Tova lqto otnovo podobrihme rekorda po katastrofi i zaginali po pyti6tata iz stranata...i otnovo osnovnite pri4ini sa karane v netrezvo systoqnie i mladi i neopitni 6ofiori ... AMAN ](*,)

sherry
09-11-2006, 00:34
Мир на праха й..

He3HauKa
09-11-2006, 08:34
Poklon pred pametta na tova neveroqtno momiche ! :smt010

09-11-2006, 08:47
Хора умират всеки ден. И то по много.
'Когато един човек умре е трагедия, а когато много - статистика.'
Обаче си е същата баница... казва се живот.
Я се стегнете ?

SwEeTSsSnake
09-11-2006, 09:05
:smt022 :smt089 :smt089 :smt022

Поклон пред паметта й!!!!

voaiora
09-11-2006, 09:47
'Когато един човек умре е трагедия, а когато много - статистика.'
Donqkyde e taka,no do nqkyde ne e...obiknovenno mediite prevry6tat "statistikata" v tragediq ... za primer: 11 septemvri - umrqha mnogo hora i go obqviha za tragediqta na veka... i poneje sme 4ove6ki sy6testva nqma kak da ne sme sypri4astni!

09-11-2006, 10:15
'Когато един човек умре е трагедия, а когато много - статистика.'
Donqkyde e taka,no do nqkyde ne e...obiknovenno mediite prevry6tat "statistikata" v tragediq ... za primer: 11 septemvri - umrqha mnogo hora i go obqviha za tragediqta na veka... i poneje sme 4ove6ki sy6testva nqma kak da ne sme sypri4astni!
На фона на невинните загинали и тези който ще загинат в Ирак и Афганистан, мисля, че на американците 11 Септември им е ПРЕКАЛЕНО малко.

А точно медийте го прават това 'Когато един човек умре е трагедия, а когато много - статистика.'.
Пример - Децата в Индиго.
Втори пример - Децата в Сърбия /мисля, че там беше/ дето паднаха с автобуса в реката.
Трети пример - майката с бебето дето беше прегазен в Пловдив.

Стигат ви примери.
Хора са умирали, умират и ЩЕ умират и вие нищо не можете да промените. Правенето на теми 'мир на праха й', сайтове от рода на 'това е персоналния WEB-НЕКРОЛОГ на еди-кои-си...', и дори изключителното смешно явление - слагане на [x] пред ника в IRC когато някой вземе, че умре е не смешно, а трагично.
Просто не променяте нищо, освн, че се излагате като кифладжий.
Приемете го, смешно е, 14 годишната секс бомба sexy_mace_14sf /примерно/, щото е видяла, че е модерно и лепнала едно [x] отпред, а в същото време пише на някой как иска да му изсмуче топките през патката...

Казва се позьорство.

Ако сте толкова съпричасни с нечия трагедия, не пишете 'мир на праха й' /което е крайно смешно за човек който не е постигнал нищо в живота и дефакто самото му съществуване е било наразно /колкото и гадно да звичи си е така - мое мнение//, а отидете в църквата/джамията/синагогата/катедралата и се помолете на вашия бог /ако не сте шибани атеисти като мен.../

И преди полвината форум де се нахвърли с псувни и тн. към мен - да може да звуча безсърдечно но това е суровата истина и по-умните от вс го знаят.

Не жалете тия дето умират, а тия дето продължават да живеят.

voaiora
09-11-2006, 10:21
А точно медийте го прават това 'Когато един човек умре е трагедия, а когато много - статистика.'.
Пример - Децата в Индиго.
Втори пример - Децата в Сърбия /мисля, че там беше/ дето паднаха с автобуса в реката.
Трети пример - майката с бебето дето беше прегазен в Пловдив.
Az za6to ostanah s vpe4atlenie,4e go obyrnaha na tragediq...ima6e sumati diskusii osobenno za slu4aq Indigo ... i t.n.
Na mediite im e po-udobno da napravqt ot vsqka smyrt golqma tragediq za6toto taka si vdigat reitinga....oba4e nikoi nqma da spomene ni6to za umrqlata kostenurka na baba Ginka ot selo Styr4ipi6kovo :x

strange__
09-11-2006, 20:48
Абе ей здраво мислещия...хич не ми обяснявай тея глупости!!!Някой ден ще разбереш,че точно тези трагдеии не са просто поредната водеща новина или поредното заглавие в някой вестник.Ще разбереш,че това се случва на хората около теб,на твои близки и приятели!Дали и тогава ще си безсърдечен?!Не се заяждам...аз бях така преди има-няма 10 дни.Казвах си такъв е живота,той е суров и такива са времената...общо взето клишетата,които ние сами сме си измислили,за да използваме като оправдание,когато се случи нещо такова,но знаеш ли...едно единствено събитие коренно ме промени!Една абсолютна гавра на съдбата (или Бог...кой както го приема) ме накара доста да размисля върху тези неща...сериозни изводи си направих,но не мисля,че тук е мястото да споделям,а и не мисля,че във този форум има някой,който ще разбере какво имам в предвид...
Що се отнася до скапаните позьорщини...твърде е долно да използваш нечия смърт като средство,чрез което да си модерен :idea: Съгласна съм и с това,че нищо не можем да направим,но можем поне да се трогнем....уви,когато нещастието е далеч от теб,ти го подминаваш с лека ръка :roll:

voaiora
09-11-2006, 20:54
Абе ей здраво мислещия...хич не ми обяснявай тея глупости!!!Някой ден ще разбереш,че точно тези трагдеии не са просто поредната водеща новина или поредното заглавие в някой вестник.Ще разбереш,че това се случва на хората около теб,на твои близки и приятели!Дали и тогава ще си бесърдечен?!Не се заяждам...аз бях така преди има-няма 10 дни.Казвах си такъв е живота,той е суров и такива са времената...общо взето клишетата,които ние сами сме си измислили,за да използваме като оправдание,когато се случи нещо такова,но знаеш ли...едно единствено събитие коренно ме промени!Една абсолютна гавра на съдбата (или Бог...кой както го приема) ми показа как нелепо може да загине едно младо момче,заслужаващо да живее Exclamation
Що се отнася до скапаните позьорщини...твърде е долно да използваш нечия смърт като средство,чрез което да си модерен Idea Съгласна съм и с това,че нищо не можем да направим,но можем поне да се трогнем....уви,когато нещастието е далеч от теб,ти го подминаваш с лека ръка
Ako govori6 na men:
Nikyde ne sym kazal,4e ne mi puka za tezi hora ili 4e ne sym sypri4asten,nito pyk,4e na blizkite na zaginalite im e po-dobre...estestveno,4e kogato na nqkoi mu doide tova na glavata kogato nai-malko e o4akval,togava 6te vidi ne6tata ot drug ygyl!Konkretno po-gore sporih za tova koe e tragediq i koe statistika....za blizkite hora na zaginalite e tragediq...tragediq e i smyrta na baba Ganka,no za neq nikoi ni6to ne dava po TV-to...nqma statistiki....vsi4ko e tragediq za blizkite hora na zaginalite...kakvo zna4i statistika?

strange__
09-11-2006, 20:59
voaiora говорех на госта,който се постара да ни обясни колко суров е живота...как не се трогвал от такива неща и тн... :wink:

IdiOtKa
09-11-2006, 21:13
2pac- The good die young

Rest in peace !

Stranna_
09-11-2006, 21:40
Поклон пред паметта и :cry: :cry:

macka123
09-11-2006, 21:43
нямам думи просто нз как да реагирам и кво да кажа :( :( :( :(

CrazyWitch
09-11-2006, 21:48
uffffffff..........mani mani :( dali e istina ?!sladi4kata^^ (vU5zKa1d@host.213.240.197.112.customers.net-surf.net) was last on IRC 07:16:32 ago
R.I.P

Ем.. аз ако умра например .. защо някой да не влезе с ника ми?
Проблем никъф.. А и като гледам е тъпо човек да тръгне да прави сайт за покойник.. който дефакто не е покойик...

Така .. по темата:
Наистина е ужасно. Мен много, ама много ме е страх от смърта.. Колко неща е имало това младо момиче да изживее още! Колко емоции...
Наистина отвратително.
Нека почива в мир.

The^SweeTesT^Thing
09-11-2006, 22:26
Abe dobre kak e po4inala a e bila predi 8 4asa v irc. q mi razqsnete ot otvadnoto li 4ati? Ako naistina e po4inala bog da q prosti.

09-11-2006, 22:54
A ZASHTO PODQVOLITE TRQBVA DA STAVA TAKA !!!
MAMKA IM NA TAKIVA KELESHI KOITO ZA ZEMALI KOLATA NA TATI I SE PRAQT NA GAZARI SHTOTO MOGAT DA NAPRAQT 2 ZAVOQ BEZ DA SE BLYSNAT . I KVO EMI ETO NA 3TIQ ZAVOI UBIHA 4OVEK E TAKIZ TRQQ GI PRETREPESH OT BOI MAIKA IM WEEEEEEEEEE
ZASHTO WEEEE !!!

P.S. : na vsichki koito sa takiva gadove => UMRETE V LAINA I NEKA NQKOI DA SE KEFI NA VASHATA SMYRT ZA DRUGITE NEZNAM NO AZ SHTE SI UMRA OT KEF !!!
:smt013 :smt013 :smt013

09-11-2006, 22:56
neka ako ima chatteri koito 4etat tova da vlqzat v #pamet`za`viki za da pochdetem pametta na zaginaloto momiche

Bisollini
09-12-2006, 00:41
Шофьорат не е виновен. Не мисля че я е качвал насила в колата :?

и аз така мисляPOve4eto momi4eta kato se vozat za guzarki .. ei na sa vozete se pri Piqnici i pustinqci bez knijka Pa posle poklon emi Misli kfo pravi6

Tedka-Medka
09-12-2006, 00:44
изглежда ми много приятно момиче..
защо съдбата е толкова жестока понякога [-(

ATVRider
09-12-2006, 00:58
Поклон.... :smt010 Няма да се изразявам относно шофьора ,защото най-много да счупа нещо в нас!

tX
09-12-2006, 09:22
Що се отнася до скапаните позьорщини...твърде е долно да използваш нечия смърт като средство,чрез което да си модерен :idea:

neka ako ima chatteri koito 4etat tova da vlqzat v #pamet`za`viki za da pochdetem pametta na zaginaloto momiche
Да бе, верно ли ?

Съгласна съм и с това,че нищо не можем да направим,но можем поне да се трогнем....уви,когато нещастието е далеч от теб,ти го подминаваш с лека ръка :roll:
И като се 'трогнеш' какво ще остигнеш ? Същото което ще постигнеш ако напишеш 'мир на праха й' в някой форум докато от колонките на PC-то ти пее Азис /примерно/ -- НИЩО.
Я кажи, ти като видя темата данеби цял ден да не гледа телевизия и слуша радио ? Данеби да не излезе вечерта с гаджето да се понатискате ? Щото ако си, значи се причисляваш към останалите позьори 'дай щом другите са написали еди-кво-си и аз да поблея в тяхното стадо...'.

И да -- живота е огромна купа пълна с лайна. Колкото повече остаряваш, толкова по-голяма става лъжицата с която гребеш от тази купа.

Naiden_20
09-12-2006, 09:27
Naistina много гадно :smt011

strange__
09-13-2006, 11:39
Що се отнася до скапаните позьорщини...твърде е долно да използваш нечия смърт като средство,чрез което да си модерен :idea:

neka ako ima chatteri koito 4etat tova da vlqzat v #pamet`za`viki za da pochdetem pametta na zaginaloto momiche
Да бе, верно ли ?

Съгласна съм и с това,че нищо не можем да направим,но можем поне да се трогнем....уви,когато нещастието е далеч от теб,ти го подминаваш с лека ръка :roll:
И като се 'трогнеш' какво ще остигнеш ? Същото което ще постигнеш ако напишеш 'мир на праха й' в някой форум докато от колонките на PC-то ти пее Азис /примерно/ -- НИЩО.
Я кажи, ти като видя темата данеби цял ден да не гледа телевизия и слуша радио ? Данеби да не излезе вечерта с гаджето да се понатискате ? Щото ако си, значи се причисляваш към останалите позьори 'дай щом другите са написали еди-кво-си и аз да поблея в тяхното стадо...'.

И да -- живота е огромна купа пълна с лайна. Колкото повече остаряваш, толкова по-голяма става лъжицата с която гребеш от тази купа.
А защо по дяволите да не ми пука?!В момента не е ли твърде модерно да бъдеш "бунтар","различен","непукист"...?!Това не е ли също вид позьорщина?Я стига...какви се извъдихте всички....какво трябваше да направя?Да напиша,че ми е все едно?!Всъщност не ми е!И повярвай точно в деня,в който написах това не ми беше до натискане с гаджето и тн....може би съм завладяна от личните си проблеми и затова толкова се впрягам в тази тема,нз :roll: А за стадото...следвайки твоята логика и ти се причисляваш към някаква група,които са също толкова "трезво мислещи",не си ли пак позьор?!Субективно е....и честно казано не ми пука какво са написали другите,не ме интересува кой е написал "мир на праха и" и си е надул чалгията в това време...в крайна сметка ако това е техният начин на живот,нямам нищо против,въпрос на личен избор е.

strange__
09-13-2006, 11:40
Що се отнася до скапаните позьорщини...твърде е долно да използваш нечия смърт като средство,чрез което да си модерен :idea:

neka ako ima chatteri koito 4etat tova da vlqzat v #pamet`za`viki za da pochdetem pametta na zaginaloto momiche
Да бе, верно ли ?

Съгласна съм и с това,че нищо не можем да направим,но можем поне да се трогнем....уви,когато нещастието е далеч от теб,ти го подминаваш с лека ръка :roll:
И като се 'трогнеш' какво ще остигнеш ? Същото което ще постигнеш ако напишеш 'мир на праха й' в някой форум докато от колонките на PC-то ти пее Азис /примерно/ -- НИЩО.
Я кажи, ти като видя темата данеби цял ден да не гледа телевизия и слуша радио ? Данеби да не излезе вечерта с гаджето да се понатискате ? Щото ако си, значи се причисляваш към останалите позьори 'дай щом другите са написали еди-кво-си и аз да поблея в тяхното стадо...'.

И да -- живота е огромна купа пълна с лайна. Колкото повече остаряваш, толкова по-голяма става лъжицата с която гребеш от тази купа.
А защо по дяволите да не ми пука?!В момента не е ли твърде модерно да бъдеш "бунтар","различен","непукист"...?!Това не е ли също вид позьорщина?Я стига...какви се извъдихте всички....какво трябваше да направя?Да напиша,че ми е все едно?!Всъщност не ми е!И повярвай точно в деня,в който написах това не ми беше до натискане с гаджето и тн....може би съм завладяна от личните си проблеми и затова толкова се впрягам в тази тема,нз :roll: А за стадото...следвайки твоята логика и ти се причисляваш към някаква група,които са също толкова "трезво мислещи",не си ли пак позьор?!Субективно е....и честно казано не ми пука какво са написали другите,не ме интересува кой е написал "мир на праха и" и си е надул чалгията в това време...в крайна сметка ако това е техният начин на живот,нямам нищо против,въпрос на личен избор е.

LaFee
09-16-2006, 18:41
boje ta tq e bila samo na 14 godini kolkoto men miloto momi4e izglejda tolkova krasivo
poklon pred svetlata pamet na viki

Lorraine
09-16-2006, 18:44
Поклон пред паметта й! :smt010

qgodkata__
09-16-2006, 19:00
Поредния неизживян живот....поредните родители загубили дете....поредната смърт на наш връстник...и отново потресените сме ние :!: Няма ли най-накрая тези,които имат наглостта да се наричат "управляващи" да направят нещо?!Няма ли най-накрая в тази държава да има закони?!Как може да се допусне непълнолетен да стои зад волана и случаят не е единичен!!!Преди седмица мой втори братовчед почина на 20год заради безхаберие от страна на енергото...това не е нормално.А за алчните ни политици,за които ние малките хорица сме измет заслужаваща само огризки(а в много от случаите дори и това не получаваме),за тези хора дори ада е твърде добър :idea:
Почивай в мир,мила :!:

:cry: И аз така мисля.Трябва нещо да се оправи,това е една нелепа смърт.Трябва да се погледне сериозно на тези проблеми,защото днес е тя утре може да съм аз или някой от вас.Дано някой най-накрая обърне внимание.Лека и пръст на момичето :cry:

Love__DaLi
09-16-2006, 19:06
R.I.P. :cry: :cry: :cry:
Леле като се сетя мойто момиче как пресича,кфо може да й се случи :smt010 ДА НЕ ДАВА ГОСПОД [-o< [-o< [-o<

BeBcHeTo
09-16-2006, 19:25
:smt010
Поклон пред памета и

mon4eto
09-17-2006, 14:14
Jivotat be6e pred neq :smt010 ,no kakvo da se pravi edna nelepa postapka na edni bezotgovoren 6ofior koito ne zaslujava da jivee(ako e ocelql) :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

rali4ka91
09-17-2006, 15:02
Абе случило се е...да не мислите че е единственото малолетно момиче което е починало в катастрофа.И защо тези теми трябва да се обсъждат?Не е ли по добре простоо да се замислим че би могло да е всеки от нас и да прекратим темата,вместо да я задълбочаваме.Няма смисъл,колкото и да говорим,тя няма да се върне... :|

rali4ka91
09-17-2006, 15:07
И мамка му,защо трябва да съдите щофьора?Първо не я е накарал да се качи...а и поставете се на негово място...мислите ли че сега му е лесно...да знаеш че за секунди си погубил цял човешки живот без да го осъзнаваш...повярваите ми разговаряла съм с такъв човек,само че вместо 1 беше погубил 2 живота точно заради нелепа катастрофа...Не е лесно от която и страна да седиш.За това помислете малко и за момчето което е карало...не е честно да сте толкова несправедливи към него...

macy_day_parade
09-24-2006, 12:09
kofti...mlado i hubavo momi4e da po4ine taka :(
mnogo e gaDno,no vsi4ki 6te umrem...prosto...neinoto vreme e do6lo po-rano...oh,mnogo e gadno :cry:
poklon pred pametta i

Lola^6emeta
09-24-2006, 12:19
поклон пред паметта и!!! :cry:
много тъжно наистона направо да се изнерви човек тези смъртни случаи от автомобилни катастрофи толкова зачестиха

09-24-2006, 15:16
Наистина тъжно ..
Поклон пред паметта и :cry:

Tempestjuji
09-24-2006, 15:26
Шофьорат не е виновен. Не мисля че я е качвал насила в колата :?

и аз така мисля

така е..и все пак лека й пръст......

TraPPed
09-24-2006, 16:32
Abe vseki se zamislq pyrvo,ami ako bqh az na neinoto mqsto?!Ami da vi kaja kakvo az mislq dyrjavata e vinovna 4e gi ostavq nenakazani nqkoi ,tq za vsi4ko e vinovna...,e ne 4e nqma i sydba v taq rabota.Poklon!

babi_girl
09-24-2006, 18:32
:smt010 :smt010 :smt010 tova e ujasno. mnogo se natujavam ot takiva ne6ta :smt010 :smt010 :smt010

Vodo
09-24-2006, 19:33
R.I.P.

Eleonora
09-24-2006, 19:43
Поклон пред паметта и :( Защо обстоятелствата са такива :cry:

JuLiTo0o0o
09-24-2006, 20:25
kakvo e zna4enieto koi e vinoven???!? momi4eto nqma da se vurne :( :cry: :cry: :smt010 :smt010

sexy_dali
09-24-2006, 20:33
Zdr. kolko e jalko vsi4ko ! Kolko sa jalki vsi4ki tezi otrepki ! Hilqdi deca zaginaha zaradi tezi piqndeta! Izlizam na diskoteka i poznaite kakvo horata se biqt , nqkoi ti ska4at na boi bez pri4ina , navsqk1de fu4at koli s ogromna skorost i vsi4ko tova zashto ? Za g1rarl1k . za da se napravish na neshto poveche ot tova koeto si ! zaradi edin tak1v P......S zagina batko mi ! Koi sa te che da otnemat 4oveshki jivoti ! Ne sa gi dali te ! Zashto ne mogat da pomislqt predi da se ka4at piqni v kolite si ! nqma da im prostq ! Oshte i oshte kato vidq piqniq 6ofior koito ubi batko mi go zapluvam !

09-25-2006, 10:56
naistina e mn tajno kogato nqkoi si otide ot tozi svqt!O6te pove4e kogato e mlad i jivota e pred nego! :smt010 Neka se ote6im s misalta 4e sega tq e na edno po-dobro mqsto!
POKLON PRED SVETLATA I PAMET!!!

noobari
09-25-2006, 11:12
naistina e mn tajno kogato nqkoi si otide ot tozi svqt!O6te pove4e kogato e mlad i jivota e pred nego! :smt010 Neka se ote6im s misalta 4e sega tq e na edno po-dobro mqsto!
POKLON PRED SVETLATA I PAMET!!!

girl_from_your_dreams
09-25-2006, 18:29
Горкото момиче :smt010

leko_otkachena
09-25-2006, 18:37
:smt010 :smt010 :smt010 tova e ujasno. mnogo se natujavam ot takiva ne6ta :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010