PDA

View Full Version : Трябва да видиш това..



HeDa
09-10-2006, 02:04
Пратиха ми този саит и направо бях потресена от това , което пише в него ... а картинките ... нямам думи .. вижте сами... http://tuleni.hit.bg/indexbg.html
П.С: Незнам дали темата беше за тук , но незнаех къде точно да я сложа :roll:

09-10-2006, 06:15
гадното е. 4е не е от в4ера. Още преди години баща ми потресено ми разправяше как видял нещо подобно по телевизията.. одирали животин4етата живи за да ставало по-бързо!!

Novkov
09-10-2006, 06:59
Бумащина. Някой голЕм е решил да направи пари...

Inn0c3nCe
09-10-2006, 07:28
Благодаря, че ми скапа настроението.

MiRaCuLiXbb
09-10-2006, 07:49
Има си закони и власти за тая работа. Не виждам с какво можем да помогнем.

х
09-10-2006, 07:57
ha ha ha ha, 6te se pr1sna ot smqh!!! a za6to ne sport! ako na nqkoi mu dostavq udovolstvie da go pravi-ok! to ne e za sporta, ot kojite im stavat nau-krasivite obuvki i 4anti, koito bih nosila s udovolstvie, no za s1jalenie na tozi etap nemoga da si go pozvolq... :roll:
no zapomnete, horata ne sa maloumni! ne biha gi ubili prosto za sporta! tezi jivotni se qd1t i der1t! moje da e jestoko, no e fakt!!! 8-[

marina star
09-10-2006, 08:04
o4ite mi se nasalziha mn e gadno :smt010 :smt010 :smt010 :smt009

WILD__BOY
09-10-2006, 08:10
Не съм против убиването не тюлени, против съм нереглментираното им убийство! Разбирам ако е за прехраната на хората, но тогава освен да ги убиват, трябва и да се грижат за тях!

MiRaCuLiXbb
09-10-2006, 08:14
Не съм против убиването не тюлени, против съм нереглментираното им убийство! Разбирам ако е за прехраната на хората, но тогава освен да ги убиват, трябва и да се грижат за тях!
Хаха, мислиш ли, че имат нужда от грижи. Освен да ги вчесват сутрин не виждам с какво ще им...помагат.

SweeT_PussycaT
09-10-2006, 08:22
бе хора кви са тия чанти и обувки бе????х ти ненормална ли си ??тия животни са напълно беззащитни и не правят зло поставете се на тяхно място-как бихте се чувствали ако някой искаше да ви убие просто за кеф или защото искал да си направи обувки от кожата ти!!никога няма да си взема такива неща дори и милиарди да имах [-X

BAD_GIRL{P}
09-10-2006, 08:23
Ужас.....много гадно :( :( :(

WILD__BOY
09-10-2006, 08:27
Не съм против убиването не тюлени, против съм нереглментираното им убийство! Разбирам ако е за прехраната на хората, но тогава освен да ги убиват, трябва и да се грижат за тях!
Хаха, мислиш ли, че имат нужда от грижи. Освен да ги вчесват сутрин не виждам с какво ще им...помагат.

Да ги пазят от бракониери, невтени разливи, да пазят храната им и територията в която живеят. Да ги закрилят по време на размножителния периот. Не бъди толкова късоглед.

3030_lina
09-10-2006, 08:36
Tezi koito sa go izmislili tova ne6to mogat spokoino da si s4yp1t glavite v nqkoq stena ](*,) samo za sporta. :smt097 mainata im na takiva jovotni!

Psycho Realm
09-10-2006, 08:53
Е, дерат ги живи, защото така им се запазват кожите. За да могат разни фешън кифли да се разкарват с още по-фешън палтенца за три-четирицифрени суми...

®©PeTq®©
09-10-2006, 09:02
ААААААААААаааааа нееееееееееее.. :cry: :cry: :cry:

drawers
09-10-2006, 09:18
Де*а тъпите хора...

miloto_girl_4e
09-10-2006, 09:20
х, интересно мнение ...
Чудно ми стана как ще се почувстваш, ако някой поиска да "поспортува" със някой от близките ти по същият начин, дали пак мнението ти ще е такова? Знаеш ли, чувала съм, че човешкото месо също е вкусно...

по темата :arrow: нямам думи просто докъде достига човешката жестокост...

09-10-2006, 09:36
ha ha ha ha, 6te se pr1sna ot smqh!!! a za6to ne sport! ako na nqkoi mu dostavq udovolstvie da go pravi-ok! to ne e za sporta, ot kojite im stavat nau-krasivite obuvki i 4anti, koito bih nosila s udovolstvie, no za s1jalenie na tozi etap nemoga da si go pozvolq... :roll:
no zapomnete, horata ne sa maloumni! ne biha gi ubili prosto za sporta! tezi jivotni se qd1t i der1t! moje da e jestoko, no e fakt!!! 8-[

kato misli6 taka neka vsi4ki izmislim takuv sport i da te izderem jiv{a} neka da te ubiem i neka napravim ot teb nai hubavata kojena 4anta...iska6 li ne se pravi na mn... 6toto ne si...ne go pokazva6, no i ti si potresen{a} vutre6no...neka da te izderem jiv{a} i da vidim kakvo mnenie 6te ima6 po vuprosa!!!

KpuCuTo0o
09-10-2006, 09:47
Razplakah se .... :smt010 Mnogo e tyjno... Horata koito izvyrshvat tova sa jalki... egoistichni i offff... sichko tova mi skapa nastroenieto... no e fakt... Tova zasqga celiq svqt... Zasqga i samite hora, koito izvyrshvat tova... Tova sa samo bebeta tuleni... na kogo biha navredili... Oh.... sega mi e mnogo tejko...

reason
09-10-2006, 10:05
емиииии това е живота деца...

сега сте потресени, малко ще се поядосвате, ще потропате с крачета и след два дни ще забравите, а онези неща ще продължат да се случват и вас няма да ви ебе...

след време някоя ще поиска кожено палто или кожени не знам си какво, за които пак умират невинни животни...

Това е плакат на PETA, които е доста брутален- който няма нерви- Да не отваря!!! (http://www.zoldmagazin.com/belso/cikkekfotok/hirekfotok/2002/11/peta.jpg)
Верно е това...ще се ужасяваме малко и ще забравим даже след 5 минути...

LunaTriCk
09-10-2006, 10:14
хахахахахахахахаха...
"Какъв спорт е това? Никого не съм наранил. Просто си плувах..."
"Моля ви да помогнете на мен и приятелите ми..."
доживях тюлен да се обръща към мен чрез сайт...тез емоционални 14 годишни ще ме уморят от смях, ей...

alkobalko
09-10-2006, 10:14
Ужасно, очите ми се засълзиха. Това е ужасна постъпка.


ha ha ha ha, 6te se pr1sna ot smqh!!! a za6to ne sport! ako na nqkoi mu dostavq udovolstvie da go pravi-ok! to ne e za sporta, ot kojite im stavat nau-krasivite obuvki i 4anti, koito bih nosila s udovolstvie, no za s1jalenie na tozi etap nemoga da si go pozvolq... :roll:
no zapomnete, horata ne sa maloumni! ne biha gi ubili prosto za sporta! tezi jivotni se qd1t i der1t! moje da e jestoko, no e fakt!!! 8-[

Как може това нещо да се нарече спорт и ми е чудно на кой му доставя удоволствие. А това, че ставали хубави обувки и чанти, не благодаря. Имам пари, попадала съм на такива неща, но никога не бих си го купила. Да погубиш един живот заради няколко скапани чанти. ](*,)

Swinkenhoffer
09-10-2006, 10:19
минах възрастта, в която циврих за такива неща, защото е.. някак лицемерно. ползваш животински продукти (от храна до дрехи и обувки), ама като видиш как наистина се получават - аууу, бедните животинки.

не знам кво се вкарвате просто... като ви е толкова гадно - направете нещо.. баси! :evil:

teenkopele
09-10-2006, 10:22
Много кофти работа,но като цяло сме безсилни да направим нещо по въпроса.
За още по-голямо съжаление, тюлените не са единствените животни, с които се постъпва по този начин.

WILD__BOY
09-10-2006, 10:32
Аве кви сте вие бе ревли?! Ще разправяте колко съчувствате ама нищо няма да направите. Едно голо нищо! Дори няма да се поинтересувате за проблема истински.

YouR_PoisoN
09-10-2006, 10:41
Аве кви сте вие бе ревли?! Ще разправяте колко съчувствате ама нищо няма да направите. Едно голо нищо! Дори няма да се поинтересувате за проблема истински.
Ъъъ... едва ли ще могат да помогнат с нещо :-k ... поне съчувстват.

Ама и аз кат гледам всички ко пишат ме е страх да го видя... ааа не аз тва няма да го поглеждам [-(

Mo6no
09-10-2006, 10:44
Смешни сте...
всички тръгвате да ревете по форуми, но в деиствителност на дали ви пука. Докато гледах сайта ми се наслзиха очите, но както казаха след 5 минути ще съм го забравил. Такъв е живота - нечестен е, жесток е, гаден е и т.н. ДА такъв е. Айде по този случай да тръгна да рева (на емотинки) по форумите и да се правя на голям защитник на всичко неправилно...

LunaTriCk
09-10-2006, 11:10
Като чета тук какво се пише и намразвам хората...
просто ставам ебаси мизантропа и някой ден се надявам, че ще мога да затрия цялото човечество...


смени музиката :::

YouR_PoisoN
09-10-2006, 11:26
ако мислиш да ми оспорваш мнението го направи поне по интелигентен начин...
Уф LunaTriCk съветвам те да не го правиш, винаги излиза прав :D
Аз поспорих предималко (не беше точно спор и накрая ме убеди в неговата теза)

ELiTyYy
09-10-2006, 11:29
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt089 :smt087 :smt085 :smt086 :smt090

LunaTriCk
09-10-2006, 11:30
ако примерно слушаше чалга, нямаше да ти пука за тюленчетата, нямаше да ти идва да затрииш цялото човечество, нямаше да имаш такава агресия, нямаше да хабиш толкова нерви, по-малко нерви, повече усмивки и света щеше да ти се вижда по-хубаво място :)

rusalkata_
09-10-2006, 11:34
идиоти... :smt010 :smt010 :smt010 горките тюленчета...толкова са сладки... :smt010

sherry
09-10-2006, 11:34
ако примерно слушаше чалга, нямаше да ти пука за тюленчетата, нямаше да ти идва да затрииш цялото човечество, нямаше да имаш такава агресия, нямаше да хабиш толкова нерви, по-малко нерви, повече усмивки и света щеше да ти се вижда по-хубаво място :)
Едва ли...Квато и музика да слуша, човек има чувства и мнение. Някои не им пука за ставащото с животните, но на други - да.

Аз разбира, че такъв е живота, че ги убиват заради кожата им. Но не мисля, че трябва да е толкова мъчително! :smt009

YouR_PoisoN
09-10-2006, 11:37
ако примерно слушаше чалга, нямаше да ти пука за тюленчетата, нямаше да ти идва да затрииш цялото човечество, нямаше да имаш такава агресия, нямаше да хабиш толкова нерви, по-малко нерви, повече усмивки и света щеше да ти се вижда по-хубаво място :)
Ъъъ... това не ми се струва удачно, щот аз слушам чалга и все пак ми пука. И тея "певици" не пеят за друго ам как обичали незнам си кой, той тях-не и ревели, не ми се струва много весело. Музиката няма значение бе мацка, ама абсолютно никаквозначение.

09-10-2006, 11:48
хахахахахахахахаха...
"Какъв спорт е това? Никого не съм наранил. Просто си плувах..."
"Моля ви да помогнете на мен и приятелите ми..."
доживях тюлен да се обръща към мен чрез сайт...тез емоционални 14 годишни ще ме уморят от смях, ей...






Ebal sam ti maikata tapa kurva!Da te oderat teb jiva! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt014 :smt014

LunaTriCk
09-10-2006, 12:24
музиката ти оформя мирогледа в известна степен. а от там и сравнителна част от характера, който си е съставен от възприятията ти. та, това за музиката го казах най-вече заради желанието ти да изтрепеш човечеството, не конкретно за мнението ти за тюленчетата. хората са си диваци, да. не го отричам. сами ще се затрием някой ден и то скоро. само се надявам да не съм жив тогава. просто мисля, че ще сте по-полезни на някой приятел/роднина в нужда точно в момента, отколкото да ревете за тюленчета. Има си организации, има си хора за тези неща.



*и все пак съм момче :roll:

LunaTriCk
09-10-2006, 12:39
искренно се надявам, но и много се съмнявам да стане. Все едно да се пусне в производство кола на вода. Много пари играят там просто...

648541
09-10-2006, 13:23
izrudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iii kak moje takova ne6to weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Eleonora
09-10-2006, 14:01
Много гадно.Но ще направя така, че това да го видат много хора :(

In4iTu_
09-10-2006, 14:10
Много е гадно наистина, но не виждам какво можем да направим ние.

koalka
09-10-2006, 15:29
Това е просто отвратително.Не мога да разбера имат ли сърце тия хора?Не.

Ice_Queen
09-10-2006, 15:40
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 yjasno boje............................... :smt010 :smt010 :smt010

Dr. Kazimbutt
09-10-2006, 15:51
ha ha ha ha, 6te se pr1sna ot smqh!!! a za6to ne sport! ako na nqkoi mu dostavq udovolstvie da go pravi-ok! to ne e za sporta, ot kojite im stavat nau-krasivite obuvki i 4anti, koito bih nosila s udovolstvie, no za s1jalenie na tozi etap nemoga da si go pozvolq... :roll:
no zapomnete, horata ne sa maloumni! ne biha gi ubili prosto za sporta! tezi jivotni se qd1t i der1t! moje da e jestoko, no e fakt!!! 8-[
И аз бих носил цървули от човешка кожа с много голям кеф. Да почвам ли да убивам хора?

Убиването на беззащитни животни по този жесток начин е адски извратено. Ясно е, че изтребването на животни с ценна кожа никога няма да бъде спряно, но толкова ли не могат първо да ги приспят, а после да ги трепят?

babyunderground
09-10-2006, 16:18
x, мацко, ти не беше ли сестра на Роската, как така може да сте тоолкова различни, вземи научи нещо от нея...(това го казвам, само в случай, че не съм се заблудила в роднинската ви връзка...),

ot kojite im stavat nau-krasivite obuvki i 4anti, koito bih nosila s udovolstvie, no za s1jalenie na tozi etap nemoga da si go pozvolq...
не знам какво да кажа, в момента се сещам само за част от една песен "сори, скъпа, ама наистина си тъпа...."
съжалявам, че съм толкова директна с това, което написах,
moje da e jestoko, no e fakt!!!

LunaTriCk
09-10-2006, 16:56
x, мацко, ти не беше ли сестра на Роската, как така може да сте тоолкова различни, вземи научи нещо от нея...(това го казвам, само в случай, че не съм се заблудила в роднинската ви връзка...),

ot kojite im stavat nau-krasivite obuvki i 4anti, koito bih nosila s udovolstvie, no za s1jalenie na tozi etap nemoga da si go pozvolq...
не знам какво да кажа, в момента се сещам само за част от една песен "сори, скъпа, ама наистина си тъпа...."
съжалявам, че съм толкова директна с това, което написах,
moje da e jestoko, no e fakt!!!

съмнявам се да й пука, какво мислиш за нея :roll:

thirteen
09-10-2006, 18:00
Нямам думи!Вчера ми го показаха тва.. и ме хвана много жал!

protoss
09-10-2006, 19:27
Мен лично не ме притеснява... но пък и съвестта ми е чиста понеже нямам нищо от естествена кожа :|

Seal_defender
09-10-2006, 20:20
Да,всички сме възпитани различно и не сме задължени да плачем за тюленчетата или да ни пука,но все пак брутални изказвания от типа "Доживях тюлен да ме моли за помощ" са просто гадни...Аз съм любителка на модата.Обичам обувки и т.н.Обаче човек не може да живее на едните обувки,за бога!Не и когато за тях са убивани животинки,просто нямам съвест да сложа подобно нещо.И никога не бих,въпреки че мога да си го позволя.Не знам...брутално е..милите същества,те наистина просто са плували,но не сте длъжни да се разчувствате,по-добре си пазете силите за нещо по-драматично.Като например,някой да ви открадне колата и да псувате българската държава.А тюлените...зарежете ги.Да не би да живеете при тях че да ви пука?Но на някои от нас ще продължи да им пука и някой ден нещата ще се задвижат и ще успеем да направим нещо.Не скоро,но защитницте на животинките ще успеят.Е,против съм да живея на зеленчук,но все пак не е нормално варварщината да се разраства в геометрична прогресия,към все повече и повече животински видове,които дори НЕ ЯДЕМ.Ще преживее някоя прекалено вживяла се в ролята си госпожичка и без палтенце и т.н.Ако не-аз поемам разходите по погребението... :evil:

CrazyWitch
09-10-2006, 20:27
ha ha ha ha, 6te se pr1sna ot smqh!!! a za6to ne sport! ako na nqkoi mu dostavq udovolstvie da go pravi-ok! to ne e za sporta, ot kojite im stavat nau-krasivite obuvki i 4anti, koito bih nosila s udovolstvie, no za s1jalenie na tozi etap nemoga da si go pozvolq... :roll:
no zapomnete, horata ne sa maloumni! ne biha gi ubili prosto za sporta! tezi jivotni se qd1t i der1t! moje da e jestoko, no e fakt!!! 8-[

Ае малоумнице... с удоволствие? Ти си луда!
За това има и имитации. За да се лишиш от един лукс означава да спасиш един живот.

:smt010 :smt010

P.S. Отврат => Наистина!

CrazyWitch
09-10-2006, 20:36
ако примерно слушаше чалга, нямаше да ти пука за тюленчетата, нямаше да ти идва да затрииш цялото човечество, нямаше да имаш такава агресия, нямаше да хабиш толкова нерви, по-малко нерви, повече усмивки и света щеше да ти се вижда по-хубаво място :)

Е, и.. аз слушам чалга.. Какво от това? Не съм с промит мозък както всички вие които не слушате такава музика си мислите, че става с хората които я слушат. Не мисля, че трябваше изобщо в тая тема да се намества пак приказката за чалгата.




музиката ти оформя мирогледа в известна степен. а от там и сравнителна част от характера, който си е съставен от възприятията ти. та, това за музиката го казах най-вече заради желанието ти да изтрепеш човечеството, не конкретно за мнението ти за тюленчетата. хората са си диваци, да. не го отричам. сами ще се затрием някой ден и то скоро. само се надявам да не съм жив тогава. просто мисля, че ще сте по-полезни на някой приятел/роднина в нужда точно в момента, отколкото да ревете за тюленчета. Има си организации, има си хора за тези неща.



*и все пак съм момче :roll:

Като си решил да се правиш на всезнайно с добре изглеждащи постове защо просто не слагаш главни букви. Туку виж знам, че играят и те някаква роля в съставянето на текст!

LunaTriCk
09-10-2006, 21:07
Е, и.. аз слушам чалга.. Какво от това? Не съм с промит мозък както всички вие които не слушате такава музика си мислите, че става с хората които я слушат. Не мисля, че трябваше изобщо в тая тема да се намества пак приказката за чалгата.

чалгата я споменах случайно. и плюс това не беше нужно сама да се обиждаш, с това че слушаш чалга. къде съм казал, че промива мозъци ?(в тази тема специално)


Като си решил да се правиш на всезнайно с добре изглеждащи постове защо просто не слагаш главни букви. Туку виж знам, че играят и те някаква роля в съставянето на текст!

ако ти е проблем и нещо не можеш да различаваш края на изречението или не виждаш точката, кажи ще измислим нещо. съвременната медицина е напреднала в наши дни:D

voaiora
09-10-2006, 21:28
Molq nqkoi s dobri poznaniq da prevede:
http://www.dfo-mpo.gc.ca/media/infomedia/2005/im01_e.htm

LunaTriCk
09-10-2006, 21:41
тъй като гледам общо взето нито тюлените са застрашени от изчезване, нито се използват само за кожа, нито е било разрешено и финансирано от правителството, нито ги колят живи. :roll:

HeDa
09-10-2006, 21:42
Molq nqkoi s dobri poznaniq da prevede:
http://www.dfo-mpo.gc.ca/media/infomedia/2005/im01_e.htm
И това какво общо има с темата?!

LunaTriCk
09-10-2006, 21:56
всичко :roll:

^NuGy_NuGy^
09-10-2006, 22:41
С една тема във някъв си форум..и с няколко ревливи мнения в тая тема..
няма да се промени нищо..и вие много добре го знаете...
Може би някой влиятелен човек би имал възможността да промени това...
но не и ние...
така,че не ми се правете на Свети води ненапити с тея ":smt010 "
Все 1 сте го ТУРИЛИ тва в поста си по задължение...виждате нещо ужасно и по навик-хоп...ревлива емотиконка...ебаси и хората..

voaiora
09-10-2006, 23:59
И това какво общо има с темата?!
Ami horata obqsnqvat nai-podrobno to4no za tezi "istorii" koito se razprostranqvat po saitove podobni na tozi v pyrviq post na temata ... razqsnqvat dali ima ne6to vqrno vyv vsi4ki tezi istorii ... i do kolko e zakonno da se lovuvat (ili tak kakto sa go narekli da se sportuva) tiuleni!

х
09-11-2006, 07:49
ha ha ha ha, 6te se pr1sna ot smqh!!! a za6to ne sport! ako na nqkoi mu dostavq udovolstvie da go pravi-ok! to ne e za sporta, ot kojite im stavat nau-krasivite obuvki i 4anti, koito bih nosila s udovolstvie, no za s1jalenie na tozi etap nemoga da si go pozvolq... :roll:
no zapomnete, horata ne sa maloumni! ne biha gi ubili prosto za sporta! tezi jivotni se qd1t i der1t! moje da e jestoko, no e fakt!!! 8-[

Ае малоумнице... с удоволствие? Ти си луда!
За това има и имитации. За да се лишиш от един лукс означава да спасиш един живот.
[/b]
:smt010 :smt010

P.S. Отврат => Наистина![/b]
[size=18]

blagodarq za vsi4ki negativni mneniq sprqmo men! nemislq 4e virtualno nqkoi 6te uspee da me udere jiva! na 13 i az mislih 4e 6te pomogna na nqkoe jivotin4e da ostane jivo kato nosq samo izkustveni materii, kato ne qm meso i jivotinski produkti i t.n. izvoda be6e 4e dosta pootslabnah, i lekarite mi obqsniha 4isto i prosto 4e jivota se v1rti, i nikoe jivotno nqma da spasq! vinagi mi e bilo jal za jivotinkite koito ubivat horata za sobstvenite si potrebnosti, no prestanete s taq zabluda:"az i o6te 7 4oveka ot foruma nqma da se v1zpouzvame ot jivotinskite oblagi, i 6te spasim nqkoe jivotno", da da, ama ne! tova ne e na4ina! nito s pisane v1v foruma, nito s ubidi! nqkoi be6e napisal 4e iska obuvki ot 4ove6ka koja! mnogo si izostanal! tova sa go izmislili i izpouzvali horata mnogo predi ti da se poqvi6 na toq svqt! "ciganite na sapun" ! 4uvali li ste go toq izraz? i iskam sladki moi da vi obqsnq 4e tova ne e metafora! ot 4ove6ka mas do predi stotina godini sa se pravili sapuni, a ot 4ove6ki koji- obuvki, kop4eta i dr predmeti za ejednevieto!

a otnosno fakta 4e s1m sestra na rosskata...da taka e, i sledva6tiq p1t kato se pribere ot rabota, 6te i kaja da vleze, da iz4ete temata i da vi ubedi v pravotata mi!

"Az ne nosq koji, i s1m s 4ista s1vest", obadi se nqkoi...a mama kato napravi pe4eno pilence, ne qde6 li..??? a samo edin li4en v1pros ako moje, VIE VIJDALI LI STE KAK SE KOLI PRASE??? az da, i 6te vi kaja 4e gledkata e mn po-brutalna ot tova da otreje6 malkata glava na tulen4eto!
zamahat s edin udar i tulen4eto e izbqgalo ot m1kite, a za da otreje6 glavata na praseto, trqbva da go koli6 pone 1 4as v nai dobriq slu4ai! predstavete si vie gledkata otrqzali sa polovinata glava na praseto, i to zapo4ne da bqga, kato ostanalata koja sama se razdira ot tejesta na ve4e visq6tata glava! no kogato e v 4iniqta e po-dobre nali? i nikoi ne misli kolko se e m14ilo jivotnoto predi da stigne v 4iniqta! i nikoi ne pla4e za gorkoto prasence po forumite! ili za ciganite na sapun, ili za ribite, koito predi da umr1t se m14at s 4asove!!! ribka a?tazi godina kato doidohte na moreto, pohapnahte li p1rjena caca??? twisted: ? ili kalkan, 6tot te nai-trudno umirat, i poneje nqkoi o6te m1rdat, se udrqt s edin 4uk po glavata predi da se slojat v tigana!

a posle az s1m bila jestoka :smt005 ! :-D ! vsi4ki mneniq osven tova na lunatrik, i o6te 1-2 bqha gadni i licemerni!!! ama az ne vi se s1rdq! malki ste o6te, a i glupavi i naivni! aide s1s zdrave! dneska na ve4erq si poglednete kakvo ima v 4iniite!!!

p.s. znam sega 4e vs 6te po4nat da razpravqt 4e sa vegitarianci, ama v1rete go razpravqite na baba si, ne na men!!!!!

p.ss.az v jivota si dori i muha ne s1m ubivala!!!...a vie iskate jiva da me derete! :smt010 :smt005

Mo6no
09-11-2006, 08:06
...

х
09-11-2006, 08:22
аз бях онзи с обувките и ще ти кажа:
мама като направи печено пиленце- НЕ ЯМ!! :shock:

опааааа шок и ужас...

рибка- пак не ям :shock:

отново шок и ужас...

виждал съм как се коли не само прасе, но и агне, влизал съм и в кланница... :shock:

шок и ужас...

месо и меснти продукти почти не ям...
не съм отслабнал и не се намериха доктори да ми говорят глупости...

шок и ужас за пореден път...


както и да е- не съм малък, нито вегетарианец... всичко е въпрос на лично светосуещане и морални норми...

мога и да ти кажа какво вечерях- патладжани и таратор + салатка от домати...

затова хайде да не се правим на много велики, защото точно чрез бойкот на продуктите с животински произход..

абе какво се занимавам- като те видя с палто с най-голямо удоволствие ще метна кутия боя по теб...

ПП. има и други начини за спасяване на животните...


ami radvam se za tebe, 4e si nameril na4in da se 4uvstva6 dobre v sveta v koito jivee6! pozdravleniq! i ne govori taka s lo6i 4uvstva! simpati4en si mi!...a i nali s1m ti bald1za... :-D :-D :-D :smt005

selen_mischief
09-17-2006, 12:03
Тва и на мен една приятелка ми го изпрати, много се натъжих, толкова са милички и беззащитни, отвратително е просто да се убиват за спорт, а за кожи е извратено, да имат някви госпожички и господиновци чантички и обувки! БАси! За прехрана, е по-приемливо, ако е наложително разбира се, но иначе =;