PDA

View Full Version : Нуждая се от съвет



Heartbreaker
09-10-2006, 08:01
Ами хора преди около 6-7 месеца се запознах с едно момиче, всичко допаднахме си ала бала след месец два станахме гаджета, в началото връзката ни беше много силна след това се разводниха нещата и скъсахме.Слид месец пак тръгнахме и всичко си беше шестица, докато тя не отиде на море.На втория ден ми прати СМС да влезна в чата да ми каже нещо важно и какво било то искала да скъсаме и ТО ПО ЧАТА?!?Плаках много, защото я обичам тя е щастието ми, тя е живота ми тя е всичко за мене винаги съм бил адски мил към нея и накрая кур.Сега си дойде от морето (беше ми обещала, че ще поговориме по-тоя въпрос) и тя ми каза следното ужасно много те обичам и с тебе ми е кеф, но не искам.Аз казах е добре не се ли чувстваш щастлива тя каза чувствам се, какъв е проблема тогава не изкаш да си щастлива и тя каза да, хора помогнете ми не мога да спя, не мога да ям, не мога да живея така!!!!

carevi4noto_momi4e
09-10-2006, 08:23
mi opredeleno si ima njkva pri4ina

ssiimmoonna
09-10-2006, 08:28
ah ami tova e mn stranno osobeno ako te obi4a ne razbiram za6to go enapravila i e moga da predpoloja dori no 6te ti kaja edno nedei da misli6 samo i edinstveno za neq tova 6te te drazni o6te pove4e.nameri si nqkakvo zanimanie-izlizai s priqteli zabavlqvai se a ako moje6 da q zabravi6 6te e nai-dobre.USPEH

Cruel_girl
09-10-2006, 10:41
"Ne iska6 li da si 6tastliva?"-"NE!".E te tava e!Do sega da si vijdal podoben 4ovek?Ma tq da ne e mazohistka?Prosto e iskala da skasa s teb,bez da te boli.Drug variant e da e bila nadrusana! :lol: Maitap.Ne se zasqgai.Iskam samo da se po4uvstva6 po-dobre.Ne se qdosvai,mi si nameri nqkoq po-dobra."Klin,klin izbiva!"

alkobalko
09-10-2006, 10:50
Щом те обича не виждам къде е проблема. Не иска да бъе щастлива, що за глупост е това. Всеки човек иска да е щастлив, не ми се вярва тя да прави изключение. Трябва да е луда или мазохистка. Това за мен не е нормално поведение. Има и друга причина, за да не е с теб, не е само това, че не иска да е щастлива. Помоли я пак да се видите и да поговрите, дано успееш да я убедиш.

koalka
09-10-2006, 11:51
Ами сигурно я е страх да не стане като миналите пъти...но според мен тя просто няма чувства.Защо не поговориш с нея и да се изясните?

Bonbonenata
09-10-2006, 12:14
Първата ми мисъл през главата беше "Приятели или родители". Демек. Според мен или нейните родители, или нейните приятели са я настроили така, даже техните може да са й забранили. Може и друг да е стрещнала. Хъх. Доста странно ми звучи, всъщност. Кажи й, че най-малкото заслужаваш обяснение - каква е преичината :-k

Obitax
09-10-2006, 12:25
qvno devoikata ne znae kvo iska . a pak tva da skasa s teb po 4ata e EBASI kretenskata postapka . po dobre se opitai da q zabravi6 , za6toto spored men osven s bolka s drugo ni6to ne moje da te dari
Good Luck .

Heartbreaker
09-10-2006, 13:12
Благодаря на всички ви, но днес тя ми призна, че е имало друг помолих я да ми изясни и КАКВО?Оказва се, че те се познавали от седмици 1-2 хах почуствах се като пълен глупак или като някакво малко дете.

mravu4kata
09-10-2006, 13:41
Ами явно е изпитвала нужда да нарани някой,а ти си й бил под ръка.

Neli_LP
09-10-2006, 20:04
pi4 sorry 4e az ti go kazvam no ne mislq 4e te obi4a!mislq 4e ti go e kazala samo za da ne ti e tolkova zle KOETO SI E GRE6KA!po-dobre da be6e kazala istinata
a moje i da te obi4a no da ima seriozna pri4ina no ne moga da se setq za takava :smt017 moje da e ne6to ot sorta 4e neina fr te haresva ili ne6to takova...nqmam ideq

aliq
09-10-2006, 23:23
tva momi4e si ima nqkva pri4ina opitai se pak da pogovorish s neq za da razberesh pri4inata

09-10-2006, 23:35
spored men tq e prijivqla nqkakva mnogo silna bolka oshte predi da trugnete,i se e opitala da q prevuzmogne kato spre da misli za neq,da pravi neshto samo da ne se seshta za tova i si mislq 4e zatova e trugnala s teb kato si e mislila 4e ti moje bi shte q otdale4ish ot tova koeto q e karalo da se 4uvstva taka,no qvno e vidqla 4e ti hlutvash prekaleno mnogo i za da ne te narani oshte pove4e e predpo4ela da se razdelite :smt017

iiirish
09-11-2006, 08:54
всеки човек иска да е щастлив. може би под този отговор се крие нещо повече от обикновенни думи. премисли отново този разговор и се опитай да вникнеш в това, което тя ти е казала. причина винаги има!

teenkopele
09-11-2006, 08:56
Ами сигурно я е страх да не стане като миналите пъти...но според мен тя просто няма чувства.Защо не поговориш с нея и да се изясните?

Най-добре ще е така. :wink:

AnGeL^of^HeLL
09-11-2006, 10:08
Emi opredeleno tq krie istinskata pri4ina i darjanieto i e super stranno, no spored men nqma smisal da sa tormozi6 za neq 6tom ti e kazala 4e ne iska da e s teb ostavi q ne i obra6tai vnimanie i 6te vidi6 4e tq sama 6te dotar4i pri teb no dori i da ne se varne zna4i prosto ne si e struvalo sas sigurnost 6te sre6tne6 nqkoq druga prosto spri da misli6 za neq naloji si go i ne6tata sami 6te se opravqt. Nqma smisal da jivee6 v minaloto otdai sa na nastoq6teto zabravi q izlizai s drugi momi4eta naslajdavai sa na jivota i s skoro nqma da se se6ta6 dori kak se e kazvala! :wink:

KiLLeR_InSTiNkT
09-11-2006, 10:14
Трябва да поговорите, за да можеш да разбереш защо тя постъпва така, т.е. какви са причините тя да вземе това решение.

Heartbreaker
09-11-2006, 13:46
Опитах няколко пъти и резултата е все един и същ.

09-11-2006, 15:23
"Ne iska6 li da si 6tastliva?"-"NE!".E te tava e!Do sega da si vijdal podoben 4ovek?Ma tq da ne e mazohistka?Prosto e iskala da skasa s teb,bez da te boli.Drug variant e da e bila nadrusana! :lol: Maitap.Ne se zasqgai.Iskam samo da se po4uvstva6 po-dobre.Ne se qdosvai,mi si nameri nqkoq po-dobra."Klin,klin izbiva!"

ха с тва мнение изби рибата :).Подкрепям

macka123
09-11-2006, 16:02
има причина но явно не иска да ти я каже за да не те нарани или поне така мисля

pebz
09-11-2006, 17:04
amm az si mislq che te haresva nali... ama ne iska da byde zaeta...t.e iska da pravi kakvoto si iska s kogoto si iska i kakto si iska.. aaa kak da go kaja po qsnu... mmm haresva te ama sega i se jivee i ne iska nikoi da q zadaljava... mm mislq che e tova; ]

let_me_go
09-11-2006, 17:33
Явно в главата на това момиче цари пълен хаос ... определено не знае какво иска ... и определено крие истинската причина , заради която е поискала да не сте заедно ... А дали наистина е била щастлива , но въпреки всичко е решила с лека ръка да сложи край на всичко ? Това си знае само тя ... Не спиш , не се храниш ... нормално е да ти е болно . Но мен са ме научили на едно - когато нещо не е наред , просто трябва да се седне и да се говори за него ... Само така ще разбереш къде е проблема . Опитай се да поговориш с нея . Да , понякога е мъчително на този , който е поискал да се раздели с половинката си да дава излишни обяснения , но пък в случая се налага , защото ти явно изживяваш нещата сериозно ... Нищо не губиш ако поискаш една среща очи в очи ... а аз от своя страна ще се надявам да я получиш и след нея нещата да се развият по друг начин ...

Heartbreaker
09-11-2006, 17:50
Ами опитах през изминалата седмица всеки ден и един и същи отговор просто не намирам логика.И сега какво седа болен, защото си съсипах здравето покрай нея, наливам се с антибиотици и седа затворен вкъщи, вместо да се наслаждавам на последните дни ваканция.

Nightmare
09-11-2006, 18:06
Искала е да скъса с теб по по-мек начин и да не дава много обяснения, което според мен е глупаво.

magito_gandia
09-12-2006, 02:02
4estno kazano az mislq 4e tq ne te obi4a,i nai-dobre 6te bude da q zabravi6 i da ne q tursi6!!ne se tormozi zaradi neq,za6toto tq ne zaslujava tvoqta liubov,postupva po mn lape6ki na4in,kazvaikiti 4e mn te obi4a i 4e e mn 6tastliva s teb i v su6toto vreme 4e ne iska da bude s teb, taq luda li e??!!ima mn momi4eta koito mogat da te darqt s istinska i iskrenna liubov,TQ NE E EDINSTVENA,zapomni go tva:PpP

Naiden_20
09-12-2006, 09:31
Чесно много гадно и при мен стана нещо подобно много я обичах и държах на нея. Явно не е разбрала че връзката ви е перфектна щом ви е весело ,а и явно има разбирателсво помежду ви !!! :( Виж сега не мога да ти кажа че ще я забравиш щото сигурно е голямата ти любов но поне се опитай да не мислиш толкова за нея щотот ще се сдухаш както стана при мен :roll:

Heartbreaker
09-12-2006, 19:27
Дам прави сте да става каквото ще аз няма да тичам по нея.

09-12-2006, 19:40
абе ти неможеш ли да се усетиш какво става.
Отишла е на море и е забила някой пич от там , затова е искала да скъса с теб по чата за да може да е с него а не едновременно и с двамата обаче виждаш ли можеше и да не къса с теб а да бъде с него на морето и като се върне при теб обаче тя е честна и къса с теб и тогава тръгва с него

jadna_za_lubov
09-12-2006, 19:58
"Ne iska6 li da si 6tastliva?"-"NE!".E te tava e!Do sega da si vijdal podoben 4ovek?Ma tq da ne e mazohistka?Prosto e iskala da skasa s teb,bez da te boli.Drug variant e da e bila nadrusana! :lol: Maitap.Ne se zasqgai.Iskam samo da se po4uvstva6 po-dobre.Ne se qdosvai,mi si nameri nqkoq po-dobra."Klin,klin izbiva!"
:mrgreen: