PDA

View Full Version : nai dobrata mi priqtelka i.



forever`alone
09-10-2006, 08:12
nai dobrata mi priqtelka trugna s mom4eto koeto aresvam ve4e cqlo lqto i tq go znae, i vse pak trygna s nego i mi kaza samo edno ''sry". kak da postapq? :smt010 :smt011

carevi4noto_momi4e
09-10-2006, 08:13
ebasi priqtelkata az ako bqh 6tah da i se razsurdq za vinagi 6toto istinskata priqtelka ne bi napravila taka... :smt011

DoPye
09-10-2006, 08:17
Търсиш си друга най-добра прятелка и готово :D

She-Devil
09-10-2006, 08:20
Замисли се дали ти НАЙ-ДОБРА ПРИЯТЕЛКА? :)
И ти си намери друго момче,айде сега за едно момче ще се карате.Пък и съм сигурна, че е твойта приятелка е тръгнала с него само да те дразни, а не че иска нещо от него!Както и да и в двата случая.Е** им мамата на двамата и ГЛЕДАЙ ТИ ДА СИ ДОБРЕ!

Cruel_girl
09-10-2006, 10:55
Ne mislq,4e tq go zaslujava,no ako moje6,i prosti.

kobrichka
09-10-2006, 11:06
Това не е най-добра приятелка,никоя приятелка камо ли най-добра ще постъпи така.Не я мисли за такава,наистина кофти е да постъпи така човек на които си държала много,но не се отчаиваи и продалжаваи на пред.А това за прошката ти си решаваш,аз не бих простила,но ако много я обичаш и държиш на нея даи и още един шанс но винаги имаи едно на ум

alkobalko
09-10-2006, 11:15
Ако ти беше най-добре приятелка никога нямаше да постъпи така с теб. Нито тя, нито той заслужават да страдаш заради постъпката им. По-добре продължи напред и не мисли повече затова.

YouR_PoisoN
09-10-2006, 11:15
nai dobrata mi priqtelka trugna s mom4eto koeto aresvam ve4e cqlo lqto i tq go znae, i vse pak trygna s nego i mi kaza samo edno ''sry". kak da postapq? :smt010 :smt011
Ох колко познато ми звучи :| , аз и простих след два месеца :?

BeBcHeTo
09-10-2006, 11:19
Ebati prqtelkata ima6.......

koalka
09-10-2006, 11:40
Ами как да постъпиш...не се занимавай с нея повече.Не заслужава приятелството,а още по-малко тя и го знае.Сори ти е казала едва ли не,за да се измъкне,но казах ти...не ти е приятелка щом е постъпила така.

Mike-Jones
09-10-2006, 12:16
mi trqbvalo e po burzo da deistvash

Obitax
09-10-2006, 12:22
mi otebeq taq pa4avra i ne si trovi jivota za toq deto vee gorata

648541
09-10-2006, 12:24
mi i pri mene ima6e takava situaciq samo kudeto tq ne mi be6e nai-dobra priqtelka,prestanah da i govora za malko no posle i progovorih i sled nqkolko dena toi q naeba i q zarqza a tq be6e hlutnala zdravo.Ako 6te se po4uvstva6 po dobre i go vurni nqkaksi,a ako ne ostavi Shefa gore vijda si4ko :wink:

Barbie
09-10-2006, 12:27
Zamilsi se dali tq su6to ne e haresvala tova mom4e...v kraina smetka ako i tq ima 4uvstva kum nego, kakvo o4akva6 da napravi...ako ti si i takava dobra priqtelka 6te i prosti6 i 6te se radva6 za neq....mom4eto e izbralo neq...kofti, no se slu4va...radvai se za tqh, zabravi go toz mladej, haresai si drug i budi 6tastliva - az taka bih postupila :)

jadna_za_lubov
09-10-2006, 12:32
tegli i mainite .......az taka napravih.....i na men mi se sluchi takova neshty.....mn e kofti :((

Bonbonenata
09-10-2006, 13:05
Помисли си за две неща:
- струва ли си тя?
- струва ли си момчето?
По-добре се изясни в нея и й тегли една майна :mrgreen: Явно не ти е толкова добра приятелка. Опитай се да разбереш дали има чувства към него или просто го прави на пук.

Elektra_x
09-10-2006, 16:20
nai dobrata mi priqtelka trugna s mom4eto koeto aresvam ve4e cqlo lqto i tq go znae, i vse pak trygna s nego i mi kaza samo edno ''sry". kak da postapq? :smt010 :smt011
Моите сичките са такива :roll: Освен да се примириш незнам кво друго можеш да направиш... :smt012

sladoled
09-10-2006, 16:26
Може би момчето е харесало нея.Все пак и той има думата, нали?

Reich_06
09-10-2006, 16:43
spored men razsujdava6 malko egoisti4no!normalno e da si naranena vse pak si haresva6 vuprosnoto mom4e a to e s druga!no vse pak pogledni ne6tata taka:ti si go haresva6 kakto i tq no mom4eto qvno haresva neq!prosto go priemi i ne si susipvai otno6eniqta s priqtelkata ti zaradi edno mom4e!

BeBencEto
09-10-2006, 17:09
ami spored men e postupila po ujasen nachin i ne si zaslujava,a i edva li ti e nai-dobrata priqtelka,za da napravi takova neshto....ne si zaslujava...a i btw momcheto sushto ima dumata..sled kato haresva neq ......

Tedka-Medka
09-10-2006, 17:40
Бягай далече от такива приятелки..
разбирам .. харесвали сте едно и също момче явно,но
можела е да изчака твоите чувства да охладнеят
и тогава да тръгне с него,защото така те наранява.
Ти сега не се карай с нея,просто си направи някои изводи за себе си
и се отдръпни от нея,защото няма смисъл да се карате заради
някакво си момче,момчета под път и над път..

aliq
09-10-2006, 23:37
bati tapoto momi4e prosto spri da i govorish taka nai mn 6te q naranish ako izob6to darji na tebe

iiirish
09-11-2006, 08:45
mi trqbvalo e po burzo da deistvash

ами разбира се! :D тя не ти го е отнела. просто ти си действала бавничко. и какво изобщо като е тръгнала с него? идва края на света ли? женена си за него, че сега ще скърбиш?!
момчето си е харесало нея - примири се с това! :smt005

KiLLeR_InSTiNkT
09-11-2006, 10:43
От една страна тъй като тя ти е приятелка-не би трябвало да постъпва така, но от друга любовта не може да се контролира и е трудно да се каже какво трябва да правиш. Поговори с нея, обясни й как се чувстваш. Ако го е направила, за да ти направи мръсно, то такава "приятелка" изобщо не заслужава твоето внимание. А пък ако наистина се обичат-ти не можеш да направиш нищо.

nasty_f
09-11-2006, 12:19
Ami,6tom se e hvanala s nego bi trqbvalo da go haresva i toi neq.Vse pak tq ne moje da se suobrazqva s vseki,kvokato ti e nai-dobra priqtelka...tupo e da se surdi6.Edna moq fr-ka trugna s mom4e,koeto haresvah nqkolko meseca,ama vuob6te ne i se suredh.6tom mom4eto e izbralo neq...kvo da napravq,iskat da sa zaedno,zaedno sa i ni6to ne moje da gi spre.Nameri na4in da i prosti6,tupo e da se surdi6,razbiram te,4e ti e gadno,ama 6e go prejivee6,ima hilqdi mom4eta,toq ne te zaslujava i tova e.
Oba4e ima i drug variant.Ako tq ne go haresva,a se e hvanala s nego da ti prai gadno....zna4i ne ti e priqtelka i se mahai ot neq dokato e vreme.
Aide uspeh i 6e si nameri6 drug :wink: !

macka123
09-11-2006, 17:32
наистина ти е страшна фр щом го е направила

let_me_go
09-11-2006, 17:41
Приятелка ? Не , тя дори не ти е била такава ... просто момиче , с което си си пила кафенцето явно . Аз бях наскоро в същото положение ... но разликата беше в това , че аз ходех с него , а тя му се натискаше ... а в твоя случай тя леко те е изпреварила . Какво да правиш ли ? Трови я . Съвсем уж на шега и казвай някои истини в очите ... усмихвай й се сладко,сладко ... след което и казвай , че се базикаш и че по принцип във всеки базик има 50% истина , но в нейния не са 50 , а 100 ! Напомняй й колко добра приятелка е и че се надяваш да бъде много много щастлива ! Колелото се върти ... сега тя е отгоре , но утре ще бъде отдолу и тогава ще й се връща тъпкано ... Такива ку*ки ги има навсякъде ... Просто бъди силна и дано по-бързо си стъпиш на краката , при това с най-готиното момче до себе си

naia
09-11-2006, 20:59
Няма приятелки мила #-o

Axxxel
09-11-2006, 21:36
Търсиш си друга най-добра прятелка и готово :D
Мдам...ще отиде в магазина и ще си купи...баси, аре отнасяйте се по-сериозно към теми изискващи сериозно мнение...

Приятелката ти не разбира особено добре значението на думата "приятелство"...следователно не го заслужава...боли, но не я търси повече...имаш си и други приятели :wink:

CrazyWitch
09-11-2006, 22:10
Чупи и кокалите и и кажи .. сОооори. Ама така, че да го чуе не.. ами и да го запомни ;-)

Ем .. с чупенето на кокалите се базикнах. Не си заслужава да се биеш зареди момче, но заеби я тая камила.. и .. второто изречение от коментара ми не го отхвърляй. Тоя като я зареже тя гадже няма да види, ама приятелка също.

Bisollini
09-12-2006, 01:05
Търсиш си друга най-добра прятелка и готово :DTeka e Jivota e surov

09-12-2006, 01:12
Абе вие чувате ли се? АЛОО, МОСКВА ТЪРСИ ХЮСТЪН! Нещо да мърда по високите етажи?

Нейната приятелка е харесвала момчето. Той също явно е харесал нея. Нормално е да бъдат заедно, а ти каква точно се явяваш в случая? Имат чувства, искат да бъдат един с друг, какъв е проблема? Момчето НЕ те харесва, няма смисъл те да провалят една връзка, която може да има красиво развитие заради капризите на някаква тъпа егоистка. Айде бегай ...

ATVRider
09-12-2006, 01:22
А не мислиш ли , че "приятелката " и ако беше толкова добра щеше да се занимава с тоя , а не да се застъпи за нея и не опита поне да направи нещо , за да ги сближи? То вече стана банален тоя проблем...замислете се защо!

magito_gandia
09-12-2006, 01:34
ako ti e nai-dobra priqtelka ne bi trqqlo da go napravi tova,po tova razbira6 kolko e durjala na teb... ako iska6 si ostanete priqtelki,NO nedei da raz4ita6 na neq tolkova,za6toto tq ne zaslujava tvoeto doverie nito puk tolkova vajna rolq v tvoqt jivot kato tvoq "NAI-DOBRA PRIQTELKA"...NO se pak ti sama si preceni,az si kazvam mnenieto :P

mechtaq_za_teb
09-12-2006, 06:04
tq ako ti beshe naistina priqtelka nqmashe da postapi taka!qvno ne q interesuva 4e ti go haresvash pfff #-o ! 6tom e napraila taka spri da govorish s neq....

Bummer
09-12-2006, 10:16
"няма нищо честно на този свят"
"при любовта и на война няма правила"
"ако ти не го оправиш, той те ще те оправи"
Да си му предложила по-рано бе