PDA

View Full Version : Голям проблем ... коя да избера



The Interceptor
09-10-2006, 08:39
Ами както се казва дойде време и на мен да помагате :lol: . Ами значи преди известно време ходех е едно момиче. Аз наистина много я обичах и бях сигурен че тя перфектната (колкото и силно да звучи). Много умна и разбрана, а е и красива. Наистина имах чувството че втора такава няма. =P~ Но един път отиде на някакво събиране, запознала се е с друг и ме скъса заради него. Тогава ми се стори че просто изведнъж всичко се срива около мен :smt009 Тя е първото момиче за което плаках толкова много че направо ме е срам да си призная :smt010 , но какво да направя като бях влюбен в нея до полуда, а тя ме скъса заради първия който е видяла. А в самото начало бях сигурен че тя не е такава. А като причина че сме скъсали тя ми каза че смятала че не се получава между нас и е по добре да останем приятели. Е останахме но както се казва най трудно е човек да бъде с този когото обича и да знае че никога няма да бъде негов, но въпреки това не можех да позволя да я загубя и като приятел. :smt010 .
Скоро излизах с приятели и тя беше също с нас и се държа адски мило с мен. Закачаше се с мен гледаше ме непрекъснато, търсеше близота. Наистина незнаех какво и става, докато не ми казаха че била скъсала с предишния. И сега по чатовете отново ми пише адски много (нещо което не беше нормално до сега). Според мен иска отново да се съберем, поне и по намеците който ми дава.
Проблема е там че на другия ден имах среща с друго момиче кум което също имам чувства. Познавам я доста от скоро и е по малка от мен и ми изглежда много симпатична. Прегърнах я, целунах я ...
И в момента пред мен има нещо като избор който е изключително труден. От едната страна е едната която обичах до полуда и ме нарани жестоко. От другата е другата с която сега се опознаваме и незнам кой знае колко за нея, но и с нея се чувствам добре.
Сърцето ми казва да взема първата защото за мен просто .. беше перфектната .. разбираше ме идеално. Още не мога да забравя миговете с нея. Вие ще кажете "послушай сърцето си", но откъде да бъда сигурен че няма да ме нарани отново :smt009 :smt010 :smt010
Моля ви дайте ми съвет защото ще се побъркам. :smt090

09-10-2006, 09:11
Не се връщай при старата, ще го направи пак и ще страдаш още повече. Продължи напред и я остави, трудно ще е но така ще бъде по добре

cskamoni4ka
09-10-2006, 09:22
Не се връщай при нея,ти сам каза,че те е потърсила чак като е скъсала с онзи.А и щом веднъж го е направила,ще го направи пак и тогава ще страдаш много повече.Останете си само приятели и обърни внимание на новото момиче,и дано то не е като оная.Успех ти желая!

mnogomili4kata-sf
09-10-2006, 09:29
Много труден избор...ако смяташ,че можеш да дадеш още един шанс на момичето,което обичаш-дай и го,благородно е да се прощава както не един път съм казвала.Не бъди горделив,но и покажи или и кажи ясно,че не може когато и хрумне да се връща при теб и ти да я приемеш.Кажи и примерно,че ако пак така направи повече няма да има възможност да бъде с теб,хубаво да се стресне и да осъзнае какво точно прави и иска. Помисли дали и другото момиче не заслужава повече да бъде с теб...прецени минусите и плюсовете

kobrichka
09-10-2006, 09:29
Моето лично мнение е да не се връщаш при първото момиче,вярно много си я обичал била е перфектна(не е била перфектна според мен,но ти знаеш).По разказа ти първото момиче е скъсало заради друг,а сега е останала сама и отново те търси.Не деи да се обръщаш назад щом веднъж го е направила какво ти гарантира че няма да срещне някои друг и да те остави,по добре я забрави бъдете си приятели но нищо повече,обърни внимание на новото момиче и върви напред.Успех

koalka
09-10-2006, 11:54
Супер зле е постъпила...но явно само ти си я обичал.По-добре не се връщай при нея,а и има опастност пак да срещне някакъв на купон и пак да те зареже.Не прави същата грешка и я остави.Дай и добър урок.Кажи и че не може да те разиграва както си иска,защото това ще напарви,ако се съберете.

alkobalko
09-10-2006, 12:02
Не се връщай при нея. Наранила те е жестоко веднъж. Забравила те е, но се сеща за теб, когато е скъсала с другото момче. върнеш ли се и показваш колко много я обичаш и тя ще може да те върти на малкия си пръст. Гадно ще постъпиш и към другото момиче, ако все още обичаш бившата си. Представи си как ще се почувства то като разбере. А повярвай ми ще разбере, от държанието ти. Ако мислиш, че няма да можеш да бъдеш щастлив с второто момиче, най-добре сио дай малко време. Забрави бившата и тогава търси нова любов.

Bonbonenata
09-10-2006, 12:04
Ако бях на твое място, нямаше да се унища като се върна при първото момиче. Да е мислила, преди да късате.

Slave4You
09-10-2006, 12:08
изчакай малко и виж как ще се развият нещата.според мне и с двете не е добре да тръгваш все още.с първата защото те е оставила за първия срещнат и нищо не пречи пак да го направи а с втората защото сега я опознаваш и не я знаеш ква ще се окаже пък тя.изчакай...все нещо ще се случи за да прецениш с коя да останеш ;)

She-Devil
09-10-2006, 12:24
Ами както се казва дойде време и на мен да помагате :lol: . Ами значи преди известно време ходех е едно момиче. Аз наистина много я обичах и бях сигурен че тя перфектната (колкото и силно да звучи). Много умна и разбрана, а е и красива. Наистина имах чувството че втора такава няма. =P~ Но един път отиде на някакво събиране, запознала се е с друг и ме скъса заради него. Тогава ми се стори че просто изведнъж всичко се срива около мен :smt009 Тя е първото момиче за което плаках толкова много че направо ме е срам да си призная :smt010 , но какво да направя като бях влюбен в нея до полуда, а тя ме скъса заради първия който е видяла. А в самото начало бях сигурен че тя не е такава. А като причина че сме скъсали тя ми каза че смятала че не се получава между нас и е по добре да останем приятели. Е останахме но както се казва най трудно е човек да бъде с този когото обича и да знае че никога няма да бъде негов, но въпреки това не можех да позволя да я загубя и като приятел. :smt010 .
Скоро излизах с приятели и тя беше също с нас и се държа адски мило с мен. Закачаше се с мен гледаше ме непрекъснато, търсеше близота. Наистина незнаех какво и става, докато не ми казаха че била скъсала с предишния. И сега по чатовете отново ми пише адски много (нещо което не беше нормално до сега). Според мен иска отново да се съберем, поне и по намеците който ми дава.
Проблема е там че на другия ден имах среща с друго момиче кум което също имам чувства. Познавам я доста от скоро и е по малка от мен и ми изглежда много симпатична. Прегърнах я, целунах я ...
И в момента пред мен има нещо като избор който е изключително труден. От едната страна е едната която обичах до полуда и ме нарани жестоко. От другата е другата с която сега се опознаваме и незнам кой знае колко за нея, но и с нея се чувствам добре.
Сърцето ми казва да взема първата защото за мен просто .. беше перфектната .. разбираше ме идеално. Още не мога да забравя миговете с нея. Вие ще кажете "послушай сърцето си", но откъде да бъда сигурен че няма да ме нарани отново :smt009 :smt010 :smt010
Моля ви дайте ми съвет защото ще се побъркам. :smt090


Добре, аз имам един добър съвет към теб.Тъй като първото момиче нищ че си влюбен в нея вече веднъж те е наранило, трябва да призная,че ако се върнеш при нея ще си същински мазохист.Защото тва момче колкото и гадно звучи прилича на мен и ...а бе ще те зареже отново срещайки някой друг и ти отново ще се върнеш към нея и отново ще те нарани.Едва ли го искаш!?Дори ще си позволя ...да ти кажа,че мацката те използва а не че иска да е с теб , просто няма с кого да е и ...и знае че винаги ще я приемаш!Сори пич ама по добре се отдръпни на време за да не съжаляваш после!!! :)
Нали знаеш коя остава? Просто както се казва ЛЮБОВ ВТОРИ ДУБЪЛ НЯМА...ако не се е получи от първия път...значи не е съдба тва е ситуацията!Върви на пред и си търси щастието!!!Върнеш ли се при първата ще си *** мамата на сърцето с извинение!!! :)Успех!Заслушай се в думите на една сърце разбивачка,знам какво говоря!!!!!! :smt013

ThePainIsReaL
09-10-2006, 12:25
Явно не само аз мисля , че бившата не е добър вариант...

Obitax
09-10-2006, 12:30
ako se varne6 pri bif6ata si 6te napravi6 vazmojno nai golqmata prostotiq ! tq te zarqzva zaradi nqkoi koito e vidqla za parvi pat a ti iska6 da si s neq tva e glupost. po dobre potarsi 6tastieto pri 2-roto momi4e !

jadna_za_lubov
09-10-2006, 12:42
Не се връщай при старата, ще го направи пак и ще страдаш още повече. Продължи напред и я остави, трудно ще е но така ще бъде по добре
......

jadna_za_lubov
09-10-2006, 12:44
Не се връщай при старата, ще го направи пак и ще страдаш още повече. Продължи напред и я остави, трудно ще е но така ще бъде по добре
......

FiRe_LaDy
09-10-2006, 12:59
Smelo napred i ne gledai poveche nazad!Bydi s tova vtoroto momiche.Starata prosto ne zaslujava,da se unijavash za neq sled kato e postypila taka s teb pyrviq pyt.Ami q se zamisli che shtom go e napravila vednaj,mje i vtori pyt da go napravi kato e vidqla che q obichash i che si gotov da i prostish.Pokaji i che si neshto,koeto veche ne moje da pritejava i nqma da byde neino poveche. \:D/

reason
09-10-2006, 13:05
She-Devil го каза много точно-тя е с теб,не защото те обича,а защото няма с кой друг да бъде.Сам си помисли...

^DaRk_LaDy^
09-10-2006, 15:43
Избери новото момиче , защото първата вече те е наранила , не можеш да си сигурен , че няма да го стори отново. Пък и вече си целунал другото момиче , тоест показал си й , че имаш някакви симпатии към нея , твърде вероятно е , момичето да се надява на сериозна връзка и т исега да идеш и да й кажеш извини ме , но едно бившо гадже иска пак да се съберем , едва ли не ти беше резерва , би било ужасно от твоя страна.

Neli_LP
09-10-2006, 20:23
e ti pa ebasi problema...horata imat problem 4e nqma s koi da trugnat puk ti!
mai vtorata e po dobre...nz...

voaiora
09-10-2006, 20:34
Az kato 4ovek koito znae kakvo e da si vliuben dylgo vreme v momi4e s koeto ste hodili i posle ste ostanali priqteli...i znam kakvo e da jivee6 s naprazni nadejdi i da se opitva6 da si prosto priqtel...6te te posyvetvam da napravi6 tova,koeto az opitvam da napravq vmomenta....spri da se vijda6 s neq,ako moje po vzaimno syglasie,ne se karaite!Prosto ne izlizai pove4e s neq za da spre6 i da misli6 za neq!Ima6 6ans s novoto momi4e-izpolzvai go!

09-10-2006, 20:46
Момче, тъй като момичетата наоколо са повече отколкото е здравословно ("много баби, хилаво бебе"), аз, като момче, ще ти кажа как се постъпва в тази ситуация:

Бързо се връщаш при старата любов, изчукваш я няколко пъти като за световно и й биеш шута. И го биеш злобно, ясно?

След това спокойно си продължи аферата с новото момиче, с което си свободен да постъпиш както искаш. Дълготрайна връзка или краткотраен флирт - зависи от теб. На твоята възраст препоръчвам второто. До 20-25 години удряй и бягай, какви са тия лиготии като вечна любов? После имаш цял живот да си търсиш жена... Дотогава еби като за последно и колкото се може повече. Тъй я....

white_chik
09-11-2006, 18:37
Втората.Къв е смисълът да тръгваш пак с първата и като дойде първият срещнат тя пак да те зареже.Не виждаш ли,че за това момиче ти си просто даденост,човекък,при който се връща,когато й е скучно сама.Имай някакво достойнство и не си прецаквай отново живота

Lorraine
09-11-2006, 18:39
Не се връщай при нея. Наранила те е жестоко веднъж. Забравила те е, но се сеща за теб, когато е скъсала с другото момче. върнеш ли се и показваш колко много я обичаш и тя ще може да те върти на малкия си пръст. Гадно ще постъпиш и към другото момиче, ако все още обичаш бившата си. Представи си как ще се почувства то като разбере. А повярвай ми ще разбере, от държанието ти. Ако мислиш, че няма да можеш да бъдеш щастлив с второто момиче, най-добре сио дай малко време. Забрави бившата и тогава търси нова любов.

Jamalska
09-11-2006, 18:57
Всички казват да не се връщаш при другата...Обаче аз сега съм в същото положение почти и знам колко е трудно да забравиш.Ако имаш силата да го направиш...да продължиш напред...давай...
Аз бих опитал още веднъж..този път без да си подлагам чувствата много-много..дет някой каза да я изчукаш няколко пъти...

magito_gandia
09-12-2006, 13:23
kolkoto i da te e razbirala biv6ata ti priqtelka,kolkoto i da q obi4a6 i kolkoto i da e "KRASIVA" tq te e zaebala zaradi 1-q koito e vidqla,i sq kvo kat ve4e ne e s onq znae 4e ti si nasre6ta i pak te iska nali??nedei da se vru6ta6 s neq,TQ NE TE ZASLUJAVA!!!!po-dobre probvai s tova momi4e,moje da bude6 mn po-6tastliv s neq,otkolkoto s biv6ata ti...probvai!!!NO se pak ti sam si preceni:))

BeBcHeTo
09-12-2006, 13:27
Ne se vra6tai pri parvata

The Interceptor
09-12-2006, 15:30
Благодаря ви на всички за съветите! :) Избрах втората и макар да не я обичам толкова много, се чувствам по-добре с нея защото знам че няма да ме зареже заради първия срещнат (е да се надяваме :roll: ) :)

tX
09-12-2006, 15:59
Вземи тая дето готви по-добре мусака. :!:

macka123
09-12-2006, 17:00
Не се връщай при старата, ще го направи пак и ще страдаш още повече. Продължи напред и я остави, трудно ще е но така ще бъде по добре

Mikohito
09-12-2006, 17:36
The Interceptor историята ти ми звучи много позната понеже и аз бях попаднал в подобна ситуация.Бях открил момичето което смятах за единствена и перфектна знам колко много боли да я забравиш или по точно да промениш гледната си точка спрямо нея и да я гледаш с очите само на приятел.Адски боли но трябва да се опиташ да я превъзмогнеш дори и да не е изцяло поне до някаква степен.Тръгни с новото момиче с нея ти се открива нова възможност да бъдеш щастлив.

sladkoto_neli
09-12-2006, 19:16
с едно момиче света не свършва може би наистина ще ти е трудно да не се върнеш при първата но един съвет от мен щом веднаж сте скъсали няма връшане назад от личен опит го знам.болезнено е когато видиш че някой ти дава надежда а тебе те е страх и незнаеш какво да направиш.моя личен съвет е просто да продължиш напред не се измъчвай за предишната от цялата работа само тя може да съжалява че те е загубила.живей си живота и не се обръщай назад

П.П. тя може да се е държала мило с теб защото е знаела че някога си я обичал(или все още я обичаш)и в момент който е била наранена че е скъсала с предишния си приятел да е поискала да е близо до теб защото може би е знаела че ти веднага ще и обърнеш внимание.

незнам ти си решаваш но аз мисля че няма смисъл да се връщаш при нея.

mechtaq_za_teb
09-12-2006, 19:46
az mislq 4e trqbva da izberesh 2rata,zashtoto 1vata,koqto tolkova mn si obichal i oshte obichash te e naranila mnogo jestoko.pomisli si malko!tq e skasala s teb za da tragne s 1viq koito e sreshtanala.ne e pomislila kakvo ti e na teb i kak se 4ustvash.sega kogato sa skasali tq pak te tarsi!ako bqh na tvoe mqsto ne bih izbral neq a 2rata,no ti reshavash.tova e moeto mnenie