PDA

View Full Version : GOLEMITE GUZARI!



09-10-2006, 09:28
nqma da se izvinqvam, 4e ima su6tite temi kato moita, tova go znom, prosto iskam az da spodelq ne6to za uj golemite guzari s teq cigari...Ne mislite li 4e ako 100% ot teenovete pu6at, edva 1% ot tqh pu6at, za6toto im se pu6i i se nujdaqt ot cigarite, ostanalite 99% pu6at taka da se kaje za guzariq...pitaite edna jena na 40 godini mojete li da sprete da pu6ite tq kazva ne, pitaite edno momi4e na 13 godini est 4e moje da spre, a popitaite sebe si togava za6to ne spira, za6toto mom4etata okolo neq 6te se smeqt i opdigravat za tfa 4e en pu6i...ne e li taka? Momi4eta, mom4eta ne si mislete, 4e kato pu6ite vi zabelqzvat! N e mn hubavo da se celuva6 s gadjeto i da vuni6{{ne iskam da obidq nikoi}} no to4no da vuni6 na cigari, a? Az li4no sum opitvala, no si kazah za kakvo mi e da pu6a? Zapitaite se i vie? kakvo mislite, suglasni li ste s men?

red_red
09-10-2006, 09:35
\:D/

az_slunceto
09-10-2006, 09:52
nqma da se izvinqvam, 4e ima su6tite temi kato moita, tova go znom, prosto iskam az da spodelq ne6to za uj golemite guzari s teq cigari...Ne mislite li 4e ako 100% ot teenovete pu6at, edva 1% ot tqh pu6at, za6toto im se pu6i i se nujdaqt ot cigarite, ostanalite 99% pu6at taka da se kaje za guzariq...pitaite edna jena na 40 godini mojete li da sprete da pu6ite tq kazva ne, pitaite edno momi4e na 13 godini est 4e moje da spre, a popitaite sebe si togava za6to ne spira, za6toto mom4etata okolo neq 6te se smeqt i opdigravat za tfa 4e en pu6i...ne e li taka? Momi4eta, mom4eta ne si mislete, 4e kato pu6ite vi zabelqzvat! N e mn hubavo da se celuva6 s gadjeto i da vuni6{{ne iskam da obidq nikoi}} no to4no da vuni6 na cigari, a? Az li4no sum opitvala, no si kazah za kakvo mi e da pu6a? Zapitaite se i vie? kakvo mislite, suglasni li ste s men? emi i az pu6a,no samo s frendove i to ot gazariq.pone si go priznax. \:D/

09-10-2006, 10:41
evala ti pravq, 4e si go prizna, a sega da te pitam mn li ti e kef da pu6i6 i kakvo mu e guzarskoto...smqta6 li 4e ako szam ti ot kompaniqta ne pu6i6 6te si po dolu ili po nazad ot tqh, a? Nqma da se pravq na nqkfa lekarka tuk, no bi trqbvalo da se pozainteresuva6 ot posledicite ot pu6eneto dori i da ne gulta6 dima! Kogato ne gulta6 dima ima golqma veroqtnost ot poqvqvane na rak na ustnata kuhina, ako se poqvi ne ti go pojelavam za6toto cql jivot nqma da moje6 da qde6 normalno 6te se zagubi 4uvstvoto ti vkus i t.n a puk za gul;tane nqmam dumi...pomisli!

BeBcHeTo
09-10-2006, 11:41
=D>

Djeilo
09-11-2006, 08:14
Moje da se kaje 4e i az po4nah da pu6a ot gazariq...ami kfo staa kogato se pristrasti6?6toto nqkolko pati probvah da gi spra ama..nikaf napredak :?

teenkopele
09-11-2006, 08:58
Наистина голяма част го правят за гъзария, да се правят на важни и т.н., но не съм съгласен с твърдението ти, че ако някой ги спре, на тази възраст, другите ще му се смеят, напротив. :wink:

cvetityy
09-11-2006, 12:16
Наистина голяма част го правят за гъзария, да се правят на важни и т.н., но не съм съгласен с твърдението ти, че ако някой ги спре, на тази възраст, другите ще му се смеят, напротив. :wink: точно така е ще му смеят защото не пуши не близките му а така наречените му приятели зашото за повечето за да се впишеш в картинката тряя да пушиш

Amayo
09-11-2006, 12:18
Не съм палил цигара през живота ми, предпочитам да гъзарея с хармонично и спортно тяло пред това да не мога да кача две стълби без да се задъхам.

FUNKY_MONKEY
09-12-2006, 09:31
jyrio

ATVRider
09-12-2006, 17:57
Всички които познавам пушат за гъзария само едно момиче знам което пуши за успокоение...
Онзи ден карахме с един приятел колела в парка и той видя някаква нягова приятелка спряхме и той я пита как е кво прави....отговорът и беше потресаващ...Чакам да взема заплата да и да се напия и напуша като свиня...после той ми каза , че тя е на 13 (ЗА БОГА!!!)....на къде е тръгнал светът!

09-12-2006, 20:44
Vs Ok,oba4e ne sum suglasna,4e mnzoinstvoto ne iska da spira,6toto gi e strah ot podigravkite.Ne znam...moje bi samo v na6ta kompaniq staa nqkvo izkliu4eniq oba4e pu6a4i i nepu6a4i sa ravni.Daje moga da kaja,4e na nepu6a4ite se prai evalata.A teq podigrafki sa aktualni v 5 klas :) :) nz kak vijdate edno 15 godi6no mojm4e da kaje na edna sv\oq vrusni4ka"XAxA-ti ne pu6i6".Az li4no pu6a no ne e ot gyzariq,e..nqkoga be6e.. :mrgreen:

mravu4kata
09-12-2006, 21:01
На мен ми се вижда старомодно пушенето :?

IdiOtKa
09-13-2006, 07:54
мммм то като си малак не може да мислиш и аз почнах ...и аз незнам що от газария ли кво беше ..не помня но вече си ми е станало като част от ежедневието което не е никак хубаво !

The Fallen
09-14-2006, 02:38
Всички почват от гъзария (тези,които почват поради други причини са много малко) в последствие обаче малко по малко се пристрастяват и тук вече става лошо.За съжаление аз съм точно от тия хора , но да ви кажа честно не съжалявам защото така съм решил и така е станало

ончо
09-14-2006, 19:04
Наистина голяма част го правят за гъзария, да се правят на важни и т.н., но не съм съгласен с твърдението ти, че ако някой ги спре, на тази възраст, другите ще му се смеят, напротив. :wink:

Инфото ти : Как българия да е на 3 морета като има хора като тебе които се кефят на "каде е батко бе"

mrsy
09-14-2006, 23:52
Не съм пробвал нито една дръпка през живота си 8) Неща да ма мислят за гъзар,защото не съм и не искам да бъда :)
Това съм аз:
<-- Just Oligofren!!! :smt027 :smt066 :smt118

09-15-2006, 11:39
веднъж си дръпнах пред мама (тя ми даде) и сега съжалявам за това. САМО ЗА ЕДНА ДРЪПКА! Много момчета от даскало искат да ме впечатлят като запалят цигара пред мен и ми предложат да си дръпна. Горките! За тяхно нещастие това ме отвращава. Виждала съм момичета да се целват с момчета още преди те (момчетата) да са глътнали. Толкова е отвратително... Не мога да разбера и момичетата, които пушат! Кожата става една гадна, жълтеникава, мазна, след време започват и да грачат, вместо да говорят нормално. Хора, не пушете. Най-добрата ми приятелка започна да пуши, но не от гъзария, а за кеф и сега се чудя кво да я правя.

SuPeRSlaDkA
09-15-2006, 12:52
:smt023 :smt041 :smt039

Love__DaLi
09-16-2006, 13:59
ХА
пушил съм редовно ДА
когато бях келеш 7-8 клас някаде беше,казах си НЕ МИ ТРЯБВАТ и ги спрях на момента !
цигарите на мен не ми действат по никакъв начин,а тфа да пушиш щото и другите пушат ТФА Е НАЙ ГОЛЯМАТА ПРОСТОТИЯ НА ТОЯ СВЯТ,да правиш нещо щото и другите го правят....... без коментар просто,Деба Гзари куе ви е газарското ве,да миришете на мършав циганин от 5 метра ли :-#
Давете се там с тия гнусотии,пълните гушите само на фабриките,а за вас кфо остава ???? димът :smt011
Кат ви се гълта толкоз много дим,ми запалете ени листа там някаде си и гълтайте колкот искате,дано ви доде акала на сичките големи Гзари че направо немога ви тарпя #-o

koalka
09-17-2006, 07:50
Прав си,че повечето го правят от гъзария,но някой,който пуши да кажем от две години има нужда от тях.

Nen0RmalniK
09-19-2006, 10:54
emi az ve4e po4ti ne pusha cigari.. ve4e sam samo na JoinT a treva ne se pushi za gazariq :)

LP_for3vEr
09-21-2006, 11:12
Moje da se kaje 4e i az po4nah da pu6a ot gazariq...ami kfo staa kogato se pristrasti6?6toto nqkolko pati probvah da gi spra ama..nikaf napredak :?
zna4i ti e haresalo 6tot i az pu6ih ot gaz1rl1k ama ne mi haresaha i mn b1rzo gi otkazah

09-23-2006, 16:57
Zna4i az sam samo na treva nali probvala sam cigari no v jivota mi sam izpu6ila mn malko nz dali ima i 10 no nqmam nikvo jelanie za tqh daje mi se gadi . Po - dobre da si pavkam trevi4ka otkolkoto da pu6a cigari :) A i tva 4e ima hora koito se podigravat 4e ne pu6i6 cigari sa mn tapi i te dori zavijdat za6toto rano ili kasno se osaznavat 4e cigarite sa gadni i gi e qd ponqkoga na nepu6a4ite. Abe nz dali mn me razbrahte :P

black_rose_f
09-23-2006, 18:06
Не ми е ясно каква друга причина има човек да пропуши освен от гъзария

09-23-2006, 21:00
Е сега не всички пушат от гъзария!!!
Майка ми от гъзария е започнала да пуши, но дядо ми (мале колко далеч стигнах) е започнал да пуши на около 30, когато баща му е починал. Тогава предполагам напълно е осъзнавал кво прави. Ама тогава съвсем други са били времената!!

Lola^6emeta
09-23-2006, 22:28
да повечето го правят за гъзарията
то и аз така почнах но ето къде свърших до момент в който не мога да
ги откажа и вече до толкова съм
свикнала с тях че нз кво ще правя ако ги откажа
и в момента даже са ми вкусни и след час в кайто даскалите
са ме нервирали излизам
паля фас и се чувствам мноооого по добре

teenkopele
09-24-2006, 08:38
Наистина голяма част го правят за гъзария, да се правят на важни и т.н., но не съм съгласен с твърдението ти, че ако някой ги спре, на тази възраст, другите ще му се смеят, напротив. :wink:

Инфото ти : Как българия да е на 3 морета като има хора като тебе които се кефят на "каде е батко бе"


Пич, нещата, които ги каза, нямат нищо общо едно с друго. :wink:

aliq
09-24-2006, 21:19
az po4nah ot liubopitsvo,a pak i si4kite okolo men pu6eha i sega stana 4e nemoga da gi spra kofti rabota ](*,) #-o

nina__91
09-30-2006, 18:38
Zna4i az sam samo na treva nali probvala sam cigari no v jivota mi sam izpu6ila mn malko nz dali ima i 10 no nqmam nikvo jelanie za tqh daje mi se gadi . Po - dobre da si pavkam trevi4ka otkolkoto da pu6a cigari :) A i tva 4e ima hora koito se podigravat 4e ne pu6i6 cigari sa mn tapi i te dori zavijdat za6toto rano ili kasno se osaznavat 4e cigarite sa gadni i gi e qd ponqkoga na nepu6a4ite. Abe nz dali mn me razbrahte :P

ne 4e iskam ne6to da te obidq...ama ti na kuf se pravi6, po dobre da si pafkam trevica...da ne se gordee6 s tfa??? bahti na kude otiva sveta

CRaZy_IKTe
09-30-2006, 19:09
emi az ve4e po4ti ne pusha cigari.. ve4e sam samo na JoinT a treva ne se pushi za gazariq :)
Chove4e i az pusha treva oba4e tvyrdenieto 4e treva ne se pushi za gyzariq e mnogo pogreshno i ti go dokazvash :D :lol: Ebavam se....No ima nqkoi hora koito se pravqt na interesni s tva ;)

leko_otkachena
09-30-2006, 19:30
as ne pusha nqma znachenie koi kakvo misli za men se pak ne plashtam danuk obshtestveno menie

niGGa
09-30-2006, 19:45
То всъщност вече е по-гъзария да не пушиш цигари, а да пушиш трева...Много малко са хората, които го правят с ясно осъзната цел.Аз лично се сещам за 1-2-ма от общо 50-60-те човека които познавам пушещи трева.Другото е позьорщина.

SummeRLove08
09-30-2006, 23:50
Така е,браво за темата! :) =D> То и една моя приятелка си призна,вика: 'Ми то всички от компанията пушеха и аз да не остана по-назад'.Къде им е акъла...
Но само им се чудя :smt017 защо като знаят последствията от цигарляците изобщо почват?!?

leko_otkachena
10-01-2006, 10:11
Така е,браво за темата! :) =D> То и една моя приятелка си призна,вика: 'Ми то всички от компанията пушеха и аз да не остана по-назад'.Къде им е акъла...
Но само им се чудя :smt017 защо като знаят последствията от цигарляците изобщо почват?!? otgovorut e sushtiq gazariq!

sweet sac®ifice
10-01-2006, 10:56
Всички които познавам пушат за гъзария само едно момиче знам което пуши за успокоение...
Онзи ден карахме с един приятел колела в парка и той видя някаква нягова приятелка спряхме и той я пита как е кво прави....отговорът и беше потресаващ...Чакам да взема заплата да и да се напия и напуша като свиня...после той ми каза , че тя е на 13 (ЗА БОГА!!!)....на къде е тръгнал светът!

Каква заплата на 13 бе пич??? :shock:

А по темата дам, адски тъпо е да пушиш от газария...
или пък защото тоя или ония ще ти се подиграват,
че не пушиш
Познавам много малко хора, който пушат от газария
и от далече си им личи... просто дечковци :| :roll:

leko_otkachena
10-01-2006, 11:06
Всички които познавам пушат за гъзария само едно момиче знам което пуши за успокоение...
Онзи ден карахме с един приятел колела в парка и той видя някаква нягова приятелка спряхме и той я пита как е кво прави....отговорът и беше потресаващ...Чакам да взема заплата да и да се напия и напуша като свиня...после той ми каза , че тя е на 13 (ЗА БОГА!!!)....на къде е тръгнал светът!

Каква заплата на 13 бе пич??? :shock:

А по темата дам, адски тъпо е да пушиш от газария...
или пък защото тоя или ония ще ти се подиграват,
че не пушиш
Познавам много малко хора, който пушат от газария
и от далече си им личи... просто дечковци :| :roll:
kakva zaplata na 13 li emii pomisli si... :roll:

sweet sac®ifice
10-01-2006, 11:12
Е то щом я чака с нетърпение се напие и напуши
к'во ли се учудвам.... [-o<

Cen7r1n0
10-01-2006, 11:17
НЕ ПУША и това не ме прави по малко Gangz Рано или късно пушенето убива !!! :smt018 :smt018 :smt018 =;

leko_otkachena
10-01-2006, 11:18
НЕ ПУША и това не ме прави по малко Gangz Рано или късно пушенето убива !!! :smt018 :smt018 :smt018 =; absolutno pravilno kazano i az sum kato teb

cvetityy
10-01-2006, 20:14
НЕ ПУША и това не ме прави по малко Gangz Рано или късно пушенето убива !!! :smt018 :smt018 :smt018 =; absolutno pravilno kazano i az sum kato teb

и аз подкрепям

KoRn
10-03-2006, 15:05
takava tema ima i az ne pu6a za gazaria