PDA

View Full Version : Защо се получава така?



Белла Донна
09-10-2006, 09:39
От около 7-8 дни нямах никакъв апетит.Ядях най-много една праскова и това не всеки ден. Днес сутринта ми се дояде и си взех 4-5 шоколадови бисквити. След това ми стана много лошо, повдигаше ми се, причерняваше ми,след което повърнах бисквитите и сега вече съм добре :-s Защо се получи така

flam`f
09-10-2006, 09:44
Еми яла си сладко на гладно,ест че така ще стане.

az_slunceto
09-10-2006, 09:45
От около 7-8 дни нямах никакъв апетит.Ядях най-много една праскова и това не всеки ден. Днес сутринта ми се дояде и си взех 4-5 шоколадови бисквити. След това ми стана много лошо, повдигаше ми се, причерняваше ми,след което повърнах бисквитите и сега вече съм добре :-s Защо се получи така e neznam za6to taka da ne si bremennA? :mrgreen: :-k

siXt_senSe
09-10-2006, 09:46
Понеже си яла едно и също цели 7 дена сега стомаха ти не може да смели "новата" за него храна.Трябва бавно да преминеш на някакви бульончета,супички и от там нататък на нещо по-твърдо и хранително

Белла Донна
09-10-2006, 09:47
Това че съм яла сладко на гладно няма нищо общо, не ми е за пръв път
И не съм бременна 8-[
Някои по смислен отговор?

SinisterDoll
09-10-2006, 09:51
Ми цяла седмица не си яла нищо и накрая си изяла 5-6 бисквити при това шоколадови,нормално е да ти стане лошо и да ти се вие свят...на гладно става тъй ...
Аз слънцето от къде ти хрумна тва за бременността ? :smt017

SinisterDoll
09-10-2006, 09:52
Това че съм яла сладко на гладно няма нищо общо, не ми е за пръв път
И не съм бременна 8-[
Някои по смислен отговор?

Спокойно ще се оправиш,и аз бях тъй но ми мина.Успех :smt006

09-10-2006, 09:56
Това че съм яла сладко на гладно няма нищо общо, не ми е за пръв път
И не съм бременна 8-[
Някои по смислен отговор?

Спокойно ще се оправиш,и аз бях тъй но ми мина.Успех :smt006

Ми мерси, дано да си права :smt006
Иначе ще се радвам на още няколко мнения :|

09-10-2006, 10:03
абе кретени, стига сте говорили глупости !
момиче, чувала ли си за булимия ? май натам си тръгнала

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!
Благодаря!

SinisterDoll
09-10-2006, 10:06
абе кретени, стига сте говорили глупости !
момиче, чувала ли си за булимия ? май натам си тръгнала

Тая пък.. булимия . .веднага я изкара ..
Булимия е когато след хранене се повръща .. Аз не бях тъй като нея 1 седмица,а цели 2 ! Никфа булимия нямам..
Просто си има периоди,когато човека няма особенно голям апетит..

koalka
09-10-2006, 12:05
Ами защо не отидеш на лекар?

Mishelka
09-12-2006, 11:43
От около 7-8 дни нямах никакъв апетит.Ядях най-много една праскова и това не всеки ден. Днес сутринта ми се дояде и си взех 4-5 шоколадови бисквити. След това ми стана много лошо, повдигаше ми се, причерняваше ми,след което повърнах бисквитите и сега вече съм добре :-s Защо се получи така

Един пример ще ти дам:

Навън е студено, първия път излизаш леко облечена и нищо ти няма, на другия ден излизаш по същия начин, пак нищо ти няма, на следващия ден отново и вече си болна.

Това, че преди нищо ти е нямало, не значи че всеки път ще е така. Стомаха ти не е от желязо, всяка промяна се отразява по малко по малко и резултата е че си повърнала.

_HellGirl_
09-12-2006, 12:00
От около 7-8 дни нямах никакъв апетит.Ядях най-много една праскова и това не всеки ден. Днес сутринта ми се дояде и си взех 4-5 шоколадови бисквити. След това ми стана много лошо, повдигаше ми се, причерняваше ми,след което повърнах бисквитите и сега вече съм добре :-s Защо се получи така

Един пример ще ти дам:

Навън е студено, първия път излизаш леко облечена и нищо ти няма, на другия ден излизаш по същия начин, пак нищо ти няма, на следващия ден отново и вече си болна.

Това, че преди нищо ти е нямало, не значи че всеки път ще е така. Стомаха ти не е от желязо, всяка промяна се отразява по малко по малко и резултата е че си повърнала.


Дам и аз мисля така - организма ти може да търпи да го мъчиш но само за известно време после се предава и резултатът е че си повърнала - според мен няма страшно но моя съвет е да започнеш да ядеш нещо повече от една праскова - може и да не ти се яде но по-малко дори и на сила трябва защото накрая може да свикнеш да не ядеш и ще стане лошо. А ако пак ти стане така по-добре отиди на лекър той ще ти каже най добре! Успех

09-12-2006, 13:34
Аз съм момче и понякога и на мен се получава така. Най често ми става когато съм ял нещо развалено, когато прекаля с вредните храни и такива. Е разбирасе не от първото им ядене. Според мен това е повече като защитен механизъм, за прочистване на стомаха и дебелото черво. Премахат се токсините и няма нищо лошо в това. А ако продължи още време бегай на лекар защото бая дни да не ядеш не е на хубаво. А за това че си повърнала :
"Понеже си яла едно и също цели 7 дена сега стомаха ти не може да смели "новата" за него храна.Трябва бавно да преминеш на някакви бульончета,супички и от там нататък на нещо по-твърдо и хранително "
А пък и както си ги хапнала по рано при такива условия... резултата е явен.
Сори за на профисионалното мнение, ама аз така си го обеснявам при мен.

BeBcHeTo
09-12-2006, 14:22
Idi na lekar