PDA

View Full Version : LP-metal



{LP}FENKA
09-10-2006, 10:51
Метъл група ли са ЛП и каква точно?Кво ли не се пише по тая тема ама никой няма конкретен отговор!Писна ми от разни"как може да наричате тия лигльовци метъл" и други "Тва е най-яката МЕТЪЛ група"!И в крайна сметка не е важно какъв стил са важното е да правят хубава музика нали :smt016 :smt016 :smt016 айде давайте мнения....

Swinkenhoffer
09-10-2006, 10:54
те не са метъл... пхахах.
трябва да си яко кух, за да вярваш в обратното... изкривен поп/рап с китари и неадекватно дране. ;)

ама си имат своите добри песни. факт!

AliceSw
09-10-2006, 11:14
хахаха Linkin Park са метъл, колкото Green Day са пънк :-D
и все пак се водят неометъл или нещо между метъл и рап

Mo6no
09-10-2006, 11:18
По лично мое мнение Линкин Парк се смесица между Хард рок, Рап и Поп. Горе долу стават добри са, но ме дразни колко ги величаят, а те са просто една добра група. Да добра, но нищо повече.

priti_kiti
09-10-2006, 12:10
По лично мое мнение Линкин Парк се смесица между Хард рок, Рап и Поп. йеа тфа ме изкефи :lol:

Shadow_Walker
09-10-2006, 12:20
Еми водят се Нео Метъл, но също така ги пишат и като рок банда.Е естествено премесена с доста рап...а това с Jay Z беше много тъпо...
Мене ме кефят, но наистина доста често ги превъзнасят...

09-10-2006, 12:46
Понеже шибате някви готини стилове ще ви дам истинския.

LP са gay, fag, slobber, greasy, gay pop, gay rap, redneck, anal hair antimetal повлияни от творчеството на Драго Чая.

И да не са метъл, дори не са неметъл, ТЕ СА АНТИМЕТЪЛ! ОКЕЙ!?!?!?

Elektra_x
09-10-2006, 13:39
Метъл група ли са ЛП и каква точно?Кво ли не се пише по тая тема ама никой няма конкретен отговор!Писна ми от разни"как може да наричате тия лигльовци метъл" и други "Тва е най-яката МЕТЪЛ група"!И в крайна сметка не е важно какъв стил са важното е да правят хубава музика нали :smt016 :smt016 :smt016 айде давайте мнения....
При полужение че ти сама каза: "не е важно какъв стил са важното е да правят хубава музика..." за кво пускаш тема питайки къв стил са ЛП :roll: Тъпо е....
ЛП не са метъл даже те сами бяха казали някъде че нямат определен стил.Други твърдят че са нео...То сега въобще някой има ли стил?! :smt012

Mo6no
09-10-2006, 13:44
То сега въобще някой има ли стил?! :smt012
Хахахаха...
Линкин Парк имат точно определен стил. Стил нямат слабите музиканти. Много малко са качествените музиканти, които нямат точно определ стил в точно определен период.

koalka
09-10-2006, 13:44
Според мен не са метъл.

AliceSw
09-10-2006, 13:52
абе вие що като ви интересува нещо не потърсите първо преди да пуснете тема ???
толкова ли е трудно да напишеш в Google Linkin Park :evil:
там трябва просто да потърсите някои официален саит на групата и бъдете сигурни 4е пи6е какъв стил са :!:

Mo6no
09-10-2006, 13:54
Да, но там няма да пише какъв е истинският им стил.

AliceSw
09-10-2006, 14:11
според мен в някой повтарям официален саит 6е има по вярно инфо, 6тот тука всеки пи6е един вид мнението си за тях, пък и не вярвам всички във форума да разбират толкова

brain_stew
09-10-2006, 14:41
хахаха Linkin Park са метъл, колкото Green Day са пънк :-D
и все пак се водят неометъл или нещо между метъл и рап

Хахахаха!Колко точно!Значи по принцип знам че ЛП се водят нео метъл.Но не ми пука особено!

Exploitedteen беше казал че Green Day са "МТВпопгейшитпсевдопънк"!По същата логика ЛП са "МТВпопгейшитпсевдометъл", но блъскат малко на хип-хоп!Абе кво ви грее кви са?Имат хубави стабилни песни (макар че албумът с Джей-Зи е пълна боза!), какъв е смисълът в стила?Защо е толкова важно това не зная!Естествено групата си иам стил, но не мога да разбера защо му отдавате толкова голямо значение на тоя стил?Ако бандата ви кефи кефи ви, стилът е маловажен...според мен!

09-10-2006, 14:59
LP са rapcore :)

LP_for3vEr
09-10-2006, 18:21
4ovek ti met1l slu6al li si be LP mi bili metalisti blq blq vodqt sa za neomet1l koeto nqma ni6to ob6to s ''istinskiq'' met1l (ako ne s1di6 po metal sled neo-neoMeTaL) :)))))

Shadow_Walker
09-10-2006, 18:28
Хах ако истинския метъл за всички е Black metal-а те не са такива.Но метъла има много клонове, и нео-то е един от тях.Метъли са си, но го месят със рап.Тва е :P

Dr. Kazimbutt
09-10-2006, 18:49
Линкин Парк имат точно определен стил. Стил нямат слабите музиканти.
Линкин Парк определено нямат нищо общо със силните музиканти...

Mo6no
09-10-2006, 18:53
Линкин Парк имат точно определен стил. Стил нямат слабите музиканти.
Линкин Парк определено нямат нищо общо със силните музиканти...
Изрозил съм се неточно. Просто исках да кажа, че Линкин Парк имат точно определн стил. Това, че слабите музиканти нямат стил не значи, че тези които имат ще са силни.

09-10-2006, 19:57
Линкин Парк... Музиканти... Две напълно несъвместими понятия, ако първото може да се счита за такова...

N.C.L
09-10-2006, 20:03
те не са метъл... пхахах.
трябва да си яко кух, за да вярваш в обратното... изкривен поп/рап с китари и неадекватно дране. ;)

ама си имат своите добри песни. факт!

И аз така си мисля :)

dRiNKiN_pARk
09-10-2006, 20:29
абе вие що като ви интересува нещо не потърсите първо преди да пуснете тема ???
толкова ли е трудно да напишеш в Google Linkin Park :evil:
там трябва просто да потърсите някои официален саит на групата и бъдете сигурни 4е пи6е какъв стил са :!:

абе ф нетя има много сайтове на списания - да. Вътре пише много неща - да. НО всяко списание си определя само стил на групата, за която пише - факт! Дори самите групи знаят за какви ги водят и накрая забравят какви всъщност са и на поредното интервю казват просто, че си свирят в некъф си свой собствен измислен стил (и съответно това трябва да означава, че са неповторими). Относно neo-metal-a - такъв стил... има, ама оригиналното му заглавие е numetal. Linkin Park за мен не са метъл, а Alternative Rock.

info@allmusic[dot]com:

Genre: Rock
Styles:
Alternative Metal
Post-Grunge
Rap-Metal

wiki:

Повечето критици ги определят като нео-метъл. Linkin Park добавят, че главната им цел е да създават нещо между метъл и рап.

info@last[dot]fm:

Linkin Park is a nu-metal/rapcore supergroup from Los Angeles, California.

info@vh1[dot]com:

Old-school hip-hop, traditional classic rock, and spooling electronic vibes were the initial factors behind the building of the alternative metal quintet, Linkin Park.

info@yahoo[dot]com:

Old-school hip-hop, traditional classic rock, and spooling electronic vibes were the initial factors behind the building of the alternative metal quintet, Linkin Park.

не ми се търси повече, пък и мисля, че е достатъчно за да докажа това, което казах по-нагоре.

AliceSw
09-10-2006, 23:05
1. не зацепих за кви списания говори6 :?:
2. написала съм официален сайт на групата, а не кво са си измисляли некви ттъпи журналисти
3. неометъл и нюметъл е едно и също
4. слу6ам точно 4 песни на Linkin Park и въобще не ме интересува кви са :-D

09-11-2006, 01:25
LP са rapcore :)
+ alternative и neo :)

И колкото и да ги плюете, трябва да признаете, че си имат хубави песни!

In The End
Crawling
Points Of Authority
Papercut
With You

Абе, първите 2 албума са много добри!

Psycho Realm
09-11-2006, 08:21
Хехе, тия изгъзици метъл ли ги наричате? Не се занасяйте с педали от типа на Linkin Park или Limp Bizkit... Ако ще е метъл - Black Sabbath, Alice Cooper, Hammerfall, Judas Priest, Iron Maiden, etc.

Mo6no
09-11-2006, 08:24
То пък, защото Купър е Метъл...

brain_stew
09-11-2006, 10:07
Хехе, тия изгъзици метъл ли ги наричате? Не се занасяйте с педали от типа на Linkin Park или Limp Bizkit... Ако ще е метъл - Black Sabbath, Alice Cooper, Hammerfall, Judas Priest, Iron Maiden, etc.

ааа...извинявай, но както по-горе казаха Линкин Парк са нео метъл което също е метъл, но е по-различен от другите, демек друг "клон" на метъла!А тези групи и изпълнители които изброи са напълно различни от Линкин Парк!ЛП си иамт свой стил и звучене и това че се различава от стила метъл който ти слушаш не значи че те са по-малко метъл!

Подкрепям Mo6no с въпроса защо Купър е метъл?!?!?!?!

Mo6no
09-11-2006, 10:09
Абе Линкин не са метъл...

Psycho Realm
09-11-2006, 10:14
Хехе, тия изгъзици метъл ли ги наричате? Не се занасяйте с педали от типа на Linkin Park или Limp Bizkit... Ако ще е метъл - Black Sabbath, Alice Cooper, Hammerfall, Judas Priest, Iron Maiden, etc.

ааа...извинявай, но както по-горе казаха Линкин Парк са нео метъл което също е метъл, но е по-различен от другите, демек друг "клон" на метъла!А тези групи и изпълнители които изброи са напълно различни от Линкин Парк!ЛП си иамт свой стил и звучене и това че се различава от стила метъл който ти слушаш не значи че те са по-малко метъл!

Подкрепям Mo6no с въпроса защо Купър е метъл?!?!?!?!
Момко, ти метъл слушал ли си? ЛП не ги знам какви са, не ме ебе особено, ама нямат нищо общо с метъла. Има си термин за новодошли ташаци, казва се неометъл, и те самите не искат да петнят имената на колосите от метъла, затова се определят така.
Както и да е,на 80% от постващите не им дреме другия какво му харесва и какво не, така че не виждам смисъл изобщо да се обсъждат подобни глупости. Става като селска кръчма, където Пешо Циганина крещи на бай Иван Путьото каква водка му разтапяла душата и как респективно другия бил пълен тъпак, щом не харесвал същата отрова.

09-11-2006, 10:46
te sa alternative rock i to4ka!

RedChil
09-11-2006, 10:56
te sa alternative rock i to4ka!
Тва е вица на годината. :wink:

Mo6no
09-11-2006, 11:00
Само да ти кажа нещо. Сложил си удивителна вмест точка.

dRiNKiN_pARk
09-11-2006, 11:03
1. не зацепих за кви списания говори6 :?:
2. написала съм официален сайт на групата, а не кво са си измисляли некви ттъпи журналисти
3. неометъл и нюметъл е едно и също
4. слу6ам точно 4 песни на Linkin Park и въобще не ме интересува кви са :-D
1. музикални списания много ясно
2. той затворен, пък и там на дали ще пише те самите как се определят като стил
3. мда, аз казах че едното е по-правилно от другото.
4. за к'во въобще спорим?! И аз вече не слушам ЛП - сега съм на hardcore/metalcore и някви такива... ай :::

Shadow_Walker
09-11-2006, 11:04
Та-вземете се образовайте :-D
http://en.wikipedia.org/wiki/Metal_music
Пише и всички стилове метъл, които ви дойдат на ума.
Пише и за Ню Метъла-LP точно пасват в него :P
А щом е написано там, значи си е метъл тоя стил.
www.metalbg.com - отворете този метъл портал и ще видите Директория с музика на Линкин Парк
Еми какво да кажа повече :-D

Violenza
09-11-2006, 11:11
Не ги слушам, но доколкото знам ги водят нео метъл. :smt005 МЕТЪЛ забележете... :smt011

alkobalko
09-11-2006, 11:54
Стилът им е Нео Метъл. това ми е любимата група и аз съм на мнение, че не е важен стилът, а музиката.

09-11-2006, 12:42
Музиката, която в случая липсва...

macka123
09-11-2006, 12:44
мисля че са нещо м/у нео метъл и рап
мое мнение
а иначе наистина и мене мн ме кефят

Boot
09-11-2006, 13:02
Сладури такива...

09-11-2006, 13:04
Музиката, която в случая липсва...
Мозъка ти липвса на теб...

09-11-2006, 18:35
Стилът им е Нео Метъл. това ми е любимата група и аз съм на мнение, че не е важен стилът, а музиката.

мн са яки :)

Mo6no
09-11-2006, 18:48
Много са добри, но вижте какви оценки са им оценките в allmusic. А да ги сравним с оценките на една истинска метъл група (въпреки че не могат да сравяват стилово)
Linkin Park (http://allmusic.com/cg/amg.dll?p=amg&sql=11:8f967uq010jw~T2) и Opeth (http://allmusic.com/cg/amg.dll?p=amg&searchlink=OPETH&sql=11:bl5k8q9nbtq4~T2)

Boot
09-11-2006, 21:45
Ах...Opeth.http://www.snakenetmetalradio.com/Bible/Images/Artists/Large/opeth.gif

Мошно, харесваш ми напоследък. Все яки групи...

09-12-2006, 01:12
Музиката, която в случая липсва...
Мозъка ти липвса на теб...

Пишката ти липсва!

А МОШНО Е ЗЛЕ!

09-12-2006, 01:51
Пишката ти липсва!

Така е, забравих я в гъза на майка ти!

Metoman
09-12-2006, 01:58
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

09-12-2006, 12:31
Пишката ти липсва!

Така е, забравих я в гъза на майка ти!

Кьорав! Сложи си цайси! Бъркаш мойта с твойта...

~BeautyOfMalice~
09-12-2006, 17:29
И аз допреди година като ги слушах все още мислех 4е са метъл!Хах..е не са!...Поне за мен не са!Ина4е имат добри песни..още си слушам някоя и друга..ама не много 4есто!Или само по купони. :wink:

09-14-2006, 02:30
Пишката ти липсва!

Така е, забравих я в гъза на майка ти!

Кьорав! Сложи си цайси! Бъркаш мойта с твойта...
Грозен! Твойта е! Познах я по миризмата на мърша...

Sex Is Zero
09-14-2006, 21:42
аз съм безнадеждно влюбена в честър :smt007 бих го опънала ако го вида :-D

*Sumerian_Haze*
09-14-2006, 22:22
:lol: :smt005 :roll: - достатъчен коментар ли беше това ?! Щото не мога да кажа и направя повече от това да се изсмея и да спомена , че са некадърни ...

09-15-2006, 16:41
:lol: :smt005 :roll: - достатъчен коментар ли беше това ?! Щото не мога да кажа и направя повече от това да се изсмея и да спомена , че са некадърни ...
Първо си избръсни носа.

evi_0101
09-16-2006, 13:25
Niakoi be6e kazal da vliaza v Google.E napravih go.V interviu mom4etata ot grupata kazvat,4e praviat muzikata,koiato im haresva:''...na6ata muzika NIAMA TO4NO OPREDELEN STIL-tia e smesica mejdu niakolko takiva''.A i pod stil niakoi razbirat tip-matel,pop...Kato poglednem realno na ne6tata LP imat sobstven stil-to4no tazi smesica e tehnia.A pak za prevaznasianeto moga da posporia.Prevedete si niakolko tehni teksta i togava sami 6te vidite kolko istini i emocia sa vpregnati v tiah. :)

bill_schrei
09-16-2006, 22:14
ЛП определено не са метъл...поне не метъл от рода на КОРН и S.O.A.D...вярно водят ги неометъл...обаче май клонят към рок-рап-метълоподобие...но както пише най-първо в темата няма значение какъв стил са-правят хубава музика(който го кефят ЛП де)...а относно човека дето каза нещо против че Green Day не били пънк-човек това е една от най-известните пънк-рок групи :smt012

DaNgErOuS
09-16-2006, 22:52
и на мен преди ми бяха любимата група, и все още си ги харесвам, впрочем някой да е чул новата им песен? са съжаление темата се обърна на кръчма както каза някой преди мен , и все пак е факт че LP имат доста повече фенове от някои метъл групи (нищо против и аз ги слушам) въпреки всичко , поздравявам всички (без кръчмарите) с новата им песен QWERTY (вижте си клавиатурата) пък на кой му харесва или , сам си определя :roll: 8)

Mo6nooo
09-16-2006, 23:12
а относно човека дето каза нещо против че Green Day не били пънк-човек това е една от най-известните пънк-рок групи :smt012
Не са пънк. По скоро са поп-пънк, поп-рок (пауър поп).

PLANETHELL
01-10-2007, 13:47
водят се като нео метал.Ина4е за ги слушам

peps_from_mars
01-10-2007, 13:54
Of mi nz LP imat nekoi huavi pesni ama de da gi znam kuf stil sa .....xaxax bbte edin put edno 3-4 god po malko t mene vika...."vaa da znai6 kfi metali gleah neska" az:'"???" :smt005 tfa;"vaaa tokio hotel sa ebati metalite" :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 xaxaa ako LP sa metul,Tokio Hotel sa boza :smt005 :smt005

scion_of_Storm
01-10-2007, 15:06
Тру са те бе..

jenny_e
01-10-2007, 15:30
Linkin Park - е американска група. Повечето критици ги определят като нео-метъл. Linkin Park добавят, че главната им цел е да създават нещо между метъл и рап.

Metal4eto
01-10-2007, 20:06
LP si svirqt v stil LP tva si e tqxna zapazana marka i dori nqkoi novi grypi zvy4a6ti podobno na tqx gi nari4at imitatori na LP stila tva ne vi li govori dostata4no............... :roll:

OtherDimension
01-10-2007, 20:23
linkin park se vodqt neo-metul
a dali sa stoinostna grupa e suvsem drug vupros
prizovavam tejkite "metalqgi" da sprat da se durjat kato oshtipani gospojici
taq grupa q ima , pokazvat vi gadniq znak i se zovat neo-metul
fakt !

lunnoto_momi4e
01-11-2007, 09:38
Според мен са нещо като смесица от ню метъл,рап и поп.С две думи-нещо като нищо,а иначе си имат и много хубави песни

Shadow_Walker
01-11-2007, 15:05
Според мен са нещо като смесица от ню метъл,рап и поп.С две думи-нещо като нищо,а иначе си имат и много хубави песни
Поправка: ню метълът е смесица между лек (или по друг начин казано-алтернативен) метъл и рап.
И се води от метъл жанровете...пък дали е правилно-нз :-D

[Industrial_Fr3aK]
01-11-2007, 18:16
Линкин Парк са позиори на Лимп Бизкит, които се водят Рап Метъл.. ама ЛП са сложили и някакви поп простотии в някои от песните им и.. така.. абе.. вече и аз не знам к'во са.. :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-12-2007, 15:26
Линкин Парк ги изкараха велики... неква боза- рапиране и дране...с китари... ](*,)
иначе ги водят за нео метъл
tai e.. ama neo metula kuf metul e prosto nqmam dumi ... :roll:

linkin_park_fenka
01-12-2007, 17:43
Ем..то и аз тряя се вода техно фенче,ама вече почти не ги слушам 8-[
Според мен ЛП изобщо не са метъл или нео метъл.Те са си ЛП-смесица между различните стилове :arrow:

Drum_Girl
01-13-2007, 08:02
Ем..то и аз тряя се вода техно фенче,ама вече почти не ги слушам 8-[
Според мен ЛП изобщо не са метъл или нео метъл.Те са си ЛП-смесица между различните стилове :arrow:
За първи път виждам някой техен фен да не се заяжда, а да признава какви са всъщност ЛП :P Браво мацка!
За мен Лп не струват.... Спокойно мога да кажа, че са рапари с китари...

twins Kaulitz
02-03-2007, 13:36
Метъл група ли са ЛП и каква точно?Кво ли не се пише по тая тема ама никой няма конкретен отговор!Писна ми от разни"как може да наричате тия лигльовци метъл" и други "Тва е най-яката МЕТЪЛ група"!И в крайна сметка не е важно какъв стил са важното е да правят хубава музика нали :smt016 :smt016 :smt016 айде давайте мнения....
hmm zna4i i ti si pada6 po LP tai li BRAVO i az tai
az vsa6tnost slu6am neo heavy i hard metal padam si po taq muzi4ka
i gi predno4itam mn pove4 ot PSC ili tam dr ne gi znam ka se kazvat
no mojebi nai mn se silq kam menski q metal govorq ti za Rammstei(obojavam gi- osobedno Ich will) i Tokio Hotel znam 4e ne gi haresva6 no ako iska6 moje6 da si pi6em za LP :smt006

02-03-2007, 14:13
Прекалено много отдавате значение на това кой какъв стил е. МНого групи имат свой си стил, който може да се отнесе към 10 стила, ако щеш. ЛП са поп-рап-нюметъл, или нещо такова. НО ако всички каваха,че са метъл, или че са поп, или че са опера, това какво променя не мога да разбера??? :shock:
Иначе относно групата- ма точно 6 песни (In the End, Numb, Мy December,Crawling ,Somewhere I Belong,Breaking the Habit) които много ми харесват и си ги слушам от осми клас още и не са ми писнали. Там където залитат към рап, въобще не стват за слушане ](*,) ... Имат и някакви други песни, които просто не ме кефят :?

rosskata
02-03-2007, 14:21
Прекалено много отдавате значение на това кой какъв стил е. МНого групи имат свой си стил, който може да се отнесе към 10 стила, ако щеш. ЛП са поп-рап-нюметъл, или нещо такова. НО ако всички каваха,че са метъл, или че са поп, или че са опера, това какво променя не мога да разбера??? :shock:
Иначе относно групата- ма точно 6 песни (In the End, Numb, Мy December,Crawling ,Somewhere I Belong,Breaking the Habit) които много ми харесват и си ги слушам от осми клас още и не са ми писнали. Там където залитат към рап, въобще не стват за слушане ](*,) ... Имат и някакви други песни, които просто не ме кефят :?
Аз беших това #-o

Mooo6nooo
02-03-2007, 15:19
Роската - Част от песните са от 2003, а пък доколкото си спомням си на такава възраст, че няма как да си била 8 клас тогава.:lol:

Туко що намерих една снимка, която разкрива истината, че Линкин Парк са Гей. Вижте го Честър.
Много му е приятно в прегръдката на Майк. :lol: :smt078

http://i11.tinypic.com/2cnumpz.jpg

۩۞&am
02-03-2007, 16:03
Понеже шибате някви готини стилове ще ви дам истинския.

LP са gay, fag, slobber, greasy, gay pop, gay rap, redneck, anal hair antimetal повлияни от творчеството на Драго Чая.

И да не са метъл, дори не са неметъл, ТЕ СА АНТИМЕТЪЛ! ОКЕЙ!?!?!?

:lol: Добро определение. Първата ми "метъл" група беше ЛП, после се пренастроих на МЕТЪЛ. За мен няма ли соло китара в една песен-това не е метъл, тоест ЛП се опитват да смесят "топла бира" с рап.

rosskata
02-03-2007, 16:20
Роската - Част от песните са от 2003, а пък доколкото си спомням си на такава възраст, че няма как да си била 8 клас тогава.:lol:


:? Уф човек да не се изкара по- млад... :oops: Някои от песните (Crawling, Numb,My December ,In The End) са от 2000 година... Е за тях идеше реч...

I cum blood
02-09-2007, 10:33
abe vodat gi neo metal ma deba i metala umrel...predi 6to gode bivaha daje i az gi haresvah bqha mi edna ot lubimite grupi ma katy gi vidqh na gramitata s gay-Z i sopol makartni mi se dopovra6ta razvaliha sa fakt e... ](*,) :-({|= :smt011 :smt012

Dissenter
03-02-2007, 23:45
Неометалистическа простотия.Жалки кретени,които не знаят какво точно свирят,понеже преплитат толкова различни стилове,ама да си речем,че е нео "метъл" :-D

DoPye
03-03-2007, 00:11
LP - са китайци

ShannonLarkin
03-03-2007, 08:52
Вий чувате ли са бе?!?LP са си най-здравия възможен хардкор !!! :smt005 :smt005 :smt005

ErinEverly
03-03-2007, 09:40
те не са метъл... пхахах.
трябва да си яко кух, за да вярваш в обратното... изкривен поп/рап с китари и неадекватно дране. ;)

ама си имат своите добри песни. факт!

Мдам, съгласна съм. Те си се наричат нео метъл, но за мен са си чалга метъл :wink:
За хубавата музика - ми не съм съгласна. Как можеш да ги наречеш метъл и да ги сложиш до велики групи, като Whitesnake, Scorpions, Iron Maiden, Rolling Stones, Megadeath etc? Тва е ебаси унижението :| :| :|

Mooo6nooo
03-03-2007, 09:48
Whitesnake, Scorpions, Iron Maiden, Rolling Stones, Megadeath etc? Тва е ебаси унижението :| :| :|
Половината от групите не са метъл. :lol:

А и си мисля, че стилът няма нищо общо с качеството.

А според мен Линкин Парк са нещо средно между Хард Рок, Рап и Поп, и определено не са метъл.

Друго не мога да разбера. Защо всичко ги плюят? Явно защото е много модерно. Сигурен съм, че повечето хора, които викат, че са супер зле нямаше да говорят така, ако приятелите им не говореха същото.

rosskata
03-03-2007, 09:55
Друго не мога да разбера. Защо всичко ги плюят? Явно защото е много модерно. Сигурен съм, че повечето хора, които викат, че са супер зле нямаше да говорят така, ако приятелите им не говореха същото.

Защото ако не ги плюят няма да са тру. Явно за това освен условието да слушаш само неща, предварително одобрени от "братството", трябва да плюеш всичко останало... И да се нахвърляш злобно върху всеки, слушащ нещо различно от теб, защото е тъп чалгар 8)

ErinEverly
03-03-2007, 10:02
Whitesnake, Scorpions, Iron Maiden, Rolling Stones, Megadeath etc? Тва е ебаси унижението :| :| :|
Половината от групите не са метъл. :lol:

А и си мисля, че стилът няма нищо общо с качеството.

А според мен Линкин Парк са нещо средно между Хард Рок, Рап и Поп, и определено не са метъл.

Друго не мога да разбера. Защо всичко ги плюят? Явно защото е много модерно. Сигурен съм, че повечето хора, които викат, че са супер зле нямаше да говорят така, ако приятелите им не говореха същото.

Ми няма общо, просто мислите ми текат прекалено бързо. Аз затва и имам понякога проблеми с говоренето, пропускам думи.

Те се наричат нео метъл. Какво са според теб или мен е съвсем друг въпрос.

Групите не са метъл, а са рок, така харесва ли ти? Щото и пънкът, и ска, и ой!, и метълът, и грънджът са рок, по принцип. Тва, че ние ги разделяме по друг начин, не ги прави отделни стилове :wink:

Какво мислят приятелите ми, няма нищо общо с мнението ми. Пример - една от най-добрите ми приятелки слуша чалга и не харесва Гънс. Нито съм се скарала с нея, нито съм прослушала чалга. В Линкин Парк ме дразни само едно - че се наричат метъл. Иначе не се занимавам с изпълнители, които не харесвам и не слушам :wink:

П.П. БТВ, ти кво ме нападна на 2 фонта, бе :lol:

едит:
rosskata,
Аз обясних защо не ги харесвам. А и аз не се смятам за тру и за член на някакво братство :) Просто има музиканти, които харесвам и такива, каквито - не. Проблемът е, че ЛП не ги уважавам. Аз и Металика не харесвам (като личности), но ги уважавам като музиканти. Там е разликата :wink:

Mooo6nooo
03-03-2007, 10:10
[b]Групите не са метъл, а са рок, така харесва ли ти? Щото и пънкът, и ска, и ой!, и метълът, и грънджът са рок, по принцип. Тва, че ние ги разделяме по друг начин, не ги прави отделни стилове :wink:
Абе то доколкото знам и рокът попринцип се брои като част от поп музиката.:lol:


Какво мислят приятелите ми, няма нищо общо с мнението ми. Пример - една от най-добрите ми приятелки слуша чалга и не харесва Гънс. Нито съм се скарала с нея, нито съм прослушала чалга. В Линкин Парк ме дразни само едно - че се наричат метъл. Иначе не се занимавам с изпълнители, които не харесвам и не слушам :wink:
Добре, айде приемам ти мнението.


П.П. БТВ, ти кво ме нападна на 2 фонта, бе :lol:
А, за какво нападение става въпрос? :o :lol:

ErinEverly
03-03-2007, 10:16
Мo6nо,

Дамз, поп се води, но пък той отдавна не е популярен, затова можем спокойно да го махнем оттам :wink:

Еми за тук и в темата за Iron Maiden :lol: Е, поне първото ти мнение към мен.

Mooo6nooo
03-03-2007, 10:26
Дамз, поп се води, но пък той отдавна не е популярен, затова можем спокойно да го махнем оттам :wink:

Няма да се съглася Нима групи като U2, Guns N' Roses, Metallica и т.н. не са популярни.
Фактът, че рок музикантът Daughtry е избран за America Idol и достига 4-то място там, а към този момент има към 2 милиона продажби от добютният си албум показва, че рока е популярен. Е може и да не е най-популярният стил, но определено е популярен.

Бтв тоя Daughtry има много яка песен със Слаш.


Еми за тук и в темата за Iron Maiden :lol: Е, поне първото ти мнение към мен.
За Ирон Мейдън не беше заяждане. Просто ми беше интересно дали човек е готов да откаже цигарите за Мейдън и кое по-важно, цигарите или концерта.

ErinEverly
03-03-2007, 10:34
Мo6nо,
Популярни са, но не толкова, колкото, според мен, трябва и заслужават :wink: Щото в момента се слуша поп (знаеш за кой точно говоря). Вярно е, рок музикантите не умират от глад, а Rolling Stones направиха ебаси рекорда - 152 милиона за 1-годишно турне. Но със сигурност рокът е далеч от най-популярните стилове. Повечето хора слушат по 1-2 песни от него, а другите са от по-дъртите. Нашето поколение, в по-голямата си част, не се интересува от този вид музика. Което е тъжно.

Daughtry не ги знам кои са, но ще изтегля песента със Слаш, мерси :lol:

Отговорърт ми за цигарите и Мейдън е: те не ме спасяват :wink:

03-05-2007, 09:11
Метъл група ли са ЛП и каква точно?Кво ли не се пише по тая тема ама никой няма конкретен отговор!Писна ми от разни"как може да наричате тия лигльовци метъл" и други "Тва е най-яката МЕТЪЛ група"!И в крайна сметка не е важно какъв стил са важното е да правят хубава музика нали :smt016 :smt016 :smt016 айде давайте мнения.... :lol: :lol: :lol: metal sa muhahahaha

Mooo6nooo
03-11-2007, 21:17
ErinEverly - да ти е гадно. :smt019

http://www.youtube.com/watch?v=v-mK3tpuSbA

Shadow_Walker
03-11-2007, 21:38
Нужно ли е всички да ги плюят?

the_o.c_girl
03-11-2007, 21:41
Нарича се-НЕО-МЕТЪЛ.

~ShaDoW~
03-12-2007, 16:55
wodqt gi neo ama :D ne mqsat na metal...abe se taq imat tuk tame nqkoq zaribena pesni4ka:)

<black soul>
03-14-2007, 19:39
Метъл група ли са ЛП и каква точно?Кво ли не се пише по тая тема ама никой няма конкретен отговор!Писна ми от разни"как може да наричате тия лигльовци метъл" и други "Тва е най-яката МЕТЪЛ група"!И в крайна сметка не е важно какъв стил са важното е да правят хубава музика нали :smt016 :smt016 :smt016 айде давайте мнения....
При полужение че ти сама каза: "не е важно какъв стил са важното е да правят хубава музика..." за кво пускаш тема питайки къв стил са ЛП :roll: Тъпо е....
ЛП не са метъл даже те сами бяха казали някъде че нямат определен стил.Други твърдят че са нео...То сега въобще някой има ли стил?! :smt012

Съгласна. :-)

Imaginary^
03-15-2007, 14:31
в крайна сметка не е важно какъв стил са важното е да правят хубава музика нали :smt016 :smt016 :smt016

Ами аз съм напълно съгласна с тебе, музиката, която правят, е наистина хубава =D> Иначе стилът го водят нео-метъл... и ако е такъв наистина, значи аз съм нео-метълка :smt016 :lol:

nicoleto
07-06-2007, 17:25
lp метъл.ДА.утре по тва време

Qnchety
07-07-2007, 13:01
Метъл група ли са ЛП и каква точно?Кво ли не се пише по тая тема ама никой няма конкретен отговор!Писна ми от разни"как може да наричате тия лигльовци метъл" и други "Тва е най-яката МЕТЪЛ група"!И в крайна сметка не е важно какъв стил са важното е да правят хубава музика нали :smt016 :smt016 :smt016 айде давайте мнения....

И аз съм на мнение че ЛП са най яката метъл група :smt016 . А за тез които мислят че ЛП не пеят метъл да изясня - те пеят неометъл!

Disrespect
07-07-2007, 13:03
И аз съм на мнение че ЛП са най яката метъл група :smt016

ХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХХ АХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХХА ХА
АХ
АХАХАХХА
АХ
АХАХАХАХАХАХАХА
ХАХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХ ХАХАХАХХАХАХАХА

!!!!!

и...не linkin park НЕ са нео ;) нео са Reville

LiloTa
07-07-2007, 13:20
lp метъл.ДА.утре по тва време


Щото пък твоите шибани гейтачета са :smt016
А колкото до темата аз си направих дори сайт за тях и поне 20-30 4аса прекарах тогава,само и само да им намеря точния стил на всеки 8 от 9 страници пишеше че Линкин Парк са нео метъл...ние не сме музикални критици и не мисля че има човек от форума,който може да каже какво точно свирят и пеят Линкин Парк...Но едно е факт и то е че те са НАЙ-ДОБРАТА ГРУПА НА СВЕТА :-)

Shadow_Walker
07-07-2007, 13:26
lp метъл.ДА.утре по тва време


Щото пък твоите шибани гейтачета са :smt016
А колкото до темата аз си направих дори сайт за тях и поне 20-30 4аса прекарах тогава,само и само да им намеря точния стил на всеки 8 от 9 страници пишеше че Линкин Парк са нео метъл...ние не сме музикални критици и не мисля че има човек от форума,който може да каже какво точно свирят и пеят Линкин Парк...Но едно е факт и то е че те са НАЙ-ДОБРАТА ГРУПА НА СВЕТА :-)
А да бе.Най-добрата е доста относително понятие.За тебе са, за мене не са.Няам нищо против тях де.
А за жанра - LP Бяха нео-метъл.Сега са алт.рок.

LiloTa
07-07-2007, 13:28
lp метъл.ДА.утре по тва време


Щото пък твоите шибани гейтачета са :smt016
А колкото до темата аз си направих дори сайт за тях и поне 20-30 4аса прекарах тогава,само и само да им намеря точния стил на всеки 8 от 9 страници пишеше че Линкин Парк са нео метъл...ние не сме музикални критици и не мисля че има човек от форума,който може да каже какво точно свирят и пеят Линкин Парк...Но едно е факт и то е че те са НАЙ-ДОБРАТА ГРУПА НА СВЕТА :-)
А да бе.Най-добрата е доста относително понятие.За тебе са, за мене не са.Няам нищо против тях де.
А за жанра - LP Бяха нео-метъл.Сега са алт.рок.

Виждам че си запознат с групата а иначе да...вече са алт.рок :smt020 :smt020 :smt020

Iv4eTy
07-07-2007, 13:41
Абе какво значение има какъв им е стила, важното е че правят много хубава музика.

rnbbaby666
07-07-2007, 13:57
lp метъл.ДА.утре по тва време


Щото пък твоите шибани гейтачета са :smt016
А колкото до темата аз си направих дори сайт за тях и поне 20-30 4аса прекарах тогава,само и само да им намеря точния стил на всеки 8 от 9 страници пишеше че Линкин Парк са нео метъл...ние не сме музикални критици и не мисля че има човек от форума,който може да каже какво точно свирят и пеят Линкин Парк...Но едно е факт и то е че те са НАЙ-ДОБРАТА ГРУПА НА СВЕТА :-)
А да бе.Най-добрата е доста относително понятие.За тебе са, за мене не са.Няам нищо против тях де.
А за жанра - LP Бяха нео-метъл.Сега са алт.рок.

НАПЪЛНО СЪГЛАСНА..преди бяха ..а сега са алтернативен рок!Ама все пак имат наистина тук-там хубави песнички

Disrespect
07-07-2007, 15:44
деца мои, ( :D ) линкин парк нямат нищо общо с нео метъла и никога не са имали

повтарям: нео метъл са Reville, Drowning Pool, Silent Civilian, Disturbed, Deftones и т.н.

имате интернет-използвайте го за нещо полезно, а не за да ставате смешни

MaNNiE
07-07-2007, 15:51
Супер комерсиално звучене което е нещо средно между поп рок рап алтернативна глупост смесена с електроники и .. сякфи глупоти кфит се сетите помии да се харесва на 12-13-14 годишни момиченца + такива дет карат пубертет до 20 годишна възраст!

Shadow_Walker
07-07-2007, 16:14
деца мои, ( :D ) линкин парк нямат нищо общо с нео метъла и никога не са имали

повтарям: нео метъл са Reville, Drowning Pool, Silent Civilian, Disturbed, Deftones и т.н.

имате интернет-използвайте го за нещо полезно, а не за да ставате смешниДушко, спри да четеш глупостите в нета :lol: Още повече, че в него пише, че lp са нео... :lol:
Айде да приемем, че бяха мейнстрийм версия на неото :lol:

nicoleto
07-07-2007, 16:21
деца мои, ( :D ) линкин парк нямат нищо общо с нео метъла и никога не са имали

повтарям: нео метъл са Reville, Drowning Pool, Silent Civilian, Disturbed, Deftones и т.н.

имате интернет-използвайте го за нещо полезно, а не за да ставате смешни

веднъж и аз да съм съгласна с теб.#рекорд# :-D

Mo6no3
07-07-2007, 16:28
Супер комерсиално звучене което е нещо средно между поп рок рап алтернативна глупост смесена с електроники и .. сякфи глупоти кфит се сетите помии да се харесва на 12-13-14 годишни момиченца + такива дет карат пубертет до 20 годишна възраст!
А ти на колко си, че говориш за малките? Аз слушам ЛП, но се обзалагам, че слушам много по-каствена и стойностна музика от теб.


бтв Лп преди бяха нео-метъл/рапкор, а сега са алтернатив рок.

MaNNiE
07-07-2007, 18:17
Супер комерсиално звучене което е нещо средно между поп рок рап алтернативна глупост смесена с електроники и .. сякфи глупоти кфит се сетите помии да се харесва на 12-13-14 годишни момиченца + такива дет карат пубертет до 20 годишна възраст!
А ти на колко си, че говориш за малките? Аз слушам ЛП, но се обзалагам, че слушам много по-каствена и стойностна музика от теб.


бтв Лп преди бяха нео-метъл/рапкор, а сега са алтернатив рок.Ем на повече от 12-14 съм хаха ...
Не съм казала нищо от рода на "Хората които се кефят от ЛП не разбират от музика" ... естествено ти си имаш правото да слушаш каквото ти харесва ..аз просто изразявам личното си мнение ... законно право ми е
Предполагам си наясно колко са спорни мненията за тази група. Има и за има и протива .. аз си признавам че имах период в който част от музиката им ме забавляваше говорая за най старите им албуми когато започнаха да влизат в българия едно време ... (оле се едно съм баб с тфа "едно време" ама си беше преди .. 5-6 години някъде може и повече ... незнам според мен от този ми период доста израстнах и се насочих в музикално отношение и не се водя по някаква вълна музика .. сега даже слушам музика с доста електронно звучене ... слушам музиак която ми харесва на момента не се ограничавам преди време служах адски много брутален метъл след тфа тръгнах по по софт нещата сега съм на EBM, Industrial-Electronica, Gothic и Darkwawe ... тфа е просто слушам каквото ми харесва ... нищо лично надявам се и ти си така!

ОneWingedAngel
07-07-2007, 19:40
LP са много добра група,може би една от най-добрите за последните 10 год. в този жанр.Смятам,че много допринесоха за развиването на нови и също добри групи.Аз лично също много им се кефя и са може би любимата ми група ever ,но факт е че са правили доста издънки комерсиализацията(или както се пише) и тая мега глупост с Джей-Гей мн ме раздразни,а и също така групата загуби мн фенове заради такива неща.Твърденията за 12-13 год моми4енца се надявам да са вярни,мн по-добре LP отколкота чалга да слушат нали.. :!: Като за завършек LP са много добра група,която през годините понесе много отрицателни отзиви,направи издънки,но въпреки това остана като водеща група от този жанр и все още е.!

Mo6no3
07-07-2007, 19:46
На повече от 12, та и на 20, че и на 40. Пак може да не разбираш от музика. За да израснеш реално в музикално отношение трябва да се занимаваш с музика. По-скоро слушаш по-качествена музика, което също е под съмнение, ама айде. Аз си слушам туй, което ми хареса и не го крия. Иначе нямаше да пиша за ЛП по този начин.

Reed
07-07-2007, 20:44
Ейй,много ги мразите тия... :lol: да не пропусна и токио хотел и us5 :-D

Disrespect
07-07-2007, 20:59
деца мои, ( :D ) линкин парк нямат нищо общо с нео метъла и никога не са имали

повтарям: нео метъл са Reville, Drowning Pool, Silent Civilian, Disturbed, Deftones и т.н.

имате интернет-използвайте го за нещо полезно, а не за да ставате смешниДушко, спри да четеш глупостите в нета :lol: Още повече, че в него пише, че lp са нео... :lol:
Айде да приемем, че бяха мейнстрийм версия на неото :lol:

и какъв човек според теб е написал че ЛП са нео? :>